Skocz do zawartości


Zdjęcie

HERBALIFE ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

budo_suseł
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań / Londyn

Napisano Ponad rok temu

HERBALIFE ?
Witam,

bylem dzis na jakims smiesznym spotkaniu w moim miescie, zaproponowali mi wyjazd w niedziele na jakies wieksze spotkanie ludzi "laczacych" herbalife. Co o tym sadzicie ? Oni szukaja nowych dystrybutorow, rowniez za granica (np. Anglia). Szczerze mowiac nie wiem, czy warto nawet do Wrocka jechac na spotkanie tych ludzi.
Czy te produkty sa wg. Was na tyle dobre, by mozna bylo je kupowac ? Nigdzie nie moge znalezc ich skladu, a jak sie domyslam da sie kupic ten sam produkt w nizszej cenie (z identycznym skladem).

pozdro,

Sus
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: HERBALIFE ?
Zero info o składzie, a z opisów można wywnioskować, że nic nadzwyczajnego oprócz ceny nie proponują.

Moim zdaniem nie warte zachodu.

Gubrin
  • 0

budo_perun srogi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1077 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: HERBALIFE ?
a co to to herbalife?? jakies nowe masnoskie stowarzyszenie :D ??

pzdr
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: HERBALIFE ?
strata wszystkiego nigdy bym tego nie kupil...
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: HERBALIFE ?
ja nie wiem, w tym jest napewno olbrzymia ilośc naciągactwa, oszustwa na kase itp. ale same produkty mnie ciekawią, ich skład wydaje się dośc sensowanie dobrany. mnie takie spotkanie też z jednej strony zraziło ale z drugiej zaciekawiło bo wszystkie prowadzące je stare baby miały naprawdę niezłe figury (mówiły że to dzieki tym preparatom) i to mnie zaciekawiło, bo 40- 50 letnie kobiety z ładną figura to w naszym społeczeństwie rzecz raczej nie typowa.Twierdziły że do sportu wyczynowego te preparaty sa idealne. Może by którys z 'odżywkowców' przetestował ? :)
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: HERBALIFE ?
Taaa to przez preparaty ... Te treningi 5x w tygodniu i rygorystyczna dieta, które muszą utrzymywać by mieć nadal tą robotę nie mają nic do rzeczy ... :lol:
  • 0

budo_suseł
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań / Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: HERBALIFE ?
Ogolnie wierze w same preparaty (mama mojej kobiety schudla 30 kg, bez zadnych cwiczen i bez diety 1000 kcal na dzien). Ich sklad jest dosyc ciekawy i dobrze dobrany (niektore znam). Jednak wydaja sie za drogie na nasza kieszen. Pozatym nie umiem tak sciemniac ludzi, by byc dystrybutorem ;)

pozdro,

Sus
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: HERBALIFE ?

Ogolnie wierze w same preparaty (mama mojej kobiety schudla 30 kg, bez zadnych cwiczen i bez diety 1000 kcal na dzien). Ich sklad jest dosyc ciekawy i dobrze dobrany (niektore znam). Jednak wydaja sie za drogie na nasza kieszen. Pozatym nie umiem tak sciemniac ludzi, by byc dystrybutorem ;)

pozdro,

Sus


Znaczy nie zmieniła nic tylko dorzuciła piguły i schudła 30kg ? To lepsze niż efedryna + yohimbina w jednym ;) Możesz podać skład tego co ona szamała ?

Gubrin
  • 0

budo_powerlifter
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: HERBALIFE ?
Następy bajkopisarz. 30 kg bez zmian niczego = ban.
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: HERBALIFE ?
e tam ban, zależy dlaczego tyła, może cos miała nie tak z przemiana materii? Wtedy takie coś może pomóc. Zdarzają sie ludzi którzy mało jedzą a tyją, tak jak i sa ludzie, którzy wsuwają olbrzymi ilości jedzenia a są chudzi.
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: HERBALIFE ?
Kwestia gospodarki hormonalnej, ostatnio coraz bardziej dochodzę do wniosku, że w tym sporcie najwięcej właśnie od tego zależy.

