Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nowa książka o kyokushin karate.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
501 odpowiedzi w tym temacie

budo_shu lien
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowa książka o kyokushin karate.

niby mnie znasz, a jednak nie wiesz ze moj nick wyborowa to nie od trunku pochodzi, ale wszyscy maja takie skojarzenia ktore im codzienne zycie podpowiada. oczywiscie moge zawsze powiedziec, ze wyborowa - podobnie jak ja, to luksusowy i wysokiej jakosci produkt na export. To mnie z trunkiem laczy bez watpienia.
Jesli chodzi o tekst ksiazki, to bledow zadnych niema/ nie liczac drukarskich pomylek, ktore sa wynikiem tego, ze ludzie ktorzy skladali ksiazke nie rozroniaja kaligrafii tensho *ktorej zabraklo od kaligrafii saiha, itp. To sa dla mnie strzaly, ktore chcialbym wyeliminowac w drugim wydaniu, ale drugie wydanie (mimo tego, ze planuje wstawienie kilku tekstow nowych) to nie bedzie koncert zyczen.


Sensei, a Ty się nic na żartach nie znasz. Prawda jest taka, że na forum robisz niezłe zamieszanie i nie wszyscy Cię tu lubią i się z Tobą zgadzają. Nie zmienia to faktu, że książka za chwilę ukaże się w nowej odsłonie i jeśli ktoś ma jakieś sensowne uwagi to ma teraz okazję się nimi podzielić. Czy je uznasz za słuszne, czy nie to rzeczywiście już inna sprawa, ale w końcu jesteś człowiekiem otwartym i wykształconym, więc mądrych komentarzy wysłuchasz.
Z listów, które do mnie przyszły na priv wynika, że rzeczywiście użytkownicy budo nie zauważyli jakiś błędów formalnych, czy merytorycznych. Poza błędami drukarskimi (nieszczęsne kaligrafie) piszą jedynie o pewnym niedosycie odnośnie niektórych zagadnień.
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowa książka o kyokushin karate.

Sensei, a Ty się nic na żartach nie znasz. Prawda jest taka, że na forum robisz niezłe zamieszanie i nie wszyscy Cię tu lubią i się z Tobą zgadzają. Nie zmienia to faktu, że książka za chwilę ukaże się w nowej odsłonie i jeśli ktoś ma jakieś sensowne uwagi to ma teraz okazję się nimi podzielić. Czy je uznasz za słuszne, czy nie to rzeczywiście już inna sprawa, ale w końcu jesteś człowiekiem otwartym i wykształconym, więc mądrych komentarzy wysłuchasz.
Z listów, które do mnie przyszły na priv wynika, że rzeczywiście użytkownicy budo nie zauważyli jakiś błędów formalnych, czy merytorycznych. Poza błędami drukarskimi (nieszczęsne kaligrafie) piszą jedynie o pewnym niedosycie odnośnie niektórych zagadnień.


jasne, ja sie nie znam na zartach. I jeszcze, ze swoja prawda wyjezdzasz. Ja tu pisze zeby sprawy uporzadkowac, nie zeby zamieszac. To, ze sie to nie wszystkim podoba, trudno - w chaosie, brudzie i zatechlym powietrzu da sie zyc. Kazdy kto w takiej sytuacji okno bedzie chcial otworzyc spotka sie z wrzaskiem, ze bedzie przeciag. Normalne.

co do ksiazki - Niedosyt to bardzo dobry obiaw, to znaczy, ze ksiazka zasmakowala, ale czytelnik wszystkiego w niej nie znalazl. Jesli dalej bedzie cierpial na glod wiedzy to bedzie dalej dla siebie szukal. A to dla mnie znaczy wiecej niz sie po swojej ksiazce spodziewalem.
Kilka rzeczy planuje rzeczywiscie dopowiedziec w drugiej edycji, ale jak napisalem, nie bedzie to koncert zyczen. To moja ksiazka i taka pozostanie.
  • 0

budo_shu lien
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowa książka o kyokushin karate.

