Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wymarzona sylwetka - fotki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1958 odpowiedzi w tym temacie

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Wymarzona sylwetka - fotki
ja w oczach sally już zrobiłem :lol:
  • 0

budo_franek kimono
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 433 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Wymarzona sylwetka - fotki

sally w swoich pogladach jestes jedyna.


Nie jest ;) Ja bym wybrał coś pośrodku, ale bliżej Dunhama. I uważam, że ma rację - nienaturalna sylwetka jest po prostu brzydka. Najbardziej podoba mi się to, jak zbudowani są rybacy na Triobriandach czy myśliwi wśród innych "dzikszych" ludów. Dosyć szczupli, wszystkie mięśnie naturalnie wyeksponowane, w takim wymiarze, jakim są im potrzebne.
  • 0

budo_perun srogi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1077 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Wymarzona sylwetka - fotki
ale co bronicie sally uwazać to co sally wydaje się piękne czy cokolwiek ? z drugiej strony @ sally na forach sportowych jak chociazby budo, gro uzytkownikow to mezczyzni ktorzy kipia męskoscią testrosteronem i innymi sterydami, normalne ze beda mieli tendencje do dazenia do ciezkich sylwetek (to zakodowane). jesli mowimy o propocjach to wezmy greckie rzezby (i nie mowie tu o rzezbie heraklesa :) ) tylko takie normalne z epoki klasycznej, tam juz od razu widac ze nie ma bata takiej sylwety nie da sie osiagnac przy parametrach podanych przez sally (trzeba dodac przynajmniej 5-7 kilo)

a tak z ciekawosci, sally, Buakaw por. Pramuk, koles jest kozakiem w taju, ma zajebisty styl i wogle jak na stojkowicza jest jebaka, a jego parametry to: 174 sm wzrostu i 69 kg wagi (przy czym jest to waga z wazen do K-1 max czyli przypuszczam ze normalnie gdy nie ma wycinki, wazy przynajmniej 5-6 kilo wiecej)

rysunek poglądowy:
Dołączona grafika
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Wymarzona sylwetka - fotki
tak, wyglada fajnie ale mysle ze jak nie trenuje wazy nie więcej tylko mniej.
jeżeli nie trenujesz waga spada, pod wpływem ciężkiego treningu rosnie zapotrzebowanie energetyczne i waga jest większa.

Kryteria podane przeze mnie nie sa ścisłe, pod wpływem treningu masa w naturalny sposób rośnie, wyksztacaja się mięśnie i to jest ok. ja tylko nie lubie masy zwiększanej sztucznie, na siłe, bo na zaburza proporcje i to poprostu jest nieestetyczne.
Herakles na moj gust był troszke za bardzo przypakowany, ktos ma moze sylwetki bokserow z tamtego czasu?
  • 0

budo_perun srogi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1077 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Wymarzona sylwetka - fotki
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
a to chyba kroton z miletu (najwiekszy jebaka w calej grecji, zjadal jednego wołu i popijał to 6 dzbanami wina):
Dołączona grafika
  • 0

budo_poncho
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 687 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Wymarzona sylwetka - fotki

za duże mięsnie

Nie ma czegoś takiego. ;)

A na poważnie, to mi w liceum na biologii mówili, że idealna waga dla dorosłego faceta to: wzrost w cm - 100 = waga w kg, czyli 170cm - 100 = 70kg, 180cm - 100 = 80kg itd. Z tym że jeśli ktoś ma 170cm i waży 60kg, ale dobrze się z tym czuje, to ja nie widzę konieczności, żeby się na siłę tuczyć.
Zresztą idealna sylwetka to kwestia gustu i nie ma się o co sprzeczać.
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Wymarzona sylwetka - fotki
Sally:
Zależy co się trenuje, zapaśnicy są raczej więksi niż ludzie trenujący tajski. W każdym z sportów są trochę inne proporcje inne partie mięśni są mocnej inne mniej rozwinięte więc wszystkie te proste regułki jak dla mnie są bez sensu.

