Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ile MISTRZA w "miszczu" - tradycja a skuteczność


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
258 odpowiedzi w tym temacie

budo_łyba
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kambodża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile MISTRZA w "miszczu" - tradycja a skuteczność
Maniaczku ty mylisz dwie sprawy, mylisz formułę knockdown która owszem jest charakterystyczna dla karate i Karate. Nie można powiedzieć że knockdown=karate.
Co do skuteczności i nieskuteczności można wyłącznie mówić o nieskuteczności knockdownu a nie o nieskuteczności karate bo to dwie różne kwestie, a skuteczność w karate podyktowana jest przede wszystkim, tym czego dany Sensei chce nauczyć. Nie mówię że jestem ulicznym wojownikiem bo tak nie jest, ale miałem starcia z zawodnikami z kyokushin, taekwondo, kick boxingu i typowymi grandziarzami którzy trenują we własnym zakresie a potem sprawdzają się po imprezach i muszę ci powiedziec że w żadnym wypadku moje Karate nie okazało sie być nieskutecznym.


A tak na marginesie bo i tak pewnie nie zrozumiesz, Karate jest czymś więcej niż walką czy samoobroną, ale to zrozumieją tylko ludzie nieograniczeni i inteligentni.
  • 0

budo_korda
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 225 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile MISTRZA w "miszczu" - tradycja a skuteczność
A kopac w jajka mozna bylo ? :) albo wbijac palce o czy ? :)
No bo jak nie wlno bylo to co to za walka . :)
  • 0

budo_mma maniac
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile MISTRZA w "miszczu" - tradycja a skuteczność
Łyba w kyokushin najwiecej czasu poświęcacie na knockdown i nie pier***ol że jest inaczej co z tego że czasami trenujecie z kontaktem na buzie głowny nurt to KNOCKDOWN I do tego kata które są nieprzydatne w walce ZROZUM ZAŚLEPIENCU Kickboxerzy Thaiboxerzy i Bokserzy mają cały czas zadaniówki sparringi i to z kontaktem na TWARZ Rozbawiłeś mnie do łez jak zwykle morały hahaha Karateka pytany o skutecznośc zawsze odp tak samo żenadaaa :lol: :lol: Spodobał ci sie filmik z Shokei Matsui i innymi mistrzami realnej super mega full wypas skutecznej walki??? Jeden z najwiekszych mistrzów w Historii karate powinien potrafić walczyć a to co zrobił on i "jego" karatecy wprawia mnie w masakryczny śmiech Jak taka legenda może tak walczyć Odpowiedz jak ci sie podobał Shokei w akcji??? :lol:
  • 0

budo_gaweł
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 622 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białogard
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile MISTRZA w "miszczu" - tradycja a skuteczność
Maniac, a ja się zastanawiam po jakiego czorta dyskutujesz tu z nami? Tracisz chłopie czas i nerwy na przepychanki z gościami, którzy nie są w stanie zrozumieć Twoich argumentów. Idź sobie lepiej na trening i odpuść sobie... To nie są klimaty dla Ciebie.
Zostaw nas w spokoju. Masz swoje racje, co do których jesteś w 110% przekonany, ale zostaw je dla siebie, albo dla Tobie podobnych.
Z całym szacunkiem dla tego co ćwiczysz... i z nieco mniejszym dla dla Ciebie ( co nie znaczy, że bez )
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile MISTRZA w "miszczu" - tradycja a skuteczność
Tu się zgodzę.

MMA Maniac - ty chyba nie chcesz dyskutować. Nie chcesz odnieść się do paru argumentów, które były niewygodne dla twoich tez, nie jesteś w stanie oddać nawet częściowej racji.

Pokazałeś jeden filmik, na którym karateka dostaje w łeb. Sęk w tym, że w MMA odbyło się wiele walk przedstawicieli różnych stylów i zawsze znajdziesz jak ktoś zadusi uderzacza lub znokautuje graplera. Czy pojedyncze walki świadczą o całych stylach?