Do zastanowienia:
Czemu TABATA lub HIIT działają lepiej na zrzucanie tłuszczu niż aeroby ?
Czemu treningi FBW działają lepiej na zrzucanie tłuszczu niż split ?
Czemu na początku przygody z siłownią zrzucamy tłuszcz budując masę, a potem już nie bardzo ?
etc.

Gubrin
  • 0

budo_powerlifter
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: HERBALIFE ?
Za długo żyję by wierzyć, że bez zmiany diety, bez dodania ruchu, bez ograniczenia kalorii - jakiekolwiek środki cokolwiek dadzą. A już 30 kg to może ... operacja chirurgiczna.

Gubrin - bo nie ma nic do rzeczy i sam dobrze wiesz, że samo nic się nie dzieje. Jeśli ktoś ma dużo fatu to organizm sam z siebie tego nie zrzuci.

Do zastanowienia:
Czemu TABATA lub HIIT działają lepiej na zrzucanie tłuszczu niż aeroby ?


Wynika to z zależności pomiędzy EPOC i spalaniem tłuszczu.

Czemu treningi FBW działają lepiej na zrzucanie tłuszczu niż split ?


Bo angażują więcej "ciała".

Czemu na początku przygody z siłownią zrzucamy tłuszcz budując masę, a potem już nie bardzo ?


Z tym jest różnie :wink:
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: HERBALIFE ?
geerlanie to prawda, bo jednak tłuszcz z powietrza nie przychodzi, al jednak, jeśli przestanie sie odkładać, bo znikną wady organizmu, a wręcz spalać zacznie, bo wcześniej przez te wady tego ine robił, to po jakimś czasie może być, że sie schudnie.

generalnie jednak to każdej diety i wszystkich specyfików trzeba dodać trening aerobowy
  • 0

budo_powerlifter
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: HERBALIFE ?
Wykluczając choroby i ich ustąpienie (jakieś hormonalne zaburzenia, sprawy genetyczne, wpływ leków) takiej możliwości po prostu nie ma.

Laser masz nieaktualne dane. Przeczytaj moje stare posty. Aeroby to najmniej skuteczny sposób spalania tłuszczu.

Wystarczy:

ograniczenie żarcia

+

siłownia (duże ciężary, duża intensywność)

+

interwały

Aeroby jak komuś się nudzi.

Pozdrawiam
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: HERBALIFE ?

Za długo żyję by wierzyć, że bez zmiany diety, bez dodania ruchu, bez ograniczenia kalorii - jakiekolwiek środki cokolwiek dadzą. A już 30 kg to może ... operacja chirurgiczna.

Gubrin - bo nie ma nic do rzeczy i sam dobrze wiesz, że samo nic się nie dzieje. Jeśli ktoś ma dużo fatu to organizm sam z siebie tego nie zrzuci.


Jak ktoś ma dużo fatu to jest mu łatwiej zrzucać niż tym mającym jego mało. Jak już jesteśmy przy chemii to można to zaobserwować przy spalaczach. Te słabe działają dobrze na grubasy, ale praktycznie nic nie dają ludziom z mniejszą ilością tłuszczu. Poza tym grubasy zrzucają po 30kg kilo, a chudzielce męczą się przy zrzuceniu 1kg tłuszczu etc. Powtarzając za Lyle-m McDonald-em grubasy mogą stosować diety o niższej kaloryczności bo więcej będą czerpać z tłuszczu (podaje on, że organizm może czerpać z tłuszczu maksymalnie 62 kcal/kg masy tłuszczu jaki mamy). Sumując to wszystko można dojść do wniosku, że sytuacja mogła mieć miejsce, ale ...

No właśnie zawsze jest jakieś "ale". Podejrzewam, że wraz z braniem tego środka zaczęła się babka po prostu więcej ruszać, lepiej jeść etc. Już nie raz słyszałem podobne opowieści o super środkach, a okazywało się, że ludzie zmieniali przy okazji przyzwyczajenia żywieniowe etc. Supl oczywiście mógł pomóc, wyregulować gospodarkę hormonalną etc.

