Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mistrzostwa Europy IFMA co dalej?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
94 odpowiedzi w tym temacie

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy IFMA co dalej?
założyłem- powinno być mały błąd.
  • 0

budo_gagatek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy IFMA co dalej?
Mozecie dac sobie na luz Rafal Szlachta porzucil Muay Thai dla nowej sztuki...

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_mcieslinski
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy IFMA co dalej?
Gagatek jestem Twoim fanem,muhaha
10na10
A ja słyszałem,że powstaje federacja walk na miecze świetlne i Shlachetny Rafik już się dogadał z Sithami.
"One world , jedna Partia, jeden Prezio R.S" :lol:
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy IFMA co dalej?
Niedługo będzie o nim więcej dowcipów niz o Chucku Norrisie:0
Troche mi go szkoda. Ale faktycznie Marcin stracił stypendium przez niego. Więc Gagatek ma w pełni prawo dogryzać. A najgorsze to ze gdyby nie ciągłe ataki Na PZKb to PZMt pewnie już by było związkiem i by były dwie organizacje zajmujące się Muaythai a tak donosy spowodowały że ministrerstwo wdało sie w sprawy sądowe z PZKb. Pierwszą przegrało ministerstwo teraz jest druga i na razie każdy boi się podjąć decyzje. A zawodnicy tracą. Ale dowcip faktycznie przedni, chyle czoła:)
  • 0

budo_gagatek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy IFMA co dalej?
Cytujac ze strony [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] :
"Młody krakowski trener, absolwent AWF, ma predyspozycje menedżerskie (ma państwowe uprawnienia menedżera sportu i menedżera organizacji imprez sportowych), jest znakomicie zorganizowany, świetnie posługuje się językiem angielskim, uczy się tajskiego, nie ma przed nim tajemnic komputer, Internet czy kamera wideo, łatwo nawiązuje kontakty z ludźmi. To wszystko ułatwia mu pracę, pozwala pozyskiwać przyjaciół w sportowym światku"
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy IFMA co dalej?
Myśle że trafiłeś w sedno. Zamiast przyciągać tych najbardziej wartościowych on prowadził z nimi wojny. Ale chyba powinniśmy jemu podziękować. Gdyż miałem przyjemność poznać Ciebie czy Artura Budzńskiego oraz jeszcze kilku chłopaków których do siebie zraził. To on spowodował, że działamy w jednej organizacji. Chyba go za to ucałuje:) Zdolności menadżerskie też szfankują, gdyż niestety środki nie udało mu sie zebrać. On ma wizję, jednak to nie wystarcza a zasada mierny ale wierny dawno się nie sprawdziła.
  • 0

budo_cfc
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy IFMA co dalej?
Witam Wszystkich bardzo serdecznie.Nie jestem zwolennikiem siedzenia na Forum ale został poruszony wazny temat. Mój klub CFC Olsztyn nie jest juz członkiem PZMT Pana Rafał Szlachty.Nie bede sie wypowiadał na temat Pana Rafała Szłachty bo to juz nie ma sensu.Fakt jest jeden najlepsze kluby w MT w Polsce z takich lub innych przyczyn odeszły.Kazdy kto mnie zna wie ze dobro zawodników jest mi najwazniejsze i dlatego popieram osoby Trenerów którzy poswiecaja czas na kształtowanie i rozwój Naszych wspaniałych zawodników i zawodniczek.Jetem młodym trenerem który stara sie przekazywac skromna wiedze a ze czasem sie uda cos wygrac dziekuje bogu i zawodnikom.Od sytcznia 2008 Arek Wełna wskazał mi droge i umozliwił treningi i starty na Biłorusi,Ukrainie,Litwie.Przyjaciele tam sa prawdziwi trenerzy 20,30 lat spracy trenerskiej.Od stycznia zawodnicy CFC mieli tyle startów za wschodnia granica,ze tu w Polsce u Pana Szlachty mogłem tylko snic.Arku dziekuje za to ze doceniasz ciezka prace,Artur przyjacielu jestem z Toba jestes dobrym człowiekiem i masz dobrych zawodników i piekne dziewczyny(hymmm).Marcinie z Husarza praca i starty na łotwie i ukrainie z Twoim klube to zaszczyt.Macku i Arturze z Warszawy znamy sie ładnych pare lat wielki szacunek dla was i waszej pracy.W sierpniu spotkamy sie na M.Ś w Czechach.Tam porozmawiamy i ustalimy wszystko.
Pozdrawiam bardzo serdecznie.
Paweł Camel Paczkowski - trener CFC OLSZTYN.
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy IFMA co dalej?
A jednak da się napisać post z klasą (w tym temacie) 8O :-)
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy IFMA co dalej?
RAFAł SZLACHTA MUSI ODEJść
  • 0

budo_jedker
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zgorzelec/Bolesławiec/Żagań

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy IFMA co dalej?
A ja z tego miejsca chciałbym przypomniec p. Rafałowi Szlachcie o 2tyś zł(łacznie dla 8 osóB), które miał nam zapłacić za pracowanie w obsłudze imprezy. Na pieniądze czekamy od 1 lipca. Bądź człowieku honorowy. Zapewniałeś nas o wynagordzeniu 50zł-dzień, mówiłeś, że PZMT to solidna organizacja, której można zaufać...
  • 0

budo_arkadiusz welna
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy IFMA co dalej?
Czy Zgorzelec podpisuje się pod tym ze Rafał Szlachta musi odejsć?
  • 0

budo_jedker
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zgorzelec/Bolesławiec/Żagań

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy IFMA co dalej?
Ja nic powiedzieć nie mogę, bo nie wiem(dla mnie osobiście to jak najbardziej, byle wpierw pieniądze na wypłacił). Proszę się w takich sprawach kontaktować z naszym trenerem Petrem Angelukiem.
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy IFMA co dalej?
Dalej to już nic nie będzie. RAFAł SZLACHTA ODSZEDł
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy IFMA co dalej?
Jak to co dalej. Rafał bije rekord w K-1 i MUAYTHAI. Wstęp bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona,liczy się kolejność zgłoszeń. Rejestracja telefoniczna 012 637 65 26 lub za pomocą poczty elektronicznej.
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy IFMA co dalej?
Dalej będzie likwidacja sklepu, seria gal zawodowych, koszyk owoców dla wybranych, a po 14 lutym(Walentynki) planowane otwarcie STUDIO PAZNOKCIA SZLACHTA PROMOTION w Biedronce. Od marca składka dla członków 1000 zł plus VAT na rok w tym licencja oraz stoisko 2 na 2 w Biedronce.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024