Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pare fotek z Lesneven 2008


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

budo_przemek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1208 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Pare fotek z Lesneven 2008
Mam nadzieje ze kolezanka Kantele (ktora byla na stazu :P ) sie jednak skusi na napisanie paru slow :!: :!:

Dołączona grafika
Fotka Klubowa ... wraz z.... :P

Dołączona grafika
trening jo/bokken


Dołączona grafika
T. Suga ktory prowadzil treningi z jo i bokkenem


Dołączona grafika
znowu trening z jo/bokken


Dołączona grafika
nad kanalem La Manche-wlasnie zaczal sie odplyw..


Dołączona grafika
niebo nad Lesneven


Dołączona grafika
trening sensei Tamura


Dołączona grafika
trening sensei Yamada

Dołączona grafika
nad oceanem...kolo wejscia do portu Brest..ekipa...


Dołączona grafika
widoki na wybrzeze oceanu


[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
pod lupa...jeszcze jest w miare ok...

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

ciagle pod lupa...nadal jeszcze w miare..ale za chwile zostane fizolem,sadysta i brutalem z Polski :oops:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
skads znam osobnika (znaczy sensei'a) ktory wlasnie prowadzi ten trening :P
bardzo sympatyczny gosc...i fajnie sie z min cwiczy... chociaz z daleka... :wink:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
ten sam trening....

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

i na koniec trening jeszcze raz z sensei Tamura


pozdro i do zobaczenia za rok...
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Pare fotek z Lesneven 2008
Przemku!
Ja oczekuje kiedy wreszcie sensei Tamura - niczym Lech Walęsa w klapie swojej marynarki NMP - zacznie nosic Twoja podobiznę :P 8) :lol: Chłopie ty, mu sie chyba po nocach snisz i wszystke foty osóbka swa nadobna okraszasz, tak że pewnie juz nawet boi sie lodówke otworzyć :P 8) :) Ludzie na stazach będa pytali, "- Te co to za mały japoniec (o s. Tamura) wepchnął sie przed naszego Przemka" :?: :idea: :!:

Ł (co, zwyczajnie zazdraszacza) :oops:
  • 0

budo_hara-kiri
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pare fotek z Lesneven 2008
Hi Przemek,
Pierwsza fotka, po lewicy Doshu to jego syn?
  • 0

budo_przemek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1208 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pare fotek z Lesneven 2008

Hi Przemek,
Pierwsza fotka, po lewicy Doshu to jego syn?


pozdobno tak... 8) albo jego wnuk..bo i taka pogloske slyszalem (chociaz wyjade mi sie ten niby wnuk troche za stary na wnuka...chociaz po japoncach ciezko wyczuc..)
pozdro
  • 0

budo_przemek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1208 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pare fotek z Lesneven 2008

Przemku!
Ja oczekuje kiedy wreszcie sensei Tamura - niczym Lech Walęsa w klapie swojej marynarki NMP - zacznie nosic Twoja podobiznę :P 8) :lol: Chłopie ty, mu sie chyba po nocach snisz i wszystke foty osóbka swa nadobna okraszasz, tak że pewnie juz nawet boi sie lodówke otworzyć :P 8) :) Ludzie na stazach będa pytali, "- Te co to za mały japoniec (o s. Tamura) wepchnął sie przed naszego Przemka" :?: :idea: :!:

Ł (co, zwyczajnie zazdraszacza) :oops:


Chlopiee..takich ludkow ktorzy za nim jezdza to jest sporo....ledwo mnie tam zauwaza.....spotyka sie ich w calej europie...i super sie cwiczy z nimi....wiec ja biedny zuczek... w kazdym razie staz byl super...mozna bylo dac ognia...a dla mnie najsuperniejsze bylo "yokomen uchi irimi nage" sensei Tamury..pierwszy raz taka wersje widzialem (chyba)..[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
i z Cloude'm Szczepanowym fajowo sie cwiczylo...
pozdro
  • 0

budo_marcin35715
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 191 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecinek

Napisano Ponad rok temu

Re: Pare fotek z Lesneven 2008
sorry że z innej działki, ale zawsze się zastanawiałem, jak widziałem Ciebie ( przemku ) składającego hakamę........kupiłes ją w Japonii ? :)
  • 0

budo_marcin35715
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 191 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecinek

