Skocz do zawartości


Zdjęcie

Igor K. do więzienia?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
108 odpowiedzi w tym temacie

budo_saygon
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Igor K. do więzienia?
Myślę,że wszyscy tutaj zbyt się zagalopowali.
Osoby długo ćwiczące sztuki walki bardzo rzadko mają kontakt z grupami przestępczymi. Jest to dokładnie promil. Do tego trzeba mieć pewne "predyspozycje ", a z takimi predyspozycjami
nikt nie będzie tak długo ćwiczył sztuk walki aby zostać instruktorem.
Oczywiście są wyjątki takie jak możliwe ,że Igor i kilka osób , które znałem na przestrzeni lat ale jest to znacznie mniejsza ilość niż w innych środowiskach sportowych.
Co do samego Igora to znałem go od wielu lat i to naprawdę dobrze i wiem , że cała sytuacja jest dęta. Znał osoby z wielu grup przestępczych tak jak wiele osób je zna ( nie ma możliwości aby przez lata ćwiczenia na warszawskich siłowniach , a zwłaszcza w "Olimpii" lub dawniej w "Błyskawicy" nie zetknąć się z takimi osobami ) i mógł przy czymś być a Policja zakwalifikowała to jako udział w grupie przestępczej aby mieć większy sukces.
Igor mógł po prostu być w złym miejscu i w złym momencie.
Dlatego po przeczytaniu artykułu nie wnioskujcie od razu , że ktoś był bandytą gdyż może posiedzieć przez kilka miesięcy na sankcji , a potem wszystko może zostać umorzone.
Tego typu rzeczy znamy jako słynne :
" nikt już przez tego Pana życia pozbawiony nie będzie "
  • 0

budo_bjjboy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kocham Łuków

Napisano Ponad rok temu

Re: Igor K. do więzienia?

niepotrzebnie sie goraczkujesz.... prawda jeszcze nikomu nie zaszkodziła...uważam że wszelkie patologie w swiecie budo powinny być nazywane po imieniu a nie zamiatane pod dywan :evil:

p.s. a pomoże to np. potencjalnym adeptom lub ich rodzicom przynajmniej będą mieli wiedze z kim mają do czynienia...jak ktoś chce trenować u dilera/bandyty/itp itd to jego sprawa-ma prawo ale niech to sie dzieje swiadomie a nie nieswiadomie


każdy powinien się opiekować swoim tyłkiem. aby przez przypadek obsranych majtek nie założyć. :wink:
  • 0

budo_loot
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 387 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Igor K. do więzienia?

Jest to dokładnie promil.

nie no padne zaraz :)
  • 0

budo_saygon
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Igor K. do więzienia?

Jest to dokładnie promil.

nie no padne zaraz :)


sztuki walki w Polsce zaczęły się w latach sześćdziesiątych.
przelicz to przez ilość ćwiczących co roku to może nie padniesz :lol: :lol:
  • 0

budo_loot
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 387 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Igor K. do więzienia?
poproszę o dokładną ilość ćwiczących i dokładną ilość cwiącząych, którzy maja lub mieli konflikt z prawem :D
  • 0

budo_saygon
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Igor K. do więzienia?

poproszę o dokładną ilość ćwiczących i dokładną ilość cwiącząych, którzy maja lub mieli konflikt z prawem :D


:lol: :lol: :lol:

tu już zaczyna się demagogia.
Przeciętnie do jednej sekcji od początku lat osiemdziesiątych przychodziło średnio rocznie ok. 100 osób. Teraz jest znacznie mniej ale to już inna sprawa.
Wystarczy spojrzeć na ilość sekcji i stowarzyszeń mamy wtedy jakiś pogląd.
Od tego czasu słyszałem może o ok. 10 przypadkach spektakularnych przekroczeń prawa przez ćwiczących.
Nie mówię tu o osobie, która przyszła na kilka treningów i okradła staruszkę.
Przybliżając od ok. 79 roku od kiedy miałem do czynienia ze sztukami walki przez moje sekcje przewinęło się ok. 12 - 15 tys. osób, z tego był jeden przypadek zabójstwa instruktora należącego do gangu i może ze dwa przypadki poważniejszych naruszeń prawa przez ćwiczących.
Jak widać nie jest to dużo.
:roll:
Podaje tu tylko swoje sekcje.
Mając kontakt z innymi instruktorami także mam przekonanie, że to nie jest jakiś problem.

