Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dieta + odżwyka(?)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

Rudy
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Dieta + odżwyka(?)
Witam, mam 16 lat (nie skreślajcie za wiek ;)) i ćwiczę Muay Thai. W skrócie opowiem swoją historię. Na siłownie zacząłem chodzić rok temu, jednak operacja, przerwa, ogólnie chodziłem około pół roku, a ćwiczyłem ogólnorozwojówką. Mam 181 cm wzrostu i waże ok.73 kg.

Teraz chciałbym wyrzeźbić ciało, myślę że już nie jest za wcześnie. Troche ciałka mam, ale przy okazji chciałbym jeszcze nabrać masy. Jest to możliwe? Ze względu na wiek, starsi troche cisną i mówią że narazie mogę dać sobie spokój z odżywkami. Dlatego chciałbym poprosić o odpowiedź na kilka pytań.

Chcąc nabrać masy, a jednocześnie wyrzeźbić ciało, odżywka (typu gainer) jest niezbędna? Ewentualnie proszę o przepisanie jakiejś diety. Dla jasności powiem że na treningi Muay Thai chodzę 2x w tygodniu, a po treningu pot się ze mnie leje, nie obijam się. Mam też plan od nowa zapisać się na siłownię. Z góry dzięki za odpowiedź.
  • 0

HiTi

    Uczeń

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 568 postów
  • Pomógł: 0
18
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:178
  • Wyciskanie [kg]:105
  • Martwy ciąg [kg]:135
  • Waga [kg]:76

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta + odżwyka(?)

Witam, mam 16 lat (nie skreślajcie za wiek ;)) i ćwiczę Muay Thai. W skrócie opowiem swoją historię. Na siłownie zacząłem chodzić rok temu, jednak operacja, przerwa, ogólnie chodziłem około pół roku, a ćwiczyłem ogólnorozwojówką. Mam 181 cm wzrostu i waże ok.73 kg.

Teraz chciałbym wyrzeźbić ciało, myślę że już nie jest za wcześnie. Troche ciałka mam, ale przy okazji chciałbym jeszcze nabrać masy. Jest to możliwe? Ze względu na wiek, starsi troche cisną i mówią że narazie mogę dać sobie spokój z odżywkami. Dlatego chciałbym poprosić o odpowiedź na kilka pytań.

Chcąc nabrać masy, a jednocześnie wyrzeźbić ciało, odżywka (typu gainer) jest niezbędna? Ewentualnie proszę o przepisanie jakiejś diety. Dla jasności powiem że na treningi Muay Thai chodzę 2x w tygodniu, a po treningu pot się ze mnie leje, nie obijam się. Mam też plan od nowa zapisać się na siłownię. Z góry dzięki za odpowiedź.

gainr odpada,wystarczy dieta ale jak juz chcesz to
lepiej l-karnityne i do tego jakies bialeczko a z kreatyn to jablczan mozesz dorzucic,
pzdr
  • 0
Nie jesteś wielki ? A zadaj sobie pytanie - piłeś mleko? No właśnie
pomogłem? daj "+" nie bądz pipa ;]

Rudy
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta + odżwyka(?)
Dzięki wielkie. W takim wypadku chyba zrezygnuje z białka.
  • 0

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta + odżwyka(?)
Jeśli to pierwszy cykl to kup monohydrat zamiast jabłczanu.
  • 0
Dołączona grafika

Rudy
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta + odżwyka(?)
Można prosić o rozwinięcie? Czemu monohydrat a nie jabłczan? Z góry dzięki.
  • 0

PaDa
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
4
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Biologia, medycyna/sport.
  • Wzrost [cm]:193
  • Waga [kg]:90

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta + odżwyka(?)

Witam, mam 16 lat (nie skreślajcie za wiek ;)) i ćwiczę Muay Thai. W skrócie opowiem swoją historię. Na siłownie zacząłem chodzić rok temu, jednak operacja, przerwa, ogólnie chodziłem około pół roku, a ćwiczyłem ogólnorozwojówką. Mam 181 cm wzrostu i waże ok.73 kg.
Teraz chciałbym wyrzeźbić ciało, myślę że już nie jest za wcześnie. Troche ciałka mam, ale przy okazji chciałbym jeszcze nabrać masy. Jest to możliwe? Ze względu na wiek, starsi troche cisną i mówią że narazie mogę dać sobie spokój z odżywkami. Dlatego chciałbym poprosić o odpowiedź na kilka pytań.
Chcąc nabrać masy, a jednocześnie wyrzeźbić ciało, odżywka (typu gainer) jest niezbędna? Ewentualnie proszę o przepisanie jakiejś diety. Dla jasności powiem że na treningi Muay Thai chodzę 2x w tygodniu, a po treningu pot się ze mnie leje, nie obijam się. Mam też plan od nowa zapisać się na siłownię. Z góry dzięki za odpowiedź.


Zobacz też: ;) ;)
__Skrót adresu strony w Internecie_______: MAGDALIRL
__ADRES_______: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta + odżwyka(?)

Można prosić o rozwinięcie? Czemu monohydrat a nie jabłczan? Z góry dzięki.


Monohydrat to taka podstawowa forma kreatyny. Jabłczan w sumie też może być na pierwszy cykl ale ja na twoim miejscu wybrałbym mono.
  • 0
Dołączona grafika

PaDa
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
4
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Biologia, medycyna/sport.
  • Wzrost [cm]:193
  • Waga [kg]:90

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta + odżwyka(?)

Zobacz też: :!: :!:
__Skrót adresu strony w Internecie_______: MAGDALIRL
__ADRES_______: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


UD1.
Nasza wyjątkowa artystka, jeden z najwspanialszych głosów ludzkich tej planety, Pani Urszula DUDZIAK, szczupleje i pięknieje co widać gołym okiem: powód dieta makrobiotyczna w oparciu o chlebki tzw.
CHLEB typu KR-IRL. Brawo Pani Urszulo !!
Głos i uroda razem powodują, że cała Polska jest pod wrażeniem. SUPER !!
Zobacz też:
Wpisz w Gogle: dziendobrytvn.plejada.pl/27,27472
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024