Skocz do zawartości


Zdjęcie

Knock-down Karate w U.K.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
52 odpowiedzi w tym temacie

budo_poul sepek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 977 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dojo Enshin Karate United Kingdom

Napisano Ponad rok temu

Re: Knock-down Karate w U.K.
Kiedy zawody w Crawley?
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Knock-down Karate w U.K.

Kiedy zawody w Crawley?


17 pazdziernik 2009 kompleks sportowy K2
  • 0

budo_poul sepek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 977 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dojo Enshin Karate United Kingdom

Napisano Ponad rok temu

Re: Knock-down Karate w U.K.
Czy w Crawley odbedzie sie British Open myslalem ze w Crystal Palace. Jesli cos pokrecilem prosze o informacje. :oops:
  • 0

budo_poul sepek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 977 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dojo Enshin Karate United Kingdom

Napisano Ponad rok temu

Re: Knock-down Karate w U.K.
Dzieki Wyborowa :lol:
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Knock-down Karate w U.K.

Czy w Crawley odbedzie sie British Open myslalem ze w Crystal Palace. Jesli cos pokrecilem prosze o informacje. :oops:


Crystal Palace jes t od dwoch lat w remonce, ze wzgledu na przygotowanie hali do Igrzysk 2012. Dwa lata temu zamkneli hale na dwa miesiace przed zawodami i zawody zostaly odwolane, w zeszlym roku zadebiutowali w K2 i impreza byla udana, aczkolwiek hala nie jesz tych rozmiarow co CP. Z tadata to nie jestem do konca pewny, bo z tego co widzialem w internecie to zawody w Budapeszcie zmienily date na 2-4 pazdziernik, wiec moze byc ze British T bedzie 10 pazdiernika. wtej chwili na stronie bkk jest info oz data 17.10
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_zapas
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1015 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Knock-down Karate w U.K.
No wiec byłem na zawodach Regionalnych BKK IFK w Milton Keyens.
Zawody jak zawody niestety frekwencja niedopisała tylko 50 zawodników, w kategorii meżczyzn walki przecietne choc bylo kilka rodzynków, natomiast panie walczyły bardzo Ladnie i dotego były bardzo Ladne (dziwne w anglii).
Natomiast najwieksza niespodzianka dla mnie było poznanie Hanshi Arniela ktory jest bardzo otwartym człowiekiem z ogromnym poczyciem humoru. Porozmawialismy sobie z 10 minut przed i po turnieju dostalem autograf do ksiażki.
Rowniez po zawodach wyladowałem z sedziami na piwku w knajpie :) wymienilismy poglady na temat karate i przyszlosci roznych ołamów kyokushin i szkół wywodzących się z kyoka, miło mi równiez było usłyszec pochlebne opinie o naszym rodaku Wyborowej :) .
I mam nadzieje ze spotkamy się na Bitish Open
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Knock-down Karate w U.K.

No wiec byłem na zawodach Regionalnych BKK IFK w Milton Keyens.
Zawody jak zawody niestety frekwencja niedopisała tylko 50 zawodników, w kategorii meżczyzn walki przecietne choc bylo kilka rodzynków, natomiast panie walczyły bardzo Ladnie i dotego były bardzo Ladne (dziwne w anglii).
Natomiast najwieksza niespodzianka dla mnie było poznanie Hanshi Arniela ktory jest bardzo otwartym człowiekiem z ogromnym poczyciem humoru. Porozmawialismy sobie z 10 minut przed i po turnieju dostalem autograf do ksiażki.
Rowniez po zawodach wyladowałem z sedziami na piwku w knajpie :) wymienilismy poglady na temat karate i przyszlosci roznych ołamów kyokushin i szkół wywodzących się z kyoka, miło mi równiez było usłyszec pochlebne opinie o naszym rodaku Wyborowej :) .
I mam nadzieje ze spotkamy się na Bitish Open


Jestem zaskoczony tym co napisales - ladne Angielki? to prawie nie mozliwe. Ostatnio jak bylem w styczniu, to mialem pecha, takiej ilosci pigletow jednorazowo dlugo juz nie widzialem. temperatura w styczniu plus siedem stopni, a one w mini zasuwaja na dodatek z wyeksponowana zimowa opona. Masakra.
Turniej w Londynie bedzie stal na wyzszym poziomie i bedzie wiecej ludzi, jedynie co moze nie wypali, to te ladne laski :D .
Jakies inne nazwiska? oprocz Hanshi Arneila? Kogo konkretnie spotkales?
A na priva mi rzuc co gdzie i jak w tej Anglii porabiasz.
W koncu miesiaca lece na chwile do Tokyo, w lipcu w Polsce, ale zupelnie prywatnie, a w sierpniu planuje szybki trzydniowy skok wykonac do Anglii (17-20), brata musze odwiedzic, bo sie stesknilem za imprezami. Muszesie troche rozerwac, no i poobserwowac piglety w bikini. :)
  • 0

budo_zapas
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1015 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Knock-down Karate w U.K.
Filmek z turnieju [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_poul sepek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 977 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dojo Enshin Karate United Kingdom

Napisano Ponad rok temu

Re: Knock-down Karate w U.K.
Witam, ostatnio wraz z moim uczniem odwiedzilismy dojo shihan Romana Kucfira 5 dan IKO Matsushima Kyokushin w Birmingham. Fajny trening,ladne duze dojo (fotka na naszej-klasie profil Enshin Karate dojo w Gloucester) mile spedzony czas. Mysle ze czesciej powinnismy sie spotykac, mysle o polakach trenujacych knock-down karate w U.K.
  • 0

budo_poul sepek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 977 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dojo Enshin Karate United Kingdom

Napisano Ponad rok temu

Re: Knock-down Karate w U.K.
Witam!!!
Zapraszam na treningi Enshin Karate w Gloucester. Treningi odbywaja sie w Kings Way Community Centre w niedziele w godzinach 18:00-20:00.

sensei Pawel Sepek
  • 0

budo_poul sepek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 977 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dojo Enshin Karate United Kingdom

Napisano Ponad rok temu

Re: Knock-down Karate w U.K.
Witam, 21 marca 2010 odbedzie sie w naszym dojo turniej
"I Open Super Kick Kokoro Dojo 2010"
jest to okazja do spotkania sie z polakami trenujacymi i mieszkajacymi w U.K. jesli ktos jest chetny zapraszam do udzialu. Info [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_paw77cio
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krakow southampton

Napisano Ponad rok temu

Re: Knock-down Karate w U.K.
A ja szukam jakies sekcji knockdown karate w Southampton lub okolicach,wiec jesli ktos cos wie na ten temat to bardzo prosze o info.A swoja droga szkoda,ze to Gloucester tak daleko,bo to chetnie bym sprobowal Enshin karate ,a tak to pomimo calego sentymentu do karate pewnie na thaiboxingu wyladuje i bedzie ,,po ptokach" :(
  • 0

budo_rudobrody
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Knock-down Karate w U.K.
Witam!
Szukam knockdown Karate w środkowo zachodniej Irlandii, jest tu co prawda IFK w mieście Westport ale nawet Clickera klepią tam od święta. Może ktoś z was coś słyszał i jest gdzieś tu jakieś małe Dojo które uszło mojej uwadze?
OSU!
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024