Skocz do zawartości


Zdjęcie

sztuka realnej walki edynburg


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

budo_bushidoschool
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:edinburgh
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

sztuka realnej walki edynburg
witam
zbieram ludzi pragnacych cwiczyc kyokushinkan jako wylacznie sztuke walki budo NIE WERSJE SPORTOWA lecz samoobrone
W oparciu o najnowsze przekazy z obozow w tucholi ...
chetnych zapraszam na strone...
ps termin treningow na razie nie aktualny.
kontakt na stronie
Osu...
  • 0

budo_mp
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: sztuka realnej walki edynburg
Cześć witam wszystkich użytkowników tego forum. Jestem tutaj nowy. Na początek o mnie: mam 35 lat. kilkanaście lat temu trenowałem Kyokushin przez 6 lat i miałem stopień 5 kyu. Niestety zaprzestałem treningów ponieważ nabawiłem się kontuzji stawów biodrowych. Potem po zaleczeniu próbowałem trochę kick boxingu oraz w ramach pracy(ochrona) ju jitsu. Chociaż uczestniczyłem w ramach mojego treningu Kyokushin w zawodach to zawsze chciałem ćwiczyć prawdziwą sztukę walki a nie tylko tzw obijanie klaty(stąd moje zainteresowanie kb) Potem zaprzestałem treningów w klubie(praca dzieci itd). Trenuję sobie czasami na worku jeśli mam czas. Od pewnego czasu bardzo chciałbym wrócić do aktywnego treningu, znowu poczuć tego blusa, powalczyć itd. Jestem BARDZO zainteresowany twoją inicjatywą i z chęcią podjąłbym trening razem z tobą. Wcześniej nic nie zacząłem ponieważ od 4 lat mieszkam w UK i nie było okazji. Piszesz że jesteś z Edynburga, ja natomiast mieszkam okoló 40 mil na południe od New Castle. Moje pytanie- czy jest możliwe że treningi będą bliżej mojego domu? Jeśli tak to od razu się na to piszę.
  • 0

budo_bushidoschool
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:edinburgh
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: sztuka realnej walki edynburg
witam
w tym momencie treningi prowadzone sa bardziej indywidualnie mam kilka osob ktore umawiaja sie na trening kiedy maja czas sam jestem obladowany czsem zajeciami.
moja propozycja jezeli jestes w stanie dojechac w umuwionym terminie do edi mozemy zorganizowac trening jest mozliwosc przenocow
nia u nas jezeli nie przeszkadza ci nocowanie z 2 malych dzieci w mieszkaniu ...
nr kontaktowy do mnie znajdziesz na sonie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_ma56
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: sztuka realnej walki edynburg
Panowie bez urazu ale takie ustawianki to na priva, co to innych interesuje.
  • 0

budo_mtklub
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: sztuka realnej walki edynburg
a mnie intersuje i to dobrze ,że ludzie chcą sobie pomagać i nadal szanują się jako Polacy w obcym kraju. Nie wiem co Ci nie pasuje , przecież zawsze możesz sobie poczytać o innych inaczej ,a nie wtrącać się w spaniałe inicjatywy na obcej ziemi. Panowie tak trzymac bez względu jakie to kyokushin :!:
  • 0

budo_email
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 874 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: sztuka realnej walki edynburg
Ignashov, MMManiac, Tajowiec oraz amatorzy wspólnych śniadań z niniejszego tematu to ta sama osoba, albo mamy inwazję fałszywych Mikołajów.
  • 0

budo_mp
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: sztuka realnej walki edynburg
bushidoschool. Do Edynburga mam jednak za daleko, żeby dojeżdżać na regularne treningi, a kiedy dojadę raz na parę miechów to będzie to bez sensu. Planuję z kolegą zacząć treningi boksu tajskiego od stycznia- bo mamy u nas(choć sentyment jest do Kyokushin). Myślę jednak ,że jeśli rozwiniesz swoją działalność i zbierzecię jakąś ekipę to z przyjemnością przyjechałbym na jakieś seminarium pod tytułem np Kyokushin a walka realna. Jestem bardzo zainteresowany tym aspektem Kyokushinu. Jak możnaby wyćwiczyć się w walce(pod walkę realną) korzystając z technik Kyoka. Pomijając oczywiście walkę sportową i jej ograniczenia. Będę śledził twoją strone www, a ty jeśli możesz to daj też może jakieś info tu na forum? Przepraszam wszystkich ,że piszę to tutaj a nie na priva, lecz wyskakuj mi informacja,że nie mam uprawnień do pisania na priva. Pozdro for all.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024