Skocz do zawartości


Zdjęcie

brak motywacji do treningu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

budo_xox22
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 605 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zinond
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: brak motywacji do treningu
Tylko takie obijanie czasem przeradza się w totalny brak chęci, więc najlepiej wyznaczyć sobie konkretnie - tydzień bez treningów i potem 100 % wracać
  • 0

budo_mesjasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1074 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Ninjitsu

Napisano Ponad rok temu

Re: brak motywacji do treningu

najlepiej zadziałała rada kilku forumowiczów z przerwą. więc robię sobie rehabilitację starych kontuzji, obijam się nic nie robiąc po pracy, i czuję jak motywacja powoli wraca...dzięki!!!

no ja juz 2 lata robie sobie przerwe i motywacja jakos nie wraca, wprost przeciwnie ;)
  • 0

budo_xox22
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 605 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zinond
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: brak motywacji do treningu
dlatego właśnie takie przerwy są zgubne ;) najlepiej jak np. trener trzyma nad Tobą bat :D
  • 0

budo_ry-you
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 688 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:miasto cudow i zlodzieji

Napisano Ponad rok temu

Re: brak motywacji do treningu
jesli nie ma ktos checi i motywaci to po co sie zmuszac przeciez to nie jest obowiazkowe...
  • 0

budo_pyza11
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: brak motywacji do treningu
Nastawinie ma hiper wielką rolę w kształtowaniu motywacji. Tzw. pozytywne myślenie działa! Ja np. zawsze miałam trenować po to, by schudnąć - no i znajdywałam 100 000 wymówek i w efekcie czułam się beznadziejna - wszelki sport był "za karę"; odkąd trenuję po to, żeby się lepiej poczuć, spotkać z fajnymi ludzmi, zaczerpnąć energii/powietrza - nie mam problemu żeby ruszyć się z domu.
Może myślisz o sobie coś w stylu flak/mieczak/nieodpowiedzialny/niesłowny???

Co do wymówek, to dobrą metodą jest zastanowienie się, jakie znajdujesz, by nie iść na trening.
Najlepiej zapisz je sobie i - zaraz obok na kartce - przeprowadz kontrę :)
np. "jestem zmęczony po pracy" - "leżąc na kanapie nie wypocznę tak dobrze jak ruszając się"
Miej tą listę pod ręką i za każdym razem, jak twój wewnętrzny leń sie odezwie - od razu obalisz jego argumenty. Tylko nie przesadzaj, jak masz 40 stopni gorączki to nie jest to wymówka :)

Pozdrawiam!
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024