Skocz do zawartości


Zdjęcie

animalflex


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

animalflex
ile tego mozna zjesc? opakowanie (44 porcje) na jaki czas? jedno na rok? na pol roku?
  • 0

budo_|mm0rta|
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: animalflex
44 dni ? ... :)

1 dziennie wraz z posiłkiem. Jak pak czy stack można jest 2 dziennie ale to bezsens.
1 dziennie to w zupełności wystarczająca dawka.

-Pozdrawiam J.

Ps. Inną sprawą jest ekonomia choć jak widzę na allegro można wychaczyć już za 73-80 zł więc dramatu tak jak kiedyś już niema.
  • 0

budo_wookash
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: animalflex
1 pakiet dziennie wraz z posiłkiem.

Na dobrą sprawę nie ma przeciwwskazań co do stałej suplementacji flexem.

Ja proponuje łykać 1 pakiet codziennie do momentu ustąpienia niepokojących objawów (bo domyślam się, że do suplementacji skłania Cie problem ze stawami), a potem 1 pakiet co 2-3 dni (profilaktycznie).

PZDR
  • 0

budo_kocyk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 996 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: animalflex
ja brałem tylko 3 razy w tygodniu i tak pomogło. bardzo dobra odżywka. możesz pierwszy tydzień jeść codziennie po jednym woreczku, a później zmiejszyć.
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: animalflex
Pamiętam, że na pudełku glukozaminy(nie pamiętam już którą brałem) było, że po skończeniu miesięcznej kuracji trzeba zrobić miesiąc przerwy przed kolejną więc skoro flex zawiera m.in. glukozaminę to raczej analogicznie z flexem.
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: animalflex
widze ze poza SOS nikt mnie nie zrozumial.... :cry:

przeciez napisalem:

opakowanie (44 porcje) na jaki czas? jedno na rok? na pol roku?


cchyba wyraznie widac ze pytam sie ile pudelek (w jednym pudelku sa 44 porcje) moge zjesc w roku....

ale coz ja w sumie w polsce 8 lat nie miszkam, po polsku rozmawiam ze dwa razy w miesiacu wiec.... :wink:
  • 0

budo_wookash
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: animalflex

Pamiętam, że na pudełku glukozaminy(nie pamiętam już którą brałem) było, że po skończeniu miesięcznej kuracji trzeba zrobić miesiąc przerwy przed kolejną więc skoro flex zawiera m.in. glukozaminę to raczej analogicznie z flexem.


Nie wiedziałem, więc sorry jeśli wprowadziłem w błąd.

Ja słyszałem jedynie opinie o takim dawkowaniu jakie przedstawiłem (i po raz pierwszy sam obecnie stosuję) - a warto zaznaczyć, że były to pozytywne opinie :wink:

Jednak nie ma co się oszukiwać - to nie glukozamina ma znaczenie w działaniu animalflex'a :wink:

EDIT

widze ze poza SOS nikt mnie nie zrozumial.... :cry:

przeciez napisalem:

opakowanie (44 porcje) na jaki czas? jedno na rok? na pol roku?


cchyba wyraznie widac ze pytam sie ile pudelek (w jednym pudelku sa 44 porcje) moge zjesc w roku....

ale coz ja w sumie w polsce 8 lat nie miszkam, po polsku rozmawiam ze dwa razy w miesiacu wiec.... :wink:


Ja też zrozumiałem - dlatego pisałem o braku większych przeciwwskazań suplementacji stałej :wink:

PZDR
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: animalflex

Jednak nie ma co się oszukiwać - to nie glukozamina ma znaczenie w działaniu animalflex'a :wink:


glukozamina jest w skladzie animaflexa
  • 0

budo_wookash
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: animalflex
Wiem o tym, nie to miałem na myśli.
Glukozamina to suplement pokroju HMB - w teorii super działa, w praktyce efektów nie widać. Niestety.

Wysoka skuteczność animalflexa opiera się na wielu innych związkach zawartych w 1 pakiecie.

Jednak jak już pisałem - osobiście uważam, że stała suplementacja (pakiet co 2-3 dni) sprawdzi się bardzo dobrze.

Raz, że ekonomicznie (minimum na 90 dni), dwa, że będzie uzupełniała braki organizmu w związki "dobre dla stawów", a jednocześnie nie przesycała nimi organizmu.

