Skocz do zawartości


Zdjęcie

Europe Kyokushin Union


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
53 odpowiedzi w tym temacie

budo_inhetos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Europe Kyokushin Union
Sekcja Karate Kyokushin w Toruniu ,zapraszamy na treningi Karate Kyokushin które są wzbogacone o elementy MMA ,oraz Brazilian Jiu-Jitsu. zajęcia prowadzi Krzysiek Kaźmierski telefon 781721425 E-MAIL [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Klub Spartakus jest w strukturach All Japan Kyokushin Union , strona internetowa klubu jest w budowie .Dodatkowo możliwość treningu w sekcji Muaythai .
  • 0

budo_mtklub
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Europe Kyokushin Union
cześć ostatnio nie było Cię w zakopcu i słyszałem ,że po raz trzeci zminiłeś organizację kyokushin , gdzie teraz pykasz?
  • 0

budo_inhetos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Europe Kyokushin Union
Ty chłopie pomyliłeś mnie z kimś , kogo innego masz na myśli na oczy nigdy mnie nie widziałeś .Na stronie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] jest coś napisane na twój temat jeśli chociaż w połowie to prawda niezła Kanalia musi być z ciebie.
  • 0

budo_inhetos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Europe Kyokushin Union
o tym facecie co masz go na myśli to zrezygnował z prowadzenia sekcji Kyokushin IKO 1 , powód brak czasu wyjazdy biznesowe poza granice Polski.
  • 0

budo_shindojo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 573 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Europe Kyokushin Union
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
inhetos, a którą z opisanych postaci masz na mysli? :?:
  • 0

budo_inhetos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Europe Kyokushin Union
numer 1 :D
  • 0

budo_shindojo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 573 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Europe Kyokushin Union
Wymieniony tam sensei to yondan / niedawno zdawał w Japonii /, długoletni wychowawca młodzieży, funkcjonariusz policji, człowiek o nieposzlakowanej opinii, człowiek honoru.
Nie myslisz chyba, że posunąłby sie do kłamstw, oszczerstw, podłych manipulacji etc. W dodatku kryłby się za swoim nikiem... :o
  • 0

budo_inhetos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Europe Kyokushin Union
ręce opadają Shindojo , nie jeden już na tym forum dostał też wulgarną wiadomość od Mtklub na Priva. Mam prośbe żeby moderator usunął wypowiedzi nie związane z Kyokushin Union.
  • 0

budo_mtklub
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Europe Kyokushin Union
nie wiem komu zalezy aby uważać mnie za rudego senseia ale to jakaś obsesja tych ludzi :) niech gośc sobie czyta co na jego temat tacy jak Wy wypisujecie, Jeżeli nie jesteś człowiekiem którego miałem na myśli to przepraszam :(
  • 0

budo_mtklub
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Europe Kyokushin Union
[quote name="shindojo"]Wymieniony tam sensei to yondan / niedawno zdawał w Japonii /, długoletni wychowawca młodzieży, funkcjonariusz policji, człowiek o nieposzlakowanej opinii, człowiek honoru.
Nie myslisz chyba, że posunąłby sie do kłamstw, oszczerstw, podłych manipulacji etc. W dodatku kryłby się za swoim nikiem... :o [/quote swoją drogą jesteś niezłym manipulatorem - sprawa do rudego
  • 0

budo_shindojo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 573 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Europe Kyokushin Union
Kiedyś zapytałem ciebie MTklub z kim mam przyjemność korespondować. Zadałem bezpośrednie pytanie o tożsamość, przedstawiłem ci się z imienia i nazwiska... Nie miałeś ochoty mi się przedstawić...Nie wnikam czy nie jestem godny abyś mi sie przedstawił czy boisz się czegoś...Twoje prawo... :)
Który z nas dwóch ma obsesję - to zostawiam ocenie kolegów...Nie jestem obiektywny :D
  • 0

budo_inhetos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Europe Kyokushin Union
Krzysztof Kaźmierski dla jasności jestem Mtklub w Zakopcu nawet turystycznie nigdy nie byłem.
  • 0

budo_jersey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2071 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Jersey
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Europe Kyokushin Union
Ten z Torunia? Czy Kutna?
  • 0

budo_mtklub
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Europe Kyokushin Union
Miło ,a to ,że Ciebie nie było na kursie to wiem i dlatego pytałem. Życzę powodzenia i polecam melisę.Trzeba zniżyć się do niskiego posiozmy aby cytowac Tomasza z Prylandii.Brak mi słów.czytając te bzdury ciesze się,że mój styl nie ma żadnego konataktu z tym człowiekiem.W takim układzie to Ryszard M jest gośc.

A 102 może coś wykorzytać, chyba wie jak ,jeżeli jest to prawda co piszecie o nim. 8)

Pozdrawiam może kiedyś potrenujemy.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024