jasne, ja sie nie znam na zartach. I jeszcze, ze swoja prawda wyjezdzasz. Ja tu pisze zeby sprawy uporzadkowac, nie zeby zamieszac. To, ze sie to nie wszystkim podoba, trudno - w chaosie, brudzie i zatechlym powietrzu da sie zyc. Kazdy kto w takiej sytuacji okno bedzie chcial otworzyc spotka sie z wrzaskiem, ze bedzie przeciag. Normalne.

co do ksiazki - Niedosyt to bardzo dobry obiaw, to znaczy, ze ksiazka zasmakowala, ale czytelnik wszystkiego w niej nie znalazl. Jesli dalej bedzie cierpial na glod wiedzy to bedzie dalej dla siebie szukal. A to dla mnie znaczy wiecej niz sie po swojej ksiazce spodziewalem.
Kilka rzeczy planuje rzeczywiscie dopowiedziec w drugiej edycji, ale jak napisalem, nie będzie to koncert zyczen. To moja ksiazka i taka pozostanie.

Wyborowa Ty to jednak napój wyskokowy jesteś.! Rzucasz się o wszystko...chyba Ci Sandokana zaczyna brakować...hm...napiszę mu PW, że tęsknisz :lol: na pewno się do Ciebie odezwie.
I o co Ci niby chodzi? Może i próbujesz tu porządkować sprawy, ale tu powstaje pytanie czym jest prawda? Bo ja odnoszę wrażenie, że każdy kto tak gorliwie dyskutuje z Tobą na forum wierzy w swoją - jedyną i słuszną prawdę. I bardzo proszę nie wyjeżdżaj mi ze swoimi filozoficznymi wywodami...zostaw je dla Sandokana - niech się chłop cieszy :lol:
Czepiasz się tego koncertu życzeń, jak rzep psiego ogona i powtarzasz w kółko, że to Twoja książka. A czy ktoś twierdzi inaczej?
Nie zmienia to faktu, że ona żyje własnym życiem i na jej odbiór przez czytelników masz niewielki wpływ...może nawet żaden.
  • 0

budo_sztachyta
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Górny Śląsk Bytom/Tarn-Góry
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowa książka o kyokushin karate.
Kupiłem książke trzy dni temu.
Rozdziały-7,8,912,14 bardzo dobre.
Myślę że dla dla sporej grupy ćwiczacych bedzie podręcznik doskonałą pomocą,w treningu.
Pozdrawiam. :oops:
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowa książka o kyokushin karate.

Wyborowa Ty to jednak napój wyskokowy jesteś.! Rzucasz się o wszystko...chyba Ci Sandokana zaczyna brakować...hm...napiszę mu PW, że tęsknisz :lol: na pewno się do Ciebie odezwie.
I o co Ci niby chodzi? Może i próbujesz tu porządkować sprawy, ale tu powstaje pytanie czym jest prawda? Bo ja odnoszę wrażenie, że każdy kto tak gorliwie dyskutuje z Tobą na forum wierzy w swoją - jedyną i słuszną prawdę. I bardzo proszę nie wyjeżdżaj mi ze swoimi filozoficznymi wywodami...zostaw je dla Sandokana - niech się chłop cieszy :lol:
Czepiasz się tego koncertu życzeń, jak rzep psiego ogona i powtarzasz w kółko, że to Twoja książka. A czy ktoś twierdzi inaczej?
Nie zmienia to faktu, że ona żyje własnym życiem i na jej odbiór przez czytelników masz niewielki wpływ...może nawet żaden.


