Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wymarzona sylwetka - fotki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1958 odpowiedzi w tym temacie

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Wymarzona sylwetka - fotki
15 pompek na jednej rece w stylu P.Tsatouline?
Jak robisz w wolnym tempie, z akcentem na trzymanie w dolnej pozycji (izometrycznosc) - to jest oisagniecie.
To nie rob 15, tylko zejdz znowu do 5 (sila) miedzy 6-12 masa, wykorzystujac jakies obciazenie, na plecy.
Ja nie mam na mysli tego gowna, ktore wszyscy robia, uwazajac, ze to jest pompka na jednej rece, bo takich to ja 50 zrobie (pozycja ciala zgieta, bark niepracujacy w gorze). W pompce p. Tsasouline barki sa zawsze rownolegle do podlogi, zreszta jak i reszta ciala, a stopy rozstawione w zasadzie na szerokosc barkow.

Suplementy na klatke?
A po co? Przeciez to nie sa duze grupyy miensiowe, tylko zlozone z roznych aktonow. Raczej chodzi o ich wydobycie niz nbbudowanie jakiejs super masy, to nie kulturystyka.

Pozdrawiam
K_P
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Wymarzona sylwetka - fotki

e tam nie do ruszenia
plan na silke z priorytetem na klatke, perfekt dieta, solidna suplementacja i ruszy.
ze nie na raz i ze nie spekatakularnie szybko to jedna sprawa.
ale w koncu zaden sport nie jest dla tych co oczekuja szybkich i latwych rezultatow, nie?:)


pytanie ile to mi zajmie czasu i ile wysilku w to bede musial wlozyc, po to zeby na koncu miec klate w 1/4 jak koksy z silowni ktorzy trenuja pod plaze. ja wciaz skupiam sie na SW. do niedawna czynnie startowalem w zawodach (moze jeszcze na mate wroce kto wie ;) ). caly moj trening jest nastawiony na SW a nie na wizual. przyznam szczerze ze nie mam czasu popracowac odpowiednio nad miesniami. raczej wybieram surowe zarzuty, podrzuty, rwania, zestawy rossa, treningi sily rotacyjnej, treningi dynamiczne. wiekszy priorytet maja plecy, nogi i barki niz klata. zreszta sama klata jesli chodzi o sile nie wyglada az tak tragicznie jak wizualnie miesnie na niej. w zeszlym roku startowalem na zawodach wyciskania 50 kg. jako jeden z nielicznych dostalem brawa bo bylem jedynym zawodnikiem ktory wazyl 70-pare kilo. wiekszosc stanowily koksy po 120. mimo to 37 powtorzen na gryfie olimpijskim z 3 sedziami zaliczajacymi kazde powtorzenie, nogami podwinietymi do gory zeby nie mozna bylo mostkowac bylo calkiem niezlym wynikiem. byly koksy z 50 w lapie ktorzy mieli problem zeby tyle razy pocisnac ;) fakt wynik zwyciezcy byl daaaaaaaaaaaleko poza moim zasiegiem ale ja tam z marszu poszedlem niejako w ramach rozrywki a i tak kilku koksow udalo sie wykosic ;)

KP moje pompki na jednej rece na 100% pozostawiaja wiele do zyczenia ale pewnie dlatego ze nie ma kto ocenic tego.
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wymarzona sylwetka - fotki
no tak. zle ze klata mala, ale pracowac nad nie nie ma sensu bo to nie priorytet. nie mozna zjesc ciasteczka i miec ciasteczka ;)
  • 0

budo_isao
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1470 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz/Brighton
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Wymarzona sylwetka - fotki
Itosu- podobnie wyglądamy (typ budowy), tylko ja mam lepsze przedramiona ^^
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Wymarzona sylwetka - fotki

Itosu- podobnie wyglądamy (typ budowy), tylko ja mam lepsze przedramiona ^^


bo mniej owlosione xD
  • 0

budo_grzebyk90
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 370 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Wymarzona sylwetka - fotki
A co mi tam:P Pokaże swoją:P
Dołączona grafika

KUrwa Byłem wtedy młody i tyle nie chlałem :X
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Wymarzona sylwetka - fotki
Grzebyk my wiemy ze Ty bez koksu w wieku 16 lat byles wiekszy niz pudzian teraz ;)

PS. ile w lapce aktualnie :?:
  • 0

budo_grzebyk90
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 370 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Wymarzona sylwetka - fotki

Grzebyk my wiemy ze Ty bez koksu w wieku 16 lat byles wiekszy niz pudzian teraz ;)

PS. ile w lapce aktualnie :?:

39cm ale sadła tez jest troche na bebechu
  • 0

budo_ry-you
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 688 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:miasto cudow i zlodzieji

Napisano Ponad rok temu

Re: Wymarzona sylwetka - fotki
oj musze sie wziasc za siebie.... :)
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Wymarzona sylwetka - fotki
Zamiesc filmik gdzies jak robisz te pompki (od frontu niech Ci ktos zrobi), bo naprawde miedzy prawidlowa technika (P.T.), a tradycyjnym wykonaniem jest przepasc.
Do P.T. potrzeba naprawde troche sily.
Ja zwyklych na jednej rece to zrobie ze 40 bez treningu, zwyklych pompek na dwoch rekach (proba raz na pol roku) zrobie ze 100, nie wyciskam teraz ciezarow, ale na lawce podchodze i 100kg podniose ze 12 razy.

