Skocz do zawartości


Zdjęcie

Powrót do Formy...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

budo_mr.skowron
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Powrót do Formy...
A6W nie pomoże spalić tłuszczu, co najwyżej wzmocni mięśnie

co innego HIIT/aeroby
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Powrót do Formy...
A ja polecam 3 dni siłowni i 1 tabaty. 2 tygodnie obserwacji wagi i jeżeli nie działa to powrót do HIIT (lub aerobów).

Co do a6w to w jakimś stopniu pomaga spalać miejscowo tłuszcz (wklejałem badania kiedyś), pytanie czy w zauważalnie mocno. Myk jest gdzie indziej, większość facetów chce zrzucić balast coby odsłonić kaloryfer, a ćwiczenia brzucha w trakcie redukcji go po prostu szybciej wyeksponują ...

Gubrin
  • 0

budo_songoku
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z innego świata

Napisano Ponad rok temu

Re: Powrót do Formy...
Do kaloryfera i do pokazywania czegos naprawde daleko mi, ja chce spalic tluszcz z brzucha i z reszty ciala, dojsc do formy, potem wrocic do SW, a potem moge sie zastanawic co uwidoczni moj 6-cio pak. Co do brzucha myslalem ze bede robil ABS II, a caly plan wygladal by tak:
Pon- Silka
Wto- hiit + worek
Sro- Silka
Czwa- hiit + worek
Piatek- Silka
Sobota biegi + basen + sauna(ewentualnie sama sauna w niedziele )

Jak myslicie takie cos da efekt? grubin a co to sa tabaty bo nie spotkalem sie z czyms tawkim nigdy wczesniej??
Pozdrawiam
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Powrót do Formy...
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Sorry, że odsyłam do googla, ale inaczej musiał bym pisać arta o tym by przekazać o co biega ;)

Gubrin

PS: Co do planu powyżej to da efekt napewno, niewiem tylko czy się na tym nie zajedziesz ...
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Powrót do Formy...

Wto- hiit + worek
Sro- Silka
Czwa- hiit + worek
Piatek- Silka
Sobota biegi + basen + sauna(ewentualnie sama sauna w niedziele )

Jak myslicie takie cos da efekt?
Pozdrawiam

powinno dac. i zamiast dzielonego, rob to
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

a tabata to (google for details) szczegolna forma HIIT - 20s wysilku, 10s odpoczynku x8
  • 0

budo_ry-you
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 688 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:miasto cudow i zlodzieji

Napisano Ponad rok temu

Re: Powrót do Formy...
nie chcialem zakladac nowego tematu wiec podczepiam sie tutaj. Sprawa wyglada nastepujaco: w czwartek w szkole mam basen nastepnie jak wracam do domu to cwicze sile czy to bedzie jakos kolidowac czy nie? czy lepiej przelozyc trening silowy na inny dzien?
  • 0

budo_songoku
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z innego świata

Napisano Ponad rok temu

Re: Powrót do Formy...
No i pieknie, oba treningi podobaja mi sie, wienc trza skonczyc gadac tylko isc cos potrenowac, jesli bende mial jakies pytania albo problemy, napewno sie zglosze. Pozdrawiam

Chyba ze mozemy zrobic maly offtopic i podyskutowac jakie spalacze kto uzywal, i jakie polecacie najbardziej :)
  • 0

budo_karamba
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Powrót do Formy...

A6W nie pomoże spalić tłuszczu, co najwyżej wzmocni mięśnie

co innego HIIT/aeroby

Moze Cie zaskocze ale Aerobiczna 6 waidera to to wlasnie aeroby
  • 0

budo_mr.skowron
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Powrót do Formy...
To mnie zaskoczyłeś :)

Trening aerobowy to (tak w maksymalnym skrócie) praca, podczas której energia dla pracujących mięśni dostarczana jest w wyniku przemian tlenowych. Najczęściej za trening aerobowy uznaje się wysiłek ciągły, który utrzymuje się w przedziale pomiędzy 65% a 85% tętna maksymalnego- to tyle z definicji.

Trenując tym czy innym systemem nie dochodzi się do takich wartości. A6W czy inne ABS są fajne - bo budują mięśnie. Towarzyszy temu wysiłek, który oczywiście oznacza stratę kalorii. Ale jeśli chodzi o redukcję to nie jest to nic znaczącego. Pomijam fakt, że by aeroby były odpowiednio skuteczne czas jednej sesji też musi być odpowiedniej długości.

Jako aeroby doskonale sprawdza się bieganie, rower czy pływanie. To owocuje budową wytrzymałości oraz gubieniem fatu. A6W można śmiało dodać- ale jako dodatek.
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Powrót do Formy...

