Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ile MISTRZA w "miszczu" - tradycja a skuteczność


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
258 odpowiedzi w tym temacie

budo_kselos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1657 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile MISTRZA w "miszczu" - tradycja a skuteczność

... ALe po prostu Style Karate ustępują skutecznościa w walce kickowi czy tajowi inna metodyka No teraz wiele klubów kopiuje metody szkolenia żeby nie być w tyle kto sie z tym nie zgadza nie ma pojęcia...


to samo odnosi się to thaiboxingu
czerpią z boksu żeby nie zostać w tyle i mieć jakieś szanse na ringu

co do początków kickboksingu
poczytaj sobie co ćwiczyli Joe Lewis, Bill Wallace, Benny Urquidez

odnośnie Urquidez`a, wie ktoś, czy jest gdzieś dostępny zapis filmowy z turnieju w 1973 r, który zwyciężył?
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile MISTRZA w "miszczu" - tradycja a skuteczność

Również udowodniono że Thaiboxerzy i Kickboxerzy kopią bardziej destrukcyjnie od karateków


gdzie udowodniono ??
podaj prosze na jakiej podstawie tak sadzisz ?

moim zdaniem bardzo sie pomyliles tutaj bo sama mechanika kopniec jest podobna to raz a dwa o ile mozna powiedziec ze np. zawdonicy kk sa sztywni na rekach to kopytami czesto sprawiaja wrazenie jakby mogli drzewa wyrywac. looknij np. na Andyego Huga lub jesli chcesz lokalnych doswiadczen przejdz sie do jakiejs seksji kickboxingu i karate kk i powiedz gdzie Ci mocniejszego lowa zasadzili ;)
  • 0

budo_tynks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 943 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile MISTRZA w "miszczu" - tradycja a skuteczność
Dyskusja o niczym, jednemu bardziej odpowiada budyń czekoladowy drugiemu waniliowy, ale żaden z nich nie jest NAJLEPSZY dla wszystkich.
A maniac już dawno udowodnił, że jest idiotą.
  • 0

budo_mma maniac
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile MISTRZA w "miszczu" - tradycja a skuteczność
Nawet teraz jasno nie potrafisz odpowiedzieć że Kickboxing jest skuteczniejszy :roll: Kselos poczytaj [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Japoński Kick różni się tym od Amerykanśkiego że dochodzi low kick Najwyższy poziom Kickboxingu z low kickiem jest od wielu lat w Holandii Głównie Kickboxing Muay Thai Zapasy Otarłem się też o Kyokushin Shotokan a nawet Aikido :oops: Ale ogólnie uważam się za Kickboxera A ty co i ile lat ćwiczysz?
  • 0

budo_kselos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1657 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile MISTRZA w "miszczu" - tradycja a skuteczność

:lol: I co te filmy mają pokazać?? Przewage Tradycyjnych heh czy co?? :


pokazuje to że odpowiednio dobierając filmy można udowodniać każdą tezę

tak samo jak z ewolucją - kluczem jest odpowiednie "ustawienie" szkieletów
  • 0

budo_mma maniac
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile MISTRZA w "miszczu" - tradycja a skuteczność
Dziwne ja tylko podaje sprawdzone fakty Wysyłam linki napisane przez najlepszych fachowców Podaje statystyki Cytuje niektórych mistrzów...Czyli oni też są idiotami?? A może MMA i K1 to ściema?? Szkoda mi cie Tynks aha bym zapomniał nie pisz na forum jak na Ciebie w domu wołają na mnie tak nie mówią :lol:
  • 0

budo_mma maniac
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile MISTRZA w "miszczu" - tradycja a skuteczność
Jak widze po innych forach z większością moich odp ( a może to są jego wypowiedzi juz sam nie wiem :lol: ) zgadza się niejaki Boruta 8O postać dla wielu kontrowersyjna ale nie można mu odmówić OLBRZYMIEJ wiedzy w SW w latach 90 był jednym z najlepszych zawodników mma w Kraju Póżniej stał sie jednym z pionierów mma w Polsce Obecnie uważany jest za jednego z najwiekszych ( dla niektórych najwiekszego) fachowca w dziedzinie mma w Polsce i w ogóle jeśli chodzi o realna walke Należy również do najlepszych organizatorów gal mma Jest dziennikarzem i w wielu czasopismach odnośnie SW znajdziemy jego teksty :) Napisał już setki a może i tysiące razy o przewadze kickboxingu mt i boksu nad karate i różnymi uderzanymi sw Myślicie że wiecie więcej?? :lol: Jak tak to gratuluje :roll:
  • 0

budo_kselos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1657 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile MISTRZA w "miszczu" - tradycja a skuteczność

...jasno nie potrafisz odpowiedzieć że Kickboxing jest skuteczniejszy

nudny jesteś 8O

kickboxing powstał z kontaktowego karate do walki na ringach bokserskich w rękawicach
i właśnie do tego kickboxing i jego metodyka treningowa jest najlepszy/a = do walki na ringu, w rękawicach, z ochraniaczami na jaja i zęby, z biernym zwarciem i sędzią do rozdzielania walczących
co do kicka i thaia
thaibokserzy dostawali w dystansie od kickboxerów, bo mieli nedzne techniki ręczne (zanim zaczeli uczyć się boksu), za to w zwarciu mieli przewagę nad kickboxerami
a w walkach wszechstylowych kickboxing jest mało skuteczny, podobnie jak thaiboksing, podobnie jak karate, ich adepci są zwykle szybko duszeni, co prowadzi do wniosku że karate, kickboxing i thaiboxing są równie nieskuteczne wobec mma...
  • 0

