Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mistrzostwa Europy IFMA co dalej?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
94 odpowiedzi w tym temacie

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy IFMA co dalej?

widze że nie jesteś zorientowany..... W innych tematach o tym mówiono
większość z was napewno wie oco chodzi :) :D

Akurat regularnie przegladam ten dzial a nie wiem o czym mowisz....wiec moze poprostu napisz to bo albo cos przeoczylem albo nie wiem o co Ci chodzi :wink:

Co do dyskusji, glownym problemem z p.Szlachta jest to ze powstaje duzo tematow, a malo sie dzieje...potrzebna jest jednomyslnosc albo chociaz zrozumienie wspolnych interesow wsrod klubow zrzeszonych w/bliskich PZMT...i detronizacja badz zawiazanie nowego zrzeszenia(tutaj jednak potrzeba by naprawde duzej ilosci klubow by nie zostac outsiderem)...

Samym pisaniem nic sie nie da zrobic bo p. Szlachta ma swoja renome(pomijam zasluzona czy nie) i tak naprawde pisanie na forach nie duzo da...(jesli sa jakies niezbite dowody to...) probowal ktos kiedys zaangazowac jakies media w to ?(tylko trzeba z glowa to zrobic by nie wyszlo ze uliczni psychopaci chca sie pozbyc szejka jak to czasem pismaki itp. koloryzuja/zmyslaja :P )
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy IFMA co dalej?
To nie ciągnij. Temat nie jest poboczny, bo dotyczy ME. Skład kadry został powołany chaotycznie, a kto się pod nim podpisał? Rafał Szlachta. Sebastian Bartkowiak został zauważony, a następnie zablokowany przez rodaka-Rafała Szlachte. Michał Grabarek na Gali Zawodowej we Wrocławiu POLSKA vs BIAŁORUS został perfidnie oszukany przez sędziów PZMT pod kierownictwem Rafała Szlachty. Wyjebać Polaka w Polsce przy Polakach to najwyższy poziom kurewstwa. Szlachta Ciebie już nie ma. Ja przejmuję IFMA POLAND. Nie wiem jak to zrobić, ale szybko się dowiem i nie zrezygnuję z pracy trenera, bo sport to moja wielka pasja i powołanie, a walka jest jedna i Ty nie możesz w niej uczestniczyć, bo jej nie rozumiesz. Artur Krakowiak [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy IFMA co dalej?
To nie ciągnij. Temat nie jest poboczny, bo dotyczy ME. Skład kadry został powołany chaotycznie, a kto się pod nim podpisał? Rafał Szlachta. Sebastian Bartkowiak został zauważony, a następnie zablokowany przez rodaka-Rafała Szlachte. Michał Grabarek na Gali Zawodowej we Wrocławiu POLSKA vs BIAŁORUS został perfidnie oszukany przez sędziów PZMT pod kierownictwem Rafała Szlachty. Wyjebać Polaka w Polsce przy Polakach to najwyższy poziom kurewstwa. Szlachta Ciebie już nie ma. Ja przejmuję IFMA POLAND. Nie wiem jak to zrobić, ale szybko się dowiem i nie zrezygnuję z pracy trenera, bo sport to moja wielka pasja i powołanie, a walka jest jedna i Ty nie możesz w niej uczestniczyć, bo jej nie rozumiesz. Artur Krakowiak [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_muayfighter
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy IFMA co dalej?
FCk krakowiak i tu sie z tobą zgadzam.
Szlachta ciebie jush nie ma więc sie schowaj
  • 0

budo_abcde
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy IFMA co dalej?
Wydaje mi się, że najwięcej problemów z PZMT mają kluby, osoby, które do PZMT nie należą.
Czyżby znów chodziło każdemu o władzę, kasę, tylko do tego dorabia się ideologię. Jeśli ktoś nie należy do PZMT, to niech uprawia swoje buraczki na grządce. Niech się zrzesza gdzie chce. Wolna droga.
Środowisko sztuk walki robi się co raz większym gównem (przynajmniej jeśli chodzi o MT), ale w Polsce każdy chce być przy korycie. To jest tak, jak z polityką, "każdy" u nas w kraju wie lepiej niż rządzący, jak powinno być.
Zresztą jak porozumieć się z krzykaczami, wtórnymi analfabetami, którzy nie potrafią odczytać treści posta, z gburami wytrząchającymi łapami... Lepperyzm.
W oczy rzuca się złość, zawiść, nienawiść, zacietrzewienie, chamstwo i pójście w to chamstwo w zaparte... wszystko co partia chłopska potrzebuje, by wyjść ze zbożem na tory.
Bardzo chciałbym mieć alternatywę i posłuchać jakiejś mądrej głowy, która waży co mówi i której można zaufać, że zależy jej na MT, a nie na kasie. Tutaj jednak wieje p o l i t y k ą i własnym interesem.

