Skocz do zawartości


Zdjęcie

Strona instruktora BAS


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
281 odpowiedzi w tym temacie

budo_pabblo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TG

Napisano Ponad rok temu

Re: Strona instruktora BAS
Witam
mam pytanko w jakich miastach są kluby jest trenowany street boxing?
  • 0

budo_kwiat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 979 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Strona instruktora BAS
Dublet1 SPAT z Wrocławia to fatalny przykład. Podwarza on Twoje wcześniejsze argumenty.
  • 0

budo_dublet1
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Otwock
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: Strona instruktora BAS
...sreeet-boxing jest trenowany w wawie,wroclawiu i krakowie z tego co wiem na ta chwile.
znam osobiscie paru chlopakow ze spap wroclaw oraz team doktora i wiem co pisze!!!
:twisted:
  • 0

budo_dublet1
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Otwock
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: Strona instruktora BAS
:lol: panowie!ja pisalem o zandarmach z wawy i minska mazowieckiego,a nie z gliwic,ale widze,ze ktos z nowu nie w temacie.......
  • 0

budo_kwiat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 979 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Strona instruktora BAS
„…znam osobiscie paru chlopakow ze spap wroclaw oraz team doktora i wiem co pisze!!!”

Dublet1 a opowiadali Ci o wjeździe do restauracji „Reduta”, okolicznościach i następstwach tego zdarzenia?
  • 0

budo_marcello
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 69 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Strona instruktora BAS
dublet1,
a kogo obchodzi to,że prawie 20 lat temu pewien kapitan specjalnie nie trenujący sportów i sztuk walki przegrał jakieś 2 starcia z ówczenym specjalistą od taekwondo z bodajże 2 danem?jeśli doktor jest takim znawcą walki wręcz - może wystąpić w jakiś walkach weteranów vale tudo (w odpowiednim przedziale wiekowym)np.w Brazylii-na zasadach ulicznych(czyli bez zasad żadnych) i mógłby tym udokomentować swoją klasę specjalisty od walki wręcz i "determinacje psychiczną".

Jeśli piszesz że "street-boxing" trenuje OS ZW z Warszawy i Minska Mazowieckiego i jednostka AT z Wroclawia, i dlatego "system sie sprawdzil....to w jakim sensie "system się sprawdził"? ile razy żołnierze wykorzystali ten system do walki wręcz i gdzie go wykorzystali? operuj wiarygodnymi ,udokumentowanymi przykładami jeśli takowe posiadasz.

A poza tym co z tego że na stażach są ochroniarze? o czym to świadczy?ochroniarze mogą być też na stażach aikido i tai chi czy sistiemy ..i co z tego?
Na ulicy pracują też robotnicy budowlani ,pracownicy zarządu dróg i mostów i też działają zgodnie z prawem.

" na ulicy nie ma zadnych zasad,a wszystko polega na przetrwaniu dzieki wysokiemu poziomowi deeterminacji..." - to dość ciekawa teoria....

"na co komu czarne pasy i lata treningu jak dostanie oklep od nacpanego kibola?!"-na przykład po to aby mieć satysfakcję,sprawność i zdrowie....

"panowie zyjemy w XXI wieku gdzie do wszyskiego wykorzystuje sie technike i trening psychomentalny...."- ja np.do wysiusiania się - nie potrzebuję jakiejś wytrenowanej techniki,a tym bardziej treningu psychomentalnego...
  • 0

budo_dublet1
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Otwock
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: Strona instruktora BAS
SPAT istnial do 1996r,gdy po wjezdzie do lokalu REDUTA,gdzie wlascicielem byl Piotr Szymanowski(byly zawodnik taekwondo i wychowanek doktora) i mlodzi policjanci dostali oklep
lacznie z zerwaniem kominiarek i nagraniem tego zdarzenia...
W 2000roku dzieki pomocy m.in doktora A.Brylla zostal odtworzony SPAP Wroclaw.
Jezeli chodzi o wyszkolenie i umiejetnosci to jest to najlepszy SPAP w Polsce.
Bryll pare lat temu bral udzial w mistrzostwach swiata w kalaki na Filipinach i byl drugi
(filipinczyk,ktory wygral wygladal jak wegierka)
czemu teraz nie startuje nie wiem,ale BAS i STREET-BOXING to nie sport i nie ma mozliwosci ztego zrobic sport.wiem,ze jeden gosc jezdzil na konsultacje ze street-boxingu do Wroclawia i wygral KSW.
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Strona instruktora BAS
Ktory z zawodnikow MMA po konsultacjach - ja rozumiem w teamie dotora - wygral KSW?
  • 0

