Skocz do zawartości


Zdjęcie

K-1 WorldGP w Rydzie- walczy dwóch Polaków! 22.11 (sobota)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
50 odpowiedzi w tym temacie

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: K-1 WorldGP w Rydzie- walczy dwóch Polaków! 22.11 (sobota)
ernst - o jakim blokowaniu kariery ty mówisz? Może jakiś przykład. NIestety większość osób czeka aż im się da do ręki, a nie robi coś samemu. I wtedy mówi że blokują mnie. Nie doceniają mojego talentu. itp. Ja ci moge podac dużo przykładów, że jest odwrotnine. Jeden z ostatnich: Jarosz miał jechac na ME, zrezygnował bo ma walkę zawodową. Można byloby ukarać zawodnika. Ale jednak tak się nie stało. Łukasz dl kicka swoje zrobił a za niego pojechał Sarara. Chociaż nie wiem czy dobrze zrobił Jarosz. Chyba że nie ma formy. Miał szansę na stypendium. Ale jego wybór. W Holandi są organizacje ale są też ludzie, którzy wzieli się do roboty. Sport zawodowy to interes to dobrze prowadzona działalność gospodarcza. MOgę się zgodzić że w Polsce raczkujemy trochę za długo. Ale to nie wina organizacjii, która przede wszystkim powinna ddbać o rozwój sportu amatorskiego. A nas samych. Ja też uważam że robie mało, ale nie szukam winnych.

Artur - to nie jest takie łątwe. Na obecnym etapie jest to możliwe tylko jeśli koordynować będa to czołowi organizatorzy w Polsce. Nawet jesli uda się znaleść sponsora. Na nakręcenie, ale turnieje powinny organizować poszczególni organizatorzy. Oczywiście można zrobic to w jednym mieście, ale solidarność regionalna da większy skutek. Wiele osób oglądając w telewizji, będzie chciał wziąść w tym udział na żywo. Koszalin, Płock, Warszawa, Kalisz, Wrocław, Kraków. Ktoś musi to regionalnie koordynować. Będąc w Krakowi, rozmawiałem z gościem, który robi podobne rzeczy dla TVN. A możee powinien to kordynować Pudzian :) Może Przemek Saleta - ma bardzo dobre notowania. POtrzebna twarz, która zachęci. Ja jestem za duży brzydal :) Ale chętnie pomogę, jeśli tylko będzie taka inicjatywa i zainteresowanie ze strony organizatorów.
  • 0

budo_ernst
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 284 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: K-1 WorldGP w Rydzie- walczy dwóch Polaków! 22.11 (sobota)
Nie chce mi sie za bardzo rozpisywać bo to walka z wiatrakami...
Łukasz ma w dupie wasze stypendium..jak był mistrzem europy i Świata WAKO amatorów to nie zorganizowaliście mu walki o zawodowe mistrzostwo Świata WAKO pro...bo sie wam nie chciało...został zawodowym mistrzem Swiata ISKA-sam to sobie zorganizował!! a jak dosnał kontuzji podczas walki o to właśnie mistrzostwo to stypendium mu zabraliście!!wiec nie mów mi ze nie blokujecie..Nie chce mi sie nawet z tobą o tym gadać>
Nie dziwie mu sie ze nie jedzie na ME WAKO jak ma walke na super gali w Holandii bo nawet jak by zdobył Mistrzostwo eurpopy to nie otwiera to rzadnych drzwi!!!on o tym już wie
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: K-1 WorldGP w Rydzie- walczy dwóch Polaków! 22.11 (sobota)
Podaję skład do programu BAR REAKTYWACJA którego emisja będzie na POLSAT. Marcin Najman, Przemysław Saleta, Artur Krakowiak, Rafał Szlachta, ERNST, Daniel Sołtysiak, Dorota Rabczewska, Edyta Górniak, Kuba Wojewódzki. Mieszanka wybuchowa :) ogladalność 100 procent. POLSAT bije na 'łeb' konkurencję i zarabia na tym programie najwięcej chajsu w historii telewizji prywatnej w Polsce. Widzicie ja mam pomysły i dzielę się nimi z WAMI bezpłatnie. PZDR. F C K juz cie ma
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: K-1 WorldGP w Rydzie- walczy dwóch Polaków! 22.11 (sobota)
ERNEST - powiem wprost, jestes właśnie tym co w tym sporcie najgorsze. Maruda, który chce żeby mu podac na tacy. Kto miał wlakję zorganizować Czy Polski Związek Bokserski organizuje galę dla zawodników, czy promotorzy. Łukasz nie załatwił sobie, tylko wykorzystał go Austryjak czeskiego pochodzenia. Spytaj Różala ile ten facet winni jest jemu kasy i innym zawodnikiem. Zresztą z Łukaszem sie też nie rozliczył. A czy ma w Dupie. Na pewno nie. Łukasz już na zawsze będzie pierwszym amatorskim mistrzem Świata w cięzkiej kategorii z low-kick. Tytuł z MAroka ceni sobie najbardziej. A start w Holandii poprostu jest to proza życia. Dostaje niezłe pieniądze. Łukasz sam przyznaje że najwyższą forme miał w okresie kiedy zdobył tytuł MŚ. Powrót do kadry narodowej był spowodowany tym by móc trenować bez własnego wkładu. Starty amatorskie dają mu praktyk. Na finałach MP LOW zapytałem go dlaczego tak długo bawił ssię ze swoim przeciwnikiem. Stwierdził że dawno nie walczył kilka rund i musi to nadrobić. To daje mu amatorstwo. W miare regularne starty. Niestety to może zrozumieć tylko prawdziwy sportowiec.
  • 0