Napisano Ponad rok temu

Re: Pare fotek z Lesneven 2008
pardone że pytam, ale już kilka razy się zastanawiałem, bo mnie się podobała ,,,,,więc pytam ?
  • 0

budo_przemek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1208 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pare fotek z Lesneven 2008
Hakama jest Japonska granatowa...jakas niezla marka ...jutro napisze jakiej firmy bo nie pamietam a nie mam pod reka...
pozdro
  • 0

budo_hara-kiri
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pare fotek z Lesneven 2008

dla mnie najsuperniejsze bylo "yokomen uchi irimi nage" sensei Tamury..pierwszy raz taka wersje widzialem (chyba)..[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Przemek, wytłumacz mi, proszę, co się dzieje z uke pomiędzy 22'' a 24'' cytowanego filmu.
Z góry dziękuję i pozdrawiam.
h-k
  • 0

budo_sebol
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pare fotek z Lesneven 2008

Przemek, wytłumacz mi, proszę, co się dzieje z uke pomiędzy 22'' a 24'' cytowanego filmu.
Z góry dziękuję i pozdrawiam.
h-k


No KI się dzieje ;-)
  • 0

budo_przemek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1208 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pare fotek z Lesneven 2008

dla mnie najsuperniejsze bylo "yokomen uchi irimi nage" sensei Tamury..pierwszy raz taka wersje widzialem (chyba)..[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Przemek, wytłumacz mi, proszę, co się dzieje z uke pomiędzy 22'' a 24'' cytowanego filmu.
Z góry dziękuję i pozdrawiam.
h-k


niestety..uke kaszane odstawil..... :( .... nie zaatakowal sensownie i sie podlozyl..zreszta mial klopoty ze wszystkim.....dlatego szybko zostal zmieniony .... chyba
a hakama to "Isami Aikikai"
pozdro
  • 0

budo_kantele
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 643 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pare fotek z Lesneven 2008
kilka fotek z egzaminów na tymże stażu :)

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Przemku, specjalnie dla Ciebie, kilka słów komentarza na temat stażu :)
Sposób wykonywania technik przez Sensei Tamura nie do końca do mnie przemawia, za dużo w tym jak na mój gust "ki" a za mało reszty. Chociaż przyznam, że zabójcze nikkyo w jego wykonaniu bardzo mi się spodobało i pewnie wciągnę je do swojego repertuaru technik :)
Podobały mi się bardzo treningi Sensei Yamady, głównie ze względu na jego ogromną sympatyczność i otwartość na otoczenie. No i fakt, że przemawiał w "ludzkim języku", czyli po angielsku.
Jestem natomiast całkiem zaskoczona treningami Doshu. Spodziewałam się, że wykonywane przez niego techniki będą się znacznie różniły od tego, co robimy u nas w dojo. Tymczasem, jest wręcz przeciwnie - to co robimy na treningach w Warszawie jest prawie wierną kopią technik Doshu. Doshu zrobił na mnie ogromne wrażenie. W moich oczach jest to człowiek o ogromnej energii. Jednocześnie to, co robi jest bardzo czytelne w odbiorze (podczas pokazywania technik - nawet nie potrzeba tłumaczenia), to ćwiczenie podczas jego treningów stanowiło dla mnie bardzo dużą frajdę. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś będę miała okazję.
  • 0

budo_przemek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1208 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pare fotek z Lesneven 2008

Przemku, specjalnie dla Ciebie, kilka słów komentarza na temat stażu :)

a dzieki...

Sposób wykonywania technik przez Sensei Tamura nie do końca do mnie przemawia, za dużo w tym jak na mój gust "ki" a za mało reszty. Chociaż przyznam, że zabójcze nikkyo w jego wykonaniu bardzo mi się spodobało i pewnie wciągnę je do swojego repertuaru technik :)


coz moge napisac...mysle ze nie cwiczylas z sensei Tamura na stazu...(znaczy nie podszedl do Ciebie..).bo bys sie przekonala ze to nie ki (znaczy nie tylko :P )..... :wink: hehehehe..wiele osob sie przekonalo do tego co robi sensei Tamura dopiero jak poczuly technike ktora On wykonuje.. (moze to zreszta kwestia zobaczenia pare razy tego co robi..przyzwyczajenia sie do "ruchu", "oswojenia" z nim..itp..)..a rozgrzewka nie masz co sie sugerowac... :P
  • 0

