Skocz do zawartości


Zdjęcie

RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
389 odpowiedzi w tym temacie

budo_pl
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Matador !!!!!!!! po pierwsze to jak byś załozył okulary do czytania , wiedział byś, że jestem kobietą :D po drugie , wiem o czym piszę, i tak jak ty i kilka innych osób masz swoje zdanie, ja również (choć może Cię to dziwi ) posiadam takowe... niestety należe do osób, które zawsze mówią to co myślą, i dla mnie to WY (niektórzy ) jesteście nie dorośli, a co więcej ograniczeni... jak widać powyżej do wyrażania tylko negatywnych myśli... Ja nie wstydze się tego że lubię Rafała Sz. i znam duuuuże grono osób, które również go lubi i ceni ( oczywiście ze świata sztuk walk )..... myślę, że zamiast go tylko źle oceniać , poznaj go bliżej i zobacz ile pracy włozył i wkłada w to co robi... a w pewnych sprawach sam zachował byś się w taki sposób jak on... niewiem, czy prowadzisz Klub , ale jak prowadzisz , to powinieneś wiedzieć o czym piszę ... Pozdrawiam :-)
  • 0

budo_gagatek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Słuchajcie nadchodza Swieta Bozego Narodzenia moze zrobimy jakas paczke dla Mistrza trenera Rafala Szlachty... Jak co roku Mistrz przygotowuje wigile Caritasu oraz bedzie goscil rodziny z Kazachstanu musimy go wesprzec.

P.s moze laurki zbierzemy w jedna pacze i wyslemy...
  • 0

budo_matador
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść

Matador !!!!!!!! po pierwsze to jak byś załozył okulary do czytania , wiedział byś, że jestem kobietą :D po drugie , wiem o czym piszę, i tak jak ty i kilka innych osób masz swoje zdanie, ja również (choć może Cię to dziwi ) posiadam takowe... niestety należe do osób, które zawsze mówią to co myślą, i dla mnie to WY (niektórzy ) jesteście nie dorośli, a co więcej ograniczeni... jak widać powyżej do wyrażania tylko negatywnych myśli... Ja nie wstydze się tego że lubię Rafała Sz. i znam duuuuże grono osób, które również go lubi i ceni ( oczywiście ze świata sztuk walk )..... myślę, że zamiast go tylko źle oceniać , poznaj go bliżej i zobacz ile pracy włozył i wkłada w to co robi... a w pewnych sprawach sam zachował byś się w taki sposób jak on... niewiem, czy prowadzisz Klub , ale jak prowadzisz , to powinieneś wiedzieć o czym piszę ... Pozdrawiam :-)


O!Kobieta! :D jak miło! :D
Szanowna Pani wybaczy,ale gdyby się troszeczkę zagłębiła w to co napisałem to dostrzegłaby,że nie krytykuję nikogo personalnie,a jedynie przedstawiam sprawy tak jak się one mają w życiu
przesyłam ukłony:D
Matador
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Szanowna Pani PL Rafałek Panią też lubi, ale fajni jesteście i dorośli pewnie się bawicie u Luisa w kółko graniaste cztero kańciaste. Rafałek jest miły i uprzejmy lubi słabe jednostki jemu podporządkowane- no i ten szpagat w Tunezji na wakacjach-rewelacja, ale z malowaniem paznokietków trochę przesadził. Leć do Rafałka i pobij rekord. Niedługo w Raczadamie losowanie comiesięczne nagród. Może Rafałek podaruje Tobie owijki albo dwa kęsy pizzy da z Palermo, ale Wy tam fajni w tym PZMT jesteście taki cukierkowy klimat tworzycie. SZLACHTA PROMOTION to poważna firma :lol: :lol: :lol:
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Szanowna Pani PL jak wygra Pani pizze w losowniu to walczyć o sos. Pizza bez sosu to nie to samo. Rafałek ma szlachetne serduszko pewnie sos też załatwi. Tylko Pani nie zapomni na Walentynki życzeń Rafałkowi złożyć, np.treści Szanowny Prezesie I LOVE YOU. PL.
  • 0

budo_masato
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
TrenerFCK jestem twoim fanem :)
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
PL broni Rafałka niczym lwica. Nie ma co. PZMT to silna struktura. Rafał niezłą bande tam masz. Ja Cię kręcę. Pewnie dużo tam włożyłeś. Cholera moc PZMT jest potężna. Rafał cukiereczku chyba się nie gniewasz na Krakowiaka z Bydgoszczy, bo wiele tu napisałem, a w sumie niewiedziałem z kim tańczę :oops: :oops: :oops:
  • 0

budo_masato
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Uważaj Trenerze FCK...PZMT to ciemna strona mocy... :)
  • 0