A najważniejsze to, że ktoś został aresztowany nie znaczy, że jest winny a tylko tyle, że jest zatrzymany.
Za kilka miesięcy może będzie można przeczytać, że już został zwolniony bez postawienia zarzutów, a to już nie będzie przedmiotem dyskusji gdyż nikt na to nie zwróci uwagi.

:roll: 8) 8)
  • 0

budo_marcello
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 69 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Igor K. do więzienia?
jak się zdaje - chodzi o środowisko osób ćwiczych mma
  • 0

budo_loot
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 387 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Igor K. do więzienia?
trafna uwaga.
  • 0

budo_pedagog
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 158 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Igor K. do więzienia?
Czy chodzi o Najskuteczniejszy Mniam Mniam Atak...czy znowu coś miiii umknęło. Pozdrówka dla których wiedzą ,że jaja pobudzają ,ale w większości jaja są tylko niestetyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy!!!!!ciężarem. PeDagog
PS .Padło wiele prawd i bólu, nawet głupoty-)(?) obserwując anonimowe Mizeroty mądrości wystarczy TEJ -jego drodze-doświadczenia- mądrości uwierzcie :!: Ja jestem za wyjaśnieniem spraw ,a odważnych o MMA zapraszam do działu mma -POWODZENIA!!!! :cry: :) :) :) Proszę tylko o nieanimowanego głupca komentarz, 8O
  • 0

budo_loot
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 387 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Igor K. do więzienia?
pan Pedagog znów zaczyna :)
moźna po polsku?
  • 0

budo_pedagog
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 158 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Igor K. do więzienia?
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] jasne ŁÓdż ul.jaracza 40 o każdej porze i dnia ,a Ty bohaterze masz adres i nazwisko????hehe
  • 0

budo_pedagog
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 158 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Igor K. do więzienia?
i zatrudnij kogoś do przeczytania wpisu,by nie było takich sytuacji ja na kung -fu ...oczywiście wie-esz co oznacza te słowo bo do działu zajrzałeś napewno.
  • 0

budo_loot
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 387 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Igor K. do więzienia?
bohaterze?
eeeee?
że co?
  • 0

budo_pedagog
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 158 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Igor K. do więzienia?
Zeby takich SMIECIÓW JAK TY USUWAĆ...hehe że co
  • 0

budo_loot
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 387 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Igor K. do więzienia?
żenada.
nic więcej.
  • 0

budo_mystic
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Igor K. do więzienia?
ale o co chodzi ?
  • 0

budo_loot
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 387 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Igor K. do więzienia?
dobre pytanie.
Pedagog - jesteś niby instruktorem a przypierdalasz się do mnie o chuj wie co jak dres spod sklepu.
chcesz mnie usuwać - przyjeżdżaj do Warszawy. tylko mi powiedz czy mam się bronić czy od razu mnie zastrzelisz czy zbutujesz z kolegami, jak na prawdziwego bezmózga przystało.
  • 0

budo_khunag
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2091 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska!
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Igor K. do więzienia?
Posty PeDagoga to zagadka dla mnie ;)
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Igor K. do więzienia?
proponuje nie reagować na puste zaczepki. Ktoś mówi o piętnowaniu złych postaw. Jeszcze raz przypominam skazujecie kogoś komu jeszcze nic nie udowodniono. Powtarzam trzeci raz, że mam duże wątpliwości co do zarzutów wobec Igora. Artykuł jest bardzo tendencyjny. Czemu nikt nie mówił o całym patalogicznym środwisku sportowym, gdy zamknięto ministra sportu. Przecież to primus inter pares wśród nas. Nie można generalizować. Dlatego że w ten sposób zniszczymy sport. Wskazujmy raczej właściwe postawy. Jak ci coś nie wyjdzie. To chodzisz i krzyczysz jaki jesteś kiepski. NIe. Naprawiasz. NIe myslą się tylko Ci którzy nic nie robią.
  • 0

budo_pedagog
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 158 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Igor K. do więzienia?
Więc niech zostaną zagadką, w końcu to my Polacy wymyśliliśmy Enigme :D by Pedagogów czytywać.PS.A nam strzelać nie kazano-bez przesady,heh .,szkoda ,że twoje mądrości nie mają imienia ani odwagi.Pozdrawiam aczkolwiek w pustkę...i kogo za co,to jest żenada. :!: ale by nowym nie zachciało się zwymiotować na nasze wypociny....mma..dorośnijcie zanim nauczycie się wymawiać. :evil:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024