Skocz do zawartości


Zdjęcie

Strona instruktora BAS


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
281 odpowiedzi w tym temacie

budo_dublet1
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Otwock
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: Strona instruktora BAS
:evil: zwiezrzu,co ty trenujesz ze za wszelka cene chcesz udowdnic,ze m.in. ja jestem chory psycicznie,ze SPAP z Wroclawia to tez psychopaci?!moin skromnym zdanie doktor i jego team pokazal mi wlasciwa droge po ktorej od 12lat krocze.twierdze,ze BAS oraz STREET-BOXING to najskutecznie systemy walki na pole walki jakim jest ulica.... :twisted:
  • 0

budo_kwiat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 979 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Strona instruktora BAS
Dublet1 odpowiesz na moje pytanie czy filmik o który pytałem przedstawia trening street boxingu?
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Strona instruktora BAS
Kwiat i pozostali, ten gość nie odpowie na żadne z naszych pytań, bo jego wiedza, co prawda zdobywana przez jak to określił 12 lat pod kierownictwem Bryla(ten Pan wyznaczył mu kierunek, tak chyba napisał)jest marna, albo co gorsza nie może tego zrobić, bo zostanie na nim wykonany wyrok śmierci za zdradę tajemnych technik :) Wybaczcie ale to tak wygląda. Nie odpowiada bo nie jest w stanie racjonalnie wyjaśnić niektórych spraw i wtedy najlepiej pisać to samo i tak błędne koło się zamyka! Drażni mnie ciągłe podkreślanie że ten system nie jest dla każdego, a cóż takiego mają stróże prawa, że mogą się tego nauczać, a nie mają tego zwykli śmiertelnicy??? Jest jeszcze jedna sprawa, sami ośmieszacie Pana Bryla wypowiedziami na tym formu(wiadomo o kogo chodzi), a z tego co wiem to dr. potrawi używać języka polskiego i jego wypowiedzi są spójne. Bierzcie przykład ze swojego guru, naprawdę zamiast zachęcać, zniechęcacie!!!!!!!!
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Strona instruktora BAS
Jacy przedstawiciele taki system. Był już na budo temat o jednej ze szkół kicka, która nie pozwalała oglądać treningów a trener mówił, ze nie trzeba ćwiczyć techniki bo i tak sama przyjdzie.
  • 0

budo_zwierzu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 472 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Strona instruktora BAS
odnośnie norm takich czy owakich to proponuję zastanowić się po prostu nad tym czy sposób prowadzenia zajęć z zakresu "walki wręcz" dopuszczający do występowania bardzo dużego prawdopodobieństwa okaleczeń i mniejszych czy większych kontuzji wśród ćwiczących jest właściwy aby kształtować psychę?
A przede wszystkim - o"twardości"psychicznej i "nietuzinkowości" ludzi którzy są świadomi takiego sposobu prowadzenia zajęć ,świadomie uczestniczących w takich zajęciach i świadomie godzących się na tak wysokie prawdopodobieństwo zaistnienia okaleczeń czy kontuzji powinni wypowiedzieć się specjaliści z zakresu psychiatrii(z całym szacunkiem dla wszystkich zainteresowanych)
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Strona instruktora BAS
nie siedze zbytnio w temacie sztuk walki pana Bryla, wiec nie bede sie zagłebiac specjalnie w ich specyfike ale napisze co mi sie wydaje nie ogladając nawet tych stron i pobieznie przegladajac posty, ze to wyglada tak strasznie "na papierze" a w rzeczywistości to pewnie lipa jakich wiele, treningi na których prowadzacy zamiast prowadzić trening wykłada swoją filozofie zeby czymś zapełnić czas jak i przeprac mózgi cwiczącym tam zeby im się wydawało jacy sa wspaniali i co by nie zrobili komuś gdyby ich zaatakował.
znam takich bajerantów, na szczescie zazwyczaj cwiczacy u nich nie maja skłonności do sprawdzania eksperymentalnie tych teori, i moze o to własnie chodzi, grunt do dobre samopoczucie :)
ale wracajac to sedna to oczywiscie ze na treningach ludzie nie mogą nabawiac się kontuzji, a szczerze mowiąc wystarczy zbyt mała wiedza trenera o zwykłych sportowych technikach, nie mówiąc o jakimś dłubaniu w oczodołach i kontuzje sa.Im trener obdarzony mniejszą wyobraźnią oraz bioracy się za rzeczy o których nie ma zielonego pojęcia tym więcej niby przypadkowych kontuzji się zdarza. Ale paradoksalnie wydaje mi się ze jezeli coś jest nastawione na takie techniki aż do przesady "zabojcze" to pewnie ich sie wogole nie wykonuje tylko o nich mowi a ryzyko paradoksalnie jest mniejsze niz w przypadku treningu sportowego. Bardzo czesto właśnie takie "smiertelnie niebezpieczne " treningi mają bezkontaktową forme.
  • 0