Fakt - w mma jest mało karateków, ale paru swoją obecność zaznaczyło.
Gerard Gordeau (co prawda jako styl bazowy jest podawany savate, ale on razem z braćmi robi karate) - na pierwszym UFC - wygrał z Teila Tuli (sumo) i Kevinem Rosier (Kickboxing), przegrał w finale z Roycem.
(potem za dużo nie zdziałał, ale jednak do finału doszedł)

Pominąłeś też Lyoto Machidę który wywodzi się z karate.

Jest też GSP, który fakt iż jest świetnym wrestlerem, ale zaczynał od Karate Kyokushin i wciąż wychodzi na walki w KarateGi z symboliką Kyokushin(ma nawet tatuaż w tej symbolice)

Bas Rutten - w końcu ma 5 dan w Karate Kyokushin. Najpierw w wieku 14 lat zaczął trenować karate (więc wywodzi się z niego) dopiero w 20 roku zapisał się na MT. Podstawy więc ma z KK. Efekt: 14 wygranych walk w muay thai, 27 w mma.

Oczywiście, że i Machida i GSP i Rutten mają solidne umiejętności w parterze i nie są "czystymi" karatekami(zresztą chyba nie ma już żadnego przedstawiciela tylko jednego stylu, bo to już nie te czasy). GSP i Basa ciężko nazwać karatekami, ale to czego się nauczyli z powodzeniem wykorzystują.

Na zakończenie jest np. Andrews Nakahara, który na Dream 6 wygrał z judoką. Fakt, że jeszcze długa droga przed nim, ale jak widać karatecy nadal się uczą.

Lista jest pewnie dużo dłuższa, ale nie mam czasu teraz szukać.


Odnosisz się do formuły knockdown, która jest rzeczywiście charakterystyczna. Nikt nie mówi, że osoba, która przed większość czasu ćwiczyła i jest do niej przyzwyczajona od razu sobie poradzi w czymś nowym(trzeba się przełamać nauczyć zachowania przy ciosach idących na twarz). Ale są karatecy, którzy jednak byli w stanie zmienić to i nauczyć się do nowej rzeczywistości.

Jeżeli chcesz dyskutować - odnieś się do wymienionych postaci i do tego co zdziałali, a nie odpowiadaj ogólnikami.
Inaczej odejdź w przekonaniu, że karate jest nieskuteczne w mma liczy się tylko bjj i mt a reszta jest niegodna spojrzenia
  • 0

budo_łyba
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kambodża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile MISTRZA w "miszczu" - tradycja a skuteczność
MMAmaniaczku jesteś perwers i tyle. Aha i nie pochodzę z kyokushin. Kończę
  • 0

budo_inhetos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile MISTRZA w "miszczu" - tradycja a skuteczność
Gerard Gordau to przedstawiciel nie Karate np.Shotokan tylko Kyokushin Budokai tak dla ścisłości, zresztą Kyokushin Budokai porzuciło nazwę Karate .Technicznie Kyokushin Budokai jest zbliżony już mocno do MMA oraz K1, :wink: nic nie ma wspólnego z stylami Karate Tradycyjnego np.Shotokan .Przypisywanie sukcesów zawodników takich jak Sem Schilt- Ashihara, Martin van Emen- Kyokushin Budokai, Gerard Gordau- Kyokushin Budokai,Bas Rutten trenował na początku kariery- Kyokushin Budokai , Andrews Nakahara -Kyokushin jakoby sukcesy np. Karate Shotokan to duża niedorzeczność. :wink:
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile MISTRZA w "miszczu" - tradycja a skuteczność
A czy ja pisałem o Shotokanie? Jedynym Shotokanowcem jest Machida.

Fakt, że najpierw podałem Gordeau i napisałem, że jest z karate(zapomniałem napisać, że to kyokushin w ferworze pisania posta), a potem napisałem nazwisko Machidy, co mogłoby sugerować, że są przedstawicielami jednego stylu.

