Skocz do zawartości


Zdjęcie

Karate tradycyjne - co dalej ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
156 odpowiedzi w tym temacie

budo_kaiten
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate tradycyjne - co dalej ?
taaa, pozwolicie ,że sie wtrącę , bo znam dana doskonale... facet ma 5 złotówki zamiast oczu...jak ktoś zozbija juz drugą organizacje , to nie znaczy ,że z ludźmi jest coś nie wporządku :) dopiero po rozbiciu tego mutanta jakim był/ z nastawieniem na był/ wyszła prawda na światło dzienne.Zna ktoś organizację złożoną z 4 klubów? hehehe. NIezła federacja. JAk słusznie zauważył Chemik , krótka...
Historie o robieniu kasy przez dana o wykorzystywaniu ludzi, gnojeniu ich, wyzwiskach na treningach , zaczynaja nabierać rozpędu...
Facet szczyci sie ,ze jest socjologiem , ale szkoda ,że nie jest po prostu człowiekiem. JAk widze jak się obstawia , zasadami , dojo kun, czym tam jeszcze. Śmiech, nie zasługujesz na tego dana panie dan. Nie ma w tobie nic z senseia. Liczą się dla ciebie tylko statystyki i to jak wypadniesz w oczach C.R i D.M. W oczach całej reszty wypadasz , cóż słabo.Wierz mi ,żeby ludzie z Wałcza mieli gdzie ćwiczyć , zostałbyś na sali tylko ty , światło i powietrze... Mam szczerą nadzieję ,że kiedyś tak się stanie . Każdy młody człowiek ma w życiu taką chwile ,że zaczyna myśleć samodzielnie . Na nic wtedy zawansowane socjotechniki...
  • 0

budo_budoka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ateny, Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate tradycyjne - co dalej ?
Proponuję zmienić temat na W.S.I - i co dalej?... bo "odjechliśmy" daleko od tematu dyskusji...
W.S.I. od dawna ma własny temat i jak na razie czytam off-topy, a chciałbym się czegoś dowiedzieć co do przwidywań o ewentualnej przyszłości PZKT - tam zaczynałem wiele lat temu przygodę z karate, jak wielu z nas.
  • 0

budo_edi1704
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 61 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate tradycyjne - co dalej ?
Kaiten nie każdy ma takie zdanie na temat Dana jak Ty. Ja osobiście uważam, że jest świetnym trenerem, który potrafi młodego zawodnika do czegoś doprowadzić. Widocznie nie poznałeś go tak dobrze jak ja :-)

Pozdrawiam :)
  • 0

budo_szames
  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stąd
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate tradycyjne - co dalej ?
Jak powiadają, gdzie dwóch Polaków, tam trzy zdania :-) i myślę, że coś w tym jest. Nie znam Dana od strony, z której zna go kaiten. Znam Dana wyłącznie od strony sportowej, bo miałem przywilej brać udział w treningach jego klubu i seminariach przez dwa lata i jako trener był dla mnie był trenerem doskonałym. Organizatorem również. Cała reszta jest dla mnie tajemnicą i pozostaje jedynie wyrazić żal, że tak świetnie prosperująca organizacja, jak WSI Poland padła. Lecz cóż, Wieczne Cesarstwo Rzymskie padło, to co innego może się ostać?
  • 0

budo_edi1704
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 61 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate tradycyjne - co dalej ?
Właściwie W.S.I Poland nie padło, ponieważ wciąż funkcjonuje mimo, że jego szeregi zasilają tylko 4 kluby. A w klubach praca toczy sie dalej swoim tempem :-)

Pozdrawiam :)
  • 0

budo_badysław
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 260 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate tradycyjne - co dalej ?

Właściwie W.S.I Poland nie padło, ponieważ wciąż funkcjonuje mimo, że jego szeregi zasilają tylko 4 kluby. A w klubach praca toczy sie dalej swoim tempem :-)

Pozdrawiam :)


Skromna to liczba.....
  • 0

budo_zgredol
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate tradycyjne - co dalej ?
taaa...Kaiten jak chyba wiesz każda 5 złotówka ma dwie strony i każdy ma swoje zdanie na temat jak powina działać organizacja której jest członkiem.Jak pokazuje praktyka czasem owe różnice zdań prowadzą do rozpadu organizacji a w przypadku W.S.I. Poland do uszczuplenia jej szeregów.Cała sprawa jeszcze się nie zakończyła wiec zbyt wcześnie mówisz o rozpadzie tej organizacji.Zapewniam Cię, że W.S.I. ma się całkiem dobrze i osoby które chcą dalej w niej studiować karate shotokan nie mają się o co martwić .
Nasi mistrzowie dalej będą do nas przyjeżdzać i my też mamy zamiar dalej uczestniczyć
w szkoleniach krajowych i zagranicznych.
Tobie Kaiten radze zobaczyć czy ta Twoja "5 złotówka" nie ma czasem drugiej strony(bo może się okazać że jednak ma) i albo bardzo zależy Ci aby miała tylko"jedną" stonę lub poprostu nie potrafisz zobaczyć drugiej.
  • 0

budo_daun
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate tradycyjne - co dalej ?
zdecydowanie dan sie przeliczył, co do swoich zdolnosci manipulatora i z tego, co widze wielu byłych członków poszło po rozum do głowy... widocznie plan absolutny nie okazał sie tak genialny jak wymarzyl sobie pan przewodniczacy. liczba 30 klubow okazala sie w dzisiejszym swietle dosc absurdalna dla WSI poland z siedziba w Walczu. ale mysle ze nad 4 klubami bedzie latwiej zapanowac i w tym przypadku dyktatura bedzie tolerowana...
a mozliwe, ze nawet podpisujac warunki przynaleznosci kluby te nie wiedzialy o co chodzi...