budo_istruttore
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Strona instruktora BAS
" Drażni mnie ciągłe podkreślanie że ten system nie jest dla każdego, a cóż takiego mają stróże prawa, że mogą się tego nauczać, a nie mają tego zwykli śmiertelnicy??? "

"nie dla każdego" nie oznacza dla "stróżów prawa"..., a jedynie dla osób, które naprawdę chcą pójść taką drogą i im to odpowiada...
tai chi, karate kyokushin, aikido, judo, itd też nie są dla każdego...
Każdy może odszukać coś dla siebie, swoją DROGĘ...
Ja szanuję wszystkich, którzy nad sobą pracują, cokolwiek by to nie było! Dobrze, że mamy z czego wybierać...
Myślę, że większość z nas wyrosła już z uprawiania onanizmu w stylu "a mój tata jest silniejsy od twojego" :)
Praca nad sobą i szacun!
Pozdrawiam.
  • 0

budo_dublet1
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Otwock
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: Strona instruktora BAS
:wink: co do treningow,ktore prowadzilem z policjantami nie zauwazylem powaznych nokautow,bo jest takie powiedzenie ,h... są h... i trzeba ich lać,a ludzie są ludzmi i trzeba ich uczyć!!! i na tym chyba skonczmy ten post.prosba o zamkniecie tego postu...
pozdrawiam. :twisted:
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Strona instruktora BAS
tak pora, od lat nie bylo tylu bredni.
K_P
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Strona instruktora BAS
Kubuś puchatek, ale chyba nie z naszej strony(brednie), zresztą ostatni post dubla1 to potwierdza. Pozdrawiam!!!
  • 0

budo_|mm0rta|
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Strona instruktora BAS
Podsumowanie tych 10 stron to :
8O 8O 8O
:lol: :lol: :lol:
:wink: :wink: :)

-Pozdrawiam J.

Ps. Ale przyznać muszę że w dziale Combat jak w mało którym można liczyć na porządną dawkę rozrywki...
  • 0

budo_zwierzu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 472 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Strona instruktora BAS

tak pora, od lat nie bylo tylu bredni.
K_P


każdy pisze tak jak mu osobiste predyspozycje i zainteresownia na to pozwalają
  • 0

budo_zwierzu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 472 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Strona instruktora BAS
/mm0rta/ za to w dziale bjj nudy cały czas :) jak flaki z olejem ciągnące się po parkiecie :)
  • 0

budo_zwierzu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 472 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Strona instruktora BAS

:wink: co do treningow,ktore prowadzilem z policjantami nie zauwazylem powaznych nokautow,bo jest takie powiedzenie ,h... są h... i trzeba ich lać,a ludzie są ludzmi i trzeba ich uczyć!!! i na tym chyba skonczmy ten post.prosba o zamkniecie tego postu...
pozdrawiam. :twisted:


Hej Dubi! a mniej poważne nokauty zauważyłeś?! :lol:
  • 0

budo_|mm0rta|
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Strona instruktora BAS
Zwierzu bo my ćwiczymy a nie pierdolimy głupot. Nie musimy prowadzić 10 stronicowych dywagacji bo wszystko zostaje sprawdzone na polu sportowym. To że nie wydłubujemy sobie oczu nie jest dla mnie naszą ułomnością w sytuacji realnego zagrożenia. Każde z kilkunastu/kilkudziesięciu duszeń przytrzymane za długo powoduje śmierć. A każda z kilkudziesięciu dźwigni przeciągnięta powoduje złamanie ręki, nogi, karku czy też kręgosłupa w dolnej części. Więc jesteście przy nas cienkie bolki co się bawią w militaria i wydaje im się że są Rambo. Każdy powinien mieć świadomość że pole rywalizacji sportowej gwarantuje najwyższe wyszkolenie niestety marketing często powoduje coś innego.

