Skocz do zawartości


Zdjęcie

Powrót Michalczewskiego na ring w maju!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

budo_radio sdwreplay
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Powrót Michalczewskiego na ring w maju!!!
Jak donosci Radio SDW Replay (replay24.eu) Michalczewski stoczy sensacyjny w świecie boksu pojedynek z Rockym.
  • 0

budo_jakub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2280 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Powrót Michalczewskiego na ring w maju!!!
balboa? :lol: :lol: :lol:
  • 0

budo_gagatek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Powrót Michalczewskiego na ring w maju!!!
Narazie za malo detali znamy ale z tego co onet napisal to w maju mial by walczyc.... ciekawe na jakim dystansie rund... fajnie bedzie zobaczyc jeszcze raz choc wiem ze to nie bedzie to samo...
  • 0

budo_simon mol
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 135 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Powrót Michalczewskiego na ring w maju!!!
ciekawe bedzie jak sobie poradzi darek trzymam kciuku :)
  • 0

budo_zagier
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 738 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Goettingen

Napisano Ponad rok temu

Re: Powrót Michalczewskiego na ring w maju!!!

Narazie za malo detali znamy ale z tego co onet napisal to w maju mial by walczyc.... ciekawe na jakim dystansie rund... fajnie bedzie zobaczyc jeszcze raz choc wiem ze to nie bedzie to samo...


Jeżeli chodzi o detale...
Przeciwnikiem Michalczewskiego będzie na 100 % Graciano Rocchigiani, zresztą dobry znajomy Tigera (Tiger wygrał z nim już dwukrotnie przez KO).
Data : 24 maj 2008 r.
Miejsce : Tui Arena, Hannover
Walka odbędzie się na dystansie 10 rund.
Jak dla mnie to jest "odgrzewanie kotleta", ale czemu się dziwić skoro pewnie jeden i drugi potrzebują gotówki. Z drugiej strony niemcy lubią takie "come backi" także show będzie napewno przedni, tylko czekać jak znów będzie walczyć Henry Maske.
  • 0

budo_marcello
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 69 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Powrót Michalczewskiego na ring w maju!!!
Akurat kto jak kto ale Darek Michalczewski gotówki nie potrzebuje ponieważ jego firmy dobrze prosperują, a pisanie o "odgrzewaniu kotleta" jest w tym przypadku głupie i świadczy o nieznajomości tematu.Pozdrawiam
  • 0

budo_zagier
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 738 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Goettingen

Napisano Ponad rok temu

Re: Powrót Michalczewskiego na ring w maju!!!

Akurat kto jak kto ale Darek Michalczewski gotówki nie potrzebuje ponieważ jego firmy dobrze prosperują


Posłuchaj Michalczewski ma zasądzone płacenie miesięcznych alimentów swojej byłej żonie liczonych w tys. i choćby nie wiem jak dobrze prosperowały te firmy (z tego co wiem jedna to fundacja pomagająca dzieciakom z okręgów patologicznych - szacunek, druga to firma ubezpieczeniowa, o której nie słychać za dużo) to i tak największą kasę miał zawsze z Boksu.

a pisanie o "odgrzewaniu kotleta" jest w tym przypadku głupie i świadczy o nieznajomości tematu.Pozdrawiam


A jak nazwiesz powrót dwóch 40 - latków, którzy owszem święcili sukcesy, ale w latach 90 - tych, gdzie cała ameryka bała się pojedynków z Tigerem.
Z całym szacunkiem dla obu zawodników to ich czas już dawno minął, ale z ciekawości obejrze :) .

Co do Ciebie marcello to oglądaj mniej filmów o "starych mistrzach", skąd wiesz w jakiej są dyspozycji (Rocchigiani ostatnio siedział w więzienu, a Michalczewski "ostro tańczył") czy formie psychicznej, nikt nie wie, a jeżeli dalej obstawiasz że jest to walka roku, to podam Ci 10 przykładów ciekawszych walk choćby w samej wadze D.M. To tyle do mojej nieznajomości tematu :wink: .
Pozdrawiam.
  • 0

budo_marcello
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 69 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Powrót Michalczewskiego na ring w maju!!!
Tylko potwierdzasz,że masz niewielkie pojęcie o tym o czym piszesz i
nikt nie twierdzi ,że ta walka jest jakimś powrotem do regularnych walk Michalczewskiego na ringu ,a tylko zakontraktowanym pojedynkiem ...i póki co to wszystko.Ludzie chcą oglądać pojedynek tych pięściarzy i dlatego organizuje się go.
I nie wciskaj tu bezsensownie jakiś kitów o oglądaniu jakiś "starych filmów" i nie wmawiaj ,że twierdziłem ,że będzie to jakaś "walka roku". Miejmy nadzieję że to będzie niezły pojedynek...a poza tym w więzieniu(niemieckim) można mieć całkiem znośne warunki do trenowania,a Michalczewski na pewno nieprzygotowany nie wystąpi do tej walki.
Pozdrawiam.
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Powrót Michalczewskiego na ring w maju!!!
A w jakiej wadze zawalcza?
Bo jak ogladalem naszego bylego piesciarza jakos w Tv, to zblizl sie do ciezkiej raczej.
K_P
  • 0

