Skocz do zawartości


Zdjęcie

MISTRZOSTWA POLSKI MUAYTHAI 8-9 GRUDZIEŃ BYDGOSZCZ..........


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

budo_hera
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 183 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

MISTRZOSTWA POLSKI MUAYTHAI 8-9 GRUDZIEŃ BYDGOSZCZ..........
Dziwie się ,że ten temat jeszcze nie został założony więc zakładam :) . Prosiłbym o informacje jak wczoraj przebiegły zawody kto co i jak wygrał/przegrał.
Z Góry Dziękuje
  • 0

budo_lukasbdg79
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gniezno

Napisano Ponad rok temu

Re: MISTRZOSTWA POLSKI MUAYTHAI 8-9 GRUDZIEŃ BYDGOSZCZ..........
Jako że otwarcie krytykowałem dwa lata temu organizowany Puchar Polski MuayThai organizowany w Bydgoszczy pod egidą PZKB, dzis jako pierwszy pochwalę wczorajszą organizację Mistrzostw Polski w formule Muay Thai. Jak na imprezę amatorską turniej od strony organizacyjnej oceniam na 4 + !!! Dość dobra konferansjerka, muzyka, światełka itd., ktos powie że bilet drogi bo 15 zł na imprezę amatorską..ale to przecież koszt jednego drinka w pubie.
Z zawodników na szczególne słowa uznania zasługuje moim zdaniem P. Woźnicki z Płocka... szybkie akcje ręka noga dobra obrona... spory wachlarz technik.
Oczywiście nie wszystkie walki zasługiwały na finał mistrzostw polski, ale to tylko moja opinia. Poszczególnych zawodników krytykowac nie mam zamairu - kto wychodzi na ring juz jest zwycięzcą...duze brawa. Tak tylko rozmarzyłem się jak silna byłaby np kat. 63,5 kg gdyby walczyli zawodnicy PZKB i PZMT... Grabarek, Tomczykowski, Wytwer, aczkolwiek z drugiej strony etap kariery amatorskiej już powinien byc za tymi zawodnikami i myśle ze już tak bedzie.
Kickfan niejednokrotnie mam odmienne zdanie od Ciebie, ale tym razem plus za Bydgoszcz. Od strony organizacyjnej całkiem dobrze to wypadło... [/b]
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MISTRZOSTWA POLSKI MUAYTHAI 8-9 GRUDZIEŃ BYDGOSZCZ..........
dzięki lukas

oczywiście Wożnicki pokazał niezłą walkę, W półfinałach najlepszą dla mnie walką była Uzey ( nie wiem cze nie przekręcam imienia). NIestety musi pracować nad wydolnością.
Zapomniałeś chyba o Cieśłińskim nadal klasa dla siebie. Szkoda Ze do finału nie wszedł Parcheta. W ćwierćfinalach miał dużą przewagę jednak przeciwnik wykonał rzut przez biodro i Marcin wybil sobie bark. Sędziowie zdyskwalifikowali jego przeciwnika, jednak Marcin nie mógł dalej walczyć.

Ja też chciałbym zobaczyć walkę tych dwóch pierwszych których wymieniłeś est do zorganizowania. Ukłon dla Tomczykowskiego za start, gdyz był lub jeszcze jest w szkółce i ma słabę warunki by trenować.
  • 0

budo_lukasbdg79
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gniezno

Napisano Ponad rok temu

Re: MISTRZOSTWA POLSKI MUAYTHAI 8-9 GRUDZIEŃ BYDGOSZCZ..........
Kickfan ponownie musze przyznać Ci rację... juz drugi raz w jednym poscie...skandal he he
Uzey tak - dobrze zapowiadajacy sie zawodnik... Cieśliński niezapomniałem, tyle lat na ringach więc nie ma co komentować... fighter i tyle. Najbardziej to szkoda Marcina Parchety ...Oglądałem jego niejedną walkę najpierw w PZMT potem w PZKB...duży potencjał ogromny duch walki. Szybkiego powrotu do zdrowia.
  • 0

budo_hera
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 183 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: MISTRZOSTWA POLSKI MUAYTHAI 8-9 GRUDZIEŃ BYDGOSZCZ..........
Szkoda ,że tak nie fortunnie skonczyło to sie dla Marcina.
  • 0

budo_hera
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 183 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: MISTRZOSTWA POLSKI MUAYTHAI 8-9 GRUDZIEŃ BYDGOSZCZ..........
Też mam pytanie dysponujecie może walkami z MP ??
  • 0