zastanawiam sie czy mi nie uwlacza dyskusja z kobieta, chlopka, na dodatek bez wyksztalcenia w kierunku przedmiotu dyskusji. zaryzykuje...
prawda to zgodnosc mysli z rzeczywistoscia, odpowiadajac na twoje pytanie. mnie indywidualne prawdy nie interesuja, bo niby czemu moja ma byc lepsza czy prawdziwsza od twojej. Moja prawda jest o tyle lepsza, ze moge powiedziec, za Newtonem - gravity works, to co opisuje to dziala, a oprocz tego jest ciekawe.
Zycie berefleksyjne, bez idei, bez filozofii jest zyciem psa. Tak niestety zyje wiekszosc ludzi na planecie. Niektorych nie mozna za to winic, bo ich pierwszorzednym zadaniem jest przetrwac nastepny dzien i nie umrzec z glodu czy nie pasc na jakas banalna chorobe. To wybaczone i usprawiedliwione.

zostaw sandokana w spokoju, bo to moj pluszak jest...
  • 0

budo_łyba
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kambodża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowa książka o kyokushin karate.
Ciekawe z jaką ripostą wyjdzie Shu Lien. Oby tak dalej zaczyna mi sie podobać ten spór :lol:
  • 0

budo_shu lien
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowa książka o kyokushin karate.

zastanawiam sie czy mi nie uwlacza dyskusja z kobieta, chlopka, na dodatek bez wyksztalcenia w kierunku przedmiotu dyskusji. zaryzykuje...
prawda to zgodnosc mysli z rzeczywistoscia, odpowiadajac na twoje pytanie. mnie indywidualne prawdy nie interesuja, bo niby czemu moja ma byc lepsza czy prawdziwsza od twojej. Moja prawda jest o tyle lepsza, ze moge powiedziec, za Newtonem - gravity works, to co opisuje to dziala, a oprocz tego jest ciekawe.
Zycie berefleksyjne, bez idei, bez filozofii jest zyciem psa. Tak niestety zyje wiekszosc ludzi na planecie. Niektorych nie mozna za to winic, bo ich pierwszorzednym zadaniem jest przetrwac nastepny dzien i nie umrzec z glodu czy nie pasc na jakas banalna chorobe. To wybaczone i usprawiedliwione.

zostaw sandokana w spokoju, bo to moj pluszak jest...


Magisterek od politologii się znalazł, a jaką Ty uczelnię chopie skończyłeś? Bo ja najstarszy w Polsce uniwersytet w królewskim mieście Krakowie. Co prawda studiowałam tam coś znacznie bardziej praktycznego niż Ty, ale wśród wykładanych przedmiotów znalazła się również filozofia Ty mądralo z bożej łaski!
Masz szczęście, że w mojej wadze nie chodzisz bo byśmy się na macie spotkali i wyjaśnili sobie róznice poglądowe :lol:
Cóż to jest prawda? - Takie pytanie zadał nawet Piłat Jezusowi. Odpowiedz na nie to jedna z najważniejszych spraw w życiu każdego człowieka.

Istnieje co najmniej kilka definicji prawdy. Filozofia wyróżnia nawet cztery różne płaszczyzny, w jakich można o niej z uzasadnieniem mówić. Z czasem wszystkie koncepcje prawdy sprowadzono do dwóch podstawowych ujęć - tak zwanego klasycznego i nieklasycznego (w jego obrębie mamy do czynienia z dalszymi odmiennymi wizjami). Jedni mówią, że prawda polega na zgodności umysłu z rzeczywistością; inni utrzymują, iż prawdziwe jest to, co jasne i wyraźne; jeszcze inni - że prawdą jest dla nas to, co przynosi nam korzyść;
Każdy sam musi zdecydować. która definicja jest dla niego.
Co do chłopki, to z całym szacunkiem do mieszkańców wsi, urodziłam się i mieszkam w tysiącletnim mieście, więc znowu trafiłeś jak kulą w płot.
I na koniec swojej wypowiedzi Wyborowa, jak zwykle błysnąłeś skromnością i szacunkiem do innych ludzi. Niemal wszyscy żyją, jak psy tylko jeden pan Wyborowa po ludzku i nawet śpi z pluszakiem...hmm...Sandokanem?!
  • 0

budo_łyba
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kambodża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowa książka o kyokushin karate.
Końcówka całkiem całkiem niezła, brawo Shu Lien. Ciekawe co na to Wyborowa.
Póki co na punkty nieznacznie prowadzi Shu Lien, gdyż bardzo wysoką notę uzyskała za fragment z pluszakiem :lol:
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowa książka o kyokushin karate.