PZDR
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: animalflex
ja jem animala juz od 6 msc i zamierzam jeść codziennie przez co najmniej dwa lata, mam nadzieje ze nie przestanie działać. Tez chętnie się dowiem czy ja się nie truje, bo pytani przeze mnie lekarze o to właśnie czy mogę to jeść bez przerwy, nawet nie słyszeli o tym że zawarte w nim związki pomagają na stawy, nie mówiąc nawet o ich dawkowaniu.
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: animalflex
Ja na takie produkty patrze bardziej jako rozpaczliwa pomoc przy kontuzji, w czasie ostrych przygotowań lub po sezonie, w czasie odpoczynku jak ma sie kasę i nie szkoda. Raczej nie patrzyłbym na to jak na witaminki.

Nie jestem żaden spec ale miałem z nadgarstkiem takie cuś co się zowie "ganglion"(może występować w innych stawach też) - zebrał się płyn, który "naoliwia staw" i zrobiła się taka gula, którą trzeba było ściągać. No i się zastanawiam nad tym flexem bo on właściwie naoliwia te stawy a jak się będzie brało cały czas to czy nie ma ryzyka na wystąpienie ganglionu? Ot takie rozważania.
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: animalflex
nie no myśle że coś takiego nie ma raczej związku z animalem. on naoliwia stawy ale nie w dosłownym sensie tylko zawiera substancje które są substratami jakiś innych związków i mobilizują organizm do ich wytwarzania, ale nie az tak. bardziej obawiam się jakichś innych skutków ubocznych, mniej widocznych i nie związanych bezpośrednio ze stawami.
ja tez tego nie traktuje jak witaminki, mam kolano w takim stanie ze lekarz mi zabronił wogóle uprawiać jakikolwiek sport a ja to olewam i robie coś wręcz przeciwnego, dzięki tym lekom (biore jeszcze pare innych rzeczy)i rehabilitacji można.
  • 0

budo_perun srogi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1077 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: animalflex
mi naprzyklad strzela w lewym kolanie, czy wlasnie na takie kolanowe rzeczy ten flex tez pomaga??

pzdr
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: animalflex
tak, właśnie na takie pomaga (tylko zawsze rehabilitacje też bo same leki to mało)
  • 0

budo_crejzy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 197 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: animalflex
Strzelanie w stawach to oznaka małej ilości mazi w stawach - flex pomoże.
  • 0

budo_scattergun
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: animalflex

Strzelanie w stawach to oznaka małej ilości mazi w stawach - flex pomoże.


...lub oznaka nieprawidłowej geometrii stawu (budowa stawu - nie do zmiany)...
...lub oznaka przekoszenia rzepki spowodowanego np. urazem (rehabilitacja?)...
...lub oznaka przykurczu mięśni nogi powodującego przekoszenie rzepki (ćwidczenia korekcyjne i rozciągania)...
...lub oznaka uszkodzenia/zużycia gładzi stawu kolanowego...
...lub itd. itp.

A może zdrowiej jest pójść do ortopedy (lub przynajmniej dobrego rehabilitanta) :?: Najlepiej takiego z doświadczeniem w medycynie sportowej - zamiast stosować szamaństwo i przypadkowe suple 8O
  • 0

budo_wookash
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: animalflex
Nikt tu przecież nie twierdził, że suple zastąpią lekarza.
Logiczne, że przy kontuzjach czy wyraźnych nieprawidłowościach w funkcjonowaniu stawu wizyta u specjalisty jest wskazana.

Animalflex o którym w tym temacie rozmawiamy to nie jest jednak "przypadkowy" suplement, tylko konkretnie przeznaczony do regeneracji stawów środek.

Zarówno w celu profilaktyki, a także leczenia może dużo pomóc.

PZDR
  • 0

budo_perun srogi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1077 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: animalflex
ja znalazlem animalflexa po 109 zeta u mnie w miescie w sklepie z odzywkami, warto kupic od razu czy jednak meczyc sie z zamawianiem przez neta, i jesli tak polecilibyscie kogos konkretnego od kogo moge zamowic zeby mi maki zytniej z pelnego przemialu nie przyslali??

pzdr
  • 0

budo_wookash
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: animalflex
Ja kupiłem od aminy.pl za niewiele ponad 60zł.

Sklep sprawdzony. Jest OK

PZDR
  • 0

budo_perun srogi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1077 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: animalflex
kiedy ty kupowales, teraz sprawdzajac na aminy.pl animal flex 104 zl, na allegro kosztuje najtaniej 80 zloty a za pobraniem 90, gdzie takie cany znjadujecie, pomozcie :-) ??

pzdr
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024