Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pytanie o staż z Hiroshi Isoyam'ą


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
61 odpowiedzi w tym temacie

budo_przemek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1208 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie o staż z Hiroshi Isoyam'ą

PS. Na fotce pan asystujący mistrzowi Isoyama ma minę pt. 'ociemniałym podaj rękę, mniej wytrwałym skracaj mękę...' :wink: :lol:


ja bym raczej zadal pytanie za co On Go zlapal ze ma taka mine :wink: :) :) :) :P
  • 0

budo_ry-you
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 688 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:miasto cudow i zlodzieji

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie o staż z Hiroshi Isoyam'ą
na macie tak spokojnie nie bylo bo juz po 10 ktos sie zbetonil ostro:)
  • 0

budo_voivod
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1723 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Silicon Valley

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie o staż z Hiroshi Isoyam'ą

na macie tak spokojnie nie bylo bo juz po 10 ktos sie zbetonil ostro:)

I to jest oczywiscie najwazniejsza i jedyna rzecz, jaka nalezy z tego stazu zapamietac...? :roll: :roll: :roll:
  • 0

budo_ry-you
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 688 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:miasto cudow i zlodzieji

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie o staż z Hiroshi Isoyam'ą
nie to najwazniejsze nie jest:) staz byl bardzo ciekawy pan isoyama duzo opowiadal o treningach jakie prowadzil O Sensei. Przedewszystkim upominal aby przy niektorych technikach nie zginac rak w lakciach bo wszyscy to robia:) Pokazal pare fajnych technik osobiscie bardzo mi sie spodobala ta z podcieciem nogi. Zawiodlem sie tylko z jednego powodu mianowicie trening niedzielny byl bardzo krotki;p
  • 0

budo_shawnee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1617 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:to zależy kto pyta...

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie o staż z Hiroshi Isoyam'ą

na macie tak spokojnie nie bylo bo juz po 10 ktos sie zbetonil ostro:)

I to jest oczywiscie najwazniejsza i jedyna rzecz, jaka nalezy z tego stazu zapamietac...? :roll: :roll: :roll:

No przecież pisałem, że ja najbardziej pamiętam Twoją, godną najwyższego uznania, postawę... :wink:
  • 0

budo_voivod
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1723 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Silicon Valley

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie o staż z Hiroshi Isoyam'ą

No przecież pisałem, że ja najbardziej pamiętam Twoją, godną najwyższego uznania, postawę... :wink:

Aaalllee oo sssoooo choodzii...? 8O 8O 8O
  • 0

budo_leone re
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 369 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie o staż z Hiroshi Isoyam'ą

...A teraz konkrety panowie, konkrety. Relacja, zdjęcia, pikantne szczegóły, kontrowersyjne i obrazoburcze opinie :lol:
Czekamy :D


Ja np. zauważyłem jak na drugim treningu EL Ambasadore wyjaśnia różnym "chłopakom" w hakamach jak należy robić poszczególne techniki. Często przytakiwał głową na znak aprobaty...Dowiedziałem się też, że zyskał przydomek

>"WIELKIEGO INTERPRETATORA"! :wink: :lol:


  • 0

budo_sebol
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie o staż z Hiroshi Isoyam'ą

Ja np. zauważyłem jak na drugim treningu EL Ambasadore wyjaśnia różnym "chłopakom" w hakamach jak należy robić poszczególne techniki. Często przytakiwał głową na znak aprobaty...Dowiedziałem się też, że zyskał przydomek

>"WIELKIEGO INTERPRETATORA"! :wink: :lol:


Prawda! :D
Ćwiczę sobie spokojnie iriminage z koleżanką tak coby jej krzywdy nie zrobić - mówię wam full miłość i harmonia a tu nagle pojawia się El Presidente i mówi, że to nie tak, bierze kobietę w swoje łapska i dawaj nią w lewo i prawo - wspominał coś, że kobiety to lubią jak się je tak mocno i wogóle :D serio!!! Potem mną pozamiatał jak kukiełką i sobie poszedł. Był przy tym wszystkim bardzo miły i chciał nas zachęcić do porządnego ćwiczenia z werwą. Ot taka ciekawostka - będzie co wspominać i opowiadać :D

Tylko czy właściwym jest chodzenie po macie i udzielanie wskazówek kiedy staż jest prowadzony przez kogoś innego? Czy Pan Prezydent nie powinien, jak my szare żuczki, po prostu ćwiczyć??