Oczywiście nikt nie ma prawa mówić co Ci ma się podoba a co nie, ale z naturalnością tej sylwetki to nie ma nic wspólnego. Sylwetka kształci nam się w czasie treningu i jeśli nie używamy worków koksu to zawsze będzie naturalna w stosunku do tego co z swoim ciałem robimy.
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Wymarzona sylwetka - fotki

tak, wyglada fajnie ale mysle ze jak nie trenuje wazy nie więcej tylko mniej.
jeżeli nie trenujesz waga spada, pod wpływem ciężkiego treningu rosnie zapotrzebowanie energetyczne i waga jest większa.


tak :?: a ja jak przydusze troche mocniej treningi karate i boksu to zawsze zgubie ze 2 kg. jak mam wiecej przacy i mniej potrenuje to zawsze ze 2 kg bedzie wiecej. mowie o okresach kilkutygodniowych.
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wymarzona sylwetka - fotki
jestem w typie sally :)
  • 0

budo_sheepman
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1419 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/SF

Napisano Ponad rok temu

Re: Wymarzona sylwetka - fotki
Zao licze że jakoś poradzisz sobie z tą traumą :)
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Wymarzona sylwetka - fotki
Zalezy od intensywności przy treningu do walki idzie w góre, wszystkim, no chyba ze ktos miał nadwagę to wtedy w dół faktycznie

Fotki greckie to weźcie pod uwagę wzrost minimum 190 przy takich proporcjach , wraz z wzrostem tez inaczej sie kształtuje struktura mięśniowa, wtedy mięsnie zazwyczaj sa naturalne.
Tylko ze fotki ktore wklejacie jako swoje wymarzone sylwetki wlasnie maja zaburzone proporcje i są nieestetyczne- wizualnie karłowate przez za duza góre, przerośnięte łapy i bary, szympans nie jest wcale ideałem męskiego ciała ;)

Fakt ze w innych sportach ta sylwetka bedzie trocha inna, dlatego mnie sie podoba tajski i boks:)
  • 0

budo_slim
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 190 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Wymarzona sylwetka - fotki
jeśli ty sądzisz ze w boksie każdy ma naturalną sylwetke , to ja już nie wiem co powiedzieć ..

bokserzy czesto maja masywne góry , szerokie bary etc , przy często chudych i nie proporcjonalnych łydkach oraz udach ;)

dla mnie idealna jest sylwetka typowo gimnastyczna
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Wymarzona sylwetka - fotki
Sylwetka ktora kształtuje trening bokserski i walka w naturalny sposób jest ładna. Ładniejsza moim zdaniem niz kształtowana przez wyrąb drzew, noszenie kamiennych bloków i inne greckie rozrywki, ale obie jeśli sa proporcjonalne sa ładne z estetycznego punktu widzenia

nie ok jest taka zaburzona robiona sztucznie na koksie czy bez, za dużo mięcha nie jest ani ładne ani zdrowe
moze być funkcjonalne w jakims sporcie ale wtedy nie mowilmy juz o estetyce tylko o uzyteczności
  • 0

budo_przemcio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1076 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Wymarzona sylwetka - fotki

panowie panowie dajmy spokój tej dyskusji :) lepiej zróbmy mase :)


świeta racja :twisted:
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Wymarzona sylwetka - fotki

panowie panowie dajmy spokój tej dyskusji :) lepiej zróbmy mase :)


i tu sie nie zgodze. akurat uwazam robienie masy za w wiekszosci przypadkow glupi pomysl. jestem zwolennikiem bazowania na swojej wadze naturalnej i swietnie na tym wychodze.

Itosu

Ps. no chyba ze ktos uprawia stricte kuturystyke ;)
  • 0

budo_slim
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 190 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Wymarzona sylwetka - fotki
zalezy ;) jesli samo nabranie masy jest robione po to , by potem tą mase rzeźbić , to jest to jaknajbardziej dobre

ale jeśli służy tylko temu by być miśkiem , i nic pozatym , to fakt, jest to glupota ;)
  • 0

budo_przemcio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1076 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Wymarzona sylwetka - fotki
no jasne ze pozniej ciac.masa a masa to roznica liczy sie jakosc :P
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Wymarzona sylwetka - fotki
Pierwszy raz musze sie z Toba Sally zgodzic - dazenie do zwiekszenia masy jest chore.
Ale na szczescie to mija - ludzie na Zachodzie juz przez to przeszli (w wiekszosci).

