Skocz do zawartości


Zdjęcie

Powrót do Formy...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

budo_ry-you
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 688 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:miasto cudow i zlodzieji

Napisano Ponad rok temu

Re: Powrót do Formy...
Jesli chodzi o dbz to najlepsze sa komiksy;p

A tak wracajac do tematu uwazam ze lepiej zaczac od biegania dlugich dystansow i przyzwyczaic organizm do wysilku a dopiero potem przejsc na hiit. Ja np. zaczalem biegac i tka i tak raz hiit raz dlugi dystans. A dzisiaj sie kontuzju nabawilem;/
  • 0

budo_poncho
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 687 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Powrót do Formy...

słuchajcie a co myślicie o dekstrozie dodawanej do kreatyny przy diecie, bo jakby nie patrzeć to są węgle ?

Dostałem kiedyś paczkę dekstrozy w promocji z kreatyną. Żadnych efektów.
  • 0

budo_xox22
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 605 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zinond
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Powrót do Formy...
tzn. dekstroza sama w sobie przyspiesza wchłanianie kreatyny ;) więc w jakimś stopniu na pewno działa. Ale jak się ma do diety ?
  • 0

budo_mr.skowron
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Powrót do Formy...
To jest sam cukier- więc wiadomo jak się ma do diety :wink:
Olej to, efektów z używania (pod kątem poprawienia wchłanialności kreatyny) i tak nie doświadczysz.
  • 0

budo_songoku
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z innego świata

Napisano Ponad rok temu

Re: Powrót do Formy...
Wracam do tematu, jestem po 2 tyg. diety, cwiczen+ basen, koszykowka, wchodze na wage wczoraj i bardzo sie zdzwilem waga spadla o 3,5 kg mniej wiencje, nie wierzylem dzis o tej samej porze (godzinny poranne) warzylem sie ponowanie wynik jest ten sam. I troche mam rebus, czy waga popsuta, czy co, bo przyznaje w diecie troszke oszukiwalem, jakis slodycz, i pol pizzy sie wdarlo, a z treningiem jest tak ze nie kazdy dzien wg. planu moge zrealizowac ( koncowka szkoly, praca licencjacka) ale staram sie. Nie stracilem z centymetra nigdzie, nie rozumiem tego dlaczego sie tak dzieje.
Czuje ze wzrasa mi za to wytrzymałosc i kondycja, dzis po 2h basketu, mialem jeszcze sile zeby przez 30 min z kumplem posilowac sie w parterze, i teraz juz nie moge sie doczekac az wroce we wrzesniu na BJJ, oby w dobrej formie :D Pozdrawiam
  • 0

budo_dr prozac
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1492 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Planet Earth

Napisano Ponad rok temu

Re: Powrót do Formy...
To od tej zwiększonej grawitacji podczas treningow ;)

Pociagnij to jeszcze to sie przekonasz.
  • 0

budo_xox22
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 605 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zinond
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Powrót do Formy...
Z reguły diety się łamać nie powinno, ale sam wiem jak to jest ;) A tak poza tym, żeby na stałe mieć dobrą sylwetkę i brak nadwagi to trzeba zmienić nawyki żywieniowe a nie chwilowo zastosować dietę i potem po staremu - zje Cię JOJO :P no i te kg co mówisz to pewnie dużo wody Ci poszło a z tym tłuszczykiem zawsze jest cieżko :D ale pamiętaj wytrwałość i będzie dobrze ;) - i nie podjadaj ! :evil: :D
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024