budo_kantele
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 643 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pare fotek z Lesneven 2008
nie chodzi mi o rozgrzewkę, chodzi mi o techniki. może masz rację, że trzeba poczuć na sobie wykonanie Sensei, żeby wiedzieć o co chodzi, ale ponieważ nie doświadczyłam tego, to odczucia mam jakie mam :)
w każdym razie było bardzo fajnie, Marek coś przebąkuje o pojechaniu tam także w przyszłym roku i zastanawiam się, czy on żartuje czy mówi na poważnie, bo był bardzo niechętny temu stażowi jak jechaliśmy... w sumie chętnie bym jeszcze raz pojechała kiedyś :)
  • 0

budo_przemek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1208 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pare fotek z Lesneven 2008
Prawdopodobnie jednak w przyszlym roku juz nie bedzie doshu...
mnie najbardziej zaskoczylo ze dalo sie jednak calkiem niezle pocwiczyc ze wzgledu na przypuszczalna ilosc osob..(jak pierwszego dnia jechalismy do dojo to mialem obawy..)...
zaskoczylo mnie to ze na treningach doshu doshu tez sie fajnie cwiczylo a On podchodzil i poprawial (takze mnie....cienkie lapki ma chlopina....).. i swoim podejsciem..ze podszedl do stazu "na serio" a nie jako "figura"..i widac bylo ze mu sie podoba chyba to co i w jaki sposob sie cwiczylo...(i chyba ze wzajemnoscia..).
Mimo wszystko jak zwykle (ach ta moja subiektywnosc :P ) jednak najlepiej mi sie cwiczylo na treningach ktore prowadzil sensei Tamura (filmik powyzej..)-juz tyle pisalem o przymiotach tego ruchu ze nie chce sie powtarzac :P ....chociaz treningi prowadzone przez sensei Yamada tez byly super (sporo rzutow), a i treningi sensei Berthiaume byly interesujace (specyficzne rzuty), a takze po jednym treningu prowadzili i J. Bardet i Y. Le Vourch (aikido sensei Tamury..ale rozniace sie nieco..
w sumie duza frajda cwiczyc na stacu gdzie sa 4 treningi dziennie..gdzie cwiczy sie intensywnie i bez gadania..gdzie cwiczy sie pod okiem taaaakich nauczycieli aikido..pozostaje tylko zachecic do stazu w przyszlym roku i nastepnych...
pozdro
  • 0

budo_kantele
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 643 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pare fotek z Lesneven 2008
no domyślam się, że raczej w przyszłym roku nie będzie Doshu, ale plany na przyjazd nie są związane z Doshu tylko z całokształtem. również całokształtem okoliczności przyrody, otoczenia, klimatu i sympatyczności towarzystwa :)
a ponadto koszt całej imprezy w sumie nie był taki straszny, więc można spróbować jeszcze raz (nasze 3-tygodniowe kręcenie się po Europie w sumie kosztowało nas około 3000 zł na głowę, czyli koło 1000 zł na tydzień to uważam całkiem przyzwoicie. i w ten koszt wliczone były koszty dojazdu (benzyna), staż, żarcie, zakwaterowanie i róże atrakcje typu "strasznie drogie bilety do parku asterixa pod paryżem")
- dla niewtajemniczonych - oprócz uczestnictwa w stażu ja z moim chłopakiem w ciągu tego czasu byliśmy w paryżu, genewie, wenecji, lido di jesolo i budapeszcie (a tak dokładniej to na Hungaroringu, na wyścigu F1), w sumie około 6500 km autem :D cudownie! wakacje życia, mam nadzieję, że nie ostatnie
  • 0

budo_hara-kiri
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pare fotek z Lesneven 2008

- dla niewtajemniczonych - oprócz uczestnictwa w stażu ja z moim chłopakiem w ciągu tego czasu byliśmy w paryżu, genewie, wenecji, lido di jesolo i budapeszcie (a tak dokładniej to na Hungaroringu, na wyścigu F1), w sumie około 6500 km autem :D cudownie! wakacje życia, mam nadzieję, że nie ostatnie

Jako niewtajemniczony poproszę o fotki :wink:
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pare fotek z Lesneven 2008
To ja tez poprosze o fotki 8)
  • 0

budo_kantele
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 643 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pare fotek z Lesneven 2008
Ależ proszę O'Modzie :)

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_bujin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 859 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Berlin

Napisano Ponad rok temu

Re: Pare fotek z Lesneven 2008
Kantele, ale masz dziare, chlopaki na podworku ci nie podskocza.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024