Mały szczegół, ale ja myślę, że "chłopaki" nie chcą się b i ć, jak żule spod budki z piwem, ale chcą w a l c z y ć, toczyć rywalizację sportową w ringu.
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy IFMA co dalej?
Czy ja wspomniałem choć jednym słowem o budce z piwem? Czy ja dorabiam ideologię? Politykiem jest Szlachta. On sztucznie podpiera się Tajlandią. Ja jestem tylko trenerem, tylko albo aż jak powiedział kiedyś mój serdeczny kolega Łukasz Ch. i naprawdę w Polsce mamy wielu dobrych trenerów i myślę, że 10 zawodników klasy A. Jestem pewien, że dziewięciu z nich nie chce walczyć dla Szlachty i to jest problem. Jaka kasa jest w sporcie amatorskim? O jakiej władzy mówimy? Ja jestem fanatykiem MuayThai. Uważam, że jest to sport dla najtwardszych. Róbmy wspólnie turnieje, dużo turnieji w ringu, nie kłóćmy się i doceniajmy zawodników, bo oni robią największą robotę. Rafał Szlachta nie jest nam potrzebny, bo jest zbyt konfliktowy no i nie jest pasjonatem MuayThai. Pozatym jest niesłowny, no i ta jego złodziejska marża na pośrednictwie. Uff... ciężkie to wszystko, ale mamy potencjał w zawodnikach i nie stawiajmy im przeszkód i nie blokujmy, bo tak nie można. Ja nie muszę być szefem MuayThai w Polsce, ale nie mogę pozwolić na działalność Szlachty. Uważam, że Arek z Kalisza wiele zrobił dla tego sportu, Maciej z Serafina, Artur z Prakong Warszawa, Paweł z Olsztyna i kilku innych ludzi to duże osobowości. Wszyscy wymienieni nie chcą pracować z Rafałem Szlachtą i to napewno zaniży poziom MuayThai, a przecież sport jest w tym wszystkim najważniejszy. Pozdrawiam i życzę spokoju, bo nerwy są złym doradcą. Artur Krakowiak.
  • 0

budo_mar.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy IFMA co dalej?
Hi abcde

>Wydaje mi się, że najwięcej problemów z PZMT mają kluby, osoby, które do PZMT nie należą.

Niestety nie jest aż tak dobrze. Nie zastanawiałeś się dlaczego na obecną chwilę 50% klubów które jeszcze rok temu należały do ścisłej czołówki PZMT dziś nie widzą żadnej możliwości pracy z Rafałem... Wystarczy spojrzeć na tą listę;
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Oczywiście każdy z klubów miał swoje powody wycofania z PZMT ale spójrzmy prawdzie w oczy w ciągu roku ubyło ok. 80% zawodników będących na podium MP 2007 roku.

W tej chwili jako osoba reprezentująca klub Husarz Białystok zawieszam działalność w PZMT. Pieniądze, władza... proszę nie być śmiesznym, mam dość stanu w którym jedna osoba dyktuje w jakich turniejach możemy brać udział a w jakich nie(choć to nie jedyny powód). Przykro jest się przyznać ale po raz kolejny daliśmy się "zrobić".

P.S. Stan polskiego muaythai jest zły i nadal taki będzie dopóki nie rozpoczniemy dialogu...

Marcin Stankiewicz
Klub Muay Thai - Husarz Białystok
  • 0

budo_andrew capu
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy IFMA co dalej?
JA POWIEM TYLE BYĆ MOŻE KRAKOWIAK JEST PORYWCZY I CZASAMI NERWOWO REAGUJE ALE OGÓLNIE MA RACJE I WALCZY O JEDNA SŁUSZNA SPRAWE TRZEBA USUNĄĆ RAFAŁA SZLACHTE Z KIEROWANIA POLSKIM MUAY THAI I TO JEST NAJWAZNIEJSZE
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy IFMA co dalej?
Panowie zróbmy coś wspólnie dla zawodników. Nie ograniczajmy ich, spotkajmy się wtedy będzie dialog. Naprawdę nieważne kto będzie prezesem, ważne są walki, konkurencja musi być, bo to podniesie poziom najlepszych, a słabsi albo się "podciągną" albo zrezygnują tak jest w każdej branży,dyscyplinie. Rafał Szlachta ogranicza najlepszych dlatego trzeba go usunąć. Naprawdę do Korei we wrześniu powinien sam lecieć, bo oszukał nas. Oszukał ogromne środowisko ludzi, a tak nie postępuje szef-prezes. On powinien nas chronić i pomagać, a nie zrobił tego. Każdy popełnia błędy, ale on zrobił ich za dużo. Artur Krakowiak.
  • 0

budo_arkadiusz welna
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy IFMA co dalej?
niech każdy klub sie wypowie co o tym myśli popieram krakowiaka i marcina ja już pisałem kiedyś to nie chcieliście wierzyć



