Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mistrzostwa Europy IFMA co dalej?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
94 odpowiedzi w tym temacie

budo_abcde
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy IFMA co dalej?
Outsider, podpisuje sie pod tym, co mówisz, obiema rękami.

Jeszcze może jedno należało by uwypuklić.

Pan Artur Krakowiak pisze:

Cypis tyle tu rozkminiasz, a w PZMT uderzasz w gong. Ty w kadrze na ME w Zgorzelcu -54 kg ?To jakaś paranoja. Ja mam 14 latka w tej wadze w klubie, który ...

Zabieraj gong i zapraszam na Puchar Krakowiaka na jesień w Bydgoszczy. Wyjdziesz z 14 latkiem 5 razy 3 czy nie wyjdziesz? Ale napisz konkretnie TAK czy NIE.


Próbowałem odszukać startów tego Pana w Muay Thai, ale nie udało mi się. Jeśli takowe były, to proszę jakie sukcesy odnotował. Tylko nie mówmy o Turniejach Pierwszego Kroku. Przecież ten Pan swoje już przećwiczył.
Pana wypowiedzi Panie Arturze, świadczą o tym, że Pan nieźle się poobijał w Muay Thai.

Jest z Pana niezły cwaniak w swoich wypowiedziach, więc dlatego, że jest Pan całkiem jeszcze młody, to założę się, że podejmie się Pan przygotowań i startu na zasadach Muay Thai w PZKB lub PZMT na zawodach ogólnopolskich, a może nawet międzynarodowych. Inne organizacje dopuszczalne oczywiście również. Pisanie o sparingach Muay Thai, które Pana najbardziej rozwinęły, jest śmieszne. Oczywiście teraz mogą się pojawić kontuzje, problemy rodzinne itd, itp. Nie przynależy Pan do PZMT lub PZKB, to proszę o podanie konta, a opłacę Panu członkostwo. Nie chce Pan przynależeć, to proszę sie zwrócić do jednego z zrzeszonych Klubów, a pewnie pomogą.
Jeśli ma Pan tak wielką gębę, to proszę teraz poprzeć tą gębę sercem.

Prosimy o pokazanie, że Pan nie jest porażką i paranoją Muay Thai.

Cypis młody już nie jest (wybacz Cypis hehe), jest trenerem, a nie boi się walczyć z chłopakami, którzy mogliby być jego uczniami. Mówię "nie boi się", ponieważ bycie trenerem zobowiązuje.
Cypis, ja wiem, że próbujesz być ostatnim sprawiedliwym, nawet jak na klatę Ci nasrają, ale u mnie masz szacuneczek dlatego, że niektórzy trenerzy boją się w dupę dostać, więc nie startują, i "gadają" o walce MT, jak ślepy o kolorach.

Co do ME, to zgadzam się, walka była bardzo dobra, bo myślałem (przykro mi:)), że dostaniesz niezły oklep :oops: ... no i troszkę Judo tam widziałem :)

Jeśli faktycznie Pan Krakowiak odnosił jakiekolwiek sukcesy w MT, to wycofuję swoje słowa.
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy IFMA co dalej?

...Pana wypowiedzi Panie Arturze, świadczą o tym, że Pan nieźle się poobijał w Muay Thai...

Artur wyszkolił kilku niezłych zawodników. A walka Grabarka z Wytwerem na ubiegłorocznych MP - poezja 8O
:roll: że niczego nie musi udowadniać.