Magisterek od politologii się znalazł, a jaką Ty uczelnię chopie skończyłeś? Bo ja najstarszy w Polsce uniwersytet w królewskim mieście Krakowie. Co prawda studiowałam tam coś znacznie bardziej praktycznego niż Ty, ale wśród wykładanych przedmiotów znalazła się również filozofia Ty mądralo z bożej łaski!
Masz szczęście, że w mojej wadze nie chodzisz bo byśmy się na macie spotkali i wyjaśnili sobie róznice poglądowe :lol:
Cóż to jest prawda? - Takie pytanie zadał nawet Piłat Jezusowi. Odpowiedz na nie to jedna z najważniejszych spraw w życiu każdego człowieka.

Istnieje co najmniej kilka definicji prawdy. Filozofia wyróżnia nawet cztery różne płaszczyzny, w jakich można o niej z uzasadnieniem mówić. Z czasem wszystkie koncepcje prawdy sprowadzono do dwóch podstawowych ujęć - tak zwanego klasycznego i nieklasycznego (w jego obrębie mamy do czynienia z dalszymi odmiennymi wizjami). Jedni mówią, że prawda polega na zgodności umysłu z rzeczywistością; inni utrzymują, iż prawdziwe jest to, co jasne i wyraźne; jeszcze inni - że prawdą jest dla nas to, co przynosi nam korzyść;
Każdy sam musi zdecydować. która definicja jest dla niego.
Co do chłopki, to z całym szacunkiem do mieszkańców wsi, urodziłam się i mieszkam w tysiącletnim mieście, więc znowu trafiłeś jak kulą w płot.
I na koniec swojej wypowiedzi Wyborowa, jak zwykle błysnąłeś skromnością i szacunkiem do innych ludzi. Niemal wszyscy żyją, jak psy tylko jeden pan Wyborowa po ludzku i nawet śpi z pluszakiem...hmm...Sandokanem?!


dziadek ostrzegali dawno temu - baby nie przegadasz, madrego tu nie ma.
Ale... droga miastowa pani, jak ja jade do pracy albo na trening to sie o krowy nie ocieram, mimo ze mieszkam w miescie z dwutysiacletnia historia.
Wagowo to ci rzeczywiscie sporo do mnie brakuje (zakladam w ciemno, ze tu mam wiecej do zwazenia jako byly mistrz Europy w wadze lekkiej) wiec pomine ten sparingowy watek.
Nie odpowiem Ci jak Jezus, ze jam jest prawda, chociaz mnie korci... Ale wtedy sam musialbym sie uznac za oblakanego.
Odpowiedz na pytanie czym jest prawda wedlug mnie prowadzi zawsze do bledu.
Prawda to jest cos co figuruje w rozprawie doktorskiej, to ze ta rozprawa przynosi piszacemu fiasko, to fakt.
Jak sie karmi swoj umysl prawdami to sie zycie przegrywa. Jak sie w zyciu ma cele to staja sie one faktami. Zapisz to sobie i powtarzaj jak mantre, ale tez wez sie do roboty. Cos osiagniesz po drodze i zrozumiesz ze prawda do niczego nie jest potrzebna.
Pieskie zycie dotaczy wszystkich, bez wyjatku. To punkt startu dla kazdego. Jedni musza zyc pieskim zyciem, bo nie moga sie wyrwac z dziedzicznej biedy, analfabetyzmu, braku szans i perspektyw. Drugi sort ludzi - i dotykamy tu populacji europejskiej - zyje we wzglednym dobrobycie, ale przez swoje lenistwo i uspienie instynktow cierpi na "spsienie".
Nie napisalem, ze zyje ja po ludzku, to Ty mnie wywyzszasz, ale tylko po to zeby ze mnie szydzic. Twoje intencje niestety sa nieczyste.
Powody dla ktorych ludzie maja pieskie zycie sa rozne. Winie tylko ten gatunek, ktory np. przed mistrzostwami w pilce noznej zwieksza sprzedaz telewizorow HD.
Co do mojego pluszaka, to podejrzewam, ze za wszelka cene chcesz ukryc, ze mi zazdroscisz, ale to uczucie (podobnie jak milosc), ktorymi Pan Bog glownie kobiety obdarza.

