Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co z dziewczyną?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
88 odpowiedzi w tym temacie

budo_pinczer
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 295 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Co z dziewczyną?
Kia wolałbym tłuc się z typami wiedząc że moja kobieta się oddala niż walczyć jeszcze o to żeby jej się nic nie stało. Nie ma to nic wspólnego z dumą.
  • 0

budo_kia
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Co z dziewczyną?
nawet jśli miałbyś świadomość, że mogłaby sobie dać radę (nie mówie tu o sobie ale sa takie ;-) )?
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Co z dziewczyną?
Ehh, to mi przypomina historię z czasów młodości kolegi(a w zasadzie jego znajomego).
Umówił się z panną na randkę. W drodze do domu napadło ich 5 kolesi. Więc koleś trzeźwo myśląc stwierdził, że weźmie ich"na siebie" a babka ucieknie. Rzucił się więc na jednego i szarpie się z nim niemiłosiernie...
Jak już udało mu się go "pokonać" wstaje zdziwiony(bo w końcu nikt go nie zbutował) - i widzi 4 poskładanych kolesi i przyglądającą mu się kobietkę, która stwierdziła "nie wiedziałam, czy Ci pomagać, czy nie ale jakoś dałeś sobie radę" :wink:
Dziewczyna ćwiczyła karate(i to dość poważnie) :wink:
  • 0

budo_kia
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Co z dziewczyną?
a gdzie podsumowanie;-)?
  • 0

budo_dzey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2486 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z grzbietu wielblada
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Co z dziewczyną?

nawet jśli miałbyś świadomość, że mogłaby sobie dać radę (nie mówie tu o sobie ale sa takie ;-) )?


moja byla dziewczyna cwiczaca przez 2 lata kickboxing miala kiedys genialny pomysl ze pobiegnie za zlodziejem, ktory ukradl jej torebke.. nie byl to zaden straszny bandyta, nie byl wielkim bydlakiem, wiec stwierdzila ze da rade.. rezultat? koles jej sie odwinal tak ze po pierwszym strzale wyladowala na chodniku z rozcieta glowa.. bylo warto?
i nie wierze ze istnieje wiele kobiet ktore dalyby sobie rade ze zdeterminowanym facetem.. nie mowie ze kobieta nie moze sie obronic jesli ZASKOCZY faceta.. ale jesli facet jest ukierunkowany na walke to kobieta nie ma wiekszych szans.. nie ta sila, nie ta brutalnosc..

wiec jesli mnie by kiedys ktos napadl a bylbym z dziewczyna/zona/siostra/matka - to poinformowalbym ja zawczasu zeby uciekala jak sie da najszybciej gdyby sie zaczela jakas burda, a potem z bezpiecznej odleglosci dzwonila po policje.. bo rozwalony leb kobiety w niczym mi sie nie przyda, a oddzial interwencyjny wpadajacy na miejsce w ciagu 2-3 minut zdecydowanie tak..
  • 0

budo_kia
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Co z dziewczyną?
w koncu konkretnej opini sie doczekałam- czekam na inne;]
  • 0

budo_kia
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Co z dziewczyną?
"...stwierdzila ze da rade.. rezultat? koles jej sie odwinal tak ze po pierwszym strzale wyladowala na chodniku z rozcieta glowa.. bylo warto?"

a czy mężczyźni nie miewają takich porażek lub nawet większych?
  • 0

budo_kia
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Co z dziewczyną?
"...stwierdzila ze da rade.. rezultat? koles jej sie odwinal tak ze po pierwszym strzale wyladowala na chodniku z rozcieta glowa.. bylo warto?"

a czy mężczyźni nie miewają takich porażek lub nawet większych?
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co z dziewczyną?

Ehh, to mi przypomina historię z czasów młodości kolegi(a w zasadzie jego znajomego).
Umówił się z panną na randkę. W drodze do domu napadło ich 5 kolesi. Więc koleś trzeźwo myśląc stwierdził, że weźmie ich"na siebie" a babka ucieknie. Rzucił się więc na jednego i szarpie się z nim niemiłosiernie...
Jak już udało mu się go "pokonać" wstaje zdziwiony(bo w końcu nikt go nie zbutował) - i widzi 4 poskładanych kolesi i przyglądającą mu się kobietkę, która stwierdziła "nie wiedziałam, czy Ci pomagać, czy nie ale jakoś dałeś sobie radę"
Dziewczyna ćwiczyła karate(i to dość poważnie)

A świstak siedzi i zawija je w te sreberka :wink: .