BTW Robimy off topa.
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy IFMA co dalej?
Nigdy nie byłem zawodnikiem MuayThai, mimo, że to było moim wielkim marzeniem. Myślę, że gdyby ktoś mi pomógł jako zawodnikowi 10 lat temu do doszedłbym do poziomu Pawła Słowińskiego. Niestety wychowałem się na ulicy i nikt mi nie powiedział, że ulica jest zła, mimo, że otaczałem się różnymi ludżmi, wykształconymi także. Byłem w PZMT zrzeszony przez kilka lat i jako trener jestem dumny z tego co osiągnąłem. Zawdzięczam to przede wszystkim sobie, mojej mamie, Magdzie i kilku Michałom. Byłem dumny z tego, że przynależę do PZMT, bo każdy człowiek chce gdzieś przynależeć. Moi zawodnicy zrobili wielką robotę i za to ich kocham. Wszystko poświęciłem dla F C K dosłownie wszystko. Jestem wybitnym trenerem. Jestem Benchakerem sportów uderzanych w Polsce. Mój geniusz może być porównywalny z geniuszem Papy Stamma. Jak każdy geniusz mam tylu zwolenników jak i przeciwników, a znając mentalność Polaków proporcje rozkładają się 30 do 70 procent. Pierwszy raz wyleciałem z PZMT w marcu 2006r - tydzień po ukazaniu się artykułu FIGHT CLUB KRAKOWIAK SILNA EKIPA DUŻE AMBICJE ([link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] MEDIA ). Poprostu wyleciałem z działu członkowie, a Szlachta nie chciał wpuszczać mnie na otwarte turnieje. Spotkałem go miesiąc póżniej w Bydgoszczy podczas Pucharu Polski PZKB MuayThai. Przyjechał z Simim popatrzeć na konkurencję. Ja przyszedłem z Grabarkiem. Wziąłem go na bok na męskę pogawędkę no i znowu zrzeszył FCK Bydgoszcz. Miesiąc póżniej jego zawodnik Jarek Sobesto został poprostu poniżony w ringu przez Michała Grabarka. Do konfrontacji, Simonides vs Grabarek nigdy nie doszło mimo, że ja bardzo o to zabiegałem, wirtualnie i realnie. Drugi raz zostalem wyrzucony z działu członkowie miesiąc przed ME w Zgorzelcu. Dziwny temat składka do lipca opłacona, zawodnicy moi na czołowych miejscach w rankingu. Nagle znikamy. Nie chodzi o mnie chodzi o chłopaków oni walczyli o ten ranking, a zostali z niego wyjebani. Kiedy Michał Grabarek zdobył Puchar Europy w Singen w klasie A w 2007 wszyscy klaskali, naprawdę oprócz Rafała Szlachty i Andzeja Kapusty. Szacunek dla każdego kto podejmie walkę. Niezależnie od wyniku. Walka to walka. Daję Polsce dwa lata na Przebudzenie. Mój klub i moi zawodnicy muszą być docenieni finansowo. W przeciwnym razie biorę trzech najlepszych i wyjeżdżam za wielką wodę tam szukać szczęścia. Nie będzie łatwo, ale czy może być trudniej niż w Polsce? Przedtem ukaże się moja książka FCK a POLSKA, polecam, szczególnie rozdział " Podróże i Wojaże Rafała Szlachty". Pozdrawiam. Artur Krakowiak ONE WORLD ONE FIGHT RingTAK, UlicaNIE
  • 0

budo_ozzz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 594 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy IFMA co dalej?

Kiedy Michał Grabarek zdobył Puchar Europy w Singen w klasie A w 2007 wszyscy klaskali, naprawdę oprócz Rafała Szlachty i Andzeja Kapusty


No jaja rzewne jaja... tak to mogę określić jedynie :D Jak ktoś to nagrywał to Artur obejrzyj sobie bo chyba Ci się półkula przegrzała, że tego typu herezje wypisujesz (dotyczy tego co zacytowałem - co do reszty nie wypowiadam się).
Tyle ode mnie.
  • 0

budo_lukasbdg79
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gniezno

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy IFMA co dalej?
Czy świetny trener musiał być zawodnikiem ? odpowiedz brzmi nie... piłka nozna Jose Mourinho, żużel: Ryszard Nieścieruk czy Czesław Czernicki - nigdy nie jeździli na żużlu.
Także nie myl pojęcia trener - zawodnik.
Pisanie o sparingach Muay Thai, które Pana najbardziej rozwinęły, jest śmieszne. Tak pisze Katowicki abcde - a moze zerknij po obecnie zrzeszonych klubach w PZMT a znajdziesz np. w dziale zawodnicy "zawodników" pozujących w butach piłkarskich. Więc sam najpierw poprzyj swoje wypowiedzi jakimiś osiagnięciami - bo obrażasz człowieka który wychował wielu świetnych zawodników i to jest fakt niezaprzeczalny !
Artur Krakowiak wychował m.in. Mistrza Europy w klasie A. Zresztą drogi abcde poproś Prezesa Szlachtę o nagranie z Mistrzostw Polski PZMT 2006 obejrzyj walki Michała Grabarka, Rafała Kosmalskiego, Roberta Kokoszy a zrozumiesz o czym mówię.
Gdybyś był chociaz na jednym treningu w FCK nie pisałbyś takich głupot... to człowiek który jak mało kto oddał całe swoje serce muaythai, to człowiek który niejednemu chłopakowi z klubu pomaga pod każdym względem.
PS. Pozdrowionka dla Cypisa.
  • 0

budo_lukasbdg79
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gniezno

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy IFMA co dalej?
mówiąc po krótce trudno będzie w PZMT odbudować wysoki poziom bez Arkadii czy FCK bo walki tych obozów z zawodnikami CAmela zawsze wzbudzały wiele emocji...
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy IFMA co dalej?

Czy świetny trener musiał być zawodnikiem ? [...] Artur Krakowiak wychował m.in. Mistrza Europy w klasie A.

Teraz będę bronił abcde :lol:
Artur zarzucił mi, że jestem słabym zawodnikiem:

...Ja mam 14 latka w tej wadze w klubie, który takby Cię przekopał...

