Skocz do zawartości


Zdjęcie

Spotkajmy się, co?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
64 odpowiedzi w tym temacie

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Spotkajmy się, co?

Jeżeli uda wam się uzgodnić datę i listę uczestników to budojo zaprasza, szczegóły można dogadać mailowo. Cały czerwiec i lipiec pracujemy.
Warunek - całość przygotowań koordynuje demokratycznie wybrany vortalowiec. :lol:
W programie aikido, kenjutsu, może nawet kyudo lub ewent. mini turniej sumo :) .

Ludziska, do dzieła, bo taka szansa się nie powtórzy! :) Jak aikido i kenjutsu (jeśli ktoś mi da fukuroshinai albo chociaż bokken) w BUDOJO, to ja się piszę, chociażem nieco niepraktykujący. Dalej, dalej! :)
  • 0

budo_shawnee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1617 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:to zależy kto pyta...

Napisano Ponad rok temu

Re: Spotkajmy się, co?

Jeżeli uda wam się uzgodnić datę i listę uczestników to budojo zaprasza, szczegóły można dogadać mailowo. Cały czerwiec i lipiec pracujemy.

No, Redakcja stanęła na wysokości. Kto za? I raczej w lipcu może, bo sierpień pracujący dla dobra IV RP :wink: :)
  • 0

budo_ligeia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Spotkajmy się, co?

Jeżeli uda wam się uzgodnić datę i listę uczestników to budojo zaprasza, szczegóły można dogadać mailowo. Cały czerwiec i lipiec pracujemy.

super. więc do dzieła z organizacją. jak h-k zajrzy tu w poniedziałek, podejmiemy decyzję, kto się zajmie ogólną koordynacją spotkania. może akurat ten, od którego wyszła propozycja spotkania (to tylko taka sugestia, nie wpycham nikomu nadzoru nad organizacją spotkania na siłę - ale pomóc mogę;)).

I raczej w lipcu może, bo sierpień pracujący dla dobra IV RP :wink: :)

lipiec też mi pasuje, bardziej pierwsza połowa, bo od 15 będę najprawdopodobniej na obozie. ;)

coś czuję, że teraz się zacznie z terminami. mam nadzieję, że uda się chociaż w przybliżeniu ustalić termin, który będzie odpowiadał, jeśli nie wszystkim to chociaż większości. Warszawiakom i tak łatwiej wskoczyć w autobus czy tramwaj i przyjechać na trening albo spotkanie. z innych miejsc w Polsce to cała wyprawa. ;)
  • 0

budo_leone re
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 369 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Spotkajmy się, co?

...W programie aikido, kenjutsu, może nawet kyudo lub ewent. mini turniej sumo :) .[/color][/b]


Ja jestem za Żarami! :wink: Podobno tamtejszy instruktor ma spore doświadczenie w organizowaniu imprez integracyjnych!? :wink: :lol: Świadczą o tym staże, które organizuje... Naprzykład ostatni, na którym zajęcia prowadzili instruktorzy aikido z PFA, Oyama karate itd. A on sam jest z PSA. Można powiedzieć, że już pewne bariery są przełamane :wink: :lol: W programie proponuję: aikido, karate,judo i mini turniej MMa :wink: :lol:
  • 0

budo_germanos
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 56 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Spotkajmy się, co?
Witam !
Jestem za! To kto z jakiego stylu jest o tyle ważne żeby można się było czegoś nauczyć.Jeśli ma coś do pokazania, niech pokazuje, skorzystamy wszyscy. Ewentualne różnice zdań rozwiążemy przy " wściekłych psach " :wink: :lol:
Andrzej O
  • 0

budo_leone re
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 369 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Spotkajmy się, co?

...Jeżeli uda wam się uzgodnić datę i listę uczestników to budojo zaprasza, szczegóły można dogadać mailowo. Cały czerwiec i lipiec pracujemy.
Warunek - całość przygotowań koordynuje demokratycznie wybrany vortalowiec. :lol:
W programie aikido, kenjutsu, może nawet kyudo lub ewent. mini turniej sumo :) .[/color][/b]


A tak serio, to może udałoby się zrobić duży integracyjny staż aikido, który poprowadzą instruktorzy ze wszystkich organizacji. Może byłby to zaczątek Konfederacji Polskiego Aikido :wink: :lol:
  • 0

budo_voivod
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1723 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Silicon Valley

Napisano Ponad rok temu

Re: Spotkajmy się, co?
A mnie tam, kurde, nie ma... Czekajta, przylece, to robie porzadek... :twisted: :twisted: :twisted:
  • 0

budo_hara-kiri
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Spotkajmy się, co?

super. więc do dzieła z organizacją. jak h-k zajrzy tu w poniedziałek(...)

Właśnie zaglądam, uff… ledwo się dopchałem do kompa (do naszej wichury Internet dowozi bibliobus w każdy poniedziałek, a w soboty przyjeżdża objazdowe nieme kino :wink: )

Do rzeczy.
Inicjatywa Redakcji godna pochwały i ja jestem jak najbardziej za.
Uważam, że nie ma potrzeby powoływania jakiegoś specjalnego komitetu organizacyjnego z premierem na czele. Najważniejsze to ustalić dogodny dla większości termin i już. Myślę, że nie ma co odwlekać tematu do lipca/sierpnia tylko zorganizować się możliwie jak najszybciej maj/czerwiec. No, chyba, że czekalibyśmy na któregoś z Forumowiczów, przebywających na emigracji. Choć przecież zawsze można się spotkać po raz drugi :wink:
Pytanie, czy można by było przenocować w gościnnym Budojo? Jeżeli byłaby potrzebna wcześniejsza rejestracja chętnych, to pod jaki adres należy wysyłać aplikacje? :-)
Będąc na wystawie mieczy zauważyłem nieopodal jakiś hiper, więc z zaopatrzeniem w kiełbasę i oranżadę nie byłoby problemu. :-)
Rozumiem, że treningi Aikido i Kenjutsu poprowadziłby sensei Pomianowski i fajnie. A może ktoś jeszcze…?

