Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mistrzostwa Świata Seido Karate


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

budo_lassensei
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 252 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Mistrzostwa Świata Seido Karate
wydaje mi sie ze reprezentacja cos wiekowo stara jest, ale trzymam kciuki, dzieje sie oj dzieje sie nad Wisla
  • 0

budo_raphael
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Małopolska

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata Seido Karate
No i tu się poczułem dotknięty. Ja jakoś staro się nie czuję, jak i reszta :wink:
A co do wieku niektórych, to chyba należy to zaliczyć na plus, że nadal są w formie i wezmą udział w tak dużej imprezie jaką są mistrzostwa, czyż nie?
  • 0

budo_lassensei
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 252 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata Seido Karate

No i tu się poczułem dotknięty. Ja jakoś staro się nie czuję, jak i reszta :wink:
A co do wieku niektórych, to chyba należy to zaliczyć na plus, że nadal są w formie i wezmą udział w tak dużej imprezie jaką są mistrzostwa, czyż nie?


fajnie ze macie jeszcze krzepe, ale ja tutaj widze drugie dno Seido nie rozwija sie w osrodkach akademickich tylko w tak zwanych pipidówach, jak Wadowice, B-B czy Zary/Zagan w zwiazku z czym nie macie mlodziezy studenckiej w reprezentacji, jest stara gwardia i dzieciece grupy, dlatego ciesze sie ze zdobyliscie Poznan, moze troche odmlodzi sie wasz sklad.
osu
  • 0

budo_seiken100
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:POLAND

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata Seido Karate
spokojnie Poznań to spółka Żory wiele bym sobie nie obiecywał po tym ośrodku . Zresztą shihan Tomasz 4 dan Kyokushin budokai juz działa w Poznaniu
  • 0

budo_lassensei
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 252 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata Seido Karate

spokojnie Poznań to spółka Żory wiele bym sobie nie obiecywał po tym ośrodku . Zresztą shihan Tomasz 4 dan Kyokushin budokai juz działa w Poznaniu


jezeli mowimy o tym samym panu co to nazwisko ma podobne do lidera SLD to w ogole bym sobie nic nie obiecywal ;-)
4 dan fiu fiu tyle pozyskiwal na poprzechodzeniu miedzy naszywkami, on sie specjalizuje w slalomie miedzy sihanami roznych organizacji
  • 0

budo_lassensei
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 252 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata Seido Karate

spokojnie Poznań to spółka Żory wiele bym sobie nie obiecywał po tym ośrodku . Zresztą shihan Tomasz 4 dan Kyokushin budokai juz działa w Poznaniu


[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

gdzie Poznan gdzie Rzym ?
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata Seido Karate
Nie Żory, tylko Żary, a to czy jest coś do obiecywania.... sprawdzicie sami
Pozdrawiam!!!!
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata Seido Karate
Panowie, ja nie czuję się stary, czy 31 lat to wiele??? Moim zdaniem nie!!!! kiedy osiaga się maksimum swoich możliwości fizycznych?? Radzę sprawdzić!!!
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata Seido Karate
Seiken100 szybko oceniasz, znamy się chyba co??? Daj sobie fory i poczekaj jak ruszymy, wtedy będziemy wiedzieli co i jak :P
  • 0

budo_seiken100
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:POLAND

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata Seido Karate
Nic nie oceniam ale czasem lubie pogrzebac w biblotece klubowej sensei , gdzie jest około 90 % dawnego magazynu Samuraj i czytam reklamy o SEITEDO , gdzie jest pełna oferta współpracy i mozliwości szybkiego przejścia w kazdej postaci i kolorze oraz o furach co mnie z szokowało.Znalazłem nawet news ,że shihan Tomek zaczynał u was.
SEIDO JEST OK ALE TAM PRZESZŁOŚĆ :(
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata Seido Karate
ale Ty jesteś idealny, a to co robi Tomek to nie jest nasza sprawa. On poszedł swoją stroną.
  • 0

budo_zutto
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata Seido Karate
Wiele instruktorów po zdobyciu 1 DAN siadają na laurach bo wydaje się Im że już wiedzą wszystko. Mało trenują, a o walkach to już w ogóle nie ma mowy. Na zawody wysyłają młodzież ,a sami to juz raczej nie walczą. A przecież 1 Dan to dopiero początek drogi. My trenujemy bardzo dużo i jesteśmy w formie jak nigdy wcześniej.
A kto ma pokazać młodzieży jak się walczy? No chyba instruktorzy !!!
Jeśli My będziemy unikać kumite to staniemy się teoretykami ,tak jest u Nas jak i na całym świecie w SEIDO.