Combatowcy ćwiczyć przecież nie mogą bo by się w 10 sekund okaleczyli albo pozabijali "technikami nie dla każdego" więc mają czas ów ten marketing i robienie ludziom wody z mózgu.

- Pozdrawiam J.
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Strona instruktora BAS
Wiesz co Ci napiszę mmo....lubisz rywalizację??? Więc zajmij się właśnie nią, zmykaj na trening, bo tutaj nikt nie obraził Ciebie i bjj. Sam prowokujesz. Odpowiedz mi na jedno pytanie co wolisz zrobić? Ok? Jesteś na baletach gość wali Cie w gębe, ale w dalszym ciągu funkcjonujesz, obalasz go, zakładasz powiedzmy duszenie z za pleców i nagle zjawiają się jego koledzy, co dalej robisz także każdego obalasz i stosujesz duszenia lub dźwignie w parterze???? To nie jest zaczepne pytanie odpisz mi tylko. Wiesz co Combaty służą do czegoś innego niż walki na turniejach i najwyższy czas zoriętować się w tym wszystkim. Powodzenia, TY najtwardszy z wojowników, my to zwykłe cieniasy(a wpadłes na genialny pomysł, że może niektórzy, co piszą w dziale combat, także trenują bjj pomimo tego że robią też coś innego)???
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Strona instruktora BAS
Jeszcze jedno zauważ że to właśnie My staramy się odkryć i walczymy z jak to nazwałeś technikami nie dla każdego. Poczytaj dokładnie wszystkie posty, nie lubimy dziwnych otoczek.Poczytaj. Pozdrawiam
  • 0

budo_mistyk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 284 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Strona instruktora BAS

Zwierzu bo my ćwiczymy a nie pierdolimy głupot. Nie musimy prowadzić 10 stronicowych dywagacji bo wszystko zostaje sprawdzone na polu sportowym. To że nie wydłubujemy sobie oczu nie jest dla mnie naszą ułomnością w sytuacji realnego zagrożenia. Każde z kilkunastu/kilkudziesięciu duszeń przytrzymane za długo powoduje śmierć. A każda z kilkudziesięciu dźwigni przeciągnięta powoduje złamanie ręki, nogi, karku czy też kręgosłupa w dolnej części. Więc jesteście przy nas cienkie bolki co się bawią w militaria i wydaje im się że są Rambo. Każdy powinien mieć świadomość że pole rywalizacji sportowej gwarantuje najwyższe wyszkolenie niestety marketing często powoduje coś innego.

Combatowcy ćwiczyć przecież nie mogą bo by się w 10 sekund okaleczyli albo pozabijali "technikami nie dla każdego" więc mają czas ów ten marketing i robienie ludziom wody z mózgu.

- Pozdrawiam J.


No tak BJJ, znowu najlepsze :? , widać, że walka sportowa nie nauczyła cię pokory,
mam nadzieję, że jednak życie cię nauczy.
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Strona instruktora BAS
Tedo, a co Ty robisz w takiej sytuacji?
Pytam z ciekawosci, jako w przeszlosci m.in. trener combatu...
To bylo pytanie retoryczne.
Pozdrawiam
K_P
  • 0

budo_obronca
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 564 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasów zachodnich

Napisano Ponad rok temu

Re: Strona instruktora BAS

Ja wiem, na czym polegaja "specjalne" systemy walki. Jednego z nich uczylem sie i uczylem. Panowie... prawdziwa walka jest w sporcie... na ulicy to jest "paragraf", noz, srubokret... etc.
Pozdrawiam
K_P


Z całym szacunkiem ile to tego specjalnego systemu się uczyliśmy? ha?

Pozatym bez obrazy Puchatku ale gdzieś na forum przeczytałem twoją wymianę zdań z leszczykami z (kieleckiego?) bździjj, którzy to mimo że to ty wprowadzałeś ten sport do kielc (o ile się nie mylę), bez szacunku wyzywali cię na walkę, stawiali śmiszne zarzuty i generalnie byli bardzo głupio śmieszni. Trochę bym się wstydził zostawiając tak poważną dziedzinę jak bjj w rękach lokalnych głąbów. Bez obrazy ale źle to świadczy o mistrzu...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024