Skocz do zawartości


Zdjęcie

wiek mlodziezowca


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

budo_sebastian90
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

wiek mlodziezowca
Przeczytałem ostatnio na stronie [http] komunikat o Mistrzostwach Polski full-contact juniorów i młodzieżowców. Mam w zwiazku z tym pytanie do jakiego wieku jest się młodzieżowcem. Slyszalem, że do 21 roku zycia, ale pewnosci nie mam a jeden chlpak konczy 21 w marcu i jestem ciekaw czy sie jeszcze zalapie.
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: wiek mlodziezowca
Napewno liczy sie rocznik, a nie miesiac urodzenia. Natomiast co do młodzieżowca pamietam ze w regulaminie byl zapis co dowieku ale np. w zeszlym roku zakres został "rozszerzony" po roku w kazda stronę. Mnie jednak ciekawi dlateczog tak bardzo rzesunieto te imprezy w czasie :roll: napisalem juz w tej sprawie do PZKB..
  • 0

budo_ernilbn
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 212 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:LBN

Napisano Ponad rok temu

Re: wiek mlodziezowca
mlodziezowiec jest do rocznika 87.
  • 0

budo_sm1le
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trzebnica
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: wiek mlodziezowca
Z tego co pamietam normalnie to jest 19-20 lat rocznikowo, ale w tamtym roku na full kontakcie bylo 19-21, nie wiem jak w tym najlepiej przedzwonic do zwiazku i zapytac
  • 0

budo_sm1le
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trzebnica
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: wiek mlodziezowca
W ogole ze tak powiem to mnie ro ROZPIERDALA zeby dawac komunikat o zawodach 2 tygodni przed zawodami po prostu zajebista opcja. 2 tygodnie - na pewno kazdy zdarzy zrobic odpowiedni cykl przygotowan ktory zazwyczaj trwa 6 tygodni, badania to nie problem w jeden dzien zrobic eeg i sportowe nie no po prostu spoko....bylem napalony na te zawody strasznie i dowiaduje sie ze sa za 9 dni od dzisiaj spoko...

pozdro
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: wiek mlodziezowca
sm1le wiesz...ja w styczniu/lutym spojrzalem na kalendarz i zobaczylem ze MMP w F-C sa w grudniu(nie bylo konkretnej dany ale miejscowosc ustalona) - nie ukrywam ze to jest impreza w ktorej chcialem startowac od zeszlego roku(wypadek losowy uniemozliwil mi to w pazdzierniku) i pod nia trenowac a tu sie nagle okazuje ze przesuneli te MP o 9 miesiecy wstecz 8O ja rozumiem ze to byly nie konkretnie ustalone daty i zrozumial bym wachanie o miesiac ba nawet dwa gdyby bylo to wczesiej przedstawione ale o tyle ?! co do MP juniorow w F-C byl ustalone z konkretna data i miejscem chyba gdzies w kwietniu w Legnicy mialy byc a tu ..znowu niespodzianka :lol: teraz jestem na 100% pewien ze nie dam rady wystartowac bo nawet za malo czasu by sie zorganizowac a dodatkowym trenowaniu juz nie wspomne... na maila biuro PZKB mi nie odpisalo :cry: moze Kickfan cos powie na ten temat ? :?
  • 0

budo_sm1le
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trzebnica
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: wiek mlodziezowca
Skorpiob: dokladnie tez pamietam ze te MP mialy być w grudniu, ja mialem jechac do Legnicy na te MP co byly ale tez mialem pewne problemy ktore mi to uniemozliwily ale kumple mieli ciekawa historie.
Wiadomo Legnica i Wrocław - rzut beretem chlopaki pojechali na wage zwazyli sie itd sedziowie powiedzieli jedzcie do domu sie wyspac dzis zadnych walk nie ma walczycie rano do widzenia... chlopaki wrocili do domu po czym pare godzin pozniej dzwoni znajomy z innego i mowi ze dostali po walkowerach - jednym slowem zostali wydymani. I to jest po prostu zajebista sprawa ustawiasz sie pod zawody kupujesz odżywki, zdarza sie że olewasz szkołe jedziesz po medal a tu dostajesz wała, tylko ciekaw jestem czy wszyscy żyją w takiej nieświadomce czy tylko ci którzy nie mają chodów w związku. Po prostu szkoda słów.
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: wiek mlodziezowca
młodziezowcy roczniki:87,88,89
juniorzy: 90,91,92
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: wiek mlodziezowca
Wtedy byla taka sytuacja ze bylo duzo zawodnikow i robili do polnocy eliminacje by sie wyrobic z tego co pamietam...szkoda Twoich kolegow...dziwna sytuacja...mam nadzieje ze sytuacja obecna zostanie jakos wytlumaczona i wiecej sie nie wydarzy bo zostal mi jeszcze rok mlodziezowca :P
  • 0

budo_sebastian90
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wiek mlodziezowca
wielkie dzieki wszytskim za odpowiedzi
  • 0

budo_sm1le
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trzebnica
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: wiek mlodziezowca
Tak skorpiob byla taka sytuacja, a skoro byla to chyba sedziowie powinni powiedziec zeby zostali bo moga byc walki, albo ustawic ich walki na rano, albo chociaz zadzwonic ze maja walki i zeby wrócili a nie odwalać takie szopki.

pozdro
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: wiek mlodziezowca
Mysle ze nie spodziewano sie takiej frekwencji , chociaz ciezko mi powiedziecz czego wynikala bo zazwyczaj trzeba zgloszenia wczesniej przyslac... a moze poprostu potem zapomnieli o Twoich kolegach..nie wiem nie bede sie w to zaglebial :wink: interesuje mnie natomiast czy ktos ma info na temat tych MMP i przyczyn jakie spowodowaly takie zmany bo ich skutki dla niektorych sa powazne :evil:
  • 0

budo_gizmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: wiek mlodziezowca
No cóż, w zeszłym roku MMP light i semi odbyły się z zaskoczenia na Helu, a informacje rozsyłano nawet smsami :) Wniosek - trzeba być zawsze przygotowanym, a potem impreza odbedzie się i tak gdzie indziej i kiedy indziej :wink:
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: wiek mlodziezowca
hmmm jesli chodzi o sama forme sportowa to nie jest najgorzej przydalo by sie 2-3 tygodnie jednak intensywnej popracowac :wink: natomiast mi zorganizowac sie w tak krotkim czasie na taki daleki wyjazd jest poprostu ciezko....
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024