Więc abcde pyta się Artura o jego osiągnięcia jako zawodnika:

Próbowałem odszukać startów tego Pana w Muay Thai, ale nie udało mi się. Jeśli takowe były, to proszę jakie sukcesy odnotował...

Nie abcde zaczął tą "licytację".

Panie i Panowie, naprawdę robimy off topa.
Proponuję trzymać się tematu.
  • 0

budo_blt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z młaj taja

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy IFMA co dalej?
Odbijając od tematu OT... Mnie tylko zastanawia jak czuje się prezes PZMT??? Ja tam nie wim może inaczej zostałem wychowany, czy co ale od małego uczono mnie, ze donosicielstwo jest be i nalezy je piętnować, a donosicieli tępić...
Tę całą chryję z Bartkowiakiem mozna by stwierdzić, ze to sfabrykowano itd, ale w innym topicu Gagatek pisze, że naszemu czolowemu zawodnikowi cofnięto przez pisma prezesa stypendium sportowe, do tego dochodzi cała afera z ME i inne sprawki większe bądź mniejsze, które odgłosu w necie nie zebrały aż tak wielkiego.
To jednak by wskazywało, ze cos może być na rzeczy. Nie wiem czy prezes ma swoją tekę w IPN-ie, ale metody TW Bolka i innych śmieci chyba mu nie przeszkadzają, a w każdym razie nie na tyle by ich nie wprowadzać w życie...
A jezeli tak jest to - wstyd to mało powiedziane :roll:
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy IFMA co dalej?
W Singen powiedziałem do Rafała Szlachty. Rafał musimy coś zrobić, bo słabi jesteśmy. Szlachta powiedział Artur nie my jesteśmy słabi, zawodnicy są słabi. Tak powiedział PREZES o Was o Fighterach. Ja zrobiłem wielkie oczy, a on gdzieś tam pobiegł, pewnie do zdjęcia się ustawić, bo w ustawkach jest dobry zdjęciowych i donoszeniu. No i Turystyka i Rekreacja jego specjalność. Szlachta Promotion, kiedyś było Szlachta Menagent jaka to różnica skoro on nie płaci zawodnikom. Jak on wypromował MuayThai w Polsce ??? No jak? Spytajcie przęciętnego Polaka z ulicy lub idżcie na salony pogadać z Vipami. Na trzech spytanych, dwóch nie wie o co chodzi, a trzeci powie Boks Tajski to ten film Kicbokser z Van Damem i Tong Po. Tak film z lat 80 ludzie znają, a działalność PZMT jest im obca. I tu nie chodzi o pieniądze. Liczy się człowiek, a nie organizacja. Rafał Szlachta miał swoje 5 minut(5 lat) i żle to poprowadził i jako facet z jajami powinien pochylić głowe i oddać IFMA POLAND innym, bo MuayThai to wielki sport, a nasz kraj też jest wielki i możemy coś wielkiego zrobić.
  • 0

budo_outsider
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy IFMA co dalej?
sorki za off top, ale myślę, że sprawa jednak ważna. FCK, myślę, że każdego trenera obowiązują pewne normy, a takiego super trenera jakim jesteś Ty, tym bardziej. Nikt Ci nie wymawia Twoich sukcesów trenerskich, ale myślę że trochę zahamowań w chamstwie by się przydało. Cypisowi to należą się przeprosiny za słowa, które padły, bo zarówno on, jak i kilku innych startujących trenerów, mimo wieku, mają odwagę realizować swoje marzenia i w tym są od Ciebie lepsi - i mówimy tu o rywalizacji zawodniczej, a nie kto jest lepszym trenerem.

Z wieloma słowami się zgodzę, w wielu kwestiach masz FCK rację, ale wierz mi, że ciężko popierać gbura, który zdanie innych ma w głębokim poważaniu. :? trochę kultury i dyskusja będzie przyjemniejsza :)

Lukasbdg79 przeczytaj proszę powtórnie co zostało napisane, bo piszesz wybitnie nie na temat i opowiadasz bzdury. Nie urażaj się, po prostu przeczytaj jeszcze raz, co napisał Pan Artur i w jakim kontekście abcde próbował na to odpowiedzieć.
  • 0

budo_lukasbdg79
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gniezno

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy IFMA co dalej?
Outsider dla Ciebie to bzdury a dla mnie nie... w ten piekny słoneczny dzień nie mam zamiaru sie urażać takze bądż o to spokojny, zamiast odpisywać, wypisywać wolę sobie zimne piwko na tarasie strzelić.
Wasze zdrówko Panowie !
  • 0

budo_jogi
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 88 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Yellowstone

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy IFMA co dalej?
Nie tylko jednem cofnieto stypedium/Wojtek KOsowski Palestra Warszawa tez zostal poszkodowany przez pana S. i jego ministerialne pisemka
  • 0

budo_muayfighter
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy IFMA co dalej?
no wlasnie ,trzeba cos z tym zrobic
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy IFMA co dalej?

