Skocz do zawartości


Zdjęcie

Olimp Gain Bolic 6000


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Olimp Gain Bolic 6000
Witam. Co myślicie o tym preparacie? Aktualnie mam 3 treningi w tygodniu oraz chciałem do tego dorzucić jeszcze 2x siłkę, z myślą o której pytam o ten środek. Pomoże to w ćwiczeniach siłowych lub przybraniu na masie, czy lepiej sobie odpuścić? W kwestii odżywek jestem totalnym laikiem :wink: . Pozdro

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_piotrekde1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 853 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp Gain Bolic 6000
Napewno pomoże w budowie masy, właściwie to po to on jest :wink:
  • 0

budo_kubas§
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp Gain Bolic 6000
na pewno pomoże przy robieniu masy pomoże, 3 porcje to 1,1k kcal

:-)
  • 0

budo_tito_ortiz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 381 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp Gain Bolic 6000
Nie testowalem nigdy ,ale ludziki z forum kulturystycznych wypowiadaja sie o GB6000 bardzo pozytywnie.
  • 0

budo_silver
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 747 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:88.1 FM
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp Gain Bolic 6000
jet, a dietę masz? Jak się nie chcesz otłuścić, to nie przesadzaj z gainerem - to tylko węglowodany, które możesz również dostarczyć jedząc chociażby ryż, makaron.

Nie pij takiego shake'a szybko i nie mieszaj gain bolic'a z wodą, bo ma specyficzny smak :? (o niebo lepszy w połączeniu z chudym mlekiem).
  • 0

budo_czarny_tygrys
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 620 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp Gain Bolic 6000
Tylko ta kreatyna tam jest niepotrzebna. Śmieszna porcja. Poza tym mała ilość białka, więc opcja raczej dla hardgainerów. Jak patrzeć na proporcję jakości do ceny to rzeczywiście jest to produkt godny polecenia. Osobiście jednak wolę Mass XXL Trecka.
Pozdrawiam.
  • 0

budo_famas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp Gain Bolic 6000
15 g białka na 100 g to bardzo mało . 75 zeta za coś takiego sobie liczą :? Kumpel pare dni temu kupił jakiegoś gainerka w którym miał chyba 40 g na 100 g i zapłacił 56 zeta (3kg)
Ja bym na twoim miejscu poszukał czegos z mniejszą ilością węglowodanów a z większą ilością białka.
Zastanów się czy napewno chcesz kupić gainerka przez internet . Poczta może ci nabić takie koszty przesyłki że lepiej cie wyjdzie kupić normalnie w sklepie . Pozdro.
  • 0

budo_tori
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 503 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:scyzorykowo
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp Gain Bolic 6000
Świetnie przyjmuje się przed snem. Dziennie mam 2 treningi- pierwszy MA, albo basen. Drugi, przed snem to zwykle sprawnościówka i techniki ręczne z mniejszymi obciążeniami (zwykle 2 kg na rękę). Walę sobie porcję przed prysznicem, zanim rzucę się spać. Rano czuję, że mięśnie są pełne. Nie mam odczucia totalnego wypompowania i biszkoptowej rzeźby. Przez wakacje nie miałem treningów ma, na basen też nie chciało się chodzić, także urósł mi trochę brzuch. Ofkoz był płaski, ale trochę wyleciał do przodu ;) Teraz siłówka, sprawnościówka, basen i ma + bolic olimpu dały mi w miarę dobrą rzeźbę. Trochę jest motyli, trochę rąk, a brzuch pozostaje niemal wklęsły :) Jestem zadowolony, poza tym 4 kg w aptece cefarm24 wyniósł mnie niecałą stówę.
  • 0

budo_ptaszysko
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp Gain Bolic 6000
kup sobie WPC chociażby Ostrowie jak nie masz dużo hajsu, a węgle bierz z ryżu chociażby czy płatków

GB to kiepski jakościowo produkt. Nie wiem o jakich forach kulturystycznych się oni pochlebnie wypowiadają

Ja osobiście wogóle nie widzę sensu pakowania kasy w gainery

szejk z białka+płatków jest o niebo lepszy
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024