Pozdrawiam, h-k :-)
  • 0

budo_voivod
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1723 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Silicon Valley

Napisano Ponad rok temu

Re: Spotkajmy się, co?

Rozumiem, że treningi Aikido i Kenjutsu poprowadziłby sensei Pomianowski i fajnie. A może ktoś jeszcze…?

Ja bym chetnie poprowadzil, ale po pierwsze jestem za cienki, a po drugie... jestem za cienki... 8) 8) 8)
  • 0

budo_feanor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Spotkajmy się, co?
No fajnie by było jakby poza Aikikai, treningi poprowadziliby reprezentanci innych szkół, oczywiście zarówno z bronią jak i bez. :wink:
  • 0

budo_hara-kiri
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Spotkajmy się, co?

No fajnie by było jakby poza Aikikai, treningi poprowadziliby reprezentanci innych szkół, oczywiście zarówno z bronią jak i bez. :wink:

Pewnie, że tak, np. Jon Snow, MarilynM, Pmasz, Panzer.
Proponowałbym też nie robić z tego spotkania jakiegoś wielkiego halo, żeby ewentualni prowadzący nie czuli się skrępowani prowadzeniem „międzystylowego stażu”. Byłoby fajnie, gdyby była to okazja do poznania się, poćwiczenia i pogadania. Z moich skromnych doświadczeń wynika, że takie imprezy przynoszą zwykle więcej dobrego niż złego :-)
Pozdrawiam, h-k :-)
  • 0

budo_ligeia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Spotkajmy się, co?
ja mam tylko takie pytanko: czy jakieś panie zgłaszają chęć uczestnictwa w tym spotkaniu? athropina? Yoshi? Pooh? inne panie? :wink:


nie zostawiajcie mnie samej...
  • 0

budo_athropina
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 162 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Spotkajmy się, co?
Teoretycznie bardzo chętnie, pomysł jest świetny :-)
A praktycznie zależy od czasu, miejsca...
  • 0

budo_hara-kiri
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Spotkajmy się, co?

Teoretycznie bardzo chętnie, pomysł jest świetny :-)
A praktycznie zależy od czasu, miejsca...

Miejsce: DOJO BUDOJO, Warszawa [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Termin: do uzgodnienia, ostatni łikęd majowy (25/26.05) lub któryś z łikędów późniejszych (no, może z wyłączeniem tego po Bożym Ciele czyli 08/09.06).
Pozdrówka, h-k :-)
  • 0

budo_ligeia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Spotkajmy się, co?

Teoretycznie bardzo chętnie, pomysł jest świetny :-)
A praktycznie zależy od czasu, miejsca...

chętnie Cię poznam. ;)

Termin: do uzgodnienia, ostatni łikęd majowy (25/26.05) lub któryś z łikędów późniejszych (no, może z wyłączeniem tego po Bożym Ciele czyli 08/09.06).

mnie pasuje, zwłaszcza, że w tym czasie prawdopodobnie będę w Wawie na dłuższym wyjeździe służbowym. ;)
  • 0

budo_leone re
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 369 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Spotkajmy się, co?
Ja chętnie poznam Wszystkich forumowiczów :wink: :lol:
  • 0

budo_shawnee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1617 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:to zależy kto pyta...

Napisano Ponad rok temu

Re: Spotkajmy się, co?
A ja, dla odmiany, forumowiczki :wink:
  • 0

budo_feanor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Spotkajmy się, co?

A ja, dla odmiany, forumowiczki :wink:


dla odmiany?? A feee Wodzu nie wiedziałem, że Ty tak tylko czasami wolisz kobitki :wink: :wink: :wink:
  • 0

budo_marcin35715
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 191 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecinek

Napisano Ponad rok temu

Re: Spotkajmy się, co?
Ponieważ pomysł takiego spotkania jest moim zdaniem świetny, mam propozycję.....
Stowarzyszenie Aikido MATSUNAI ( na tyle świerze że nie mamy jeszcze stronki - ale powstałe na bazie Sekcji Aikido Szczecinek której stronka jest jeszcze dostępna) ma siedzibę w Bornem Sulinowie. Miejscowość być może nie jest bardzo znana, chociaż kilka stażyków tam sie juz odbyło, między innymi z Leman Sensei, Hoffman Sensei, Wiśniewski Sensei, Borowski Sensei, Górski Sensei, Koperek Sensei, Sowiński Sensei......and jeszcze kilku sensejów :) Patrząc na ten przekrój mogę każdego zapewnić że nie mamy fobi na punkcie " moje kung-fu jest lepsiejsze", cieszymy się każdym spotkaniem na macie.
W lato niektórzy z nich prowadzą tytaj swoje obozy, baza do treningu jest świetna, do całej reszty okołotreningowej i zapitkowo-wypoczynkowej również. Załączam kilka linków dla orientacji i prosze o opinie what do you think about one ?
Pozdrówka
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_hara-kiri
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Spotkajmy się, co?

Ponieważ pomysł takiego spotkania jest moim zdaniem świetny, mam propozycję.....(...)what do you think about one ?

Wszystko to fajne Marcinie, ale może pierwsze koty wyrzucimy za płoty w Wawie? Bo i na forum Warsiawiaków najwięcej i takim, jak ja z prowincji bliżej.
Wprawdzie moja propozycja Stowarzyszonka nie przeszła, ale piweczko możemy razem podjąć, co? :D
Pozdrawiam, h-k
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024