budo_gagatek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: MISTRZOSTWA POLSKI MUAYTHAI 8-9 GRUDZIEŃ BYDGOSZCZ..........
Ja widzialem zawody organizowane przez PZMT i PZKB. Nie bede porownywal bo to nie ma wiekszego sesu.
Finaly naprawde wypadly super i nie bylo wiekszych wpadek. Walki szly rowno, dwa male pokazy byly tylko tlem dla walk. Poziom rozny ale w wiekszosci calkiem niezly.
Jesli chodzi o pierwszy dzien to bylo kilka malych wpadek ,ktore rzutowaly na obraz tego dnia. 1. Zapodziala sie gdzies muzyczka do walk i przez to kilkanascie minut trzeb bylo czekac. 2. Brak materacy kolo ringu- bezpieczenstwo walczacych.

Chcialbym sie zatrzymac przy kontuzjach... Bark pierwszego zawodnika to poprostu odnowiona kontuzja... zycze szybkiego powrotu do zdrowia. Zaś druga kontuzja tym razem Marcina to technika zakazana w MT wykonana przez przeciwnika. Marcin uderzl potylica o ring ,a potem barkiem na to wszytko spadl przeciwnik... Przeciwnik zobaczl ze wiekszych szans nie ma wiec zaczol faulowac, uderzal nasada rekawicy, stosowal rzuty z judo. Powinno sie wyeliminowac takich "kondonow" by MT bylo ladne i cieszylo oko.
  • 0

budo_blt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z młaj taja

Napisano Ponad rok temu

Re: MISTRZOSTWA POLSKI MUAYTHAI 8-9 GRUDZIEŃ BYDGOSZCZ..........
Czy może ma ktos udostepnic rozpiskę finałów???
  • 0

budo_roughboy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 632 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płock

Napisano Ponad rok temu

Re: MISTRZOSTWA POLSKI MUAYTHAI 8-9 GRUDZIEŃ BYDGOSZCZ..........
Walki w przyszłym tygodniu na PERFEKT-TV !
  • 0

budo_korniko
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:koszalin/szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: MISTRZOSTWA POLSKI MUAYTHAI 8-9 GRUDZIEŃ BYDGOSZCZ..........
jakie obowiazuja kategorie wagowe? i ile mniej-wiecej bylo zawodnikow na te wieksze kategorie? Z gory dziekuje i pozdrawiam.
  • 0

budo_rozzzbooynick
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krk

Napisano Ponad rok temu

Re: MISTRZOSTWA POLSKI MUAYTHAI 8-9 GRUDZIEŃ BYDGOSZCZ..........
poproszę o komentarz...

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MISTRZOSTWA POLSKI MUAYTHAI 8-9 GRUDZIEŃ BYDGOSZCZ..........
Na temat imprezy już się wypowidano, myślę że udana.

Co do artykułu pozwólcie, ale narazie nie będę komentował. W połowie stycznia powiem coś bliżej. W skrócie. Dziennikarka, która została napuszczona przez...., która poprostu szuka taniej sensacji. Najprawdopodobniej będzie zgłoszenie z 212 KK dlatego nie chce kometować. Powiem tylko, iż większośc tego artykułu to niczym nie potwierdzone insyuacje tej pani dlatego decyduje się na drogę sądową. Jeśłi ktopś wie czego tyczy się ten artykuł to pewnie wie o co chodzi. Co do komentarza przedstawiciela urzędu miasta, to też wolę nie komentować po jeśli to prawda to niestety ale będzie pewnie musiał się z tego wytłumaczyć. Wiem jednak że przekręcała praktycznie słowa każdego swojego rozmówcy więc nie mogę potwierdzić czy to powiedział. Rozmawiała z kilkunastoma osobami udało się jej podejść jednego urzędnika,któremu nie podoba się, iż miałem poparcie z rady sportu. I tak sukces ze tylko jedna osoba skrytykowała. Cała reszta to jej radosna twórczość zresztą bardzo kiepska.Polecam : zwroty uderzenie pięściarskie łokciem. Zarzuty o zgłoszeniu stowarzyszenia na mieszkanie prywatne ( 80 % stowarzyszeń jest na mieszkania prywatne). Wydaje gazetę i to sie Pani nie podoba:). Nawet kwota dofinansowania jest nie prawidłowa dostałem niecałe 2,500 zł. Przy 15 000 kosztów przyznacie że jest to mało. Ze związku dostałem 1500 całą resztę zebrałem sam. Całą impreza oficjalnie robiło biuro, które ma we wpisie do ewidencji organizacjia imprez, jednak nawet tego się nie chciało Pani sprawdzić, jak i tego że to samo biuro jest właścicielem "gazety bydgoskiej". O nieistnieniu OSW też bdura, gdyż sąd miesiąc temu wydał mi zaświadczenie o stanie faktycznym. Problem taki, że przy resjestracji w 2000 od samego początku wystąpił błąd, gdyż nie powołano skarbnika, który wymagany jest przez statut przy zawieaniu umów majątkowych. Dlatego miasto nie mogło zawżeć umowyi . Oczywiście błąd nasz ale nie zaóważony przez sąd, który 2 krotnie wydał dokumenty z błędem, który jest obecnie korygowany. Tania sensacja, kiepskiej dziennikarki, a jak się skończy to dowiecie się za jakiś czas.
  • 0

