Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pudzian w ... MMA !!??


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
778 odpowiedzi w tym temacie

budo_reddevil
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 69 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Pudzian w ... MMA !!??
- W sportach siłowych zdobyłem już wszystko, co było do zdobycia. Teraz myślę o formule MMA lub K1 - wyznał "Super Expressowi" Mariusz Pudzianowski.

Mistrz Strong Man przez 10 lat trenował karate kyokushinkai, więc sporty walki nie są mu obce. Jednak w krwawym K1 wygrywa się nie tylko siłą, ale i sprytem.
- Wiadomo, na początku trzeba będzie zapłacić frycowe, ale nie od razu Kraków zbudowano - stwierdza siłacz.

źródło:wp.pl
  • 0

budo_smutek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??

wyznał "Super Expressowi" Mariusz Pudzianowski.

...
  • 0

budo_wookash
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??
Informacja niezbyt wiarygodna. Jednak zakładając, że to prawda...

Szacun dla Pudziana. Facet rzeczywiście spełnił się w strongman i jeśli rozgląda się za nowym wyzwaniem to świadczy o nim bardzo dobrze.

Z drugiej strony to nie ten wiek na przechodzenie do całkiem innej dyscypliny. Przykro będzie ujrzeć Mariusza obrywającego od kiepskich zawodników. Przy całym szacunku dla jego osoby - ja nie mam ochoty na freak show z jego udziałem.


PZDR
  • 0

budo_perun srogi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1077 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??


juz raz pudzian mowil o takim czyms

Slava
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??

Szacun dla Pudziana. Facet rzeczywiście spełnił się w strongman i jeśli rozgląda się za nowym wyzwaniem to świadczy o nim bardzo dobrze.

Z drugiej strony to nie ten wiek na przechodzenie do całkiem innej dyscypliny. Przykro będzie ujrzeć Mariusza obrywającego od kiepskich zawodników. Przy całym szacunku dla jego osoby - ja nie mam ochoty na freak show z jego udziałem.

Bo ja wiem czy tak od razu dostawać?
Pamiętajmy, że Pudzian oprócz bycia strongmanem cały czas trenuje Karate, biega i uprawia sporty.
Uważam, że w K-1 miałby większe szanse, bo jednak wywodzi się z dyscypliny uderzanej, ale też nie skreślałbym go z mma.

Pamiętajmy że facet waży 142 kg i nie jest to tłuszcz, a mięśnie, które do tego są niezwykle silne i wytrzymałe. Nie będzie go tak łatwo sprowadzić do parteru, a wiele niedoskonałości techniki może zagospodarować czystą siłą.

Walka mogłaby być bardzo ciekawa.
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??



juz raz pudzian mowil o takim czyms

Slava


Dokladnie!!Kilka lat temu tez pisali o tym na forach.Ja mialem okazje spytac Pudziana osobiscie czy planuje jakies wystepy w K1 etc jak byl w Kanadzie na pokazach z poltora roku temu.Ale odpowiedzial,ze nie dostal jeszcze zadnej konkretnej propozycji.Duzo ludzi bylo w kolo i niebardzo bylo jak rozwinac temat ale i to dobre.W Japoni taki ktos jak Pudzian by sie "sprzedal " jak swieze buleczki bo Japonce kochaja taki freak show!!
Np Pudzian vs Sapp albo Pudzian vs Choi i tak dalej i tak dalej:)
  • 0

budo_wookash
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??

Bo ja wiem czy tak od razu dostawać?
Pamiętajmy, że Pudzian oprócz bycia strongmanem cały czas trenuje Karate, biega i uprawia sporty.
Uważam, że w K-1 miałby większe szanse, bo jednak wywodzi się z dyscypliny uderzanej, ale też nie skreślałbym go z mma.

Pamiętajmy że facet waży 142 kg i nie jest to tłuszcz, a mięśnie, które do tego są niezwykle silne i wytrzymałe. Nie będzie go tak łatwo sprowadzić do parteru, a wiele niedoskonałości techniki może zagospodarować czystą siłą.

Walka mogłaby być bardzo ciekawa.


Przygotowanie fizyczne Pudziana jak najbardziej na wysokim poziomie - zgadzam się.

Jednak gdyby Mariusz trafił np do K1, jestem przekonany, że facet ważacy te 140kg, strongman popularny na całym świecie odbierany byłby jako kolejna maskotka typu Sapp czy Choi.

Nie chcę być źle zrozumiany - chciałbym by Mariusz walczył, wygyrwał, ale obawiam się, że to może być zbyt trudne.

Tak czy inaczej - jeśli się zdecyduje na walkę to na pewno będę mu kibicował.