budo_ernst
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 284 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: K-1 WorldGP w Rydzie- walczy dwóch Polaków! 22.11 (sobota)
Doskonale o tym wiem ale pas ma juz na zawsze! a z wami nie miałby nic.I nie odwracaj kota ogonem.To wy potrzebujecie Jarosza a nie on was!!!!
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: K-1 WorldGP w Rydzie- walczy dwóch Polaków! 22.11 (sobota)
Panowie należy dwa tematy rozdzielić 1. Sport amatorski 2. Sport zawodowy. Na całym świecie jest taki podział niezależnie od dyscypliny. Sportem amatorskim zajmują się amatorzy, sportem zawodowym zawodowcy. Sport amatorski daje dobre podstawy dla kadeta, juniora i to wszystko. Sport amatorski-państwowy, Sport zawodowy-prywatny. WSZYSTKO CO PAńSTWOWE POWINNO ZOSTAć SPRYWATYZOWANE I WTEDY BęDZIE PORZąDEK. Zadam jedno konkretne pytanie i proszę odpowiedzieć jeszcze w tym roku. PROSZę MI POKAZAć CHOć JEDEN ZWIąZEK FUNKCJONUJąCY NORMALNIE W POLSCE. MóWIMY O SPORCIE BO INNE ZWIąZKI DAWNO WYSZłY NA ULICę I WALCZą O SWOJE PRAWA. Ja chcę być optymistą, ale naprawdę żyjemy w specyficznym kraju, ale o czym wogóle gadamy ludzie nie mają co do gara włożyć, a Ci się kłócą dwa tygodnie w telewizji kto ma samolotem lecieć na szczyt do Brukseli. Tu potrzeba REWOLUCJI ALBO REAKTYWACJI :) POTRZEBA LECHA WALęSY i wtedy będzie porządek. P.S. Swoją drogą przepraszam, że zaśmiecam temat, bo wolałbym o K-1 pogadać albo najchętniej uczestniczyć w tym WIELKIM wydarzeniu. Pozdrawiam FIGHTERÓW WY JESTESCIE NAJWAZNIEJSI I GDYBYM MIAŁ KILKA MILIONÓW DOLARÓW NA KONCIE TO WAM BYM POMÓGŁ A NIE ZWIAZKOM BO JA WAS ROZUMIEM
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: K-1 WorldGP w Rydzie- walczy dwóch Polaków! 22.11 (sobota)
:) Tak jak potrzebujemy około 27 medalistów z zeszłego roku, W tym jeszcze nie wiem.
Jak i tych przed 2-3 i więcej lat. Czym Łukasz różni sie od innych medalistów mistrzostw Świata i Europy. Jeśli mielibyśmy stosować gradację to więcej zawdzięczamy Cieślikowi, Szczerbińskiemu, Wszelakowi, Głogowskiemu, i jeszcze kilkunastu, którzy medale robili przed wiele lat. Potega polskiego kicka amatorskiego to nie jeden Łukasz. Jesteśmy dumni z Łukasza ale z nich wszystkich również. Np w tym roku mamy pierwszą kobietę mistrzynię europy w semi, oraz pierwszą kobiete która zdobyła medal w K1( to z ostatniej chwili). NIe chce już wspominać o Marku Piotrowskim, Przemku Salecie, Agnieszce Rylik czy Iwonie Guzowskiej. Bo to chyba twarzy polskiego kicka. Szczególnie chyle czoła przed Markiem.
Szczerze przyznam, że w ostatnim czasie liczę na Głogowskiego. Mam nadzieję, że uda sie mu wkręcic do czołówki K1 MAX. Byłaby to naprawdę niezła wizytówka polskiego kicka. I jemu niedużo brakuje. A czy wiesz że ten zawodnik tydzień po slubie pojechał na MP Low z żoną w podróż poślubną. Wygrał jak pradziwy mistrz. Czekam jak znajdzie się w Japoni bo na to zasługuje.
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: K-1 WorldGP w Rydzie- walczy dwóch Polaków! 22.11 (sobota)
ASAMI - LICZYMY NA CIEBIE, JAK CI SIĘ UDA MASZ U MNIE PIWO :) :):)
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: K-1 WorldGP w Rydzie- walczy dwóch Polaków! 22.11 (sobota)
Gladiatorzyringu zapomniałeś dodać, że Przemysław Saleta miał epizod w K-1. Kiedyś go spotkałem w Warszawie naprawdę podszedłem i pytam Przemek w telewizji tyle mówisz, a tak naprawdę to kiedy wyjdziesz w K-1. Spojrzał na mnie dziwiony , ale wiedział o co chodzi. Mówi wyjdę w Japonii lub w Stanach. Pół roku póżniej wyszedł w K-1 w BARZE na POLSAT tak było to pokazane kilka lat temu w telewizji na cały kraj dostał drugoligowego Belga bez nazwiska. Panowie do Bydgoszczy zapraszam na spotkanie na początku stycznia, bo pracować będę z tymi co przyjadą. Wyłączam komputer, bo ile można napierdalać w tą klawiaturkę.
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: K-1 WorldGP w Rydzie- walczy dwóch Polaków! 22.11 (sobota)
No ja daleko nie mam. Ale zaraz i tak jade na trening a potem angielski więc trzeba powoli konczyc.
  • 0

