Skocz do zawartości


Zdjęcie

OSTROWIA CZY ŁOWICKIE


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

-US-
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1362 postów
  • Pomógł: 0
20
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:173
  • Waga [kg]:82

Napisano Ponad rok temu

OSTROWIA CZY ŁOWICKIE
Witam ;)


Które białko jest lepsze???
Ostrowia czy Łowickie.
Proszę o opinie osób, które jadły te białko.
  • 0

 

 


HiTi

    Uczeń

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 568 postów
  • Pomógł: 0
18
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:178
  • Wyciskanie [kg]:105
  • Martwy ciąg [kg]:135
  • Waga [kg]:76

Napisano Ponad rok temu

Re: OSTROWIA CZY ŁOWICKIE

Witam ;)


Które białko jest lepsze???
Ostrowia czy Łowickie.
Proszę o opinie osób, które jadły te białko.

mailem tylko ostrowie...
jezeli wystarczy ci dobre bialko za male pieniadze to ostrowie wez,smak straszny ale trudno ;d
łowickiego niemialem ale podobno 10x lepszy smak,jakosc ta sama jedyie cena wieksza
twoj wybor
pzdr
  • 0
Nie jesteś wielki ? A zadaj sobie pytanie - piłeś mleko? No właśnie
pomogłem? daj "+" nie bądz pipa ;]

neymeg
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:Silesia Superior
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:kmwtw. ;)

Napisano Ponad rok temu

Re: OSTROWIA CZY ŁOWICKIE
ja piłem białko Ostrowia WPC 80%, eleganckie białko.

w smaku troche nie bardzo (mialem naturalne) ale dodawalem kilka lyzek kakao slodzonego i bylo swietne ;)

co do efektów, ciezko okreslic. bralem bialko 28 dni dokladnie, bez diety po 2 porcje dziennie i w te 28 dni przyszlo mi 2kg.

kiedys czytalem, ze student porownywal bialko wlasnie Ostrowii z jakims amerykanskim shitem ;)

to na ostrowii wyszlo 78,9% bialka (nie pamietam dokladnie, cos kolo tego) a na 70% amerykanskim bialku 56,6%!

pozatym oni maja te maszyny do ultrafiltrowanego bialka bo kupili je z zagranicy (teraz pisze o Ostrowii)


takze ja polecam te bialko, a od stycznia kupuje 2700g jakiegos smakowego tym razem ;)
  • 0
' im wiecej kropli potu na treningu, tym mniej kropli potu podczas walki '

-US-
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1362 postów
  • Pomógł: 0
20
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:173
  • Waga [kg]:82

Napisano Ponad rok temu

Re: OSTROWIA CZY ŁOWICKIE
Wg moich obliczeń to łowickie tańsze chyba jest.
Co do jakości to też widziałem te badania na konkurencyjnym forum,a łowickiego jeszcze chyba nikt nie badał,a w dodatku łowickie jest made in Megabol ,więc kto wie co oni tam dosypują ;)
Na ostrowie miałem taki pomysł,zęby do każdej porcji białka dodawać trochę syropu, np.malinowego, i myślę ,że by było git.
  • 0

 

 


firefly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1838 postów
  • Pomógł: 0
169
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:od połowy 2007
  • Wzrost [cm]:172

Napisano Ponad rok temu

Re: OSTROWIA CZY ŁOWICKIE
http://forum-kultury...opinia-relacja/ tutaj moja obszerna recenzja
http://forum-kultury...o-wpc-łowickie/ a tutaj zebrane przezemnie informacje nt prawdziwości składu itd
  • 0
Pomogłem? Daj plusa:)

Kawałek na ten tydzień:

http://www.youtube.com/watch?v=Zq64GRGpLQc

peper
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 224 postów
  • Pomógł: 0
9
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:191
  • Biceps [cm] :42
  • Przysiad [kg]:100 seria
  • Wyciskanie [kg]:100 seria
  • Martwy ciąg [kg]:120 seria
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

Re: OSTROWIA CZY ŁOWICKIE
ja ci powiem tak wpierdalalem od zajebania różnych białek między innymi ostrowie i łowieckie...