A6W nie pomoże spalić tłuszczu, co najwyżej wzmocni mięśnie
co innego HIIT/aeroby

Moze Cie zaskocze ale Aerobiczna 6 waidera to to wlasnie aeroby

izolowane cwiczenia miesni brzucha nie spwoduja znaczacego spalania tluszczu, nie wazne ile by nie trwaly.
skowron ma racje.
  • 0

budo_xox22
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 605 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zinond
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Powrót do Formy...
czyli jak chce się zrzucić po prostu tłuszczyk z brzucha to tylko areoby tak ? i np codzienne męczenie brzucha w domu nic nie da ?:D
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Powrót do Formy...

czyli jak chce się zrzucić po prostu tłuszczyk z brzucha to tylko areoby tak ? i np codzienne męczenie brzucha w domu nic nie da ?:D


po pierwsze, raczej HIIT niz aeroby. po drugie, na strate tluszczu nic nie da. ale zbuduje miesnie, ktore beda widoczne, kiedy juz stracisz "oponke". a po zerowe, to dieta.
  • 0

budo_xox22
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 605 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zinond
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Powrót do Formy...
ehh wiem wiem, że dieta tylko już tyle przejrzałem i naprawdę nie wiem co jest dobre dla mnie a nie mam kasy zbytnio na dietetyka. W sumie schudłem z 83 do 78 ale oponka dalej jakas jest choć mniejsza. Nie jem chleba ziemniaków ani makaronów, omijam słodycze. W sumie jak się przyjrzeć to w ciągu dnia naprawde bardzo mało jem. A jakoś zatrzymało się to wszystko. I nie wiem zbyt co dalej ;/
a i może głupie pytanie ale czy ten hiit można w domu wykonywać ? bo za chu... nie mam warunków do biegania w swoje okolicy ;/
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Powrót do Formy...

ehh wiem wiem, że dieta tylko już tyle przejrzałem i naprawdę nie wiem co jest dobre dla mnie a nie mam kasy zbytnio na dietetyka. W sumie schudłem z 83 do 78 ale oponka dalej jakas jest choć mniejsza. Nie jem chleba ziemniaków ani makaronów, omijam słodycze. W sumie jak się przyjrzeć to w ciągu dnia naprawde bardzo mało jem. A jakoś zatrzymało się to wszystko. I nie wiem zbyt co dalej ;/
a i może głupie pytanie ale czy ten hiit można w domu wykonywać ? bo za chu... nie mam warunków do biegania w swoje okolicy ;/

moze za malo jesz? :wink:
co na pewno nie jest dla ciebie zle
warzywa, owoce, mieso (ryby, drob, wolowina +jajka), orzechy, woda.

hiit by burpees.
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
np 10 na minute x10
  • 0

budo_xox22
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 605 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zinond
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Powrót do Formy...
a od mało jedzenia można utyć ?:D czyli takie skakanie polecasz ? to jest na pewno dobre porównywalne z biegiem ? czyli polecasz 10 podskoków na minutę i 10 serii tego tak ? w jakie dni najlepiej ? pon sro pia chodze na siłownie jak coś :) myślisz że da efekt ? i dzieki wielkie za zainteresowanie !


orzechów nie mogę - uczulenie a to co napisałeś staram się właśnie jeść ;)
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Powrót do Formy...

a od mało jedzenia można utyć ?:D czyli takie skakanie polecasz ? to jest na pewno dobre porównywalne z biegiem ? czyli polecasz 10 podskoków na minutę i 10 serii tego tak ? w jakie dni najlepiej ? pon sro pia chodze na siłownie jak coś :) myślisz że da efekt ? i dzieki wielkie za zainteresowanie !

jak malo jesz, to organizm przelacza sie w "starvation mode" i zaczyna magazynowac tluszcz, tak "na wszelki wypadek".
to "skakanie" to burpees. sproboj sobie, to sie przekonasz, czy jest porownywalne :wink:
10/minute tzn: czas start; robisz 10 jak najszybciej; odpoczywasz przez czas, ktory ci pozostal.
robic w dni nie-silowe.
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
obejrzyc videa po lewej stronie po wiecej pomyslow.
  • 0

budo_xox22
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 605 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zinond
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Powrót do Formy...
niezłe te ćwiczonka będe musiał pobrykać :D ciekawe co sąsiedzi na to moje skaknie haha :D dzieki za pomoc !
  • 0

budo_dr prozac
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1492 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Planet Earth

Napisano Ponad rok temu

Re: Powrót do Formy...
Proponuje pocwiczyc w zwiekszonej grawitacji :)

Kto ogladał Dragon Balla ten wie - sorry ale nie moglem sie powstrzymac widzac nick autora tematu ;)


jak malo jesz, to organizm przelacza sie w "starvation mode" i zaczyna magazynowac tluszcz, tak "na wszelki wypadek".

Kosztem mięśni, czy jak?
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Powrót do Formy...

Proponuje pocwiczyc w zwiekszonej grawitacji :)

Kto ogladał Dragon Balla ten wie - sorry ale nie moglem sie powstrzymac widzac nick autora tematu ;)



jak malo jesz, to organizm przelacza sie w "starvation mode" i zaczyna magazynowac tluszcz, tak "na wszelki wypadek".

Kosztem mięśni, czy jak?

o stary, wlasnie jestem na odcinku 101 DBZ na YT :D

kosztem miesni.
m.in. dlatego nie uwazam biegania dystansowego za najefektywniejsza metode spalania tluszczu - organizm uczy sie wykorzystywac tluszcz jako zrodlo energi => uczy sie go magazynowac i zwalnia metabolizm. przy HIIT+jedzenie co 2-3h etc organizm uczy sie zuzywaz wegle dostarczane na biezaco, przez co przyspiesza metabolizm i spala tluszcz- bo go nie potrzebuje.
  • 0

budo_xox22
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 605 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zinond
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Powrót do Formy...
słuchajcie a co myślicie o dekstrozie dodawanej do kreatyny przy diecie, bo jakby nie patrzeć to są węgle ?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024