budo_mnino
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Osjaków
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: K-1 WorldGP w Rydzie- walczy dwóch Polaków! 22.11 (sobota)
Ernst, mam zdjęcie dla Ciebie:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Filmu z walki póki co nie ma, ale myślę że świetnie widać na tym zdjęciu jak publiczność odebrała występ Daniela Sołtysiaka :)
  • 0

budo_ernst
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 284 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: K-1 WorldGP w Rydzie- walczy dwóch Polaków! 22.11 (sobota)
super ale czekam na film :)
  • 0

budo_mnino
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Osjaków
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: K-1 WorldGP w Rydzie- walczy dwóch Polaków! 22.11 (sobota)
spoko to sobie czekaj :) tak btw. cfaniaczek z Ciebie straszny ;)
  • 0

budo_jin kazama
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Słupsk

Napisano Ponad rok temu

Re: K-1 WorldGP w Rydzie- walczy dwóch Polaków! 22.11 (sobota)
Widziałem Highlighta Daniela, bardzo fajnie mu to idzie i trzymam kciuki za niego ! Ważne by trzymać sie celu i dążyć do niego nawet po ciezkich upadkach (...) :( .
Widze ze zajmował sie Oyama Karate ;) stylem ktory ja trenuje od 4 lat , fajnie sie kogoś takiego ogląda, z tego co wiem to Lukasz Jarosz też trenował OK ;) Można stwiedzić, że ta odmiana kyokushin, jest mocno wszechstronna i łatwo zaadopotować inne systemu wal stujkowych ;) Ze swojej storny też bedę dązył by sie doskonalić choć latwo nie jest jeśli chodzi o zdrowie, ale zato bardziej to wszystko cenie!
Pozdrawiam Osu ! :twisted:
  • 0

budo_ernst
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 284 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: K-1 WorldGP w Rydzie- walczy dwóch Polaków! 22.11 (sobota)

spoko to sobie czekaj :) tak btw. cfaniaczek z Ciebie straszny ;)