Pozdrawiam
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie o staż z Hiroshi Isoyam'ą

Tylko czy właściwym jest chodzenie po macie i udzielanie wskazówek kiedy staż jest prowadzony przez kogoś innego? Czy Pan Prezydent nie powinien, jak my szare żuczki, po prostu ćwiczyć??

Pozdrawiam

Powinien cwiczyc i to dwa razy intensywniej. "Pouczanie' podczas treiningu prowadzonego przez shihana jest po prostu nie do pomyslenia. To nie tylko katastrofalne uchybienie w etykiecie i brak szacunku, ale i niezwykle zly przyklad dla wszystkich polskich aikidokow(z racji pozycji administracyjnej El Prezidente).
Jestem niezwykle zasmucony tym wydarzeniem...nie rokuje to dobrze dla przyszlosci polskiego aikido :twisted:
  • 0

budo_hara-kiri
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie o staż z Hiroshi Isoyam'ą

Ćwiczę sobie spokojnie iriminage z koleżanką tak coby jej krzywdy nie zrobić - mówię wam full miłość i harmonia a tu nagle pojawia się El Presidente i mówi, że to nie tak, bierze kobietę w swoje łapska i dawaj nią w lewo i prawo - wspominał coś, że kobiety to lubią jak się je tak mocno i wogóle :D serio!!! Potem mną pozamiatał jak kukiełką i sobie poszedł.


Mam nadzieję, że będzie mi kiedyś dane być pozamiatym, jak kukiełką przez tak wybitnego Mistrza :lol: ... :? żenada... :?
  • 0

budo_sebol
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie o staż z Hiroshi Isoyam'ą

Mam nadzieję, że będzie mi kiedyś dane być pozamiatym, jak kukiełką przez tak wybitnego Mistrza :lol: ... :? żenada... :?


HK ło co Ci chodzi chłopie z tą żenadą. El Presidente był bardzo miły i sympatyczny wbrew wielu opiniom, które tu o nim czytałem. Jak "kukiełką" bo robił technikę zdecydowanie i dynamicznie. Coś Ci nie pasi? Chcesz by tobą pozamiatał to idź do niego na trening ;)

Zamiast się tu żenować lepiej poszukaj jakiegoś pozytywu ze stażu i napisz ;-) (jeśli byłeś OFC)

Dużo miłości.... znaczy pozdrawiam :D
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie o staż z Hiroshi Isoyam'ą

żenada... :?


Chcesz by tobą pozamiatał to idź do niego na trening ;)



Ja raz będąc na jakimś starzu z jakąś tam legendą Aikido, gdy Shichan zadał technike do wykonywania szukam pary bo wszyscy juz mają prawie....

NAGLE!.... patrze a tu w moim kiekunku idzie w/w rozglądając się z założonymi z tyłu rękami.

Mówie sobie w duchu ...Pan jest moim pasterzem nie brak mi niczego :twisted: ....

Podchodze do El Presidente i się mu ładnie kłaniam zapraszając do wspólnych ćwiczeń.

Zapraszany "kolega" się odukłonił, tylko płycej, poczym ja odwróciłem głowe na moment żeby znaleść kawałek wolnej maty i nie wleść na kogosoś innego, bo ciasno było i aby zając pozycje.

Trwało to zaledwie 2-3sek.

Odwracam się spowrotem a.... El Presidente nie ma 8O

Rozejrzałem się patrze a El Presidente oddalając się pomyka boczkiem maty już ledwie widoczny.


Czyżby miał szósty zmysł ? Chyba nie ...

Tak czy siak z mojego zaproszenia do wpólnego treningu zrobił zdaje się oddanie mu hołdu..czy coś ...


Cóż było robić ? ...Krzyknąć.... WRACAJ !!... i stań przed nieuniknionym ?
  • 0

budo_sebol
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie o staż z Hiroshi Isoyam'ą

...


HAHA! Widzisz Boguś do nas sam podszedł i z nami poćwiczył ;-) musisz jakąś dziwną aurę roztaczać ;-)
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie o staż z Hiroshi Isoyam'ą

...