Co do przytoczonych punktów to moim zdaniem nie można tego wytłumaczyć tylko zwiększeniem EPOC czy większą intensywnością treningu ... Imho poprzez odpowiednie dobranie ćwiczeń stymulujemy tworzenie się odpowiedniego środowiska hormonalnego. Zobacz, że ludziom długo ćwiczącym FBW zmienia się często metabolizm na szybszy.

Gubrin
  • 0

budo_powerlifter
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: HERBALIFE ?
Wszystko ok, ale jeśli nawet brałbyś nielegalne "sterydy" (clenbuterol, salbutamol) i zrzucał tłuszcz, to przy tej samej podaży kalorii i braku ruchu nie widzę możliwości tak znaczego ograniczenia masy ciała.

A to że przy ruchu zmienia się metabolizm (wydzielanie insuliny, testosteronu, GH), podobnie przy zmianie rozkładu posiłków, przy zmianie składu posiłków (np. lowcarb) to powszechnie znane sprawy.

Ale zauważ, że tutaj pozostałe elementy caeteris paribus.

Swoją drogą właśnie dlatego FBW ma mocniej działać - za każdym razem silniejszy impuls anaboliczny niż w splicie. Widziałem gdzieś nawet rozbicie że krótsze serie więcej testosteronu, dłuższe więcej hormonu wzrostu czy coś takiego :wink:
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: HERBALIFE ?

Wszystko ok, ale jeśli nawet brałbyś nielegalne "sterydy" (clenbuterol, salbutamol) i zrzucał tłuszcz, to przy tej samej podaży kalorii i braku ruchu nie widzę możliwości tak znaczego ograniczenia masy ciała.


Weź DNP ;)

A tak serio jakiś składnik mógł trochę wyregulować pracę tarczycy (pamiętaj, że osoby starsze często mają z nią problem) i wtedy tracenie wagi nie było by już takie dziwne, ale tak jak mówię pewnie zaczęła się dodatkowo ruszać, lepiej szamać i się skumulowało. Niekiedy niewiele trzeba.

Gubrin
  • 0

budo_powerlifter
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: HERBALIFE ?
Ha, jak zwykle w końcu dojdziemy do zgody :)

Jeśli "zaczęła się ruszać" itp. to ZGODA. Jeśli nie zrobiła niczego to ta firma zarobiłaby miliony dolarów i nie byłoby tych 30-50% osób z nadwagą w UE I USA.

A skoro grubasów tam są nadal stada = wiadomo jak to jest.
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: HERBALIFE ?
ej, ale tu nie trzeba zadnych cudów, sterydów ani innych 'regulatorow hormonalnych'. taki efekt jest mozliwy jezeli posilki sa idealnie zbilansowane i dostarczane sa w nich wszystkie potrzebne skladniki w odpowiednich proporcjach: w tym witaminy i mikroelemnty. ja generalnie nie wierze w skutecznośc odzywczą sztucznych preparatow witaminowych ale nie moge wykluczyc ze ktos opracowal cos co dziala. Tyje sie lub jest sie za chudym na skutek braku i nadmiaru jakichś składników w pozywieniu.
Bardzo możliwe że ci z herbalife ucza sie tez jak komponowac diete i poprawnie sie odzywac a te preparaty sa tego uzupelnieniem.
Mi na przyklad wyszlo (a badaly mnie jakimś przyrzadem do przewodzenia elektrycznego) ze mam za malo tkanki tluszczowej w stosunku do miesniowej (chociaz waga była normalna) i zalecaly mi te preparaty zeby to uzupelnic. Wiec one nie sa tylko na odchudzanie ale maja dzialac w dwie strony. logicznie rzecz biorac to mogą byc poprostu witaminy, mikroelementy itp jak sie to dobrze skomponuje to faktycznie dziala.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024