zgodze sie z Toba kaiten, mysle ze gra pozorów w tej federacji została opanowana do perfekcji. Socjotechniki jednak nie na czasie. Dyktatura czy carat to juz dosc zamierzchle czasy :?

nie wspominajac o gnojeniu ludzi... to tez jest mocna strona pana przewodniczacego.
wyzwiska, ponizanie i inne wystepki ( o ktorych szkoda pisac ) to jak mniemam sposob na zdobycie przychylnej opinii wsrod studentów karate.
zadziwiajace jest to, ze podczas podsumowan klubu wałeckiego otrzymal grawerton za wpajanie wartosci kulturowych wplywajacych na rozwoj czlowieka... ?!
Boże widzisz, a nie grzmisz?!

otoczki otoczki przykrywki.... ot co.

mam nadzieje, ze pociag WSI polska nie zajedzie daleko, szczegolnie z takim konduktorem.
  • 0

budo_edi1704
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 61 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate tradycyjne - co dalej ?
skąd pomysł, że pozostałe kluby zostały przez manipulacje Dana a nie z własnej woli i chęci dalszej współpracy z nim. Może poprostu tym klubom jest dobrze w W.S.I Poland ze względu na dobrą organizacje i na cele jakie sa w tej org postawione? Wszędzie widzicie zło, którego nie musi być. I myśle że za większością negatywnych opinii stają Prywatne niesnazki i inne emocjonalne pobudki.

Pozdrawiam :)
  • 0

budo_koźlak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 709 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate tradycyjne - co dalej ?
Nie to, żeby mnie interesowały cudze wojny, ale jak ktoś rzuca oskarżeniami to mógłby się przynajmniej przedstawić, a nie zakładać sobie, nowe, anonimowe konta.

Kto wie, czy kaiten i daun nie są nawet tą samą osobą. Tchórz :P
  • 0

budo_kaiten
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate tradycyjne - co dalej ?
macie racje , szkoda marnować energii na przeszłość. Każdy człowiek ma zwolenników i przeciwników...za Osama Bin Ladenem też stałą spora grupa fanów, co nie znaczyło ,że włożył spory wkład np w rozwój kultury :)
W sumie i tak najważniejsze jest karate... "mistrzowie" przychodzą i odchodzą
  • 0

budo_zgredol
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate tradycyjne - co dalej ?
...i odszedł "mistrz" energooszczędnego karate..."mistrz"Kaiten! :(
świat sztuk walki stracił ostatnie światełko prawdy... :cry:
  • 0

budo_kaiten
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate tradycyjne - co dalej ?
info do gościa co mi wiadomość wysłał... nie mogę jej odczytać, dopóki 10 postów nie napisze... 8O
  • 0

budo_koźlak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 709 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate tradycyjne - co dalej ?
cholera

i to przez to ta zagłada w 2012...
  • 0

budo_kaiten
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate tradycyjne - co dalej ?
może jeszcze zgredol przejrzysz na oczy,życze Ci tego chłopie...
  • 0

budo_koźlak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 709 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate tradycyjne - co dalej ?
no, Zgredol, zastanów się!

pomyśl o 2012! Pomyśl o swoim dziecku! :)
  • 0

budo_zgredol
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate tradycyjne - co dalej ?
swoje już widziałem...mam tylko trochę inne podejście do tego.Jeśli coś mi się nie podoba
to idę sobie w swoją stronę i nie opluwam nikogo.
  • 0

budo_kaiten
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate tradycyjne - co dalej ?
ja też tak uważam , ale zapytaj zatem swojego mistrza , czy nie opluwał innych... nie o to chodzi czowieku,żeby bawić się w wypisywanie bzdur typu rok 2012 i takie tam...
nie wiem jako kto funkcjonowałeś w strukturach wsi, ale ci co byli "blisko" pana przewodniczącego mogą sporo powiedzieć.Widziałem troche i po prostu mam swoje zdanie.Nie toleruje takich metod i tyle. Dla mnie trenujący , jest przede wszystkim człowiekiem , nie liczbą na liście i danym statystycznym...
  • 0

budo_koźlak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 709 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate tradycyjne - co dalej ?
Kaiten, a mi się wydaje, że jednak nie o to chodzi, żeby bluzgać anonimowo.
Masz coś na wątrobie, to idź do Dana i powiedz mu to prosto w oczy.
  • 0

budo_kaiten
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate tradycyjne - co dalej ?
wiesz , ten człowiek nie uznaje innych racji niż swoje...jesli go znasz to wiesz o czym mówię...pomysły ,żeby rządzić organizacja jednoosobowo mówią same za siebie. Zgadzam się z daunem , to nie carat/ nie jestem jedną i tą samą osobą/
Pomysł,żęby mówić co się myśli komuś , kto uznaje tylko swoje racje za słuszne nie jest dobry...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024