Skocz do zawartości


Zdjęcie

Powrót do formy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

budo_zielonychlopek
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Powrót do formy
Witam wszystkich mam maly problem po roku nierobienia nic chcial bym wrocic do formy, tz. mialem roczna przerwe zpowodu kontuzji kolana 3 miesiace gips potem rehabilitacja, ogolnie nie robilem nic od stycznia tego roku ale juz nie moge tak siedziec 8) wczesniej trenowalem bjj i mma 4 razy w tyg i silownie. czuje ze z kolanem jest ok na tyle zebym mogl zaczac trenowac, tylko nie wiem od jakiej strony sie za to zabrac. przytylem prawie 8 kg w tym czasie glownie w okolicy brzucha wienc tego chcial bym sie pozbyc a nabrac znowu masy w miesniach, wzmocnic sile i wytrzymalosc, na treningi narazie nie moge bo popludniami mam wyklady w szkole. prose o pomoc bo nie mam pojecia jak do tego sie zabrac czy da sie zgubic brzuch zwiekszajac mase i sile miesniowa jakie ewentualnie kupic odrzywki, czy tylko biegac???? czekam na odp .
pozdrawiam
  • 0

budo_silver
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 747 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:88.1 FM
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: Powrót do formy

czuje ze z kolanem jest ok na tyle zebym mogl zaczac trenowac

A co na to znachor (lekarz)? Kontuzje mają to do siebie, że jak ich porządnie nie wyleczysz, to pod odnowieniu się możesz pauzować 2x dłużej albo i dożywotnio.
  • 0

budo_szerszy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 680 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TYCHY
  • Zainteresowania:Zapasy

Napisano Ponad rok temu

Re: Powrót do formy
pierdol brzuch na treningach samo sie zrobi -kontuzja kolana to lipa - bedzie sie odnawiac dlatego teraz najważniejsze dla ciebie to ćwiczenie z cieżarem na czwórki i powrót na trening.
  • 0

budo_dark_man_x
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Tąd

Napisano Ponad rok temu

Re: Powrót do formy
lekarz mowi ze moge sobie biegac :) ale biegac to ja moge w sobote po lesie ja chce cos robic. Nabrac jakies sily, jakiegos miesnia a nie 97 kg i wielki brzuch no i na treningi zaczac chodzic wiem ze tam najszybciej dojde do formy ale jeszcze miesiac musze czekac, to na slice aeroby chyba benda dobre przez ten czas?
  • 0

budo_dark_man_x
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Tąd

Napisano Ponad rok temu

Re: Powrót do formy
btw. Zielonychlopek to ja tylko nie umialem zalogowac sie na forum, dawno mnie tu nie bylo
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024