budo_lukasbdg79
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gniezno

Napisano Ponad rok temu

Re: MISTRZOSTWA POLSKI MUAYTHAI 8-9 GRUDZIEŃ BYDGOSZCZ..........
Kickfan co do "faktów" nie będę się odnosił, co do gazety (najbardziej poczytna w mieście), a i dziennikarka nie taka kiepska !
Co do napuszczania ... tyle tematow tam poruszonych, ze chyba to ktoś z Twego bliskiego otoczenia - ale to bardziej pytanie niż stwierdzenie.
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MISTRZOSTWA POLSKI MUAYTHAI 8-9 GRUDZIEŃ BYDGOSZCZ..........
co do dziennikarki, jest to osoba lubiąca szukać afer tam gdzie ich nie ma. Jej silne poglądy ultralewicowe każą jej zaóważać w każdej prywatnej inicjatywie zło. Poczytaj jej artykuły. Jest znana ze swoich tekstów, ale Doda też jest znana tylko nie dlatego że śpiewa a dlatego że jest kontrowersyjna. Artykuł tak naprawdę nic nie odkrywa tylko pokazuje zakrzywioną rzeczywistość. NIe odbierane telefony, trzy firmy, sugerowane kontakty. Porozmawiaj z innymi dziennikarzami to Ci o niej pare słów powiedzą. Ja też mogę stwierdzić że jesteś oszustem bo ukrywasz się za nickiem. A to ze robią to wszyscy(mają nicki). Tak ta Pani odbiera świat. POzatym czego nie jestem pewien ale pisała na zlecenie osoby którą zna. Pomimo iż jest dziennikarzem śledczym nigdy nie napisała o sprawie która nisołaby jej jakieś zagrożenie. O przestępcach itd. Na internecie masz jej artykuły poczytaj.
  • 0

budo_blt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z młaj taja

Napisano Ponad rok temu

Re: MISTRZOSTWA POLSKI MUAYTHAI 8-9 GRUDZIEŃ BYDGOSZCZ..........
kickfan ma rację... Artykuł jest bzdetny i tak naciągany, że aż dziw iż się nie pojawił w "Wyborczej" :lol: Ale do szerokiej opinii trafia i wszyscy potęm węszą i snują domysły a "dziennikarze" żyją z wywoływania taniej sensacji 8)
  • 0

budo_tlk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MISTRZOSTWA POLSKI MUAYTHAI 8-9 GRUDZIEŃ BYDGOSZCZ..........
a jakieś wyniki gdzieś można zobaczyć???
troszke czasu już minęło,a wyników nie ma
  • 0

budo_tlk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MISTRZOSTWA POLSKI MUAYTHAI 8-9 GRUDZIEŃ BYDGOSZCZ..........
a to jednak nie bedzie...
kickfan, co z Tobą
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MISTRZOSTWA POLSKI MUAYTHAI 8-9 GRUDZIEŃ BYDGOSZCZ..........
Święta i zaległości w firmie:)

Za to Rough na wysokości zadania. Oglądajcie walki z finałów
  • 0

budo_tlk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MISTRZOSTWA POLSKI MUAYTHAI 8-9 GRUDZIEŃ BYDGOSZCZ..........
mam nadzieję, że po swiętach zaległości zostaną nadrobione
o i jeszcze jakby ktos podał około ilu zawodników startowało, byłoby git
  • 0

budo_mtklub
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MISTRZOSTWA POLSKI MUAYTHAI 8-9 GRUDZIEŃ BYDGOSZCZ..........
Oglądając to można śmiwało stwierdzic ,że poziom nie za bardzo ( siła , hamówa) ,a gdzie technika i finezja ?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024