budo_pl
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
TrenerFCK .. jakie przykre jest to, że oprócz szczerości, obudził się w tobie instynkt idiotyzmu... bo wiesz ? szczerość to niesamowita cecha, którą nie każdy posiada, za to cię cenię, ponieważ ja również jestem bardzo szczera ale idiotyzm .... no niestety , cecha, której nie można się nauczyć.... z tym się człowiek rodzi ..
Z całym szacunkiem Arturze Krakowiaku , z wieloma osobami rozmawiałam na temat twoich mało inteligentnych wpisów ... i powiem Ci, że może popiera Cię kilka klubów z PZKB, może Arek Wełna , może Olsztyn i Przemk danowski .....ale reszta ... ma zdanie niezbyt dobre na twój temat ... :?
może nad tym się zastanów , a nie nad tym , czy R.Sz jest dobrym prezesem ... bo przypominam, że jesteś trenerem , to stanowisko wymaga jakiegoś rozsądnego poziomu zachowania ... :D
  • 0

budo_blt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z młaj taja

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść

(...)
Z całym szacunkiem Arturze Krakowiaku , z wieloma osobami rozmawiałam na temat twoich mało inteligentnych wpisów ... i powiem Ci, że może popiera Cię kilka klubów z PZKB, może Arek Wełna , może Olsztyn i Przemk danowski .....ale reszta ... ma zdanie niezbyt dobre na twój temat ... :?
(...)

Chcę być z dala od tego sporu... ale ciekawi mnie co to za "reszta"? :)
  • 0

budo_matador
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Słusznie. Czyli cała reszta ,czy pół reszty,a w ogołe reszta to co/kto?
  • 0

budo_pl
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
" to był test na inteligencję ", szkoda, że zaden z panów go nie zaliczył, ale cóż nie dziwi mnie to ... :lol: chyba zupełnie logiczne jest to,że tą resztą są Kluby, które żyją w zgodzie z R.Sz i faktycznie nie maja złego zdania na jego temat .... dla mnie to jest koniec tematu.. Jesteście durni i nie warto z wami konwersować ...Życzę wszystkim wam powodzenia w życiu osobistym, bo widzę, że wszyscy macie problem z własna osobowościa ..!!!!!!!!! :D
  • 0

budo_pl
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
TrenerFCK na czele !!!!!!!!!!!!!!
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
PL jesteś poprostu głupia, a głupia co to znaczy jak nie wiesz to otwórz słownik albo wpisz w google. Temat będzie zamknięty jak ta świnia z Krakowa Szlachta odejdzie, a Wy jego zwolennicy razem z nim pójdziecie w pizdu, bo PZMT generalnie nie chce walczyć tylko debatować, a debatują w Sejmie i z tego gówno jest dla przeciętnego KOWALSKIEGO, MALINOWSKIEGO CZY KRAKOWIAKA.
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Jestem jasnowidzem PL to Justynka z Corio Łódż lub Rafał Szlachta.
  • 0

budo_pl
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Justyna z Corio znam ją osobiście, i myślę, że nie życzyła by sobie aby poruszano tutaj jej temat ,co do Justyny niejednokrotnie znią rozmawiałam , ponieważ często spotykamy się na turniejach w Krakowie znam jej zdanie na temat który rozpacząłes, lecz pozostawie je dla siebie .. i gwarantuje Ci, że napewno jest osoba , która używa nicu po którym wiadomo, że to ona ( Bad girl), lub podpisuje się pod spodem Justyna, a zreszta od dłuzszego czasu nie wdaje się w dyskusje na forum... A co do Rafała Szlachty to uważam, że równiez już nie dyskutuje na forum a nik posiada muaythai... na jaką kolwiek dyskusje jeśli ktokolwiek by miał odwage przeprowadził by ją w biurze .. a nie na forum ... :roll:
  • 0

budo_pl
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Ps zmien fach, na byciu jasnowidzem nie zarobisz !!!!! :)
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
A czy na wszystkim trzeba zarabiać?
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Mam odwagę, ale nie będę dyskutował z "paznokciem" w biurze, bo nie ma o czym gadać z nim. To jest zwykły KONDOM, a kondom to nawet się na członka nie nadaje, a co dopiero na prezesa.
  • 0

budo_tori
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 503 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:scyzorykowo
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
Po 1wsze
Sądzę, że to jakaś ironia, żeby osoba, która ma bardzo widoczne problemy z ortografią wyskakiwała z jakimiś testami inteligencji.

Po 2gie
Tak zawzięta obrona P. Rafała może w 90% świadczyć o tym, że po drugiej stronie monitora może siedzieć nawet on sam.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024