Skoro Lesnar może to i Pudzianowi udać się może :wink:

PZDR
  • 0

budo_xox22
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 605 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zinond
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??
Oczywiście jak to superexpress - w krwawym sporcie jakim jest niewątpliwie K1 :D i jak tu ludzie mają zrozumieć, że to sport jak każdy inny i niczym praktycznie nie różniący się od boksu.
  • 0

budo_vicek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 306 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Osiedla Hutnik
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??
Ja bym tam Pudziana nie skreslal tak odrazu, ale przyznam ze bardziej by mi pasowal do MMA niz do K1. Gabaryty ma imponujace, same miesnie zero tluszczu, co tu mowic gladiator. Dwa trening i zaangazowanie tego pana jest niesamowite. Jest na bardzo wysokim poziomie. Trzy trenuje od 10 lat rozne sztuki walki. Cztery sa to informacje z SuperExpresu wiec... roznie to z nimi moze byc :-)
  • 0

budo_co
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 90 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??
Podejrzewam, ze jeden mocny lowkick i Mariusz nie był w stanie kontynuować walki. Sam gdzieś mówił, że żeby w ogóle mógł normalnie trenować boks, musiałby zejść z masą do około 120kg. Pomijając walki z zawodnikami typu popek, Sapp, Giant Silva etc, myślę że nawet ze średniej klasy zawodnikami nie ma po prostu szans. Jeżeli już szukamy jakiegoś miejsca dla Pudziana, to widziałbym go w WWE czyli amerykańskim wrestlingu. Ma siłę żeby wykonywać te wszystkie spektakularne slamy, jest znany w stanach więc mógłby pewnie liczyć na wysoki kontrakt.
  • 0

budo_grimper
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 417 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??
Pudzian by zrobil przede wszystkim pelno reklamy, a to chyba dla wszystkich cwiczacych wazne. Reklama to kasa, wiecej ludzi cwiczacych, ogolnie lepiej dla nas. Niestety musialby wygrac. Potecjalna slawa Nastuli nie wypalila bo nic w sumie nie wygral.
  • 0

budo_loot
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 387 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??
myślę, że Pudzian by sobie świetnie poradził, jeżeli by trochę zrzucił i poternował.
prawdopodobnie czeka teraz na jakąś konkretna propozycję finansową.
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??

Podejrzewam, ze jeden mocny lowkick i Mariusz nie był w stanie kontynuować walki. Sam gdzieś mówił, że żeby w ogóle mógł normalnie trenować boks, musiałby zejść z masą do około 120kg. .


Dlaczego tak sądzisz?
Pudzian jest po Kyoukushin, więc pewnie przyjmuje lowkicki. Oczywiście są zawodnicy co mogliby go lowkickami skasować, ale czy tak po jednym to tu bym polemizował.

Do boksu jest za ciężki ze względu na kolana. Nadwyrężył je nawet w tańcu z gwiazdami, bo takie były obciążenia w tych skocznych ruchach.
Jeżeli zdecydowałby się odejść ze strongmanów na pewno mógłby zrzucić parę kilo przy zachowaniu swojej siły(no może lwiej jej części).

Tak czy owak chciałbym zobaczyć Pudziana w mma. Może KSW mu coś zaproponje
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??
Ciekaw jestem skąd by wyczarował dobrych sparing partnerów
  • 0

budo_isao
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1470 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz/Brighton
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??

Ciekaw jestem skąd by wyczarował dobrych sparing partnerów


Może brat rzuci karierę muzyczną? :P
Ja uważam, że Pudzian miałbym szanse, ale popieram też Wookasha, że będzie ciężko... no i będzie podwójna lipa, jak jednak się okaże, że nie radzi sobie na ringu. Poza tym chyba w k-1 miałby większe szanse niż mma.
No, ale zrzucić trochę masy potrafi, co już pokazał, więc ten warunek spełniony ;]
  • 0

budo_grimper
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 417 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??
Moze dorobi sobie najpierw jako sparring partner Sappa?
  • 0

budo_badtrip
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 312 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??
Temat bumerang jeszcze sprzed Nastuli w Pride, też udało mi się zapytać dawno temu Pudziana i odpowiedział że jeśli otrzyma ciekawą propozycję czemu nie. Wniosek taki że nikt jeszcze nie przyniósł mu odpowiedniej kasy która by go zadowoliła chociażby na jeden występ.

W najlepszym wypadku zrobiłby karierę w rodzaju Sapa , wniosek też taki że groźniejszy byłby w MMA. Niestety na karierę w stylu Lesnara nie ma już szans, nie te warunki nie ta świeżość, no chyba że mówimy o Wrestlingu ; ]. Z drugiej strony tak naprawdę nie wiadomo co Pudizan umie. Mogło by być ciekawie. Pozostaje czekać aż całkiem odpadnie ze strongmenów, gorzej jak to skończy się kłopotami ze zdrowiem. Taniec z gwiazdami tylko przelał czarę goryczy, jakby na to nie patrzył od lat nadwyręża swoje ciało, ewentualnie ktoś rozbije skarbonkę i zapłaci mu tyle ile będzie chciał.
  • 0

budo_wookash
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??

Może KSW mu coś zaproponje


Bardzo wątpię by byli w stanie zaproponować mu zadowalającą kwotę :wink:

No... może ewentualnie w okolicach KSW 50


PZDR
  • 0

budo_mesjasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1074 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Ninjitsu

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??
Pitolenie, najwyzej pojdzie w to na sportową emeryture jak juz w jego odpustowej dyscyplinie przestanie brylować
  • 0

budo_loot
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 387 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian w ... MMA !!??
dlaczego odpustowej?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024