I myli sie ten, kto uwaza, ze moj tekst nie byl o karate.
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowa książka o kyokushin karate.

Końcówka całkiem całkiem niezła, brawo Shu Lien. Ciekawe co na to Wyborowa.
Póki co na punkty nieznacznie prowadzi Shu Lien, gdyż bardzo wysoką notę uzyskała za fragment z pluszakiem :lol:


Lyba, Ty kibicu, kto prowadzi na punkty? chyba ze doliczasz punkty za pochodzenie (wiejskie). :)

o prowadzeniu na punkty.
Spotkalo sie dwoch bokserow, jeden zawodowiec, drugi amator i opowiadaja sobie podobna historie. Ze byli na miescie z panna i ktos im panne chcial zniewazyc, zawodowiec zalatwil goscia jednym sierpem, a amator po dwoch minutach szarpaniny prowadzil nieznacznie na punkty...
  • 0

budo_shu lien
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowa książka o kyokushin karate.

Końcówka całkiem całkiem niezła, brawo Shu Lien. Ciekawe co na to Wyborowa.
Póki co na punkty nieznacznie prowadzi Shu Lien, gdyż bardzo wysoką notę uzyskała za fragment z pluszakiem :lol:


Lyba, Ty kibicu, kto prowadzi na punkty? chyba ze doliczasz punkty za pochodzenie (wiejskie). :)

o prowadzeniu na punkty.
Spotkalo sie dwoch bokserow, jeden zawodowiec, drugi amator i opowiadaja sobie podobna historie. Ze byli na miescie z panna i ktos im panne chcial zniewazyc, zawodowiec zalatwil goscia jednym sierpem, a amator po dwoch minutach szarpaniny prowadzil nieznacznie na punkty...


Lyba bardzo Cię proszę nie psuj mi zabawy :lol: Wyborowa nienawidzi ludzi mądrzejszych od siebie, a poza tym rolę kobiet widzi w spełnianiu zachcianek, jak z nim będę wygrywać to wrzuci mnie w panel ignoruj :( ..i z kim ja się będę sprzeczać...z Sandokanem?! :wink:
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowa książka o kyokushin karate.

Lyba bardzo Cię proszę nie psuj mi zabawy :lol: Wyborowa nienawidzi ludzi mądrzejszych od siebie, a poza tym rolę kobiet widzi w spełnianiu zachcianek, jak z nim będę wygrywać to wrzuci mnie w panel ignoruj :( ..i z kim ja się będę sprzeczać...z Sandokanem?! :wink:


Shu Lien, potwierdzam i zaprzeczam, nienawidze, ale tez nie mam powodu do nienawisci.
A swoja droga, w jaki sposob doszlas do wniosku o motywach moich uczuc?

A poza tym to nie tak z tymi kobietami... maja spelniac, ale nie koniecznie zachcianki. Kobiety maja misje a ty je do zachcianek redukujesz. Czyzbys byla antyfeministka? Konkurencja za skore zalazla czy co?