ostrowia była tak ochydna ze polowe wyjebalem do kiblla , łowieckie zaś w porównaniu do ostrowi to niebo w gębie , oczywiście nie można tego porównać do matrixa ale smak kruche ciastko czy wanilia dają rade
  • 0
Ja i moja niunia kochamy się na ostre, w pięciogwiazdkowym hotelu, mamy do tego celu wszystkie pokoje

Kwachu
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: OSTROWIA CZY ŁOWICKIE
Panowie to białko w praktyce nie bedzie się przyswajało, jest bardzo słabo obudowane w witaminy i minerały, co oznacza ż ewasze pieniadze ladują w szambie.
  • 0

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: OSTROWIA CZY ŁOWICKIE
Ostrowia ma przebadany skład ale podobno ohydny smak i piane, łowickie jadłem i całkiem ok smak i się prawie nie pieni , ale nie wiem czy były już badania składu- te białko jest produkowane przez megabol.
  • 0

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: OSTROWIA CZY ŁOWICKIE
Ostrowia ochydna w smaku ale z mlekiem nie czuć smaku (w przypadku bananowego smaku) i się pieni ale piana po chwili schodzi. Łowiciego jeszcze nie jadłem więc nie mam zdania o nim.
  • 0
Dołączona grafika

Kwachu
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: OSTROWIA CZY ŁOWICKIE
Czyli odzywka ma słabe cechy sensoryczne. Co świadczy że nasz organizm bedzie ją słabo przyswajal.
Czy Megabol jest dobra firma? Nie bądzmy śmieszni, caly nasz polski rynek dominuje w reklamie, w wypadku produkcji odzywek jesteśmy bardzo słabi
  • 0

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: OSTROWIA CZY ŁOWICKIE

Czy Megabol jest dobra firma? Nie bądzmy śmieszni, caly nasz polski rynek dominuje w reklamie, w wypadku produkcji odzywek jesteśmy bardzo słabi


Megabol może nie, ale taka firma jak Olimp produkuje już odżywki na wysokim poziomie.Czy w końcu Polacy przestaną się zachwycać odżywkami z USA gdzie jest najwięcej wałów i jeszcze trzeba za to słono płacić.
  • 0

Kwachu
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: OSTROWIA CZY ŁOWICKIE
Wcale się nimi nie zachwycam, bo nigdy a ni Olimp a ni żadna firma za oceanu nie będzie miał lepszej odzywki od mięsa czerwonego, jajek.

Porównaj sobie na przykład białko Doriana(nie ma już w sprzedaży) z którymś z białek olimpa, widzisz różnice?
  • 0

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: OSTROWIA CZY ŁOWICKIE

Wcale się nimi nie zachwycam, bo nigdy a ni Olimp a ni żadna firma za oceanu nie będzie miał lepszej odzywki od mięsa czerwonego, jajek.

Porównaj sobie na przykład białko Doriana(nie ma już w sprzedaży) z którymś z białek olimpa, widzisz różnice?


Ej ja mówię o odżywkach a nie o jedzeniu, nie musisz mi uczyć że jedzenie jest lepsze od odżywek heh.
Poza tym Polak zawsze ma tak że go jara wszystko za oceanu , nawet jakby to było gówno w proszku z barwnikami, aromatem i do tego była by plakietka ze składam oraz ładne opakowanie to ktoś by to łyknął.Nie mówię że w Ameryce mają słabe odżywki bo niektóre są naprawdę godne uwagi, ale nie przesadzajmy.
  • 0

Kwachu
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: OSTROWIA CZY ŁOWICKIE
Nie odpowiedziałeś na moje pytanie.
Podam ci to na przykładzie jaki podał mi jeden mądry człowiek
Olimp wykopuje ziemniaka z ziemi i myje go wkłada w opakowanie sprzedaje go klientowi
Firma za oceanu wykopuje ziemniaka, myje, obiera go, gotuje, dodaje przyprawy, masła, ładnie podaje na talerzu.

Zauważyłeś różnice w cechach sensorycznych pomiędzy odzywkami z polski a tymi za oceanu??
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024