Moj kolega z natury wazy 100 kg przy wzroscie 175 cm, a nigdy sztangi nie dotknal, ani nie zjadl grama odzywki, czy koksu, uprawial i uprawia sporty walki.
To tacy byli w starozytnosci tymi - ciezkimi atletami, ktorych podziwiacie, a nie "szczurki", ktore dzieki koksowi i odzywkom zwiekszyli swoja mase o 20 i wiecej kg.

Arona... On zwyczajnie jest gruby w pasie - na oko widac, ze zjadl wiadro koksu.

Zapasnicy.. W odroznieniu od bjj, jak na razie (taki demokratyczny sport), w zapasach dokonuje sie selekcji juz na poziomie dziecka. Dokonuje sie wlasciwej selekcji. Tak samo do ciezarow - maja byc niscy i krzepcy (juz nie pamietam nazwiska, ale w czolowce polskiej przed laty byl tylko jeden szczuply i wysoki jak na swoja wage zawodnik, jeden jedyny), podobnie do gimnastyki - lepiej byc niskim.

Zerknijcie na czolowke MMA w wagach ponizej ciezkiej - ci goscie sa nieprawdopodobnie chudzi (czysta tzw. sucha masa miesniowa) i wysocy. Nie mowiac juz o wspolczesnym boksie - ja jestem chudy, ale goscie z mojej wagi (okolo polciezkiej), sa ode mnie jeszcze wyzszsi czasami nawet o 10 cm, dobijaja czasami przy wadze 79.150 kg, prawie 190 cm wzrostu.

To budowanie masy to wynika z jakichs lekow, jest proba poprawienia swojego ego i to latwa proba, bo latwo i w szybkim czasie moza zwiekszyc mase, ale za to ciezko jest np. zdobywac umiejetnosci na sciezce sztuk walki.
Budowanie masy, kulturystyka - to wytrych przy pomocy ktorego chlopcy, chca stac sie mezczyznami. Ale dla wojownikow, naleza do innej gorszej kasty.
Meskosc bowiem to nie gabaryty, ale odwaga, w kazdym aspekcie tego slowa.

K_P
  • 0

budo_quelq'un
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 664 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ruda Śląska
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Wymarzona sylwetka - fotki

Fakt ze w innych sportach ta sylwetka bedzie trocha inna, dlatego mnie sie podoba tajski i boks:)

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Wymarzona sylwetka - fotki

masa a masa to roznica to samo co do jakosci.i nikt tu nie mowi o 20kg w miesiac.
znaczy ze co w ogole nie masz wahan wagi?


nie mam. od 2-3 lat mam 72-75. w ciagu ostatniego poltorej roku poszlo w martwym ciagu ze 120 na 160 cwiczac martwy ciag w tym czasie moze 4-5 razy, w podrzucie olimpijskim: z 60 do 90 kg. poprawilem sporo technike bokserska z czego jestem dumny. od cholery zyskalem przestajac sie obzerac zeby zyskac mase i miesnie. waze tyle ile dala mi natura a wszyscy moi znajomi mowia ze wygladam na bardziej przypakowanego niz kiedykolwiek wczesniej. czuje sie swietnie. juz nigdy wiecej kulturystyki i robienia masy...

oczywiscie to moja peerspektywa. kazdy lubi cos innego. mam kumpli ktorzy masuja w sposob ciagly i czuja sie z tym swietnie.

Itosu

Ps. nie powiem ze mam mocna atletyczna sylwetke bo nie mam. raczej cos a'la swierszcz wyscigowy ;)
ponoc plecy niezle wygladaja ale do reszty moznaby sie doczepic ;)
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych


    Bing (1)

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024