Skocz do zawartości


Zdjęcie

Igor K. do więzienia?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
108 odpowiedzi w tym temacie

budo_batmanhq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Igor K. do więzienia?
[quote name="budo_.][quote name="budo_BatmanHQ"]Trzeba też pamiętać , że na walkach nie zarobisz dużej kasy .[/quote]
no nie, szczególnie jak sie jest "przeciętnym" zawodnikiem...[/quote]

Wiadomo , że wybiją się tylko najlepsi , reszta musi kombinować .

Co do tego trenera to mogłem się pomylić chodziło mi o tego kick boxera którego stosunkowo niedawno zabito ( było nawet o tym na budo ... )
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Igor K. do więzienia?
|To się napewno pomyliłeś od śmierci Firsta mineło dobre 10 lat.
  • 0

budo_kwiat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 979 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Igor K. do więzienia?
"O ile dobrze słyszałem to ten mistrz kick boxingu też miał swoje za uszami bo ochraniał jakiegoś gangusa . I nie można powiedzieć , żeby go jakieś leszcze zabiły bo podobno przyjechali aż z Ukrainy"
Lepiej żeby nie czytali tego jego uczniowie. Zanim zaczniesz kogoś obrzucać błotem zajrzyj tutaj [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Masz tam informacje na temat Andrzeja Firsta. Jak dla mnie odważny gość, skoro odważył się zadrzeć z chłopakami od „Krakowiaka”.

Kickfan wybacz moje pytanie ale czy Ty przypadkiem nie jesteś tym mistrzem świata, któremu zdarzało się usiąść w „turku” na linach ringu kiedy przeciwnik leżał na deskach (DJ)?
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Igor K. do więzienia?
w zyciu nie zrobiłem turka, chociaż wzdłóżny tak. Nigdy nie byłem mistrzem świata. Chyba nigdy nie walczyłem z Turkiem. Ale cała reszta się zgadza:):)
  • 0

budo_batmanhq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Igor K. do więzienia?

.. cały post ...


Stary nie napinaj się tak .
Nie pamiętałem nazwiska tego kick boxera którego stosunkowo niedawno zabito i stąd ta pomyłka .
  • 0

budo_kwiat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 979 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Igor K. do więzienia?
Czyżbyś nie widział nic niestosownego w swojej wcześniejszej wypowiedzi, do której się odniosłem? To co wcześniej napisałeś to rozsiewanie plotek podważających dobre imie odważnego człowieka. Nie spodobało mi się to i wrzuciłem Ci linka z informacją żebyś zmienił zdanie.
  • 0

budo_batmanhq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Igor K. do więzienia?
No racja zjebałem & wycofuje się z tego rakiem .
  • 0

budo_.:pitman:.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 984 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Igor K. do więzienia?

W dniu 23 listopada 1996 r. na krakowskim osiedlu Azory w bloku 45 przy ul. Stachiewicza, ok. godziny 4-tej rano jeden z mieszkańców znalazł na klatce schodowej krwawiącego Andrzeja Firsta. Andrzej First był mistrzem Polski w kick boxingu. Od kilku lat prowadził, założoną przez siebie, Krakowską Szkołę Sportową "SMOL". Dorabiał też jako szef ochrony w krakowskim klubie "Pasja".

W dniu 22 listopada 1996 r. First powrócił ze zgrupowania kadry do Krakowa. Z dworca, wraz ze swoją dziewczyną, pojechał do domu. Później pojechał do klubu "Pasja", odwożąc po drodze dziewczynę.

Ok. 4-tej rano kolega podwiózł Andrzeja pod blok przy ul. Stachiewicza. Na klatce schodowej mężczyzna został zaatakowany, otrzymując kilkanaście ciosów nożem. Nikt nie widział morderców. Policja dotąd nie zna dokładnych motywów zbrodni, gdyż Andrzej First był człowiekiem wyjątkowo spokojnym i bezkonfliktowym.

