Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mistrzostwa Europy IFMA co dalej?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
94 odpowiedzi w tym temacie

budo_andrew capu
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy IFMA co dalej?

Ten Prezes Szlachta...

Dobrze by bylo zeby kazdy klub...

...a jeszcze lepiej, gdyby głosu nie zabierały osoby, które zarejestrowały się w dniu dzisiejszym tylko po to aby zabrać głos tylko w tym temacie :evil: [/quote


Do tej pory nikt sie nie odzywał i doczego te HIENY doprowadziły!!!!!
także CYPISKU leć do RUMCAJSA i powiedz mu że jeżeli ma troszke honoru to niech zrezygnuje on i HIENY z kierowania IFMA POLAND i niech zajmą sie tym ludzie ktorzy naprawde chcą zrobić coś dobrego .
  • 0

budo_romaszka
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy IFMA co dalej?

a jeszcze lepiej, gdyby głosu nie zabierały osoby, które zarejestrowały się w dniu dzisiejszym tylko po to aby zabrać głos tylko w tym temacie :evil:

Dziwisz się, wstań na miejsce Bartkowiaka.... jakbyś się poczuł :? Może nie jest dobre to wyciąganie brudów, ale rozumiem oburzenie chłopaków...... :roll: :(
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy IFMA co dalej?
Ale moze oponenci przedstawiliby swoje zale bezposrednio R.S., bo tu taka zabawa w pelnomocnikow uciesnionych sie robi.
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy IFMA co dalej?

Dziwisz się, wstań na miejsce Bartkowiaka...

Nie dziwię się. Zwłaszcza że lubię oglądać walki Sebastiana.
Nie podoba mi się jednak rozdmuchiwanie sprawy przez osoby, które dopiero wczoraj zaistniały po raz pierwszy na BUDO.
  • 0

budo_gagatek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy IFMA co dalej?
To co masz moralne prawo do wypowiadania sie tylko dlatego ze masz kilka postow wiecej?? jesli zadaja pytania rzeczowe lub maja konstruktywny wklad w dyskusje to czemu nie?? A poziom rynsztoku??? hymm mysle ze poziom tego listu juz go ustalil...
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy IFMA co dalej?

...jesli zadaja pytania rzeczowe lub maja konstruktywny wklad w dyskusje to czemu nie??...

także CYPISKU leć do RUMCAJSA...

:wink:
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy IFMA co dalej?
"Szlachta skłócił i zablokował środowisko MuayThai - tak pisałem na forum MuayThai PZMT 2 lata temu, ale wpisy były usuwane", "Byłem w Singen w 2007 i zobaczyłem na własne oczy, że Szlachta to mały człowieczek z małymi ambicjami". Cypis tyle tu rozkminiasz, a w PZMT uderzasz w gong. Ty w kadrze na ME w Zgorzelcu -54 kg ? To jakaś paranoja. Ja mam 14 latka w tej wadze w klubie, który takby Cię przekopał, że ringowy Andrzej Kapusta niewiedziałby co zrobić. Wielokrotnie Raczadam Kraków zostało przekopane przez FCK Bydgoszcz. Niepomógł ani sędzia podstawiony ani Szlachta biegający nerwowo wkoło ringu niczym żużlowiec i zaglądający w karteczki punktowych. Co to jest? To jest MuayThai ??? Wy definicji tego sportu nie znacie, a się napinacie, a Szlachta powinien kopa w dupę dostać i wylądować w Korei za własne pieniądze, bo to SKANDAL, żeby taki komik naliczał bezkarnie chłopaków od kilku lat. Panowie to nasza wina, że dajemy się okradać i pozwalamy mu działać. Szlachta ma tylko dobre nazwisko, cała reszta jest zła. Pozdrawiam wojowników dla których walka jest ważniejsza niż rozkminka. Artur Krakowiak tel. 600 466 903
  • 0

budo_gagatek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy IFMA co dalej?
Pomysl -stworzyc osobna organizacje Muay Thai... i pozostanie mu tylko krzyczej "ojjjj"
  • 0

