Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co z dziewczyną?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
88 odpowiedzi w tym temacie

budo_batmanhq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Co z dziewczyną?

teoria i dyskusje swoja droga - ale ja widze w praktyce dziewczyny ktore chodza do mnie na kickboxing - zadna z nich nie miala by najmniejszych szans z najslabszym z grupy facetem.. no chyba ze facet by sie potknal o wlasne nogi i znokautowal upadajac o podloge.. :lol:


Jest w tym baaaardzo dużo prawdy :!:
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Co z dziewczyną?
sorki za błędna proporcje :oops: napisałem że nie jestem pewien ale to nie zmienia faktu ze bledna dana podalem. co do reszty zdania nie zmieniam ;) :oops:
  • 0

budo_pytolek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 69 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Co z dziewczyną?
Przeczytałem sobie temat i zauważyłem że znacznie odbiegł od pytania i skupił się na umiejętnościach walki kobiet.

Pozwolę sobie nawiązać jednak znów do tematu swoją nie do końca chlubną historyjką sprzed paru lat:
Otóż odprowadzałem koleżankę pewną w wakacje do domu, było ciemno, dość ciepło. Weszliśmy w taką trochę węższą drogę z domkami, standardowo tędy wracała do domu. Tylko że tym razem wyskoczyły dwa takie młode podpite i agresywne. Wiadomo, wyzwiska najpierw, staram się sprawę załagodzić gadką, aż tu nagle pach - dostaję ciosa. Ręka do kieszeni i "o kurwa" tak się lekko ubrałem że gaza ani nic nie wziąłem (morał? ZAWSZE noś coś przy sobie, bo nie wiadomo kiedy licho dopadnie). To walę jednego w mordę i rzucam go w krzaki. Podchodzi do mnie drugi. To samo - w mordę i rzucam w krzaki. W międzyczasie tamten wstał i tak parę razy na zmianę. Pomysł mało inteligentny ale miałem nadzieję że w końcu się zmęczą, odpuszczą... Nagle nieoczekiwanie widzę że doszli do wniosku skoro nic im nie wychodzi to wpadli na genialny plan.. okładać dziewczynę :? . Gdy do zauważyłem to wskoczyłem pomiędzy ich a dziewczynę i starałem się jakoś zasłaniać i ich odpychać, ogólny chaos, aż zarobiłem kopa w łapę (co skończyło się złamaniem) i zwinąłem się na chwilkę z bólu i oparłem o taki luźny drewniany płotek.. Więc zrobiło mi tak że wyrwałem (w sumie sama odstawała) jedną sztachetę i po mordach berserk :twisted: ). Poskutkowało. Chłopaczki postanowili leżeć, a my się oddalić. Z perspektywy dnia dzisiejszego nie wiem czy był to mega mądry pomysł bo nie sprawdziłem w ogóle czy tam gwoździ nie było :? ... W każdym razie taka moja historia z super honorowymi wojownikami która zakończyła się łapą w gipsie.

A co do walczących kobiet to opowiem taką historyjkę iż byłem na takich mały nieoficjalnych zawodach walki (lajtowo, głównie znajomi) gdzie brały udział dwie baby poza chopami.. Więc jedna odpadła na samym początku, ale druga.. zaszła całkiem daleko. Ale dodam tylko że była jedną z najwyższych i najbardziej masywnych osób co brały udział :lol: .

Jednak w prawdziwej walce na ulicy nie widzę jakoś kobiet.

Jak już ktoś powiedział.. należy bronić to co piękne i to co kochamy :wink: .
  • 0

budo_degenerado
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:www.capoeira.home.pl

Napisano Ponad rok temu

Re: Co z dziewczyną?
"Jak już ktoś powiedział.. należy bronić to co piękne i to co kochamy "

wlasne jajca ?
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Co z dziewczyną?
i tu rodzi się dylemat:
bronic dziewczyny czy jaj?
Stawiam na jaja bo po co nam dziewczyna jeśli nie mamy jaj?
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Co z dziewczyną?
bronic ryby czy wędki :) :):):)
  • 0

budo_pytolek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 69 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Co z dziewczyną?

"Jak już ktoś powiedział.. należy bronić to co piękne i to co kochamy "

wlasne jajca ?

kochać to kocham je pełnym sercem :) , ale czy są aż tak piękne te włochate torby to ja nie wiem :lol:
  • 0

budo_noite
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt

Napisano Ponad rok temu

Re: Co z dziewczyną?
temat chyba niebezpiecznie skreca na bagno
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Co z dziewczyną?

(...)ale czy są aż tak piękne te włochate torby to ja nie wiem (...)


ja pierdole 8O
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024