Jak poinformowaliśmy w dniu 6 lipca 2000 r. sprawcami tej zbrodni byli bandyci tzw. grupy Krakowiaka, największej grupy przestępczej od kilkudziesięciu lat.

zaraz po jego smierci pisano w komandosie ze wracał z pracy na bramce gdzie sobie dorabiał...był niewyspany...zaatakowali go i wzywał pomocy- wybiegł jego ojciec itp. dostał kilka ciosów nozem w lewą nogę która próbował się bronic...póxniej gdzieś w tv słyszałem że prawdopodobnie załatwili go jacyś goscie spoza granic naszego panstwa...ci sami którzy byli wmieszani w jakas inna afere- chyba J.Dębskiego albo Pershinga (ale raczej tego pierwszego). tak coś mi sie obiło o ucho ale dokładnei nie pamietam :oops:
  • 0

budo_aikidudi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 281 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wadowice/manch.

Napisano Ponad rok temu

Re: Igor K. do więzienia?
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_henryk
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Igor K. do więzienia?
Aresztowanie Igora K. trenera muay thai(jak rowniez czlonka kadry Polski) i zawodnika mma podejrzanego za handel narkotykami i udzial w przestepczej grupie o charakterze zbrojnym to kolejny przypadek gdy osoba zwiazana ze srodowiskiem mma ma powazny problem z prawem.
Pawel Z."Boruta" trener mma z Gdanska zamieszczajacy swoje publikacje w magazynie "Sztuki Walki"(a w ktoryms numerze SW w swoim artykule usilowal udowodnic ze ludzie ze srodowiska mma sa bardzo lagodni i niemal nieskazitelni) byl skazany za pobicie i gwalt.
Karol M.trener bjj i mma z Poznania wystosowywal publicznie grozby karalne pod adresem instruktorow ju-jitsu i aikido oraz dopuscil sie aktow wandalizmu.
Antoni Ch.czlonek kadry narodowej judo oraz zawodnik mma - odsiaduje wyrok za rozboje i udzial w przestepczej grupie o charakterze zbrojnym.
Miroslaw O.-trener bjj i mma (de facto - instruktor bjj/mma zamieszczajcego tutaj posty Kubusia Puchatka) skazany za rozboje i udzial w przestepczej grupie.Co ciekawe Miroslaw O.przez jakis czas prowadzil komercyjne zajecia dla Policji,a obecnie na stronie klubu mma-warszawa widnieje informacja ,ze Miroslaw O.PROWADZI zajecia dla Policji i .... prokuratorow (chyba podczas ewentualnych przesluchan w wiezieniu).
Piotr S."Orzelek"-instruktor jeet kune do w latach 90-tych prowadzil klub walki wrecz i takze szkolil "zolnierzy" ze swiata przestepczego,awansowal w hierarchii przestepczej do rangi osobistego ochroniarza jednego z bossow.Kilka lat temu zostal zastrzelony wraz ze swoim szefem i trzema innymi gangsterami w bialy dzien w kawiarni na warszawskiej woli. Asystentem"Orzelka" w jego klubie sztuk walki byl jeden z obecnych instruktorow krav maga.
W tzw."prestizowych galach" mma w Polsce biora udzial ludzie zwiazani czynnie lub okazjonalnie z grupami przestepczymi i zapewne tylko kwestia czasu jest to kiedy beda kolejne aresztowania.
[/list]
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Igor K. do więzienia?
ty, wez
  • 0

budo_brat pit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 992 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stolyca i okolyca

Napisano Ponad rok temu

Re: Igor K. do więzienia?
dziękujemy Ci henryku za tak dogłębną analizę sytuacji w środowisku sportów walki

Szkoda tylko, że posiadane przez Ciebie informacje w kilku punktach są delikatnie mówiąc nieprecyzyjne. Muszę Cię zmartwić, ale kariery detektywa Ci niestety nie wróżę.

Podając tego typu info, wypadałoby się podpisać imieniem i nazwiskiem (bardzo wskazane) lub przynajmniej podać ich źródło (chociaż przybliżone).

Wtedy twoje informacje mogłyby zostać uznane za wiarygodne. A tak...