budo_kwiat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 979 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Strona instruktora BAS
Dublet1 czy film „Treningi III” umieszczony na stronie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
przedstawia trening street boxingu?
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Strona instruktora BAS

Bryll pare lat temu bral udzial w mistrzostwach swiata w kalaki na Filipinach i byl drugi
(filipinczyk,ktory wygral wygladal jak wegierka)


To jak w takim razie wygladal Bryl, ktory ta walke przegral? :)
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Strona instruktora BAS
a to juz wiemy jak wyglada trening - chlopaki robia pompki na kosciach jak 20 lat temu w kyoskushin, i pewnie instruktor wali ich po brzuchach...
Panowie dosyc... w walce nie ma zadnej tajemnicy - jest porzygotowanie fizyczne, technika i taktyka, talent i tyle. A dorabianie do tego mitow... jak sie ma dobry material ludzki to i wytrenuje sie mistrza swiata. A jak nie - to gowno.
Pozdrawiam
K_P
  • 0

budo_email
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 874 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Strona instruktora BAS


Bryll pare lat temu bral udzial w mistrzostwach swiata w kalaki na Filipinach i byl drugi
(filipinczyk,ktory wygral wygladal jak wegierka)


To jak w takim razie wygladal Bryl, ktory ta walke przegral? :)


jak pestka.
  • 0

budo_zwierzu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 472 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Strona instruktora BAS

SPAT istnial do 1996r,gdy po wjezdzie do lokalu REDUTA,gdzie wlascicielem byl Piotr Szymanowski(byly zawodnik taekwondo i wychowanek doktora) i mlodzi policjanci dostali oklep
lacznie z zerwaniem kominiarek i nagraniem tego zdarzenia...
W 2000roku dzieki pomocy m.in doktora A.Brylla zostal odtworzony SPAP Wroclaw.
Jezeli chodzi o wyszkolenie i umiejetnosci to jest to najlepszy SPAP w Polsce.
Bryll pare lat temu bral udzial w mistrzostwach swiata w kalaki na Filipinach i byl drugi
(filipinczyk,ktory wygral wygladal jak wegierka)
czemu teraz nie startuje nie wiem,ale BAS i STREET-BOXING to nie sport i nie ma mozliwosci ztego zrobic sport.wiem,ze jeden gosc jezdzil na konsultacje ze street-boxingu do Wroclawia i wygral KSW.


To chyba żaden powód do dumy że młodzi,niedoświadczeni i zieloni w walce policjanci dostali oklep od wyczynowego zawodnika taekwondo.
A skąd wiadomo że wrocławski SPAP jest najlepszy w Polsce?Czy robiono jakieś pomiary?
A co to były za mistrzostwa:walczonow na pałki czy wręcz?ilu było zawodników i jaki był ich poziom ?
Kto jeździł na konsultacje ze street boxingu i skąd wiadomo że to pomogło mu w jakimś stopniu gdzieś ? Jeśli w ogóle był ktoś taki to czego sie uczył na tych konsultacjach?-taktyki?techniki?...KSW to walki na zasadach raczej sportowych...
Dublet,duzo piszesz ale same ogólniki i jakoś nie do zweryfikowania
  • 0

