Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mistrzostwa Polski Szkół Wyższych w Judo


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

budo_who85
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 233 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Polski Szkół Wyższych w Judo
To ja zadam może głupie pytanie, dlaczego w regulaminach są jakieś ograniczenia co do stopnia jaki trzeba posiadać?? Bo jedyne co mi się nasuwa to to żeby nie było wstydu jak ktoś z żółtym skopie tyłek komuś z czarnym, bo skoro umie walczyć i robi to dobrze, to takie ograniczenia są dziwne :|
  • 0

budo_jodan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 775 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zależy od punktu odniesienia

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Polski Szkół Wyższych w Judo
pomarańczowy pas trzeba mieć
  • 0

budo_czewu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 117 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Polski Szkół Wyższych w Judo

pomarańczowy pas trzeba mieć

no tak racja, mój błąd,
inna sprawa, że widocznie nikt tego nie przestrzega chociaż z drugiej strony kiedyś na jednych z zawodach judo śmieszne było dla mnie to jak jeden zawodnik wyszedł w białym pasie, sędzia mu powiedział, że w białym nie może walczyć to od pierwszej lepiej osoby pożyczył pas niebieski i wtedy oto mógł zostać dopuszczony do walki- dla mnie śmieszna sytuacja bo i ta kjuż wszyscy wiedzieli co pod tym "niebieskim" pasem się kryje

A co do MPSzW ktoś się orientuje jak jest z medalami wg typów uczelni?
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Polski Szkół Wyższych w Judo

kiedyś na jednych z zawodach judo śmieszne było dla mnie to jak jeden zawodnik wyszedł w białym pasie, sędzia mu powiedział, że w białym nie może walczyć to od pierwszej lepiej osoby pożyczył pas niebieski i wtedy oto mógł zostać dopuszczony do walki- dla mnie śmieszna sytuacja bo i ta kjuż wszyscy wiedzieli co pod tym "niebieskim" pasem się kryje

ja taką szybką konwersję widziałem:
również biały-niebieski
żółty-pomarańczowy
biały-zielony
i po co ta cała szopka?
  • 0

budo_jodan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 775 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zależy od punktu odniesienia

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Polski Szkół Wyższych w Judo
panowie
sport akademicki jest nie dla doktrynalnie stosowanych przepisów czy pilnujących ich działaczy.
jest dla studentów. dla ludzi, którzy chcą poznac judo, chcą startować, a nie zawsze mogli zacząć wcześniej. to nie są zawody oficjalnego kalendarza PZJudo z punktami do MP i tak dalej. sport akademicki ma inne cele i one są traktowane priorytetowo.
wyluzujcie.
  • 0

budo_czewu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 117 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Polski Szkół Wyższych w Judo

panowie
sport akademicki jest nie dla doktrynalnie stosowanych przepisów czy pilnujących ich działaczy.
jest dla studentów. dla ludzi, którzy chcą poznac judo, chcą startować, a nie zawsze mogli zacząć wcześniej. to nie są zawody oficjalnego kalendarza PZJudo z punktami do MP i tak dalej. sport akademicki ma inne cele i one są traktowane priorytetowo.
wyluzujcie.


to prawda, i ja wcale nie mam pretensji bo jak dla mnie nie powinno byc w ogóle jakis ograniczeń w stopniach kyu,
ale swoją drogą akurat na tych MPSzW nie było że tak powiem laików w judo, prawie same czarne i brązowe pasy, umiejętności oczywiście też na tym poziomie :wink:
no ale zgadzam się z Tobą Jodan
  • 0

budo_jodan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 775 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zależy od punktu odniesienia

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Polski Szkół Wyższych w Judo

ale swoją drogą akurat na tych MPSzW nie było że tak powiem laików w judo, prawie same czarne i brązowe pasy, umiejętności oczywiście też na tym poziomie :wink:
no ale zgadzam się z Tobą Jodan

no to kto chciał wystartować z niskim stopniem, to szacunek no i sobie pofruwał 8)
  • 0

budo_czewu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 117 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Polski Szkół Wyższych w Judo
no a są już wyniki drużynowe męzczyzn:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024