Ale o reszcie napisałem już przyporządkowując dobrze do kyoka
  • 0

budo_mma maniac
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile MISTRZA w "miszczu" - tradycja a skuteczność
Hellfire podałeś kilku zawodników którzy wcześniej trenowali karate Bez umiejętności bokserskich czy thaiboxerskich nie mieliby żadnych szans w "klatce" Pooglądaj filmy jak ćwiczą zawodnicy jest tam Boks Kickboxing ew Muay Thai no i parter zapasy bjj itp Dzięki formule MMA dowiedzieliśmy sie które style są najskuteczniejsze W stójce prym wiodą Muay Thai Boks i Kickboxing w parterze Bjj Zapasy Judo Sambo Najlepsi zawodnicy trenują najskuteczniejsze style to LOGICZNE :lol: :lol: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] POCZYTAJ SZCZEGÓLNIE NA KONCU PODSUMOWANIE Albo [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Jak myślisz nie piszą tego eksperci?? Twoim zdaniem to ściema?? :lol: :lol: Nie będe ci odpowiadał na żadne pyt skoro ty nie umiesz odp na moje Robicie wszystko żeby zmieniać tematy masz napisane jj nie wierze musisz być karateką :lol: To było dobre ...Jakiś tam karateka... No pewnie Shokei Matsui to zwykły karateka Mistrz Świata Kyokushin uważany przez wielu za NAJWIEKSZEGO wojownika kyokushin po Mas Oyamie A na filmiku :lol: :lol: pokazał jakie to karate skuteczne Jeśli chodzi o K1 mistrzami byli Hug zawodnik kyoka który przeszedł do seidokaikan i po 4 latach treningów zdobył swój pierwszy tytuł mistrza K1 ( ćwiczył boks i elementy muay thai przygotowując sie w necie jest masa filmów) Schilt Zawodnik Ashihara Seidokaikan a od wielu lat kickboxer haha trenuje w słynnym Golden Glory 8O :lol: w K1 Max Mistrzami i Wicemistrzami byli zawsze kickboxerzy i thaiboxerzy w tym raz zawodnik shootfighting (thaiboxing + rzuty) karateków nie było w ogóle 8O 8O Sprawdzcie jak nie wierzycie NO kto skomentuje walke Shokei Matsui i reszty karateków? :)
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile MISTRZA w "miszczu" - tradycja a skuteczność

Bez umiejętności bokserskich czy thaiboxerskich nie mieliby żadnych szans w "klatce"


To jak wytłumaczysz chociażby Machidę, który walczy w długiej pozycji, nietypowej gardzie?

Jasne, że zawodnicy się rozwijają. Zawodnicy ćwiczą grappling nie tylko w postaci bjj, ale także zapasów czy judo. Tak samo karatecy dodają boks, czasem thaibox, ale mówimy o podstawach, z których wyrośli i które determinują ich dalszy rozwój.

Pooglądaj filmy jak ćwiczą zawodnicy jest tam Boks Kickboxing ew Muay Thai no i parter zapasy bjj itp


A dziękuję, oglądam dość dużo.

Dzięki formule MMA dowiedzieliśmy sie które style są najskuteczniejsze W stójce prym wiodą Muay Thai Boks i Kickboxing w parterze Bjj Zapasy Judo Sambo Najlepsi zawodnicy trenują najskuteczniejsze style to LOGICZNE :lol: :lol:



Tylko, że Ty uznajesz, że karatecy są z gruntu bez szans, podczas gdy my próbujemy Cię przekonać że tak nie jest.

W ten sposób można zapytać, dlaczego skoro w 1UFC w finale było Karate i BJJ nie uznać, że są to dwie najbardziej skuteczne sztuki walki? (pytanie przewrotne)
Dużo zawodników miało w przeszłości kontakt z karate i te umiejętności wykorzystują.
A jak na filmiku poznać, że kopnięcie w worek jest z karata lub młajtaja ;) bo w nikt nie trenuje w karatedze.



[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] POCZYTAJ SZCZEGÓLNIE NA KONCU PODSUMOWANIE Albo [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Jak myślisz nie piszą tego eksperci?? Twoim zdaniem to ściema??


Zważywszy, że są to teksty szkół, które uczą właśnie tych stylów. Jak wejdziesz na stronę aikido czy kung fu to też napiszą o skuteczności - czy nie piszą tego eksperci od aikido i kung fu? Twoim zdaniem to ściema?