I nie strofuj tu nikogo, co kto ma robic czy nie robic bo to forum wolnych ludzi. Ja sie z toba nie sprzeczam, bo sama przyznasz, ze kobieta przeciwnik, kobieta wojownik to jakos nie bardzo pasuje. Nie chce sie sprzeczac, potykac, bo jak napisalem, a Ty przeinaczylas - kobieta ma misje i ja ci jej tez nie odmawiam.
Co do reszty - zgoda, kobieta nie jest istota doskonala, wiec nie mozna za duzo od niej wymagac, ale swoje zalety ma.
Nie pisalem nic w swojej ksiazce o kobietach, bo ksiazka jest o karate. Uchzle rabka. Szykuje dodatek do drugiego wydania. Tam bedzie przypowiesc o dzialaniu kobiety, ktore jest podstepne, prowokujace i przewrotne. Na dodatek wszystko dzieje sie chytrze do tego stopnia ze wszyscy maja oprocz mnie zabawe. Ja na koncu mam tez zabawe, ale z ogromnzm poczuciem ulgi i pare uwag na temat kobiet wiecej.
  • 0

budo_shu lien
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowa książka o kyokushin karate.
Wyborowa miałam bardzo miły i aktywny weekend :wink: wybacz więc, że odpisuję dopiero dziś. Muszę Cię też z góry uprzedzić, że przyszły weekend mam również zajęty. Oprócz prowadzenia dyskusji z Tobą, jak wiesz trenuję i w sobotę mam konsultacje z nawiedzonym trenerem, a w sierpniu czeka mnie ciężki egzamin, muszę więc skupić się na porządnym przygotowaniu, ale to tak na marginesie.
A wracając do Twojego postu...krowy powiadasz...hm...może jeszcze święte? a poza tym nie wiem z jakiego źródła pochodzą Twoje informacje bo ostatnio to po drodze do pracy ocieram się o niedźwiedzie :lol:
Co do Twojej wypowiedzi na temat roli kobiety odsyłam Cię do Twoich własnych słów użytych w innym wątku na tym forum, więc niczego ani nie wymyślam, ani nie przeinaczam.
A czy konkurencja zalazła mi za skórę?! Wyborowa ja jestem BEZKONKURENCYJNA! Jak każda kobieta, która zna swoją wartość i wie czego chce. Jeśli ktoś nie umie mnie właściwie ocenić i myśli inaczej to jest jego problem i strata.
Chciałam Ci również przypomnieć, że to jest forum, o karate, więc nie miejsce tu na rozmowy o miłości i zazdrości powiem tylko, ze słowa szczęście i spełnienie mają wiele znaczeń i w ciemno zakładam, ze dla mnie znaczą coś zupełnie innego niż dla Ciebie.
Wróć więc na ziemię i zacznij wypowiadać się z sensem bo dyskutujemy tu o książce, a dokładnie o jej drugim wydaniu a nie o Twoich przeżyciach i próbach dokonania psychoanalizy mojej osoby!
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowa książka o kyokushin karate.

dziadek ostrzegali dawno temu - baby nie przegadasz, madrego tu nie ma.


Patrz, ja tez mam taką mądrość od dziadka i stosuję skutecznie
"Lepiej mieć spokój niż rację" - odnośnie oczywiście dyskusji z kobietami ;)
  • 0

budo_bse
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:podkarpackie

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowa książka o kyokushin karate.
Albo:'Twoja racja mój spokój"-też działa :-)
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowa książka o kyokushin karate.



dziadek ostrzegali dawno temu - baby nie przegadasz, madrego tu nie ma.


Patrz, ja tez mam taką mądrość od dziadka i stosuję skutecznie
"Lepiej mieć spokój niż rację" - odnośnie oczywiście dyskusji z kobietami ;)


Jak jest z kobietami wszyscy wiemy, u mnie w domu ostatnie slowo zawsze nalezy do mnie i zwykle ono brzmi "Yes my darling".

Przyslowie pszczol mowi
racja lezy po stronie sliniejszego
Jak ktos chce zaznac spokoju nie powinien rodzic sie w 20 wieku

Ale mnie sie podoba motto Ala Capone
Dobre slowo i spluwa zaprowadzi cie dalej niz samo dobre slowo.

