Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kyoshi Akira Nakamura w Polsce


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

budo_raphael
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Małopolska

Napisano Ponad rok temu

Kyoshi Akira Nakamura w Polsce
Witam wszystkich!

W dniach od 3 do 8 Maja odbyło się zgrupowanie Seido Karate z udziałem V-ce prezydenta World Seido Karate Organization, Kyoshi Akira Nakamura.
Razem z nim przyjechało do nas także trzech instruktorów z Centralnego Honbu.
Szczegółowe informacje na naszej stronie
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_lassensei
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 252 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyoshi Akira Nakamura w Polsce

Witam wszystkich!

W dniach od 3 do 8 Maja odbyło się zgrupowanie Seido Karate z udziałem V-ce prezydenta World Seido Karate Organization, Kyoshi Akira Nakamura.
Razem z nim przyjechało do nas także trzech instruktorów z Centralnego Honbu.
Szczegółowe informacje na naszej stronie
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


fajne zdjatka, gratulacje, czy Akira dziedziczy dany ? 31 lat i 5dan hmm, interes rodzinny czy jak ? ale pewnie sie czepiam, panu Czapli udaja sie sciagac do Polski swietnych mistrzow, wiec wroze mu dobra przyszlosc i 3 silny zwiazek obok kyoka i oyama, gdzie ojciec z synem sie jakos nie dogaduja tak dobrze (Shigeu z Yoshiko)
osu
TAK TRZYMAC
  • 0

budo_kempachi
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyoshi Akira Nakamura w Polsce

[...] i oyama, gdzie ojciec z synem sie jakos nie dogaduja tak dobrze (Shigeu z Yoshiko)
osu
TAK TRZYMAC


  • 0

budo_kempachi
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyoshi Akira Nakamura w Polsce
To są bracia, nie ojciec z synem.
  • 0

budo_lassensei
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 252 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyoshi Akira Nakamura w Polsce

To są bracia, nie ojciec z synem.


nie chce mi sie rozwijac tego tematu, bo zaraz mnie z-ban-uja, poza tym to nie rzecz o OK, ale jak pamietam to Oyamow jest trzech, bracia, plus syn, co to namieszal w skladkach i dzieki temu mamy Dyducha na czele swiata
  • 0

budo_lassensei
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 252 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyoshi Akira Nakamura w Polsce
mysle ze warto wspomniec, ze kolejny osrodek powstal w Poznaniu, jezeli zacznie promieniowac na okolice to moze w Wielkopolsce powstanie wiecej klubow Seido, zycze orgaznizacyjnych sukceso nowemu instruktorowi ;-)
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyoshi Akira Nakamura w Polsce

To są bracia, nie ojciec z synem.


nie chce mi sie rozwijac tego tematu, bo zaraz mnie z-ban-uja, poza tym to nie rzecz o OK, ale jak pamietam to Oyamow jest trzech, bracia, plus syn, co to namieszal w skladkach i dzieki temu mamy Dyducha na czele swiata


No to sie cieszmy, że polak na szczytach
  • 0

budo_lassensei
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 252 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyoshi Akira Nakamura w Polsce

To są bracia, nie ojciec z synem.


No to sie cieszmy, że polak na szczytach


ehh trzeba wiedziec kiedy ze sceny nalezy zejsc, Janek nie ma w arsenale swojej orgaznizacji klasycznego wylupiastego Japonca, co go mozna po Polsce obwozic i ktory cos tam osiagnal w przeszlosci, za to p.Czapal takiego wyluskal co mu a to gratulki zloze, bo Nakamura fachowiec pierwsza klasa, w zwiazku z czym powiele swoja opinie iz Seido ma przyszlosc a Oyama -ten polski szczyt swiata juz ma mniejsza przyszlosc, stad poruszenie i zwarcie wsrod instruktorow OK i ich teskne, powloczyste spojrzenia w kierunku Wadowic
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyoshi Akira Nakamura w Polsce
eheh ty złośliwcze.

Ale to prawda, że jakoś nie wiem czemu jest tak, że często potrzeba Japończyka, żeby szanować czyjeś karate. Nie ważne, że ktoś jest dobry, że potrafi nauczyć, że to czy tamto. Nie ma Japończyka to won. Kiedyś seitedo co prawda zamiast japończyka miało murzyn a sie im wiodło więc nie można uogólniać.
  • 0

budo_lassensei
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 252 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyoshi Akira Nakamura w Polsce

eheh ty złośliwcze.