W tej kwestii Kia, zgadzam się z Pinczerem. Najlepsze, co kobieta może dla swojego chłopaka w takiej sytuacji zrobić to oddalić się i zadzwonić na policję, ew. wezwać pomoc. Chyba, że służyłaś w piechocie :wink: .
  • 0

budo_kia
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Co z dziewczyną?
wszystko przede mna;D
  • 0

budo_liman
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 146 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Co z dziewczyną?
Jak zła kobieta, to " wy ją sobie weźcie, dam wam jeszcze na piwo, a ja się zwijam" :lol:
A na poważnie, ja bym został-ona ma uciekać. Mi natluką- trudno, ale gdybym miał patrzeć na swoją zmasakrowaną dziewczynę... Nie :/ Honor, duma, a później wyrzuty sumienia. Kobietę (jak to kwiat :P ) łatwiej można uszkodzić... A zresztą, chroń, to co kochasz :)
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Co z dziewczyną?

Opowieść

A świstak siedzi i zawija je w te sreberka :wink: .

Nie mówię, że jest to nagminne zjawisko, nie powiedziałem też że kolesie byli niewiarygodnie dobrzy ani że mieli noże/pistolety. Ot 5 cwaniaczków...

A co do rozważań Kii:
W 99% przypadków jest tak jak wspomnieli przedmówcy - lepiej pomóc chłopakowi w sposób inny niż walka.
  • 0

budo_kia
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Co z dziewczyną?

gdybym miał patrzeć na swoją zmasakrowaną dziewczynę... Nie :/ Honor, duma, a później wyrzuty sumienia. Kobietę (jak to kwiat :P ) łatwiej można uszkodzić... A zresztą, chroń, to co kochasz :)


muszę się z tym zgodzić- jesteśmy mniej chętne do otrzymywania ciosów w twarz;-) - wy jesteście bardziej gruboskórni hehehe ale z drugiej strony... podczas treningów można choć trochę się z tym obyć;-) dużo zależy od stopnia wqrzenia obojgu zaatakowanych;-) nie raz bywa tak, że jak kobieta na prawdę się wqrzy i poczuje się zagrożona jest znacznie niebezpieczniejsza niż facet- nawet ceną zbierania zębów po chodniku hehehehe ;-) żart;-) kobiety częściej analizują rozważając daną sytuację dlatego mamy rzadziej wpiernicz- faceci często bez zastanowienia chcą przylać od razu;-)
  • 0

budo_kia
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Co z dziewczyną?
chyba się z tym zgodzicie?
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co z dziewczyną?

Nie mówię, że jest to nagminne zjawisko, nie powiedziałem też że kolesie byli niewiarygodnie dobrzy ani że mieli noże/pistolety. Ot 5 cwaniaczków...

Sorry, ale nadal nie wierzę. Takie opowieści z drugiej, czy nawet trzeciej ręki to należy traktować z przymróżeniem oka :wink: . Może byli zdaniem kumpla "poskładani" w sensie, że wycofali się/byli pasywni, bo nie chcieli bić dziewczyny... Niestety nie każdy jest gentlemanem, a jak piszesz takie rzeczy, jakaś nieuświadomiona w swoich możliwościach dziewczyna jeszcze to przeczyta i zacznie siebie przeceniać.
  • 0

budo_liman
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 146 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Co z dziewczyną?
Kia trenuję krótko, trochę się przyzwyczaiłem do ciosów, ale w ciosów w rękawicach. To nie jest to co uderzenie gołą pięśćią ew. nie daj Boże batonem i etc. Jednak Wasze buźki są troższke wrażliwsze od męskich. A kobiety potrafią pokazać pazurki :D wolałbym już dostać prostego, niż poczuć 10 dłuuugich i ostrych :twisted: pazurków wbijających się w moją twarz :wink:

Też powątpiewam w tą historię... chłopak 1 położył, a ona już 4... ;)
Albo dokopała jednemu, a reszta zaczęła się wycofywać, albo można włożyć tą historię między bajki.
  • 0

budo_liman
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 146 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Co z dziewczyną?
Kia trenuję krótko, trochę się przyzwyczaiłem do ciosów, ale w ciosów w rękawicach. To nie jest to co uderzenie gołą pięśćią ew. nie daj Boże batonem i etc. Jednak Wasze buźki są troższke wrażliwsze od męskich. A kobiety potrafią pokazać pazurki :D wolałbym już dostać prostego, niż poczuć 10 dłuuugich i ostrych :twisted: pazurków wbijających się w moją twarz :wink:

Też powątpiewam w tą historię... chłopak 1 położył, a ona już 4... ;)
Albo dokopała jednemu, a reszta zaczęła się wycofywać, albo można włożyć tą historię między bajki.
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Co z dziewczyną?

Sorry, ale nadal nie wierzę.


Twoje prawo :wink: Historia jest sprzed łaadnych paru lat i nie była nigdzie udokumentowana, więc pozostaje słowo kontra słowo...

a jak piszesz takie rzeczy, jakaś nieuświadomiona w swoich możliwościach dziewczyna jeszcze to przeczyta i zacznie siebie przeceniać.

Za duzo kobiet jest niestety niedocenianych.
Samoobrona to nie to samo co walka w warunkach treningowych. O wygranej decyduje wiele innych czynników(m.in zaskoczenie, niedocenienie przeciwnika itp). I jedna niedoceniana rzecz w przypadku kobiet - ich furia i zawziętość(oraz dużo większa wytrzymałość na ból - fizyczna, bo z psychiczną bywa czasem gorzej), co może dać razem z siłą i techniką mieszankę wybuchową.

Żeby nie było, że zachęcam do walki(bo odradzam ją każdemu) - napisałem, że zdecydowanie można zrobić dużo więcej chociażby dzwoniąć po policję, wzywając pomoc itp.
Masz rację - czasem łatwo przecenić swoje umiejętności - zwłaszcza po 2dniowym-super-hiper-kursie-samoobrony. Paru koleżankom musiałem "naprostować" ogląd sytuacji.
  • 0

budo_pingwinul
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co z dziewczyną?
Mój pierwszy post ... ale mam "stresa"
No dobra , gdybym ja szedł z jakąś przedstawicielką płci przeciwnej to kazał bym jej się oddalić a sam najwyżej bym wpierdol zgarnął ... ale "morda nie szklanka , nie zbije się " .
Ale najpierw próbowałbym słownie wytłumaczyć z kim zadzierają :twisted: i ile dzielnic by ich szukało :X
Wymienił kilka osób aż by którąś skojarzyli .
Pozdrawiam
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co z dziewczyną?

I jedna niedoceniana rzecz w przypadku kobiet - ich furia i zawziętość(oraz dużo większa wytrzymałość na ból - fizyczna, bo z psychiczną bywa czasem gorzej), co może dać razem z siłą i techniką mieszankę wybuchową.

Już kiedyś o tym chyba była dyskusja, a ja się spytam: ile na 100 dziewczyn będąc zaatakowanym przez agresywnego i zdeterminowanego mężczyznę wybuchnie furią i z pieśnią bojową na ustach, nie czując bólu, skopie go do czerwoności? :wink:

Być może kobiety mają wyższy, bazowy próg wytrzymałości bólu, nie wiem, nie jestem lekarzem. Nie wątpię także, że zdarzają się bojowe perełki, ale wiekszość z nich zupełnie się gubi w walce 1vs1 z rówieśniczką, a co dopiero z napastnikiem na ulicy...

Nie zaprzeczam, że kobieta może być wyszkolona na wojownika... Ale nie bez powodu od najstarszych dziejów to mężczyzna polował na mamuty :wink: .

No ale to już "mały" OT ;P

edit: ok, wiem, że mówisz o samoobronie, tj. szybkich kilku plaskaczach i ucieczce, ja już z przyzwyczajenia rozpatruję to pod kątem walki :wink: .
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024