Skocz do zawartości


Zdjęcie

egzaminy na pasy w KB


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
57 odpowiedzi w tym temacie

budo_stypek007
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:OSTROŁĘKA

Napisano Ponad rok temu

egzaminy na pasy w KB
Wiecie cos moze o jakis egzaminach na pasy które sie bede odbywac w mazowieckiem w najblizyszm czasie? Chcialbym sie sprawdzic i zdac na biało żółty pas, a moze ktos z was zdawał na biało zółty i powie jak to wygląda w praktyce bo na stronie kickboxingu jest tylko napisane co jest wymagane. Może powinien zacząć od białego ale to chyba nie ma sensu bo trenuje juz dłuzszy czas fakt że ze szkoleniówek ale jakos mi to wychodzi.
  • 0

budo_khunag
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2091 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska!
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: egzaminy na pasy w KB

ale jakos mi to wychodzi


Powiedział Ci to jakiś trener, czy sam tak uznałeś?
  • 0

budo_fazi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: egzaminy na pasy w KB
Ogolnie, zazwyczaj egazminy sa na sekcji, przyjezdza w umowionym czasie egzaminator... dla ludzi spoza sekcji to nie mam pojecia jak jest, byc moze gdybys skontaktowal sie ze zwiazkiem cos by to dalo... a co do powyzszego postu, to niestety racja, ale musialby Cie ktos najpierw "obejrzec" i wychwycic bledy, bo jednak jakies beda napewno.
  • 0

budo_thunderbolt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: egzaminy na pasy w KB
U mnie podczas egzaminow na te pierwsze stopnie mozna bylo wplacic pieniadze z gory na bialy z zoltym a jezeli ktos nie dal sobie rady na zolta koncowke to zwracano mu ta czesc pieniedzy i zostawal przy bialym . Takze jezeli chcesz to mozesz zaryzykowac i tak nic na tym nie stracisz :) . A egzaminy wygladaja wszystkie tak samo tak mi sie wydaje : rzedy , techniki , walki zadaniowe i zdajesz albo nie zdajesz ;]
  • 0

budo_stypek007
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:OSTROŁĘKA

Napisano Ponad rok temu

Re: egzaminy na pasy w KB
Dzięki za pomoc, zapisze sie poprostu do jakies sekcji w warszawie i bede tam jezdzic z raz w mieisacu na trening i powoli sobie te pasy porobie. Szkoda tylko ze tak pozno zaczalem trenowac, mam 23 lata i pewnie do czarnego juz nie dojde:)
  • 0

budo_thunderbolt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: egzaminy na pasy w KB
Nigdy nie mow nigdy :P P
  • 0

budo_bachen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 343 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: egzaminy na pasy w KB
Nie chciałbym być nie miły, ale po jaki chu* ci ten pas? Mówisz, że trenujesz sam ( zatem na zawody nie jeździsz gdzie są wymagane stopnie, żeby startować ).
Dlaczego więc ? Dla lansu czy chcesz sobie w CV wpisać? :) :)
  • 0

budo_fazi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: egzaminy na pasy w KB
heh, w sumie fakt ze w kb nikt sie z pasami nie obnosi specjalnie, poprostu masz papier. No, ale papier tez zawsze moze sie przydac no i jest jakby zwieczeniem, widzialnym efektem tego co robisz :wink:
  • 0

budo_ozzz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 594 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: egzaminy na pasy w KB
Najbardziej widocznym efektem tego co robisz jest medal\puchar na półce :D A jak już naprawdę to robisz dobrze to HL na youtube :D

Taki delikatny OT ale nie mogłem się powstrzymać :)
  • 0

budo_partyzant
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1872 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska Zachodnia

Napisano Ponad rok temu

Re: egzaminy na pasy w KB
stypek, jak chcesz się sprawdzić zawalcz na zawodach a nie jakieś przypałowe paski będziesz kolekcjonować i jeszcze siano tracić na nie.
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: egzaminy na pasy w KB