no wlasnie ,trzeba cos z tym zrobic

masz jakis pomysl czy tak tylko napisales ? po pierwsze to najlepiej jak by ktos napisal skad sie wziela ta informacja/list, potem normalnie dyskutowac a nie obwiniac siebie na wzajem :wink: mi osobiście lezy tylko wzglad zawodnikow i tam gdzie traca zawodnicy tam jest zle... Jak dla mnie prezesi i inne wladze moga zbijac kokosy, byle tylko nie tracili na tym żadni zawodnicy...niestety tutaj wyglada to inczaj :roll: wiec na poczatek niech autor postu powie skad takie info ?
  • 0

budo_muayfighter
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy IFMA co dalej?
widze że nie jesteś zorientowany..... W innych tematach o tym mówiono
większość z was napewno wie oco chodzi :) :D
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy IFMA co dalej?

widze że nie jesteś zorientowany..... W innych tematach o tym mówiono
większość z was napewno wie oco chodzi :) :D


To moze wyjasnij tym, ktorzy nie wiedza o co chodzi? ...
  • 0

budo_masato
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy IFMA co dalej?
Osobiście popieram trenera FCK za szczerość. Przyznał że nigdy nie był zawodnikiem MT. Jak wielu po prostu nie dostał swojej szansy.

Ja z kolei mam inne pytanie. Gdzie i kiedy Rafał Szlachta ćwiczył/walczył w MT ???
Pytam ponieważ czytałem artykuł w klubie w którym trenowałem, że Rafał Szlachta to... UWAGA: "człowiek-legenda Polskiego MT" :)

W wywiadzie dla tej gazety o której mowa ( Kronika Sportowa lub coś podobnego ) Rafał Szlachta chwalił się, że ćwiczył i walczył :!: w Tajlandii... że był osobistym wychowankiem jakiegoś pułkownika tajskiego...

Jak ten człowiek zdobył uprawnienia trenerskie? Zajmuje się MT od zaledwie kilku lat, gdzie mamy w kraju ludzi którzy robią t znacznie dłużej a jemu wydaje się że jest jakimś guru Polskiego MT.

"Człowiek legenda" z pewnością nie ale "Człowiek Historia" pewnie już niedługo :)
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy IFMA co dalej?
Dyskusja będzie przyjemniejsza ktoś mi napisał. O czym tu dyskutować ? Ja tylko podałem szczere informacje. Są to fakty, które miały miejsce. Zgadza się jestem gburem. Zawsze taki byłem i zawsze przez to było mi trudniej. No, ale są różni ludzie, a w Polsce brak tolerancji. Jakie normy obowiązują trenera ? A Prezes ma jakieś normy? Zablokował Sebastiana Bartkowiaka start na ważnej imprezie. To fakt niepodważalny. Wyrzucił F C K Bydgoszcz jednym kliknięciem myszki z rankingu tydzień przed ME w Zgorzelcu. Arka Wełnę, który mu organizował przez rok turnieje jak potraktował na koniec? To mało? Zablokował stypendia zawodnikom w MuayThai z PZKB.
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy IFMA co dalej?
Dziękuję Masato. Czytałem Twoje inne wypowiedzi i popieram Ciebie też. Szczerość jest cechą, która jest żle odbierana przez społeczeństwo. Wielu myśli, że szczery to słaby. Zgadza się nie dostałem swojej szansy jako zawodnik. Jakoś kubraczki mnie nie interesowały, a inne walki były tylko na Eurosporcie. Chciałem wyjechać do Holandii, żeby tam mnie przetestowali i wpuścili na K 1 oficjalne Grand Prix. Był okres, że ważyłem 100 kg. Naprawdę mi zależało. Z powodów finansowych nie wyjechałem. Teraz już ochłonąłem. Realizuję się jako trener. Stworzyłem chłopakom dom. Do walki wyjdę z Rafałem Szlachtą, bo nie mogę bezczynnie patrzeć jak okrada i okłamuje ludzi. Środowisko sportów walki niepotrzebuje takiego intruza. Chłopaki chcą się bić i to musi być piorytetem, a nie patronaty, ordery, e-maile,wieczorki tajskie, wycieczki egzotyczne,nasza klasa, srutututu, itd. Cypis prywatnie do Ciebie nic nie mam, ale reprezentować kraj na imprezie tej rangi nie powinieneś i tylko tyle.
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy IFMA co dalej?

...Cypis prywatnie do Ciebie nic nie mam, ale reprezentować kraj na imprezie tej rangi nie powinieneś i tylko tyle.

O.Kay.

Nie chciałbym ciągnąć dalej tego pobocznego wątku.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024