AREK
  • 0

budo_arkadiusz welna
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy IFMA co dalej?
olsztyn ,warszawa, zgorzelec ,łódz ,szczecin, słupsk, poznań, ślask kraków.wszyscy promotorzy pokażcie odwage ,ujawnijcie sie i powiedzcie głośno co myślicie nie chowajcie sie pod nickami rafał szlachta tylko nna tym bazuje



AREK
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy IFMA co dalej?
Arek założyłem nowy temat RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść niech tam się wpisują, bo wtedy będzie wiadomo konkretnie kto jest konkretny. Ja zapraszam osoby, które się podpiszą na obiad do Bydgoszczy na początku września. Trzeba zjeść, wypić kilka kaw i dialog. Ja zapraszam ja płacę. Nie jestem biznesmenem, ale nie mogę żywić darmozjadów-zarząd PZMT. Artur Krakowiak.
  • 0

budo_muayfighter
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy IFMA co dalej?
Ja popieram trenera FCK i jestem za tym żeby byl Prezesem PZMT!!!!!
I popieram także Arkadiusza Wełne.
Panowie łączcie sie!!! szlachta musi odejść!!!!!!!!!
  • 0

budo_zawodnik mt
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy IFMA co dalej?
Artur nienajlepsze przyklady ludzi zasłuzonych dla MT podałeś. Nie zapominajmy, ze Maciek serafin olał zawodników, Artur prakong oszukuje ludzi a Pawel camel też ma sporo na sumieniu
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy IFMA co dalej?
Podałem najlepsze przykłady osób, które rozwinęły MuayThai w Polsce, każda z tych osób zrobiła więcej niż prezes-polityk i za to ich szanuję. Maciek został pierwszym Mistrzem Świata MuayThai w historii kraju i było o tym głośno. Poza tym jest bardzo dobrym trenerem. Ciężko jest być bardzo dobrym zawodnikiem i trenerem, a on dał radę. Proszę nie pisać, że olał zawodników, bo Maciej był pierwszym zawodnikiem PZMT, który był widoczny międzynarodowo. W sukces jest wliczona porażka, kiedy się pojawiły walki gdzie Maciej nie sprostał to wszędobylski Rafał Szlachta go olał zapominając, że gdyby nie Maciek to niebyłoby PZMT. Ja osobiście najpierw dowiedziałem się z mediów o Maćku dopiero póżniej o PZMT. Maciek był długi czas siłą napędową w PZMT. Artur z Prakong Warszawa rozkręcił Polską Ligę MuayThai i z imprezy na imprezę jest coraz lepszy. Paweł Camel jest bardzo dobrym trenerem. Zawsze na zawody przywoził solidnych tajbokserów. Arek Wełna ma dobre kontakty na wschodzie Europy, a na walkach w Kaliszu zawsze czuć dużą adrenalinę i ducha walki MuayThai. Dobra lecę na trening, bo dużo by tu można jeszcze pisać. Trzeba się spotkać i pogadać. Jedno jest pewne. Zawodnik jest NAJWAŻNIEJSZY w tym wszystkim. Do zobaczenia. Artur Krakowiak-trener.
  • 0

budo_arkadiusz welna
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy IFMA co dalej?

Artur nienajlepsze przyklady ludzi zasłuzonych dla MT podałeś. Nie zapominajmy, ze Maciek serafin olał zawodników, Artur prakong oszukuje ludzi a Pawel camel też ma sporo na sumieniu

Zawodniku MuayThai czy Możesz Ty podać lepsze przykłady?
Jeżeli masz to napisz może czegoś nie wiemy
pozdrawiam zawodników MuayThai



arek
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy IFMA co dalej?
Z innego tematu:

Chenio [...] Myślę, że w połowie września powinieneś zrobić walkę z Romankiem "Cypisem" z Raczadam Kraków, bo jest wakat -57 kg...

Małe sprostowanie.
Od jakiegoś czasu prowadzę treningi i startuję jako zawodnik Maximus Nowa Huta i to Rafał Ślusarz jest moim trenerem :wink:
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy IFMA co dalej?
Cypis, dlaczego odszedłeś z Raczadam Kraków?
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy IFMA co dalej?
Trener Maximus Nowa Huta zaproponował mi współpracę - najpierw prowadzenie treningów a potem pomoc w przygotowani do udziału w walkach (indywidualne zajęcia, tarczowanie, itp.). W Maximusie mogłem się dalej rozwijać.
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy IFMA co dalej?
Roman dobrze zrobiłeś, bo rozwój jest najważniejszy, a główny bohater tej smutnej historii NAS ograniczał i manipulował NAMI i przez to straciło całe MuayThai. Co dalej ? Dalej to załążyłem nowy temat RAFAŁ SZLACHTA MUSI ODEJŚĆ Tam się proszę wpisywać. ONE WORLD ONE FIGHT. Słuchajcie to jest nasza wspólna walka. Tu nie chodzi o prezesowanie tu chodzi o uczciwe podejście do tematu. Artur Krakowiak.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024