Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co Lipiec wymyslil odnosnie PZK ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Co Lipiec wymyslil odnosnie PZK ?
nie ma mnie teraz w kraju i nie wiem co sie dzieje z Polskim Zwiazkiem Karate. Czy Pan Antoniak jeszcze nim kieruje, czy moze Murat dostal zwiazek w lapy od tego malowanego lali ministra sportu lipca. Bo to wlasnie on mial rozwiazac te sprawe... Mozna prosic o jakies wiesci, bo nie mteraz stalego dostepu do internetu, a telewizji polskiej nie ogladam...
  • 0

budo_badysław
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 260 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Co Lipiec wymyslil odnosnie PZK ?
Lipiec miał zamęczyć zarząd PZPN a się okazało, że sam się zmęczył gadaniem pierdół tu i tam co to on jest w stanie zdziałać! Z kuratorem mu nie wyszło to może sam wyjdzie i zamknie drzwi w ministerstwie i odda klucze cieciowi!! Żyj spokojnie Zarząd PZK ciągle trwa a Marucha z opozycją dalej puszcza w eter hasła "narodowo-wyzwoleńcze" o konieczności zmian i takie tam! A zresztą co minie to wszystko obchodzi!!:) :) :)
  • 0

budo_thitmar
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielk(o/a)Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Co Lipiec wymyslil odnosnie PZK ?
PZK wciąz po staremu -choć mam nadzieję że już naprawdę nie długo! wdług lepiej poinformowanych dni sa już policzone:-) Opozycja zrzeszyła się w Polskiej Federacji Karate Sportowego i pod jej skrzydłami organizuje turnieje i zgrupowania -wreszcie to wszystko ma ręce i nogi. Jest to pewnego typu alternatywa dla ludzi niezadowolonych z PZK ale to nie znaczy ze ktokolwiek ma zamiar opuścić zwiazek.
polecam strone karateinfo -nformacje opozycji:-)

Pozdrawiam
  • 0

budo_vop23
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 613 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co Lipiec wymyslil odnosnie PZK ?

PZK wciąz po staremu -choć mam nadzieję że już naprawdę nie długo! wdług lepiej poinformowanych dni sa już policzone:-) Opozycja zrzeszyła się w Polskiej Federacji Karate Sportowego i pod jej skrzydłami organizuje turnieje i zgrupowania -wreszcie to wszystko ma ręce i nogi. Jest to pewnego typu alternatywa dla ludzi niezadowolonych z PZK ale to nie znaczy ze ktokolwiek ma zamiar opuścić zwiazek.
polecam strone karateinfo -nformacje opozycji:-)

Pozdrawiam


Twoje nadzieje są płonne ! Jest po staremu i bedzie po staremu. A Federacja o której piszesz to coś wirtualnego. Co ma ręce i nogi ? Jakie zawody ? jakie zgrupowania ?
Marzenia , marzenia , marzenia !
Pozdrawiam .OSU !
  • 0

budo_thitmar
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielk(o/a)Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Co Lipiec wymyslil odnosnie PZK ?
Nie masz racji, po mału ale się zmienia, i to na lepsze! A że zarząd PZK jeszcze nie ustąpił? Cóż kwestia czasu -śledztwa cały czas się toczą i są na dobrej drodze do rozliczenia władz! Wierzę że już nie długo będziemy cieszyć się normalnym związkiem bez patologii.

Jeśli jesteś ciekaw turniejów i innych imprez organizowanych przez Polską Federację Karate Sportowego -nic trudnego-wystarczy że wejdziesz na jej stronę WWW!

ps. Jeśli chcesz dowodów na zmiany w stanowisku PZK: wejdź na stronę związkową i zobacz komunikaty o MMM II strefy, organizuje je Kostrzyński Klub Karate -klub z opozycji, członek WZK -sytuacja do nie dawna nie do pomyślenia, a jednak zdarzyła się. Zmiany w stanowisku PZK dotyczącego MMM wymusiło Ministerstwo. Zeszłoroczna walka o MMM w Obornikach opłaciła się -przyniosła plon.

Pozdrawiam
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Co Lipiec wymyslil odnosnie PZK ?
Według mnie, polski związek karate, powinin zajmowac sie organizowaniem ogólnopolskich zawodów sportowych w trzech czy czterech formułach niezależnych od stylu i niczym więcej.

Każdy karateka w polsce niezależnie z jakij organizacji i stylu powinien móc w nich wystartować płacąc ewentualnei tyl;ko startowe, ewentualnie składkę członkowską.
Nie kluby powinny być członkami ale równierz i pojedyńczy zawodnicy.
  • 0

budo_death-wish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2867 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Co Lipiec wymyslil odnosnie PZK ?
Laser
Nie wiedzialem, ze jestes idealista. Niestety, malo takich chodzi po tym swiecie.
  • 0

budo_vop23
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 613 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co Lipiec wymyslil odnosnie PZK ?
[quote name="Laser"]Według mnie, polski związek karate, powinin ...


Na szczęście nie będzie według Ciebie .
Przecież to co piszesz to rozgardiasz . Można wprowadzić nowe uregulowania , żeby inne style nie musiały tułać się po pożal się Boże wielostylowych federacjach . Ale to co Ty proponujesz to nieporozumienie. Taka jest moja opinia / i mam do niej prawo he he /.
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Co Lipiec wymyslil odnosnie PZK ?
czemu rozgardiasz?

Niech style sobie stylowe zawody organizują, ale PZK powinien się zajmować tylko takimi "unifikującymi" i tyle.

Dlaczego Kiokushin czy shotokan maja kasę z podatków a inne style nie? To bzdura jest.

Juź pomijam jak to się stało, że jest jeszcze związek karate tradycyjnego...
  • 0

budo_death-wish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2867 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Co Lipiec wymyslil odnosnie PZK ?

Juź pomijam jak to się stało, że jest jeszcze związek karate tradycyjnego...


Tylko ze PZKT przeciwienstwie do PZK zajmuje sie propagowaniem karate, organizuje zawody, tworzy regionalne centra treningowe, czyli to co zwiazek sportowy robic powinien. A ze prezes jest osoba kontrowersyjna - to inna sprawa.
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Co Lipiec wymyslil odnosnie PZK ?
e tam kontrowersyjna.
Każdy z wielkich pierwszych jest kontrowersyjny.

Do wszystkich mam jednak szacunek, oni to zaczeli w tym kraju...

No tak, działają super, tylko szkoda, że w obrębie jednego stylu
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024