Robicie wszystko żeby zmieniać tematy masz napisane jj nie wierze musisz być karateką :lol:

Nie jestem karateką. Nigdy tego nie napisałem

To było dobre ...Jakiś tam karateka... No pewnie Shokei Matsui to zwykły karateka Mistrz Świata Kyokushin uważany przez wielu za NAJWIEKSZEGO wojownika kyokushin po Mas Oyamie A na filmiku :lol: :lol: pokazał jakie to karate skuteczne
[...]Sprawdzcie jak nie wierzycie NO kto skomentuje walke Shokei Matsui i reszty karateków



Jak wspomniałem - nie jestem karateką, więc nie muszę znać tego pana. Czy największy wojownik KK? Cholera wie - tej tezy niech bronią inni. Ja stwierdzam, że zawodnicy po kk, których wymieniłem dają sobie radę. Widocznie są więksi od tego z filmiku

Zresztą - przegrał z jednym, może by wygrał z drugim.

A resztę statystyk sprawdzę.
  • 0

budo_bse
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:podkarpackie

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile MISTRZA w "miszczu" - tradycja a skuteczność
Ledwie wylazł z forum kyokushin a już przylazł tutaj.Człowieku wysil trochę mózgownicę i napisz coś nowego.Jeżeli kogoś ta żenada interesuje(w co wątpię) to polecam wejść na wspomniane forum i prześledzić podobny post i zaoszczędzić sobie czasu.Tam występuje jako Tyson.
A byłbym zapomniał MManiacs jak tam przygotowania do sparringu,ustaliliście już jakiś termin?
Pomijając to wszystko skoro karateka uderzający na głowę to kickbokser to pokaż mi choć jednego boksera w K1 który czegoś dokonał.(ci którzy używają w walce nóg to według Twoich kryteriów kickbokserzy). :lol:
  • 0

budo_mma maniac
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile MISTRZA w "miszczu" - tradycja a skuteczność
Faktycznie ta rozmowa jest bez sensu Czy wy niewiecie że z karateków śmieje sie z 90% środowiska SW ( nie licząc karateków :lol: ) Wszystko zostało dawno udowodnione ale wy i tak sie z tym nie zgadzacie :lol: :lol: Karate Aikido Taekwondo Capoeire jeśli chodzi o samoobrone wrzuciłbym do jedego wora :lol: :lol: Shokei walczył z jakimś średniakiem a i tak ledwo dał rade nic mu zupełnie nie wychodziło dobry bokser czy kickboxer wykorzystałby jego luke w gardzie (można to coś tak nazwać? :lol: ) w "tri mi ga" :) Ja sie pytam tak walczy jeden z najlepszych karateków w historii?? Waszym zdaniem nie ma styli lepszych i gorszych?? Wasza ODP Karate nie służy walce chodzi tu o szacunek i....hahaha oto cali wy Ani jednej dobrej odpowiedzi tylko dość sprytne wymijanie Ja koncze temat "kjajjj" :lol: Dzięki wam zrozumiałem że w MMA i K1 walczą głownie karatecy siłe czerpią z ducha... A najwiekszą moc dają im kata i ciosy "bite" w powietrze :lol: :lol: Dalej wierzcie w te brednie "siiijjjaaa" :lol: :lol:
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile MISTRZA w "miszczu" - tradycja a skuteczność

Faktycznie ta rozmowa jest bez sensu Czy wy niewiecie że z karateków śmieje sie z 90% środowiska SW ( nie licząc karateków :lol: ) Wszystko zostało dawno udowodnione ale wy i tak sie z tym nie zgadzacie :lol: :lol: Karate Aikido Taekwondo Capoeire jeśli chodzi o samoobrone wrzuciłbym do jedego wora :lol: :lol: Shokei walczył z jakimś średniakiem a i tak ledwo dał rade nic mu zupełnie nie wychodziło dobry bokser czy kickboxer wykorzystałby jego luke w gardzie (można to coś tak nazwać? :lol: ) w "tri mi ga" :) Ja sie pytam tak walczy jeden z najlepszych karateków w historii?? Waszym zdaniem nie ma styli lepszych i gorszych?? Wasza ODP Karate nie służy walce chodzi tu o szacunek i....hahaha oto cali wy Ani jednej dobrej odpowiedzi tylko dość sprytne wymijanie Ja koncze temat "kjajjj" :lol: Dzięki wam zrozumiałem że w MMA i K1 walczą głownie karatecy siłe czerpią z ducha... A najwiekszą moc dają im kata i ciosy "bite" w powietrze :lol: :lol: Dalej wierzcie w te brednie "siiijjjaaa" :lol: :lol:


no to sie manius, manieczek nasz naprodukowal, skutecznie. napisz cos jeszcze prosze o skutecznosci bo ja niezorientowany zupelnie jestem, czy w muatui mma shokej walczy w rekawicach? no i czy maja tylko rekawice i czy szaliki tez sa opcjonalnie, bo ja widzialem kaftany, ale z rekawami do tylu.
cytat z klasyki - Kaliber 44 - "... a Garbaty Aniol na to, skoncz pier..olic tato, to ty jestes matol, jak nie to udowodnij...nagle wiatr moim oknem skrzypnal, ja sie obudzilem, a Garbaty Aniol zniknal." :)
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile MISTRZA w "miszczu" - tradycja a skuteczność
Pierdolisz waćpan.

I cały czas się poruszasz w obrębie jednaj walki. Co mnie obchodzi jakiś Shokei. Przegrał walkę na filmiku, który pokazałeś. Zadowolony z tego? I czy to jest jedyny niepowtarzalny dowód na nieskuteczność karate?

Czy wy niewiecie że z karateków śmieje sie z 90% środowiska SW ( nie licząc karateków :lol: ) Wszystko zostało dawno udowodnione ale wy i tak sie z tym nie zgadzacie


1)Czy ty nie wiesz, że nie z czasownikami pisze się osobno ;) (joke)
2)Chcesz kolejny przykład? Co powiesz o Maćku Górskim, który nadal trenuje karate i startuje w mma. Chyba jakoś cały świat się z niego nie śmieje

Zawodnik "KSW Team", Maciej Górski wywalczył podczas sobotniej gali w Londynie tytuł zawodowego mistrza świata w karate full contact w kategorii wagowej do siedemdziesięciu dwóch kilogramów.

[...]
Zmiana dyscypliny nie była dla ciebie trudna?
- Ciężko stwierdzić. Chciałem walczyć, lecz musiałem nauczyć się bardzo dużo. Trenując karate nigdy nie zamykałem się w swoim systemie i nie twierdziłem, że jest on najskuteczniejszy. Na zajęciach ćwiczyliśmy jakieś chwyty, ale wiedzieć jak wygląda konkretna technika nie oznacza, że trzeba umieć ją zastosować.
Więc jak zacząłeś sobie przyswajać walkę w parterze?
- Wysiłek "parterowca" jest inny, dlatego musiałem się do tego przyzwyczaić, nauczyć. Kosztowało mnie to dużego nakładu sił, lecz jak mówią moi trenerzy jest coraz lepiej. Jednak sam z doświadczenia wiem, że czasami trzeba wyjść po treningu na czworaka lub zaliczyć deski żeby wiedzieć, że nie wszystko się umie. Jeśli trenujesz karate, judo lub jakąkolwiek inną dyscyplinę sportową i twierdzisz, że wszystko już wiesz, to znaczy, że właśnie przestałeś się rozwijać

[...]
Maciek Górski startuje na KSW 8 dobrze przygotowany. Podkręcił stójkę, trenując na zgrupowaniach kadry w karate, i obiecuje nam niespodziankę co do technik parterowych.


Jasne, że trenuje inne sztuki walki. MT też ćwiczył (przyznał to w jednym z wywiadów), ale nie można mu odmówić tego, że cały czas jest karateką i to jest jego głowny cal

Karate Aikido Taekwondo Capoeire jeśli chodzi o samoobrone wrzuciłbym do jedego wora


Wszystkich intersuje twoje zdanie :wink:


Wasza ODP Karate nie służy walce chodzi tu o szacunek i....hahaha oto cali wy Ani jednej dobrej odpowiedzi tylko dość sprytne wymijanie Ja koncze temat "kjajjj" :lol: Dzięki wam zrozumiałem że w MMA i K1 walczą głownie karatecy siłe czerpią z ducha... A najwiekszą moc dają im kata i ciosy "bite" w powietrze :lol: :lol: Dalej wierzcie w te brednie "siiijjjaaa" :lol: :lol:


A teraz wypowiadasz się jak gówniarz. Podejrzewam, że wiele osób tutaj ma większy staż na macie niż ty żyjesz. Co ci da parodiowanie?
Wymyślasz sobie jakieś teorie. Ile osob tutaj napisało, że w mma nie chodzi o walkę, a kata jest najlepsze jako trening walki?
  • 0

budo_korda
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 225 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile MISTRZA w "miszczu" - tradycja a skuteczność
przeciez Matsui byl na tej wlce lepszy !
Spuscil w...ol temu drugiemu az milo .
Ty mmmmaniak slepy jestes ?
  • 0

budo_kselos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1657 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile MISTRZA w "miszczu" - tradycja a skuteczność
pogadajmy Twoim językiem:

Kompromitacja "super-skutecznych" stylów np. thaiboxingu:

Remco Pardoel vs Orlando Weit

Dan Severn vs Anthony Macias
moja ulubiona
thaiboxer młóci łokciami na oślep a zapasior uczy go latać a potem bezwzględnie dusi...
gdzie ta super skuteczność

karateka w akcji przeciwko graplerom

Keith Hackney

np. vs Jo Son lub Emmanuel Yarborough

:) :) :) :) :)
  • 0

budo_kselos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1657 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile MISTRZA w "miszczu" - tradycja a skuteczność
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

ORIGINAL KARATE KYOKUSHIN VS MUAY THAI IN JAPAN.
  • 0

budo_poul sepek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 977 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dojo Enshin Karate United Kingdom

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile MISTRZA w "miszczu" - tradycja a skuteczność
Co powiesz na ten filmik MMA Maniac???
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile MISTRZA w "miszczu" - tradycja a skuteczność
Nie ma go już. Wrócił na Onet ;) sorki nie mogłem się powstrzymać :)

ja naprawdę was podziwiam, że macie siłę dyskutować z tym panem. z drugiej strony nie wiem skąd się biorą tacy kolesie. rozmawiałem ostatnio z jednym z trenerów submission wrestling w okolicznym klubie mma. nie powiedział złego słowa na to co robię (byliśmy na wspólnym treningu). zaprosił mnie na trening i w ogóle spoko gość. żadnych tekstów w stylu że to co robie jest do dupy... w ogole pomylil mnie z kickbokserem (nie mialem karategi na sobie) ;)

odnosnie symbolu mistrzostwa w karate jakim jest czarny pas postanowilem poczekac. chcialbym nadac swojemu karate taki ksztalt zebym nie musial sam sie zastanawiac nad takimi aspektami jak skutecznosc. takim dobrym wzorem do nasladowania jest moim zdaniem Taiji Kase. jako postac bo oczywiscie metodyki treningowej jego nie sposob skopiowac a i sensu nie ma wiekszego tego robic. poza tym to swietny karateka i naprawde dobry judoka. postac ktora w pelni zaslugiwala na noszenie koloru czarnego na biodrach.

Oss

Itosu
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile MISTRZA w "miszczu" - tradycja a skuteczność

Nie ma go już. Wrócił na Onet ;) sorki nie mogłem się powstrzymać :)

ja naprawdę was podziwiam, że macie siłę dyskutować z tym panem. z drugiej strony nie wiem skąd się biorą tacy kolesie. rozmawiałem ostatnio z jednym z trenerów submission wrestling w okolicznym klubie mma. nie powiedział złego słowa na to co robię (byliśmy na wspólnym treningu). zaprosił mnie na trening i w ogóle spoko gość. żadnych tekstów w stylu że to co robie jest do dupy... w ogole pomylil mnie z kickbokserem (nie mialem karategi na sobie) ;)

odnosnie symbolu mistrzostwa w karate jakim jest czarny pas postanowilem poczekac. chcialbym nadac swojemu karate taki ksztalt zebym nie musial sam sie zastanawiac nad takimi aspektami jak skutecznosc. takim dobrym wzorem do nasladowania jest moim zdaniem Taiji Kase. jako postac bo oczywiscie metodyki treningowej jego nie sposob skopiowac a i sensu nie ma wiekszego tego robic. poza tym to swietny karateka i naprawde dobry judoka. postac ktora w pelni zaslugiwala na noszenie koloru czarnego na biodrach.

Oss

Itosu


Ty to jestes czysciciel. Byl chlop i nie ma chlopa. To sie chyba nazywa skutecznosc.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024