budo_kselos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1657 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile MISTRZA w "miszczu" - tradycja a skuteczność
ps. kickboxing ani thaiboxing nie są "realną" walką
zresztą nawet mma nie jest...
  • 0

budo_mma maniac
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile MISTRZA w "miszczu" - tradycja a skuteczność
Kselos mógłbym ci wysłać mase walk mase linków o tym jak walki w mma konczyły sie od uderzen ale po co Wiadomo w MMA ciezko znalesc przedstawiciela jednego stylu ale Najlepsi do walk ćwczą głownie w stójce boks + Elementy muay thai lub kickboxing w parterze to bjj zapasy ew judo sambo luta livre KARATE TAM NIE MA Anderson Silva uważany za najlepszego zawodnika bez podziału na kategorie w UFC jest świetnym zawodnikiem muay thai do tego ma genialnie opanowany boks a w parteze bjj Kselos nie masz żadnych informacji
  • 0

budo_mma maniac
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile MISTRZA w "miszczu" - tradycja a skuteczność
Oczywiście że czysty parterowiec wygra w wiekszości przypadków z czystym uderzaczem Za to Kickboxer Thaiboxer vs Karateka :lol: Oczywiście jeśli chodzi o podobne poziomy Wiadomo że mistrz karate pokona średniego thaiboxera czy kickboxera :roll:
  • 0

budo_kselos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1657 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile MISTRZA w "miszczu" - tradycja a skuteczność
mówię że nudzisz:

thaibokserzy aby walczyć w mma muszą trenować parter, bez umiejętności walki w parterze są tak samo bezsilni jak karatecy - dotarło?
a największy mistrz mma łatwo zginie od noża w ręku naćpanego punka na ulicy...

więc sam kickboksing, czy thaiboksing są wybrakowane i niekompletne z punktu widzenia mma - czyli to co zarzucasz karate
a mma pozostaje w tyle za walką bronią białą np. nożami

a noże pozostają w tyle za bronią palną itd.

jeżeli rozmawiamy o "realnej" walce
  • 0

budo_kselos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1657 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile MISTRZA w "miszczu" - tradycja a skuteczność

... Za to Kickboxer Thaiboxer vs Karateka ....:


OK miejsce konfrontacji
walka w zwarciu i parterze w barze, miedzy stolikiem a ścianą...
bez ochraniaczy i sędziego
  • 0

budo_poul sepek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 977 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dojo Enshin Karate United Kingdom

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile MISTRZA w "miszczu" - tradycja a skuteczność
Wygrywa bardziej zdeterminowany facet bez hamulcow dla ktorego facet po drugiej stronie jest tylko celem ktorego trzeba wyeliminowac.
  • 0

budo_mma maniac
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile MISTRZA w "miszczu" - tradycja a skuteczność
Pozwole sobie skopiować bo znowu wymijacie :lol: : Jak widze po innych forach z większością moich odp ( a może to są jego wypowiedzi juz sam nie wiem ) zgadza się niejaki Boruta postać dla wielu kontrowersyjna ale nie można mu odmówić OLBRZYMIEJ wiedzy w SW w latach 90 był jednym z najlepszych zawodników mma w Kraju Póżniej stał sie jednym z pionierów mma w Polsce Obecnie uważany jest za jednego z najwiekszych ( dla niektórych najwiekszego) fachowca w dziedzinie mma w Polsce i w ogóle jeśli chodzi o realna walke Należy również do najlepszych organizatorów gal mma Jest dziennikarzem i w wielu czasopismach odnośnie SW znajdziemy jego teksty Napisał już setki a może i tysiące razy o przewadze kickboxingu mt i boksu nad karate i różnymi uderzanymi sw Myślicie że wiecie więcej?? Jak tak to gratuluje
  • 0

budo_existen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 191 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile MISTRZA w "miszczu" - tradycja a skuteczność
Wypowiadając się na początku topicu, teraz pominąłem jego ostatnie części... Dlaczego?
Ponieważ uważam Cię, Drogi Maniac'u, za zwykłego tumana! Jesteś Nim, tak samo jak ja mam Shodan w nieskutecznym wg. Ciebie Karate - co tam, że kontaktowym. Uspokoję "Kluba" - nie kupiłem sobie "Dana". Zajęło mi to 15 lat... Teraz już 20-cia... Mam 34 lata - z chęcią bym posparował z Tobą... To też będzie dowód na "twoją skuteczność"? Cienki jesteś... Zwyczajnie. Podam adres jeśli chcesz - walczmy zatem :o D

Pozdrawiam.
  • 0

budo_łyba
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kambodża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile MISTRZA w "miszczu" - tradycja a skuteczność
dobrze gada polać mu :!:
  • 0

budo_mma maniac
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile MISTRZA w "miszczu" - tradycja a skuteczność
Dobra Misiek Ale w formule Kickboxing albo K1 ok? No wiesz sprawdzmy sie w pełniejszej formule :-) Możesz podać adres ale przecież nie będe śmigał do Krakowa Jestem z Wawy Jak już to co najwyżej moge spotkać sie w jakimś klubie czy gdzieś..W Łodzi Mam tam znajomego który mógłby wypożyczyć że sie tak wyraże sale na nasz sparring To jak Mistrzu z danem??
  • 0

budo_mistyk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 284 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile MISTRZA w "miszczu" - tradycja a skuteczność
No w końcu zabrał głos jakiś wojownik, czas na weryfikację panie Maniac, eXisten pokaż
temu internetowemu fajterowi, że karate to nie tylko piękne słowa, ale przede wszystkim czyny.
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile MISTRZA w "miszczu" - tradycja a skuteczność
skonfrontujcie jeszcze kategorie wagowe ;) :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024