budo_walkar
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Strona instruktora BAS
Oglądałem wszystkie odcinki Fali Zbrodni i dzięki temu twierdze, że wrocławscy panowie ze SPAT-u, są najlepsi w Polsce.
A tak na poważniej co prawda tylko ze słyszenia, ale kilkakrotnie udało mi sie zasłyszeć z różnych źródeł pochlebne opinie o wysokim wyszkoleniu Wrocławian w kominiarkach, między innymi dzięki aktywnemu udziałowi twórcy BAS-u.
Skoro dobrnęliśmy do tych klimatów, to może ktoś ma jakieś wspomnienia/informacje na temat sławnego "wjazdu na Redutę"? Pamiętam, że tam w tle pojawiały się ciekawe nazwiska.
  • 0

budo_pabblo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TG

Napisano Ponad rok temu

Re: Strona instruktora BAS

a to juz wiemy jak wyglada trening - chlopaki robia pompki na kosciach jak 20 lat temu w kyoskushin, i pewnie instruktor wali ich po brzuchach...
Panowie dosyc... w walce nie ma zadnej tajemnicy - jest porzygotowanie fizyczne, technika i taktyka, talent i tyle. A dorabianie do tego mitow... jak sie ma dobry material ludzki to i wytrenuje sie mistrza swiata. A jak nie - to gowno.
Pozdrawiam
K_P

akurat pomki na kościach to bardzo dobre cwiczenie :D :D :)
  • 0

budo_pabblo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TG

Napisano Ponad rok temu

Re: Strona instruktora BAS
pompki miało być :D
Pozdrawiam :D
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Strona instruktora BAS

Oglądałem wszystkie odcinki Fali Zbrodni i dzięki temu twierdze, że wrocławscy panowie ze SPAT-u, są najlepsi w Polsce.
A tak na poważniej co prawda tylko ze słyszenia, ale kilkakrotnie udało mi sie zasłyszeć z różnych źródeł pochlebne opinie o wysokim wyszkoleniu Wrocławian w kominiarkach, między innymi dzięki aktywnemu udziałowi twórcy BAS-u.
Skoro dobrnęliśmy do tych klimatów, to może ktoś ma jakieś wspomnienia/informacje na temat sławnego "wjazdu na Redutę"? Pamiętam, że tam w tle pojawiały się ciekawe nazwiska.


Walka wrecz to jedno a taktyka interwencji formacji antyterrorystycznych to zupelnie inna bajka...
  • 0

budo_dublet1
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Otwock
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: Strona instruktora BAS
:D w FALI ZBRODNI troche jest fikcji,bo tak musi byc.jakie masz info na temat tych slawnych nazwisk z klubu REDUTA,hmm?powiem wam tyle,ze taktyka i technika at jest szerokim spektrum wiedzy i umiejetnosci panow komandosow,ale street boxing swietnie sprawdza sie w tych warunkach.SPAP z Wroclawia sprawdzil sie m.in w Jeleniech Gorze podczas rozprawy sadowej,ktora zakonczyla sie nie zla jadka...
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Strona instruktora BAS
Pabblo robienie pompke na kosciach, to malo warte cwiczenie... wiem, bo robilem z 12 lat, za zcasow kykushin... Tylko kosci sie deformuja i tyle... Ale tak panowie, ktorzy cwiczyli w ltach 80. wyobrazali sobie twardych gosci - pompki i skakanie na kosciach, i walenie po brzuchach, w czasie proby "trojkata sily".
K_P
  • 0

budo_pabblo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TG

Napisano Ponad rok temu

Re: Strona instruktora BAS

Pabblo robienie pompke na kosciach, to malo warte cwiczenie... wiem, bo robilem z 12 lat, za zcasow kykushin... Tylko kosci sie deformuja i tyle... Ale tak panowie, ktorzy cwiczyli w ltach 80. wyobrazali sobie twardych gosci - pompki i skakanie na kosciach, i walenie po brzuchach, w czasie proby "trojkata sily".
K_P

dziekuje za odpowiedz sa rózne opinie na temat pompek na kościach negatywne i pozytywne, ja słyszałem wiecej pozytywnych napewno to cwiczenie ma swoje wady i zalety jak bardzo wiele rzeczy zreszta :D ja osobiście lubie robic pompki na kościach bardziej niż na otwartych dłoniach :D no ale temat nie jest o robieniu pompek na kościach
Pozdrawiam :D
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024