HAHA! Widzisz Boguś do nas sam podszedł i z nami poćwiczył ;-)


Może dla tego, że Was znał ? ..i miał już z wami przećwiczone.


Co do Aury ...to wystarczyło powiedzieć ...Sorry ale nie poćwiczymy bo jestem organizatorem(BTW nie wiem czy był) i nie jestem tu by ćwiczyć czy cuś, tylko niestety musze dreptać i doglądać tego czy tamtego ..żeby wszytko się udało....


I nikt by złego słowa nie powiedział.... zamiast "tego" wmontował mnie w oddanie mu hołdu i poszedł w pizdu...

Więc nie dziw się, hara-kiri nie kryjąc zażenowania wyraża nadzieje, że kiedyś będzie mu dane ...poćwiczyć.

Ja też byłem zniesmaczony.
  • 0

budo_sebol
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie o staż z Hiroshi Isoyam'ą

...


Nie znał nas i nie miał przećwiczone - to mój pierwszy z nim kontakt i wypadł na plus ;) Ty miałeś mniej szczęścia. Na twoim miejscu też byłbym zniesmaczony...

Tutaj na forum jest taki fajny artykuł "Struktura Shu, Ha, Ri i poznanie Shoshin" - każdy od czasu do czasu powinien go sobie przypominać :wink:

Pozdrawiam :D
  • 0

budo_mr smail
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3937 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie o staż z Hiroshi Isoyam'ą

Jestem niezwykle zasmucony tym wydarzeniem...nie rokuje to dobrze dla przyszlosci polskiego aikido


Szczepanie Zasmucony - na Jurku Pomianowskim polskie aikido sie nie konczy i nie zaczyna, bez wzgledu na to co robi i jak robi (ja nie wiem co i jak robi)

Twoje Wielkie zasmucenie rokowaniami aikido w polsce jest calkowicie niepotrzebne :) zyj sobie spokojnie i sie nie stresuj, lap drapiezne niedzwiedzie itp :D :D:D
  • 0

budo_gogatsu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie o staż z Hiroshi Isoyam'ą

Powinien cwiczyc i to dwa razy intensywniej. "Pouczanie' podczas treiningu prowadzonego przez shihana jest po prostu nie do pomyslenia. To nie tylko katastrofalne uchybienie w etykiecie i brak szacunku, ale i niezwykle zly przyklad dla wszystkich polskich aikidokow(z racji pozycji administracyjnej El Prezidente).
Jestem niezwykle zasmucony tym wydarzeniem...nie rokuje to dobrze dla przyszlosci polskiego aikido :twisted:


Jak sadze najprawdopodobniej El Redakcja zostal do tego upowazniony. Trudno jednej osobie - nawet japonskiemu shihan :wink: - kontrolowac tak wielka grupe cwiczacych :roll:
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie o staż z Hiroshi Isoyam'ą

Jak sadze najprawdopodobniej El Redakcja zostal do tego upowazniony. Trudno jednej osobie - nawet japonskiemu shihan :wink: - kontrolowac tak wielka grupe cwiczacych :roll:

To bylaby niezwykle zaskakujaca sytuacja :lol: El Presidente jako specjalista od stylu Isoyama sensei 8O :)
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie o staż z Hiroshi Isoyam'ą

Ja też byłem zniesmaczony.

Bogumil, to wszystko twoja wina. Jeste mlody i niedoswiadczony, nic dziwnego ze dales sie przerobic w kulki. Z drugiej strony, jako wytrawny polityk, El Presidente ma miazdzaca przewage nad kazdym z nas-smiertelnych w takich gierkach.....

Jedna rade jaka ci moge dac, na przyszlosc zlap go za rekaw i slowami popros o pocwiczenie. W zadnym razie nie spuszczaj wzroku z jego oczu :)
Taki sposob zapraszania do cwiczeni dziala nawet w dojo Ch.Tissier w Paryzu, a tam sa, wierz mi na slowo, jeszcze zreczniejsci politycy niz El Presidente...
  • 0

budo_garry
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie o staż z Hiroshi Isoyam'ą

Szczepanie Zasmucony - na Jurku Pomianowskim polskie aikido sie nie konczy i nie zaczyna, bez wzgledu na to co robi i jak robi (ja nie wiem co i jak robi)

cichaj heretyku :lol:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024