budo_vicek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 306 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Osiedla Hutnik
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Powrót Michalczewskiego na ring w maju!!!
Kibicowac wiadome komu bede :-) ale co jak co wielcy mistrzowie nie powinni wracac na ring bo moze sie to skonczyc tragicznie, kleska, klapa...Powinien odejsc w blasku chwaly jako nie pokonany!! To jest moje zdanie...Darek wielki boxer i takim go bedziemy pamietac:)!!
  • 0

budo_marcello
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 69 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Powrót Michalczewskiego na ring w maju!!!
ViCEK! Michalczewski przegrał dwie swoje ostatnie walki ,zatem nie zostanie niepokonanym....
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Powrót Michalczewskiego na ring w maju!!!
Czepiasz się szczegółów :wink:
  • 0

budo_vicek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 306 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Osiedla Hutnik
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Powrót Michalczewskiego na ring w maju!!!
Marcello pioszesz jak bym tego nie wiedzial :wink: powinien odejsc przed tymi walkami i to mialem na mysli :) patrz czytaj przyklad pana Lewisa :)
  • 0

budo_marcello
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 69 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Powrót Michalczewskiego na ring w maju!!!
nie musiał i nie chciał odchodzić przed tymi walkami,a wygrana tak naprawdę dawała mu jeszcze większe możliwości wyjścia na ringi amerykańskie...a że się stało jak się stało to chwała Michalczewskiemu ,że po drugiej przegranej walce nie próbował na niższym pułapie walczyć aby znów ewentualnie znalezc się na szczycie
  • 0

budo_g-man
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 345 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Powrót Michalczewskiego na ring w maju!!!
Myślę, że niektórzy się za bardzo czepiają. Mi się idea takiej walki bardzo podoba chociażby dlatego, że są to właśnie dawni mistrzowie i wiele jeszcze mogą pokazać. Z miłą chęcią zobaczę lewy prosty Michalczewskiego w akcji. Poza tym jest to o wiele lepsze niż Riddick Bowe w MMA :roll:

PS. Wolałbym, żeby sklepał Tiozzo ;)
PS2. Żadna porażka raczej nie zmyje chwały Tygrysa. Jak dla mnie jest to najwybitniejszy polski pięściarz. Mam nadzieję, ze przebije go kiedyś Adamek.
  • 0

budo_.:pitman:.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 984 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Powrót Michalczewskiego na ring w maju!!!

nie musiał i nie chciał odchodzić przed tymi walkami,a wygrana tak naprawdę dawała mu jeszcze większe możliwości wyjścia na ringi amerykańskie...a że się stało jak się stało to chwała Michalczewskiemu ,że po drugiej przegranej walce nie próbował na niższym pułapie walczyć aby znów ewentualnie znalezc się na szczycie

jak dla mnie to troche juz za póxno było na wchodzenie na ring amerykański...osobiście uważałem że powinien skończyc kariere jakos 3 walki wcześniej...wygrywał fuksami...nie byl juz taki szybki...pozatym niektóre walki kosztowały go duzo zdrowia...to wszystko sie kumuluje w organizmie, dochodzi wiek i gorszy timing...wolałbym zeby odszedł jako niepokonany ale to jego sprawa co robi...
  • 0

budo_tabs1991
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Powrót Michalczewskiego na ring w maju!!!
Ja jestem całym sercem z Darkiem. Wierze w niego i jestem pewny, że nas czymś zaskoczy. Mam nadzieje, że zaskoczy nas niebywałą formą i piękną wygraną :) .
  • 0

budo_marcello
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 69 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Powrót Michalczewskiego na ring w maju!!!

Myślę, że niektórzy się za bardzo czepiają. Mi się idea takiej walki bardzo podoba chociażby dlatego, że są to właśnie dawni mistrzowie i wiele jeszcze mogą pokazać. Z miłą chęcią zobaczę lewy prosty Michalczewskiego w akcji. Poza tym jest to o wiele lepsze niż Riddick Bowe w MMA :roll:

PS. Wolałbym, żeby sklepał Tiozzo ;)
PS2. Żadna porażka raczej nie zmyje chwały Tygrysa. Jak dla mnie jest to najwybitniejszy polski pięściarz. Mam nadzieję, ze przebije go kiedyś Adamek.


DOKŁADNIE TAK.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024