Ktoś np. mogłby napisać, że użytkownik pewnego forum trenujący judo o ksywce zaczynającej się na hen i kończącej na yk to znany pedofil skazany za to przestępstwo wyrokiem sądu na pięć lat. A mogłoby się się później okazać, że tak, był skazany ale nie za pedofilię, a za golonkę gruszek z sadu sąsiada, nie na pięć lat a na lanie w d... i nie przez sąd a przez dziadka - jak ten użytkownik miał 8 lat.

Innymi słowy - jak skunks rozsiewasz smród w postaci nieprecyzyjnych plotek sam pozostając anonimowym.

Piotr
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Igor K. do więzienia?
To co wypisales nie dowodzi nic. wymieniasz kilka przpadkow nie dokonca potweirdzonych.
znam przyklady skazanych ksiezy politykow itd. sportowcy rowniez innych dyscyplin byli skazywani. Moim skromnym zdaniem sporty walki i tak w niewielkim stopniu sa zarazone przestepczoscia. Jak by tak bylo pewnie bylyby wieksze pieniadze. Nie wiem jak bylo z Igorem, ale wiem ze osobiscie sprzedawl ciuchy MANTO, nie widzialem tez zeby jezdzil samochodem . widac ze i przestepcy u nas kiepsko stoja. a tak powaznie. Nie skazuj jeszcze go oraz nie przesadzaj.Pozdrawiam
  • 0

budo_.:pitman:.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 984 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Igor K. do więzienia?

Szkoda tylko, że posiadane przez Ciebie informacje w kilku punktach są delikatnie mówiąc nieprecyzyjne.

które dokładnie- jak znasz fakty to sprostuj...z tego co było napisane to o Borucie, Chmielewskim i Kołacinie coś było....znasz dokładnie finał dwóch tych pierwszych spraw?bo ja niestety nie...dopóki ktoś oficjalnie nie poda faktów i nie podpisze tego imieniem i nazwiskiem to pozostaną tego typu spekulacje...i niestety smród :oops:
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Igor K. do więzienia?
henryk jestem wstrzasniety Twoimi rewelacjami, zwlaszcza w moim kontekscie.
Pozdrawiam
K_P
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Igor K. do więzienia?
Panie prokuratorze - przyznaje sie Mirek byl moim 1 trenerem bjj.
K_P
  • 0

budo_delta
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 379 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Igor K. do więzienia?

Panie prokuratorze - przyznaje sie Mirek byl moim 1 trenerem bjj.
K_P


Śmiej się, śmiej!! Już niebawem za to u kogo ćwiczymy albo z kim trenujemy, będziemy sądzeni... :D Tyle tego jest w naszym środowisku... :D

Wszędzie znajdą się ludzie którzy są na bakier z prawem, w każdej społeczności i środowisku.
  • 0

budo_.:pitman:.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 984 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Igor K. do więzienia?

Wszędzie znajdą się ludzie którzy są na bakier z prawem, w każdej społeczności i środowisku.

i w każdym środowisku takie osoby powinny być napiętnowane :evil: szczególnie jeśli są to osoby mające kontakt z dziećmi lub młodzieżą. takie jest przynajmniej moje zdanie w tym temacie...
  • 0

budo_bjjboy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kocham Łuków

Napisano Ponad rok temu

Re: Igor K. do więzienia?
na skasowanie tematu za późno, ale po co komu ta gadka?
podnieca was pisanie o tym? kto kiedy tamto siamto..
nikomu to nie pomoże.
  • 0

budo_.:pitman:.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 984 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Igor K. do więzienia?
niepotrzebnie sie goraczkujesz.... prawda jeszcze nikomu nie zaszkodziła...uważam że wszelkie patologie w swiecie budo powinny być nazywane po imieniu a nie zamiatane pod dywan :evil:

p.s. a pomoże to np. potencjalnym adeptom lub ich rodzicom przynajmniej będą mieli wiedze z kim mają do czynienia...jak ktoś chce trenować u dilera/bandyty/itp itd to jego sprawa-ma prawo ale niech to sie dzieje swiadomie a nie nieswiadomie
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024