Skocz do zawartości


Zdjęcie

Akiro Gona entrance :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Akiro Gona entrance :)


tak przy okazji mala dygresja: koles to nakrecil swoja kamera ze swojego miejsca.... widziecie klatke w ogole 8O :?: :!: zawsze mnie fascynowalo po jaki ch... isc skoro sie siedzi na takim miejscu, ch...a widac itd toz te ppv kosztuje mniej od takiego bileta :lol: :!:
  • 0

budo_mck
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Akiro Gona entrance :)



tak przy okazji mala dygresja: koles to nakrecil swoja kamera ze swojego miejsca.... widziecie klatke w ogole 8O :?: :!: zawsze mnie fascynowalo po jaki ch... isc skoro sie siedzi na takim miejscu, ch...a widac itd toz te ppv kosztuje mniej od takiego bileta :lol: :!:


atmosfera, plus jak widać masz olbrzymi telebim... w sumie ppv wcale nie jest takie tanie: 55 dol za sam main card :>
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Akiro Gona entrance :)
z mmarocks:

Jon Fitch o wejściu swojego sobotniego przeciwnika Akihiro Gono oraz o sytuacji między rundami kiedy w narożniku Gono stało dwóch gości przebranych za kobiety:

Nie wierzyłem własnym oczom. “Crazy” Bob Cook musiał zwracać mi uwagę abym się skupił na walce ponieważ między rundami nie wiedziałem co się dzieje, to było szalone…
  • 0

budo_kocyk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 996 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Akiro Gona entrance :)
byłem na ufc w las vegas i siedząc u góry wcale nie jest tak źle..chodziłem swobodnie od samej klatki do balkonu gdzie można było robić foty..poza tym tak, jak już wspomniał wcześniej mck masz wielki telebimy z każdej strony, więc widać wszystko znakomicie..
  • 0

budo_nefilim
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 169 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bray
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Akiro Gona entrance :)
Ja do Manchesteru wzialem lornetke i sie przydala :)

Ale klimat jest lepszy niz na niejednym koncercie!
  • 0

budo_zebo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Akiro Gona entrance :)
A ja na Torwarze też oglądam na telebimie 8)
  • 0

budo_nechrist
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2092 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: Akiro Gona entrance :)
no wejscie przednie. ciekawe jak wygladalo na oficjalnym broadcascie i szkoda ze muzy nie slychac ;)
chociaz i tak Gono mial najlepsze wejscie w Pride przy Age Age Every Night DJ'a Ozmy :)
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: Akiro Gona entrance :)



tak przy okazji mala dygresja: koles to nakrecil swoja kamera ze swojego miejsca.... widziecie klatke w ogole 8O :?: :!: zawsze mnie fascynowalo po jaki ch... isc skoro sie siedzi na takim miejscu, ch...a widac itd toz te ppv kosztuje mniej od takiego bileta :lol: :!:


Akurat tam gdzie ten ziomek siedzi to podejrzewam nie wiecej niz 20/30 $ dal za bilet.
Lub byc moze ktos mu dal po prostu wejsciowke,moze z pracy albo dostal bilet w prezencie.Czasem tak bywa.Pozatym tak jak ktos wczesniej dodal atmosfera gali,to ze bylo sie na Ufc etc robi Swoje.Rozumiem byc na takim miejscu raz/dwa w zyciu ale staly fun MMA na cos takiego by Sobie chyba nie powolil :) .
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: Akiro Gona entrance :)

z mmarocks:

Jon Fitch o wejściu swojego sobotniego przeciwnika Akihiro Gono oraz o sytuacji między rundami kiedy w narożniku Gono stało dwóch gości przebranych za kobiety:

Nie wierzyłem własnym oczom. “Crazy” Bob Cook musiał zwracać mi uwagę abym się skupił na walce ponieważ między rundami nie wiedziałem co się dzieje, to było szalone…


Gono madry gosc.Chcial uzyc bron "psychologiczna" by odwrocic uwage Fitcha od walki :)
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: Akiro Gona entrance :)

...

Ale klimat jest lepszy niz na niejednym koncercie!


Zgadza sie klimat naprutych Jankesow krzyczacych "wydlub mu oczy "etc jest niezastapiony 8)
  • 0

budo_nefilim
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 169 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bray
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Akiro Gona entrance :)
Ale ja nie bylem wsrod Jankesow...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024