Pozdrawiam zutto
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata Seido Karate
zutto napisał
...Jeśli My będziemy unikać kumite to staniemy się teoretykami ,tak jest u Nas jak i na całym świecie w SEIDO...

zutto chodziło o to że wszyscy pomimo naszych stopni i wieku, nadal walczymy i bierzemy udział w turniejach i to jets ważne!!!!!!!!
  • 0

budo_lassensei
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 252 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata Seido Karate

zutto napisał
...Jeśli My będziemy unikać kumite to staniemy się teoretykami ,tak jest u Nas jak i na całym świecie w SEIDO...

zutto chodziło o to że wszyscy pomimo naszych stopni i wieku, nadal walczymy i bierzemy udział w turniejach i to jets ważne!!!!!!!!


no przeciez sa turnieje dla ludzi po 35latach zycie, senioralne, nie przecze, zycze powodzenia
  • 0

budo_seiken100
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:POLAND

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata Seido Karate
Też życzę sukcesów w tych starszych seniorach bo to przeciez teraz nie nowość rozgrywanie takich turniejów.ALE PROŻBA DO MODERATORA O POŁĄCZENIE WSZYTKICH TEMATÓW SEIDO W JEDEN :wink: BO TO JAKIEŚ TAKIE DZIWNE
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata Seido Karate
no i teraz się zdziwisz walczymy w tej samej kategorii do 49 roku życia. od 18 Chyba dobrze napisałem!!!!
  • 0

budo_raphael
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Małopolska

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata Seido Karate

Nic nie oceniam ale czasem lubie pogrzebac w biblotece klubowej sensei , gdzie jest około 90 % dawnego magazynu Samuraj i czytam reklamy o SEITEDO , gdzie jest pełna oferta współpracy i mozliwości szybkiego przejścia w kazdej postaci i kolorze oraz o furach co mnie z szokowało.Znalazłem nawet news ,że shihan Tomek zaczynał u was.
SEIDO JEST OK ALE TAM PRZESZŁOŚĆ :(


Seiken jak coś czytasz, to postaraj się jeszcze zrozumieć. Fury owszem rozdawał ale Mariusz Śmierciak w swojej organizacji wszechstylowego czy tam światowego karate a nie my. Seitedo to już rozdział zamknięty.

Do Seido także zapraszamy ale kryteria przyjęcia są zupełnie inne. Zresztą Twoja organizacja Kyokushinkaikan też by się tak nie rozrosła, gdybyście nikogo nie przyjmowali.
  • 0

budo_seiken100
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:POLAND

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata Seido Karate

Nic nie oceniam ale czasem lubie pogrzebac w biblotece klubowej sensei , gdzie jest około 90 % dawnego magazynu Samuraj i czytam reklamy o SEITEDO , gdzie jest pełna oferta współpracy i mozliwości szybkiego przejścia w kazdej postaci i kolorze oraz o furach co mnie z szokowało.Znalazłem nawet news ,że shihan Tomek zaczynał u was.
SEIDO JEST OK ALE TAM PRZESZŁOŚĆ :(


Seiken jak coś czytasz, to postaraj się jeszcze zrozumieć. Fury owszem rozdawał ale Mariusz Śmierciak w swojej organizacji wszechstylowego czy tam światowego karate a nie my. Seitedo to już rozdział zamknięty.

Do Seido także zapraszamy ale kryteria przyjęcia są zupełnie inne. Zresztą Twoja organizacja Kyokushinkaikan też by się tak nie rozrosła, gdybyście nikogo nie przyjmowali.

Masz rację bo mój błąd z tymi furami ale sam przynzasz rację panie Bogdanie ,że to był cyrk z tymi samochodami co ?kyokushin to femomen stylowy , który nadal prze do przodu ,a przy tym wiele odłamów dziwnych i mniej dziwnych chce przy tym utuc cos dla siebie ,a może i na lepszą furę. Mamy nadzieję,że pan Bogdan uczy się na błędach i nie popełni ich z seitedo ,a że to rodział zamknięty to miło słyszeć tylko szkoda,że tak slepo tego broniłeś shihan pując sobie opinnie na wiele wiele lat. A ,że nasz kraj dziwny to ludzie to będa wyciągać ale sie nie daj i współpracuj z mądrymi organizacjami ,a napewno wypłyniecie na powieszchnię . Cieszt fak ,że instruktorzy OK są coraz bardziej mądrzejsi i idą za japońskimi mistrzami ,a nie krajowymi plagiatami.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024