budo_roninpl
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy IFMA co dalej?
W końcu Krakowiak napisał prawdę,bo to co wyprawia pan Szlachta to jest tylko do mordo obicia.Jego Pzmt wygląda tak jak wyglądają imprezy przez niego organizowane,takie jak MP w Myślenicach,czy ME w Zgorzelcu,tak tez wygląda PZMT z panem Kapustą i Rybką na czele.Pan Szlachta myśli że ma wyłączność na wszystko i na wszystkich.Tylko niech wie że zawodnicy biją sie dla siebie a nie dla niego.I takie podłożenie kłody pod nogi Sebastianowi Bartkowiakowi,który bił się dla Pzmt,to jest cwelestwo z jego strony na maksa.Na myśl co pan Szlachta wyczynia razem z tą swoją świtą i dupo lizami z forum to chcę mi sie puścić pawia.I pewnie za jego kadencji na prezesa Pzmt to zawodnicy będą się mogli dorobić!!!,ale GARBA!!!Czas na bajki się skończył że będzie Związek bo układ jest piękny minister bla bla,liga bla bla,stypendia bla bla,zawodowe walki bla bla,tylko że tej baki to już nikt nie chce słuchać bo jet powtarzana prawie jak serial w jedynce "MODA NA SUKCES"-odcinek 4531 :)
Pozdrawiam prawdziwych wojowników MUAYTHAI
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy IFMA co dalej?
Chopaki skoro jest tak zle to dlaczego zamiast wylewac bol na forum nie zrobicie rewolty jak na wojownikow przystalo??
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy IFMA co dalej?

...Ja mam 14 latka w tej wadze w klubie, który takby Cię przekopał...

Artur, zawsze miałeś dobrą rękę do zawodników :wink:
  • 0

budo_andrew capu
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy IFMA co dalej?
NIEMA CO ZA DUŻO WYPISYWAC TRZEBA ZEBRAĆ WSZYSTKIE KLUBY TE CO ZOSTAŁY I TE KTÓRE ODESZŁY KRAKOWIAKA ARKADIE OLSZTYN ITD TO SĄ LUDZIE KTÓRZY W POPRZEDNICH LATACH MIELI NAJWIECEJ ZAWODNIKOW ICH ZAWODNICY WIEKRZOŚCI ZAJMOWALI CZOŁOWE MIEJSCA W RANKINGACH INDYWIDUALNYCH JAK I DRUZYNOWYCH
I NIECH KAŻDY SIE WYPOWIE W TEJ KWESTII WTEDY SIE OKAŻE KOMU NAPRAWDE ZALEŻY NA TYM ABY NAPRAWIĆ MUAYTHAI POLAND A KTO JEST PRZYDUPASEM HIEN
LUDZIE NIE LĘKAJCIESIE "RAFAŁ SZLACHTA MUSI ODEJŚĆ
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy IFMA co dalej?
Trochę polityką mi tu zawiało. Szlachta musi odejść. On już dawno odszedł. Teraz to musi kopa w dupe dostać i wypierdalać na naszą klase się lansować. Jak nie ma chętnych to ja mu kopa zapalę, ale tak oficjalnie przy VIPach.
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy IFMA co dalej?
Cypis dobrze mówisz. W gruncie rzeczy kumaty chłopak jesteś no i nieżle na zdjęciu wyszedłeś. Solarium 1 liga i twarz łudząco podobna do gwiazdy K1 MAX. Zabieraj gong i zapraszam na Puchar Krakowiaka na jesień w Bydgoszczy. Wyjdziesz z 14 latkiem 5 razy 3 czy nie wyjdziesz? Ale napisz konkretnie TAK czy NIE. Pozdrawiam i trzymam za słowo. FCK juz cie ma.
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy IFMA co dalej?

...Wyjdziesz z 14 latkiem 5 razy 3 czy nie wyjdziesz? Ale napisz konkretnie TAK czy NIE...

Konkretnie NIE.