Za dobre slowo, od bezkonkurencyjnej, wcale nie megalomanskiej Shu Lien, Bog zaplac. amen
  • 0

budo_shu lien
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowa książka o kyokushin karate.

Za dobre slowo, od bezkonkurencyjnej, wcale nie megalomanskiej Shu Lien, Bog zaplac. amen

Z kim przestajesz, takim się stajesz :wink:
Czyżby uczennica przerosła Mistrza? No proszę Cię! Wyborowej zabrakło słów?! :lol:
A poważnie to doszły mnie słuchy, że Ty myslisz o jakimś dodatku do swojej książki. Ku mojej rozpaczy nie będzie to o przewrotności kobiet, ale o karate. Co planujesz?
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowa książka o kyokushin karate.



Za dobre slowo, od bezkonkurencyjnej, wcale nie megalomanskiej Shu Lien, Bog zaplac. amen

Z kim przestajesz, takim się stajesz :wink:
Czyżby uczennica przerosła Mistrza? No proszę Cię! Wyborowej zabrakło słów?! :lol:
A poważnie to doszły mnie słuchy, że Ty myslisz o jakimś dodatku do swojej książki. Ku mojej rozpaczy nie będzie to o przewrotności kobiet, ale o karate. Co planujesz?


Ksiazka spuchnie o jakies 30-40 stron. Przybedzie o historii Kyokushin, esej o kata, kilka rozdzialow bedzie poszerzonych - przygotowanie mentalne, dzien startu.
W przypadku pierwszej ksiazki, wielu komentatorow w tym temacie mialo zastrzezenia do tytulu - ze niby czemu to kyokushin ktore cwicze jest "tradycyjne".
Na to tez bedzie odpowiedz w drugim wydaniu.

Wieksza bombe szykuje na jesien. To bedzie podrecznik metodyczny. Rozrysowane metody analityczne glownych technik karate, zeby szybko i efektywnie nauczac, wzbogacone o opis pracy miesniowej i cwiczenia wzmacniajace technike, rozwiniete o cwiczenia z partnerem i sprzetem i przygotowanie motoryczne.
Praca bedzie mniej kontrowersyjna niz moja pierwsza ksiazka, bo raczej trudno bedzie zaprzeczac, ze biceps femoris zgina staw kolanowy.
  • 0

budo_poul sepek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 977 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dojo Enshin Karate United Kingdom

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowa książka o kyokushin karate.
Jesli bedziesz mial jakies egzeplarze na British Open na pewno kupie. Dla siebie i moich chlopakow. Mysle ze w tym roku posiedzimy dluzej przy piwku.
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowa książka o kyokushin karate.

Jesli bedziesz mial jakies egzeplarze na British Open na pewno kupie. Dla siebie i moich chlopakow. Mysle ze w tym roku posiedzimy dluzej przy piwku.


W tym roku British Open wypada na drugiego pazdziernika. bede znowu chcial sie wbic w panel sedziowski. Na pewno jacys ludzie z polskiego IFK przyjada walczyc.
Bede mial z pewnoscia jakies autorskie egzemplarze drugiego wydania, jedna ksiazka dla Ciebie Pawelku w prezencie ode mnie. Ile bede mial wziac dla ludzi, to daj mi znac na priv.

Nie wiem czy zdaze na British Open z "metodyczna" ksiazka, raczej sie nie zanosi. Bede sie oczywiscie staral, ale masa roboty jeszcze przede mna. Druga ksiazka pojdzie latwiej bo mam wiele rzeczy juz przetrenowanych po pierwszym razie.
To bedzie moj trzeci turniej pod rzad w Crawley, jako sedzia. Robi sie "tradycyjnie". W zeszlym roku bylem zadowolony ze swojego sedziowania, wypadlem niezle, wszedlem do sedziowania scislych finalow. W tym roku tez bede chcial sie pokazac z dobrej strony.

Posiedzimy na bank, ale dluzej??? Dluzej niz poprzednio, Paul to bedzie do rana!!! :lol:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024