Skocz do zawartości


Zdjęcie

mass gainer?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

budo_macleod
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 471 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jungle

Napisano Ponad rok temu

mass gainer?
Witajcie

Jaki gainer polecacie? tani i dobry.

Mam trzy treningi sztuk walki tygodniowo. Chcialbym troche nabrac masy a zawsze mialem z tym problem pomimo diety i cwiczen. Poczytalem troche na temat gainerow, ale mam maly chaos w glowie. Rozumiem ze sam gainer niewiele da wiec traktuje go jako dodatek do diety( jednak przydatny w moim przypadku). Jak sie dawkuje takie cos?
dzieki
(zielony w temacie) MacLeod
  • 0

budo_krvavy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: mass gainer?
Bardzo ciężko coś sensownego doradzić, bo ile ludzi tyle potrzeb. Jak już pewnie wiesz gainery różnią się stosunkiem węgli do białka. Im więcej węgli, tym większa szansa, że sie podlejesz fatem. Druga cecha, która je wyróżnia to jakość użytych węgli. Zarówno dawkowanie jak i dobór konkretnego produktu musi być oparte o potrzeby Twojej diety. Ja osobiście z gainerów polecam Mutant Massa, ale co odpowiadało mi nie musi odpowiadać Tobie.
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mass gainer?
gainery to kupa szkoda sosu na wegle skoro mozna kupic banana(super zrodlo) i zapic bialkiem :D
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: mass gainer?
napisz jak trenujesz, bo jesli sa to tylko 3 treningi SW w tygodniu po powiedzmy 1,5 godz. to NIE potrzebujesz zadnego gainera zeby nabrac masy. wystarczy dobra dieta...

pozdr
Itosu

PS. no chyba ze kazdy z tych 3 treningow jest taki ze pod koniec schodzisz ze zmeczenia i budzisz sie pod prysznicem... ale watpie zeby tak bylo ;)
  • 0

budo_macleod
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 471 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jungle

Napisano Ponad rok temu

Re: mass gainer?
Itosu,

To sa 3 treningi po 1.5h, ale tu raczej chodzi o moj organizm-szybka przemiana materii i trudnosci z przybraniem na masie .
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: mass gainer?
to wiecej jedz, duzo bialka, 5-6 posilkow dziennie itd. gainer to uzupelnienie diety jesli trenujesz tak ciezko ze nie jestes w stanie normalna dieta dac rady. tak przynajmniej ja to widze. 3 treninegi w tygodniu spokojnie mozna "obsluzyc" normalnym jedzeniem ;) poza tym ile masz wzrostu i ile wazysz i ile masz lat ??
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mass gainer?
latwo sie mowi zeby wiecej jesc ale to nie latwo:D
pokaz jaka masz diete przykladowo :D
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024