Ale.... jak podszedlem do pompki P. T. - to wyladowalem twarza na podlodze, a z ziemi nie moglem sie nawet ruszyc.

Zrobienie prawidlowej zajelo mi 2 miesiace treningu (choc dzis mi znowu szlo ch...), a i tak nie jestem pewien, czy troche nie oszukuje. (W sumie mam dylemat - P.T. mowi, zeby reke odsunac na zewnatrrz, kilka cm od linii srodka ciala. Czyli wychodzi tak jakbys wasko pomke robil na dwoch rewkach - i tylko odjal jedna reke, i robil na tej, ktora pozostala.
Wg mnie - to jest troche sprzeczne z anatomia, i jakos lokiec wbijam sobie w zebra i sie sam blokuje. Jak mam tak z 10 cm od linii srodka ciala - to nic nie blokuje, choc nie powiem, ze jest latwo - lokiec slabo sie opiera cialo, wiec nie ma dodatkowego suportu..

Zawody z koksami - oni po prostu, mieli slaba wytrzymalosc silowa. To sie kulturystom zdarza, jak i zdarza sie im, ze sa slabi relatywnie do masy ciala.
Ja na silce np. w wygrywalem prawie ze wszystkimi wg regul tzw. tabeli Szwarca (to chyba fonetycznie), choc wyciskania lezac nigdy nei traktowalem powaznie. A teraz jak najmniej powaznie.

Pozdrawiam
K_P
PS. Tak trzymac panowie:) cwiczyc!
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wymarzona sylwetka - fotki
Isao - nie więcej jak dziesięć? Przy takich plecach myślałem, że napiszesz 20. :P
  • 0

budo_isao
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1470 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz/Brighton
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Wymarzona sylwetka - fotki

Isao - nie więcej jak dziesięć? Przy takich plecach myślałem, że napiszesz 20. :P


Chciałbym- ale niestety ciekawa rzecz- mam zespół Gilberta, który podobno osłabia mnie fizycznie 8O 8O
Nie wiem ile w tym prawdy, zawsze byłem słabeuszem i szczypiorem, ale od jakiegoś czasu przez ciężkie treningi staram się budować, żeby wyglądać i czuć się jak człowiek. Może akurat choroba (D do woja) nie ma tu aż takiego znaczenia, a po prostu jestem "słaby". Chociaż w nogach parę mam ^^

btw zrobię sobie test- pamiętam, że półtora roku temu (to było na praktykach :P ) robiliśmy z kumplami z roboty zawody i podciągnałem się 8 razy.
  • 0

budo_ry-you
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 688 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:miasto cudow i zlodzieji

Napisano Ponad rok temu

Re: Wymarzona sylwetka - fotki
ja mam dosc szerokie plecy ale sporo tluszczu i i tak nie podciagne sie chyba wiecej jak 15 razy.
  • 0

budo_grand12
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 212 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Wymarzona sylwetka - fotki
inni wrzucaja to ja tez :D , generalnie caly czas daze do idealnej sylwetki, mysle ze za jakies 2 lata moze 1 rok uda mi sie osiagnac to, nad czym caly czas pracuje...

przod
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
bok
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Zdjecia robione w dzien nietreningowy :)
  • 0

budo_jockey
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 97 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pŁd.

Napisano Ponad rok temu

Re: Wymarzona sylwetka - fotki
Przy jakiej wadze taka sylwetka??
  • 0

budo_grand12
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 212 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Wymarzona sylwetka - fotki
teraz schudlem, 74 kilo na 177 cm wzrostu :)
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Wymarzona sylwetka - fotki
KP jesli jest jak mowisz ze robisz 100 pompek itd. i z jedna P.T. miałeś problem to faktycznie pewnie też zlądował bym na ziemi próbując robić tak jak jest w jego książce. Zwłaszcza że brakuje mi do takiego wyniku jaki Ty masz w wyciskaniu. Mam gdzieś e-booka po angielsku. Przeanalizuję i odpiszę.

Pozdr
Itosu
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wymarzona sylwetka - fotki
przeanalizuj i podeslij linka do ksiazki na pw :P ;)
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Wymarzona sylwetka - fotki
Ja tez chce te ksiazke po ang. Porownam wersje jezykowe.

100 pompek to cwiczenie wytrzymalosciowo-silowe.
Pompka P. T. - to cwiczenie na "sile".
Porownac to mozna z podciaganiem sie na drazku - byl czas, ze robilem 30 razy, ale ani razu na jednej rece. Czyli nie przeklada sie jedno na drugie.

Wyciskanie sztangi (lezac) powiedzmy 100kg, jest jednak czyms innym niz wyciskanie tego samego ciezaru sztangielkami - kazda po 50 kg. A juz trzeba miec trohe sily, zeby wyciskac lezac - jednoracz te sama 50 kg sztangielka!

Pozdrawiam
K_P
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Wymarzona sylwetka - fotki
ksiazka zajmuje niecale 4MB wiec pisac mi na priva maile komu mam podeslac ;)

Itosu
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024