Skocz do zawartości


Zdjęcie

The Contender Asia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

budo_buaya
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 200 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

The Contender Asia
Co myslicie o tym przedsiewzieciu?W tym programie gdzie wystepowali bokserzy,wg mnie byli raczej na srednim poziomie..Ciekawe jak bedzie jesli chodzi o zawodników muay thai.Maja byc wyselekcjonowani przez federacje WMC wiec raczej nie powinno byc zle.Osobiscie uwazam,ze taki program moze ruszyc co nieco zainteresowanie co do muay thai.I bardzo dobrze:)
  • 0

budo_mnino
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Osjaków
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: The Contender Asia
Zainteresowanie wzrośnie jeśli większe stacje zdecydują sie na emisję tego programu. U nas zapewne będą walczyć o to jak o Euro :)
  • 0

budo_buaya
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 200 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: The Contender Asia
Dziwi mnie to,bo taki program naprawde moglby zyskac dobra ogladalnosc gdyby go dobrze rozleklamowac.Ja odczulem treningi mt na sobie i wiem jaka to jest praca,ale mam tez kumpli laikow,ktorzy naprawde bardziej sa nakreceni ogladajac fight club niz jakas tam gale boksu..Ludzie to kupia,bo walki mt nie sa nudne,jest bijatyka..Mysle,ze jakas stacja moglaby to lyknac.
  • 0

budo_ernst
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 284 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: The Contender Asia
W tym programie gdzie wystepowali bokserzy,wg mnie byli raczej na srednim poziomie..


Wygrał tam Alfonso Gomez.Nie jest chyba na średnim poziomie bo widziałem jego walke z Arturo GattimGomez wygrał przez KO.
  • 0

budo_widmo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:nomansland

Napisano Ponad rok temu

Re: The Contender Asia
Buya zainteresowanie MT u nas w kraju jest ale ze strony trenujących. Ze strony TV, polityków, sponsorów...nie ma. Dla tego żadna duża stacja tv się tym nie zainteresuje. Nie ma z tego szmalu. Więcej zarabiają puszczając mecze piłki nożnej z 10 ligii...
  • 0

budo_buaya
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 200 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: The Contender Asia
Ernst,przyznam racje,ze tylko Alfonso miał serce do walki tak naprawde,ale co do walki z Gattim...Tyson tez przegrał z Douglasem..Gatti jest wypalony,inaczej zjadlby Gomesa na sniadanie..Zerknji sobie na walki Gattiego jak był w swoim prime i wtedy osadzaj.Po prostu kiedys kariera sie konczy,a jak ktos nie potrafi odejsc to wlasnie tak sie konczy.Oczywwiscie nic nie ujmujac Gomesowi-poczekajmy na dalsze walki.
Co do transwisji..hm..mysle,ze takie tv4 mogloby to łyknac-tym bardziej teraz w wakacje duzo dzieciakow to bedzie ogladalo,a nawet zwykly laik jesli tylko obejzy jeden odcinek to sie tym zainteresuje,bo to nie jest nudne..Ja osobiscie bardzo bym chcial to zobaczyc-fajna sprawa.Pozdr
  • 0

budo_buaya
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 200 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: The Contender Asia
No moze jeszcze ten co wygrał tez byl szybki i ogolnie niezle wyszkolony technicznie...reszta to po prostu sredni bokserzy,ktorzy na zawodowym ringu za wiele nie maja do powiedzenia.
  • 0

budo_ernst
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 284 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: The Contender Asia
[quote name="Buaya"]Ernst,przyznam racje,ze tylko Alfonso miał serce do walki tak naprawde,ale co do walki z Gattim...Tyson tez przegrał z Douglasem..Gatti jest wypalony,inaczej zjadlby Gomesa na sniadanie..Zerknji sobie na walki Gattiego jak był w swoim prime i wtedy osadzaj.Po prostu kiedys kariera sie konczy,a jak ktos nie potrafi odejsc to wlasnie tak sie konczy.Oczywwiscie nic nie ujmujac Gomesowi-poczekajmy na dalsze walki.

Nie ma wątpliwosci ze Gatti był świetny i pewnie jak to mówisz zjadłby go kiedyś na śniadanie..ale to było kiedyś..tym razem poprostu był słabszy a byle kto by z nim i tak nie wygrał.Szkoda że tak kończy..
  • 0

budo_thunderbolt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: The Contender Asia
Ja tam lubilem ogladac Contender mimo czasami lipnych slow motionow :) . To juz w sumie na jakim poziomie byli zawodnicy w programie ale na ile sie starali i dobrze walczyli . Odnosnie tej wersji Muay Thai , to czy to jest dopiero projekt czy wiadomo ze taki program ma juz powstac i kiedy?
  • 0

budo_budo_boy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 239 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: The Contender Asia
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Z tego wynika, ze projekt już istnieje...
  • 0

budo_niedziellux
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: The Contender Asia
ok, to już wiemy że wszystko gra, była konferencja prasowa i w ogóle reality show fajne będzie, ale niech ktoś zabłyśnie i nazwiska fighterów poda :-)
  • 0

budo_ernst
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 284 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: The Contender Asia
Napewno Yodsanklai
  • 0

budo_budo_boy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 239 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: The Contender Asia
Trochę więcej info:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_niedziellux
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: The Contender Asia
hehe dzieki za info a ja z kolei ja się bystrością nie popisałem, nie poznałem na fotach fairtexa, a w tagach pod trailerem [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


padają nazwiska niektórych fighterów (co też dopiero teraz zauważyłem) ( nie licząc stallone :lol: ) i ole laursen którego to już nawet na trailerze udało mi się rozpoznać :)


JUZ NIE MOGę SIę DOCZEKąć PIERWSZEGO ODCINKA :D :D :D :D :D
  • 0

budo_budo_boy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 239 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: The Contender Asia
Jeżeli w sieci nie będą dostepne to jeszcze trochę poczekasz, bo nie sądzę by się szybko pojawiły w ktorym kolwiek z polskojezycznych kanałów :roll:
  • 0

budo_niedziellux
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: The Contender Asia
będę musiał (zresztą pewnie nie sam) zdać się na potęge internetu
  • 0

budo_niedziellux
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: The Contender Asia
trochę więcej info [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


...myślałem że ole będzie... :?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024