Nie cwaniaczek tylko realista!co w tym złego ze chce obejrzeć ta walke??nie rozumiem?jakoś inni potrafia tu cos umiecić..
I ja nie wrzuciłem jeszcze nic kolego..ale czy to coś znaczy??
Doceniam start na takiej gali ale nie popadajmy w samouwielbienie...no i to chyba dobra promocja pokazać dobrą walke?
  • 0

budo_mnino
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Osjaków
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: K-1 WorldGP w Rydzie- walczy dwóch Polaków! 22.11 (sobota)
organizatorzy nie udostępnili jeszcze nagrań, jak będą to się zamieści, realisto ;)
  • 0

budo_tillman
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Seaside

Napisano Ponad rok temu

Re: K-1 WorldGP w Rydzie- walczy dwóch Polaków! 22.11 (sobota)
Do ernst:
Pragnę Cię poinformować drogi kolego ernst, iż Daniel Sołtysiak podpisał roczny kontrakt z grupą Team Mr. Perfect i wczoraj 26.01.2009 wyleciał z lotniska w Berlinie do Holandii aby trenować pod okiem Ernesto Hoost'a i grupą trenerów oraz wielu uznanych zawodników trenujących w tym teamie. Wszyscy trzymamy kciuki aby ciężką pracą i wysiłkiem udało mi się robić jak największe postępy i wypromować tak aby dostał szansę regularnego występu na renomowanych galach wśród najlepszych ponieważ jest to wyjątkowa szansa dla Polskiego zawodnika znaleźć się w tak zacnym gronie. Dlatego radzę abyś zanim zaczniesz kogoś krytykować zapoznał się z możliwościami oraz umiejętnościami zawodników i nie tylko chodzi o Daniela bo uważam, że krytykowanie umiejętności kogoś w starciu z jakimś bardziej znanym europejskim przeciwnikiem tylko dlatego, iż jest Polakiem i nie ma znanego nazwiska świadczy o twojej krótkowzroczności albo poprostu zaściankowego myślenia i braku wiary w umiejętności naszych zdolnych chłopaków
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: K-1 WorldGP w Rydzie- walczy dwóch Polaków! 22.11 (sobota)
Uważam że Ernst ma prawo wątpić a prawdziwa cnota krytyki się nie boi.

1. Asami np pisze że przecież stoczył parę walk w Muaythai - właśnie parę. 3-4 o tylu wiem, chyba wiele sie nie pomylilem. W Polsce nie startował nawet w MP Muaythai
2. W K1 wiemy że walczył z Leko, ale nikt nie widział a Asami sam pisze że Leko to nie ten co kiedyś.
3. W kicku nie wystartował nigdy, miał walczyć z Olaśem to wyjechał zagranicę.

Ciekawy jestem tego kontraktu, ale wiadomo, że na wybór miał napewno wpływ Słowiński członek tego teamu. Nie oceniam jego talentu bo go nie znam. Jeśli jest ambitny będzie się rozwijał. Jest Polakiem, więc życzę muu jak najlepiej, ale mam prawo mieć wątpliwości.
  • 0

budo_dots
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa / Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: K-1 WorldGP w Rydzie- walczy dwóch Polaków! 22.11 (sobota)
do Tillman

Nie wprowadzaj ludzi w błąd pisząc że Daniel wstępuje do Team Mister Perfect. Jest to wierutne kłamstwo. Jak mógł podpisać umowę z Ernesto Hoostem skoro nikt z Teamu Mister Perfect łącznie z samym Ernesto o tym nie wie? Radzę sprostować mylne informacje. W Holandii ludzie też czytają forum.
  • 0

budo_pl
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: K-1 WorldGP w Rydzie- walczy dwóch Polaków! 22.11 (sobota)
"Wszyscy trzymamy kciuki aby ciężką pracą i wysiłkiem udało mi się robić jak największe postępy i wypromować tak aby dostał szansę regularnego występu"
:)
Nikogo nie ciekawi, to że raz jest napisane "udało MI się" a drugi raz "aby dostał "
Ja z tego wywnioskowałam, iż Daniel Sołtysiak napisałm to sam, tylko pisał w osobie trzeciej, żeby głupio nie było, że się przechwala. :( tylko pewnie nawet nie zauważył, że mu się napisało przez przypadek , słowo "MI" z jakiegoś powodu, również niewierze w to co tutaj jest napisane... ale myślę, że zostanie to sprostowane.Szkoda tylko Daniela, bo jak ktoś z Teamu MR.Perfect to przeczyta, to stwierdzą, że Daniel jest nienormalny a znim cały nasz kraj ..
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024