Jeśli dostanę baty - okaże się że jestem cieńszy niż "zupka więzienna" :oops:

Jeśli Twój zawodnik dostanie baty - okaże się że jestem burakiem do kwadratu, który pokonał małolata :oops: :oops: :oops:
  • 0

budo_outsaider1983
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy IFMA co dalej?
1.. jestem osobą postronną
2.. wszyscy wjeżdzacie na p.Szlachte za email który wysłał do Niemiec, mówicie, że działa stopująco na jego kariere..a czy osoba taka jak trener Camela po wyrzuceniu Joanny.J z Klubu , który oficjalnie prosił wszystkich trenerów o nie przyjmowanie jej do Klubów źle się nie zachował??? czemu tego nikt nie zauważył ??? hmmm ciekawe prawda ?? a Arkadia i Camel, którzy na ostatnią chwilę wycofują zawodników już zgłoszonych z turnieji, i nie dają szansy przygotowania się innym osobom Hmmm??? a czy ktoś zastanowił się nad " NIE SPORTOWYM " zachowaniem Sebastiana , jak myśli teraz o Polsce chociażby taka Ukraina ???? nie wstyd wam za niego ??? bo mnie akurat tak .... byłe(a)m tam i osobiście widziałe(a)m to widowisko jakiego może się wstydzić Bartkowiak, jednym mówił, że go nogi bolą, bo ma poobijane, innym ,że wargę rozciętą, ale, czy większość z was nie stanęła by w ringu nawet z takimi uszkodzeniami ciała ??? bo ja tak , chociaż dla Honoru!!!
3.. każda osoba , a przynajmniej jedna z was ma drobne urazy do Pana Szlachty, ale niewiem, czy zauważliście, że nie tylko on popełnia r.óżne błędy
4.. Macie ochotę, żeby na was wydawał pieniądze, które (może ) zarabia na PZMT,ale czy wy Dajecie coś z siebie??? odpowiedz zostawcie sobie ...
5.. Takie jest życie Prezesa , jak może macie firmę, lub Klub , to powinniście być na tyle dorośli, żeby mówić niektóre rzeczy prosto w oczy... czemu na forum... ??
a po 6.... to widział(e)am walkę Cypisa i nieźle było.... a jak może wyrażać swój pogląd na ten temat ktoś ,kto w życiu nie widział Cypisa w walce>>> niedorosłe zachowanie !! 8)
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy IFMA co dalej?
ten list jeżeli jest autentyczny to jest kompromitacją, zawodnik ma prawo się poddać i to jest jego sprawa, donoszenie to paskudna cecha.
Co do startu Cypisa w ME,aluzja Trenera FCK z tym 14 latkiem , trochę żałosne moim zdaniem. Dali mu możliwość startu to niech startuje, co miał rezygnować bo są lepsi? A ja znam trenera który ma 14 latka który zapewne rozwali Pana 14 latka, tylko co z tego..?
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy IFMA co dalej?

...2 a czy ktoś zastanowił się nad " NIE SPORTOWYM " zachowaniem Sebastiana , jak myśli teraz o Polsce chociażby taka Ukraina ????

Nie wiem na ile poważne były urazy Sebastiana. Jeżeli miał mocno poobijane uda, po walce którą stoczył dzień wcześniej, to nie było sensu wychodzić do walki finałowej po to aby przegrać z powodu niepełnej dyspozycji. Wiem, walczył za tydzień w Niemczech. Tydzień a jeden dzień, w zależności od kontuzji, to bardzo duża różnica.

4.. Macie ochotę, żeby na was wydawał pieniądze, które (może ) zarabia na PZMT,ale czy wy Dajecie coś z siebie??? odpowiedz zostawcie sobie...

Myślę że zawodnicy i ich trenerzy, bardzo dużo dają z siebie. Godziny czasu spędzone na przygotowaniu zawodnika. Setki wydane na badania lekarskie, przejazdy, zakwaterowania, nie wspominając że trzeba wziąć tydzień urlopu który też kosztuje (dotyczy ME).

5.. Takie jest życie Prezesa , jak może macie firmę, lub Klub , to powinniście być na tyle dorośli, żeby mówić niektóre rzeczy prosto w oczy... czemu na forum... ??

Najbardziej cenię - brak anonimowości.

...a po 6.... to widział(e)am walkę Cypisa i nieźle było.... a jak może wyrażać swój pogląd na ten temat ktoś ,kto w życiu nie widział Cypisa w walce>>> niedorosłe zachowanie !! 8)

Pogląd na temat moich umiejętności wyraził TrenerFCK. Przedstawił się z imienia i nazwiska, za to bardzo go cenię. Widział moją walkę w Słupsku, w której przegrałem na punkty z zawodnikiem z Camela, który był dwie kategorie cięższy.
Na mistrzostwach przegrałem po dość wyrównanym czterorundowym pojedynku z zawodnikiem z Łotwy. W półfinale, mój przeciwnik, uległ dopiero w czwartej rundzie obecnemu Mistrzowi Europy - waga 54 kg, wzrost 183 cm 8O

...Dali mu [Cypisowi] możliwość startu to niech startuje, co miał rezygnować bo są lepsi?...