Ale to prawda, że jakoś nie wiem czemu jest tak, że często potrzeba Japończyka, żeby szanować czyjeś karate. Nie ważne, że ktoś jest dobry, że potrafi nauczyć, że to czy tamto. Nie ma Japończyka to won. Kiedyś seitedo co prawda zamiast japończyka miało murzyn a sie im wiodło więc nie można uogólniać.


to juz tak jest ze np jezyka obcego lubimy sie uczyc od nativ speakera /muttersprachera/
lubimy jesc we wloskiej knajpie, czytac rosyjska i francuska literature, jezdzic niemieckimi samochodami i uczyc sie karate ze zrodla, czyli od Japonca
co to murzyna-seitedo to nie wytrzymal proby czasu, marketingowo Czapla jest teraz na szczycie, nawet Kaliaki do niego sie garnie niemowiac o instrutkorach Oyama Karate
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
zdjatko z haslem witamy w rodzinie SEIDO
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyoshi Akira Nakamura w Polsce
no i ja tego nie rozumiem, bo nie czuje potrzeby jedzenia we włoskiej knajpie, skoro w polskiej pizza mi lepiej smakuje ;)

wolę taką własną pizze po polsku... ;)
  • 0

budo_lassensei
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 252 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyoshi Akira Nakamura w Polsce

no i ja tego nie rozumiem, bo nie czuje potrzeby jedzenia we włoskiej knajpie, skoro w polskiej pizza mi lepiej smakuje ;)

wolę taką własną pizze po polsku... ;)


ech ignorancie, nie wiesz co tracisz
  • 0

budo_vop23
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 613 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyoshi Akira Nakamura w Polsce
No, no..
Zgrupowanie zgrupowaniem ale dla mnie ciekawsza jest informacja o nowych instruktorach w Seido.

A nie mówiłem, że tak będzie?

Sensei Malinowski i Dobek są pierwsi i myślę że na tym nie koniec.
Coś czuję w kościach, że to dopiero początek.
Janek chyba zagotował :)
  • 0

budo_seiken100
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:POLAND

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyoshi Akira Nakamura w Polsce
A ja gratuluje pomysłu marketingowego panu Czapli na tym forum ,gdyż niegdy nie schodzi temat SEIDO pierwszej strony forum. Zawsze ktos cos wklika aby tylko było SEIDO nr 1. Co do tego ,że ludzie odchodzą z Oyama do seido to chyba mamy jeden jeden , ponieważ jakos na początku roku ktoś odszedł z SEIDO do Oyama Polska Świat.To ,że w OK sie nie układa wiadomo od dawan i ciekawi mnie fakt , kiedy ujawnią sie ludzie związani z Yoshike i otworzą lub reaktywują właściwą organizacje Oyama Karate czyli ta z USA. Ponadto uważam ,że pan Czapla zrobił bardzo dobry ruch z Nakamura ,a nie z jak tu opisujecie miał za szefa jakiegoś murzyna.Oby tylko woda sodowa nie uderzyła do głowy i sukces nie był tylko chwilowy.
No i jeszcze raz podkreślę ,że na tym forum pan Czapla dba o super reklame SEIDO gratulację .
  • 0

budo_lassensei
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 252 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyoshi Akira Nakamura w Polsce

A ja gratuluje pomysłu marketingowego panu Czapli na tym forum ,gdyż niegdy nie schodzi temat SEIDO pierwszej strony forum. Zawsze ktos cos wklika aby tylko było SEIDO nr 1. Co do tego ,że ludzie odchodzą z Oyama do seido to chyba mamy jeden jeden , ponieważ jakos na początku roku ktoś odszedł z SEIDO do Oyama Polska Świat.To ,że w OK sie nie układa wiadomo od dawan i ciekawi mnie fakt , kiedy ujawnią sie ludzie związani z Yoshike i otworzą lub reaktywują właściwą organizacje Oyama Karate czyli ta z USA. Ponadto uważam ,że pan Czapla zrobił bardzo dobry ruch z Nakamura ,a nie z jak tu opisujecie miał za szefa jakiegoś murzyna.Oby tylko woda sodowa nie uderzyła do głowy i sukces nie był tylko chwilowy.
No i jeszcze raz podkreślę ,że na tym forum pan Czapla dba o super reklame SEIDO gratulację .


nie wazne co mowia, byleby duzo ;-)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024