Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pozdrowienia z New York Aikikai


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

budo_derkater
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków znów JUHU!!!

Napisano Ponad rok temu

Pozdrowienia z New York Aikikai
Haro, pozdrawiam bardzo gorąco (80 st F i 79% wilgotności) z nowojorskiego dojo sensei Y. Yamady. Tak, tak chciałam się pochwalić, że mnie tak daleko zagnało:-)))

Dojo nie jest duże ale akurat, codzinnie jest 5-6 treningów więc ludzie się nie tłoczą. Pierwszy o 6.45 więc mało się wyśpię na tym urlopie.

W zeszłym tygodniu spędziłam tydzien w dojo sensei R. Sticklesa 6 dan Aikikai, ktory jest uczniem sensei Yamady. Wow, wow, wow. Świetne treningi, dużo bokken - sensei Stikles prawie każdą technikę pokazuje przez przyklad na bokkenie. Jakby ktoś akurat wylądował w NJ to bardzo polecam zajrzeć

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

A może ktoś z listy jest NYC? Może piwo?
  • 0

budo_voivod
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1723 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Silicon Valley

Napisano Ponad rok temu

Re: Pozdrowienia z New York Aikikai
A dlugo tam będziesz? Bo ja się wybieram na początku września na jakiś tydzień. I nie ukrywam, że najbardziej mnie interesuje Sugano sensei...
  • 0

budo_derkater
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków znów JUHU!!!

Napisano Ponad rok temu

Re: Pozdrowienia z New York Aikikai
:-( ja tu tylko na miesiąc, Sugano sensei podobno za kilka dni wyjezdza na kilka miesiecy do Europy.
  • 0

budo_zaiste
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pozdrowienia z New York Aikikai
Pozdrowienia ze słonecznej Polski.
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pozdrowienia z New York Aikikai
No to z NY masz calkiem blisko do Montrealu, a i piwo mamy prawdziwe, a nie te amerykanskie wodniste. Zapraszam serdecznie. 8)
Bez watpienia trening w NYAikikai to niezla frajda, warto poswiecic nawet 2-3 miesiace urlopu zeby tam pocwiczyc. Masz okazje cos zwiedzac? Jakas relacja z treningow? fotki?
  • 0

budo_derkater
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków znów JUHU!!!

Napisano Ponad rok temu

Re: Pozdrowienia z New York Aikikai
5- 6 treningów dziennie, nie ma kiedy odpisać.

1. Sugano - pojechał akurat jednak do Australii (nie do Europy), nie będzie go miesiąc, wraca i pod koniec sierpnia wyjeżdża do Europy i wraca we wrześniu tak mniej więcej w połowie.

2. Piwo tu rzeczywiście takie jakieś, ale ja i tak pije Coronitę:-), tym nie mniej Szczepanie za zaproszenie bardzo dziękuję.

3. O treningach napiszę więcej jutro, bo jutro tylko świąteczny trening z sensei Yamadą - 4 lipca!! - więc będę miała więcej czasu:-)))), a teraz lece na południowe treningi.
  • 0

budo_voivod
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1723 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Silicon Valley

Napisano Ponad rok temu

Re: Pozdrowienia z New York Aikikai

1. Sugano - pojechał akurat jednak do Australii (nie do Europy), nie będzie go miesiąc, wraca i pod koniec sierpnia wyjeżdża do Europy i wraca we wrześniu tak mniej więcej w połowie.

Ja przepraszam, żem taki namolny, ale czy idzie to sprawdzić dokladnie...? :oops:
  • 0

budo_derkater
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków znów JUHU!!!

Napisano Ponad rok temu

Re: Pozdrowienia z New York Aikikai
Idzie, postaram się, rzezc w tym że na stronie jest co innego, w kalendarzu na ścianie w dojo co innego, a w realu co innego:-)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024