No, ale papier tez zawsze moze sie przydac no i jest jakby zwieczeniem, widzialnym efektem tego co robisz :wink:


w kickboxingu nie, moze się lepiej zapisz na taekwondo :wink:
  • 0

budo_fazi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: egzaminy na pasy w KB
eee, sally, to do mnie pisales? bo nie obczailem

papier sie przydaje chociazby na zawodach, jak chcesz stac na bramce, sluzyc w policji/ borze czy gdzie tam chcesz, a zyskujac kolejny stopien zawsze czujesz, ze pniesz sie do gory :) , zreszta napisalem na poczatku, ze w kb nie obnosi sie z pasami i w sumie nie sa czyms strasznie pozadanym i nieodzownym
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: egzaminy na pasy w KB

eee, sally, to do mnie pisales? bo nie obczailem


bardziej do stypek007, do zawodów to fakt (trzeba zapłacic przed startem jak się nie ma)pytanie brzmi po co komus kto nie startuje. co do policji to nie wiem, ale wiem że ktos gdzies chciał do ochrony to raczej cenią umiejętności praktyczne niż papier. a co do tego pięcia wyżej to moze i czujesz ale to czucie może Cie zwodzic, bo te egzaminy naprawde nie mierzą postepu..a wogóle jakie egzaminy :wink:
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: egzaminy na pasy w KB
THE BELT IS IN THE RING
  • 0

budo_stypek007
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:OSTROŁĘKA

Napisano Ponad rok temu

Re: egzaminy na pasy w KB
Do policji ten pasek mi nie potrzebny bo juz jestem, ale wiecie o co chodzi po pierwsze to potwierdzenie swoich umiejętności a po drugie chciałbym zrobic sobie instruktora kickboxingu w przyszłości a do tego jest potrzebny chyba brązwoy jak sie nie myle.
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: egzaminy na pasy w KB
stypek007, naprawde polecam taekwondo korespendecyjne (ESKK prowadzi) nauka bezstresowa, we własnym tempie (co podkreślają w reklamówce kursu), egzaminy zapewne wliczone w program..a potem możesz uzyskac stopień instruktora..korespondencyjnego :wink: ale stopień to stopień :)
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: egzaminy na pasy w KB

ale wiecie o co chodzi po pierwsze to potwierdzenie swoich umiejętności.

Ja mam inne podejscie. Uwazam ze umiejetnosci potwierdza sie startujac w zawodach, czy bedzie to judo, taekwondo, bjj czy kick boxing.
Sally co ty w ogóle odpierdalasz? Chlopak pisze ze potrzebuje brazowego pasa by zostać instruktorem w kicku a ty mu wyjezdzasz z TKD w ESKK. Jesteś śmieszny ale nie jestes zabawny...
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: egzaminy na pasy w KB

Sally co ty w ogóle odpierdalasz? Chlopak pisze ze potrzebuje brazowego pasa by zostać instruktorem w kicku a ty mu wyjezdzasz z TKD w ESKK. Jesteś śmieszny ale nie jestes zabawny...

nie Mate,to ty odpierdalasz. co to znaczy "potrzebuje pasa"? jak potrzebuje to niech sobie kupi, ale jak potrzebuje kupić to niech nie robi tego w kickboxingu bo mi zalezy (jakoś tak z sentymentu) zeby tu utrzymac jakis poziom, więc odsyłam chłopaka do TKD, bo tam poziom jest mniej ważny za to pasy w cenie.
jak ktoś zaczynając trenowac KB myśli o zdobywaniu pasów a nie rozwijaniu umięjętności i testowaniu ich w walce to znaczy że jego decyzja co do wyboru stylu była raczej chybiona , moim zdaniem
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: egzaminy na pasy w KB

jak ktoś zaczynając trenowac KB myśli o zdobywaniu pasów a nie rozwijaniu umięjętności i testowaniu ich w walce to znaczy że jego decyzja co do wyboru stylu była raczej chybiona , moim zdaniem

Masz racje. Jesli pas jest potrzebny zeby zostac instruktorem to niech sobie zdaje bo i tak wiemy ze pas to za malo by byc dobrym instruktorem. Mnie gówno obchodzi po co Skypek007 trenuje kicka. Jak tylko po to by zdobywac pasy to tez mysle ze z wyborem stylu zle trafil. Pozdro.
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: egzaminy na pasy w KB
Sally, no offense, śmiecisz tylko w tym temacie.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024