Startowałem ponieważ w karze ma ME do 54 kg był wakat - gdybym nie wystartował nikt nie reprezentował by Polski w tej kategorii.
  • 0

budo_outsider
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy IFMA co dalej?

a Arkadia i Camel, którzy na ostatnią chwilę wycofują zawodników już zgłoszonych z turnieji, i nie dają szansy przygotowania się innym osobom Hmmm??? a czy ktoś zastanowił się nad " NIE SPORTOWYM " zachowaniem Sebastiana , jak myśli teraz o Polsce chociażby taka Ukraina ???? nie wstyd wam za niego ??? bo mnie akurat tak .... byłe(a)m tam i osobiście widziałe(a)m to widowisko jakiego może się wstydzić Bartkowiak, jednym mówił, że go nogi bolą, bo ma poobijane, innym ,że wargę rozciętą, ale, czy większość z was nie stanęła by w ringu nawet z takimi uszkodzeniami ciała ??? bo ja tak , chociaż dla Honoru!!!


z tym się zgodzę. Kluby wycofujące w ostatniej chwili zawodników, nie pomyślały o tym, że nie szkodzą Szlachcie, ale innym zawodnikom i Klubom, którzy mogliby na te turnieje się przygotować. Podobnie postawa Sebastiana, niejeden na jego miejscu walczyłby do ostatniej chwili (przykład choćby naszej kochanej Agatki Matejczuk, która choć w drugiej rundzie połamała rękę i nie mogła w ogóle uderzać, zacięcie przewalczyła do końca i jak dla mnie wygrała), niejeden dałby wszystko żeby dostać szansę wystartowania na ME, a Sebastian troszeczkę sobie te zawody olał. Oficjalna wersją były oczywiście kontuzje, ale nie ukrywał jednak, że za tydzień ma ważną walkę i nie może się poobijać - jak dla mnie żenada. Jeśli ma ważniejsze zawody, to niech nie zajmuje miejsca tym, którzy nasz kraj reprezentowaliby trochę lepiej.

4.. Macie ochotę, żeby na was wydawał pieniądze, które (może ) zarabia na PZMT,ale czy wy Dajecie coś z siebie??? odpowiedz zostawcie sobie ...

popieram Cypisa, każdy klub daje bardzo dużo, każde zawody to duże koszty, wielotygodniowe przygotowania, czasem podporządkowanie całego życia pod wyjazdy. Nie może tu być mowy o zabawie w kotka i myszkę. Ja bym wolała, żeby PZMT to nie był biznes, ale grono które zrzesza ludzi z pasją, którzy chcą się w tym sporcie rozwijać. Kluby to nie dojne krowy. Na pewno jest parę rzeczy, które trzeba zmienić, bo inaczej całe PZMT może niedługo pójść sobie do lasu na grzyby.

6.... to widział(e)am walkę Cypisa i nieźle było.... a jak może wyrażać swój pogląd na ten temat ktoś ,kto w życiu nie widział Cypisa w walce

też uważam, że walka Cypisa na ME była bardzo dobra. Myślę, że niejedną osobę zaskoczył. Zresztą ja zawsze będę podziwiać każdego kto wychodzi na ring, bez względu na to jaki poziom zaprezentuje. Wiem, że dużo trudniej wyjść na ring gdy ma się inny status niż "zwykły uczeń" i gdy walczy się z chłopakami połowę młodszymi. Czapa z głowy ;]
  • 0

budo_gagatek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy IFMA co dalej?
Cala wladza Prezesa to fakt bycia czlonkiem (w sesie zrzeszenia:)) IFMA jesli bedzie wystarczajaco silne zrzeszenie konkurencyjne do PZMT to mozna postarac sie o odebranie mu tego... ciezej bedzie jesli Polskie zrzeszenie MT stanie sie Polskim Zwiazkiem... a o tym sylyszymy od lat... trenerzy/prezesi klubow powinni usiasc przy jednym stole i zalozyc nowa organizacje... szkoda pradu na przepychanie sie na forum...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024