Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problemy z Military


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

budo_voland7
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Problemy z Military
Witam
Chciałem podzielić się na forum dwoma informacjami. Pierwsza dotyczy tandetnego wykonania rękojeści Smith & Wesson Bush Hog Kukri, która rozlatuje się po zastruganiu kilku kijków na ognisko. A druga informacja dotyczy zlewania przez military.pl swoich klientów.
Co do kukri S&W wyglad na pierwszy rzut oka bardzo przyjemny, ładny kształt, płaski szlif ostrza, dobre wywarzenie, super się nią rzuca, bez większej wprawy skuteczność prawie 100%. Pierwszy kontakt po wyjęciu z pudełka –pełna satysfakcja z zakupionego produktu [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]. Lecz już po pierwszym wypadzie w teren zauważyłem, że zakończenie rękojeści (ta część z dziurką na linkę) żyje własnym życiem w stosunku do całej konstrukcji. Na efekty nie trza było długo czekać, lipna guma, która spaja całą rękojeść w jeden kawałek pękła po porąbaniu kilku patyków na ognisko. Cieszyłem się nową kukri trochę ponad miesiąc.
Stwierdziłem, że należy udać się z mailem do sprzedającego mi ten nożyk i przedstawić mu problem. Napisałem pierwszego maila dodałem zdjęcia dla lepszego zobrazowania sprawy i cisza.. po kilku dniach tą samą treść, którą wysłałem na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], wysłałem na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] i znowu nic, cisza od 9.03.07 do mojego kolejnego maila wysłanego 21.04.07. Dzisiaj mija tydzień od ostatniego zapytania, bez odpowiedzi. Uważam, że wykazałem się i tak dużą cierpliwością czekając tyle czasu na jakąś odpowiedź ze strony Military.pl, z powodu jej braku i całkowitego zlania tematu przez military.pl postanowiłem opisać całą historię na forum ku informacji dla innych.
P.S.
Poniżej wklejam mój monolog z military.pl i zdjęcia, które wysłałem razem z pocztą.

Dnia 21-04-2007 o godz. 10:22 Artur Giczewski napisał(a):
> Witam po raz trzeci.
> Nadal czekam na jakas informacje co do swoich dwoch wyslanych listow do
> Military w sprawie reklamacji Smith & Wesson Bush Hog Kukri. Zrobilem
> pare zdjec ktore dolaczylem aby wam ulatwic ocene problemu. No i
> spodziewalem sie jakiejs informacji, ze np. tak ta wada nadaje sie do
> reklamacji- wysylaj do nas zakupiona w Military kukri S&W, czy tez nie
> uznajecie reklamacji i nie ponosicie odpowiedzialnosci za swoj
> sprzedawany towar. Czy ja cos pisze niezrozumiale, macie swoje dwa maile
> "noze" i "info" chyba po to aby mozna bylo tam zwrocic sie z pytaniami w
> celu uzyskania odpowiedzi. A pytanie nie jest z kosmosu tylko dotyczy
> zakupionego w Military towaru, wiec nie rozumiem braku odpowiedzi.
> Jak to powiadaja do 3 razy sztuka, wiec zwracam sie ze swoim zapytaniem
> do was po raz ostatni, jezeli do 25.04.2007 nie uzyskam zadnej
> odpowiedzi ze str Military, uznam to za kompletne zignorowanie tematu i
> podziele sie tym zdazeniem z kolegami na forum knives.pl i vortalu budo.
> pozdrawiam
> Artur Giczewski
>
> Dnia 9-03-2007 o godz. 19:06 Artur Giczewski napisał(a):
> > Witam ponownie
> > Dnia 4.03.2007 wyslalem maila o tresci wklejonej ponizej na
> > [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], minelo kilka dni a nie uzyskalem zadnej odpowiedzi.
> > Wysylam jeszcze raz ta sama wlkejona tresc, tym razem na
> > [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] i czekam na odpowiedz.
> > Artur Giczewski
> >
> > Dnia 4-03-2007 o godz. 17:50 Artur Giczewski napisał(a):
> > > Witam
> > > zakupilem 2007.01.23 Smith & Wesson Bush Hog Kukri (NSWBH) 120 zł +10 zł
> > > przesylka (Zamówienie numer: 5792). chcialbym zlozyc reklamacje ze
> > > wzgledu na wadliwie wykonana rekojesc w tej kukri. mianowicie tang w
> > > rekojesci wykonany jest nieprawidlowo (prosze popatrzec na szkic nr 1
> > > dolaczony w zalaczniku), co spowodowalo pekniecie rekojesci w miejscu
> > > konczenia sie tangu a oczkiem na linke, gdyby tang byl zrobiony tak jak
> > > narysowalem w szkicu nr 2 taka sytuacja nie miala by miejsca. nie wiem
> > > czy to
> > > jest jakas wadliwa seria tej kukri czy pojedynczy przypadek. dolaczylem
> > > tez 2 zdjecia obrazujace jak wyglada uszkodzenie.
> > > prosze o odpowiedz w sprawie uznania reklamacji.
> > > pozdrawiam
> > > Artur Giczewski

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

P.S.2
Z tego co sprawdzałem w necie military.pl dalej sprzedaje Smith & Wesson Bush Hog Kukri w coraz to lepszych promocjach, świadomie pozbywając sie bubla, a gdy ktoś upomni się o swoje prawo dotyczące kupionego wadliwego produktu to chłopaki z military.pl nabierają wody w usta i zlewka. Bardzo to nieładnie i nieprofesjonalnie. A takie kiedyś miałem dobre zdanie o tym sklepie...
  • 0

budo_surval
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 338 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Problemy z Military
Piszesz do nich że tang noża jest nieprawidłowo wykonany i że przez to nóz uległ uszkodzeniu , moim zdaniem to meila o tej traści powinieneś wysłąć do f-my Smith & Wesson bo to oni robili ten nóż a nie military pl , military go tylko sprzedaje i nie mają wpływu na to jak nóż jest wykonany. Ty jako kupujący obejrzałeś chyba towar przed zakupem lub przynajmniej zapoznałeś się z jego specyfikacją tzn. np. z tym czy otwór na linke przechodzi przez tang czy nie- jeśli tego nie zrobiłeś to podjołeś ryzyko że coś takiego może mieć miejsce , pozatym sama cena i producent pozostawia wiele do życzenia ( S&W jest niezłym producentem broni palnej ale noże to mają raczej kiepskiej jakości ). Dochodzi to tego sposób użytkowania noża przez Ciebie , może nie używałeś go zgodnie z przeznaczeniem jakie założyła f-ma S&W produkując ten nóż i nastąpiło uszkodzenie - jak im mapiszesz że rzucałeś tym nożem n to napewno nie uznają Ci reklamacji. W prawdzie nieładnie ze strony Military pl że się do Ciebie nie odzywają ale czy wskórasz coś tą reklamacją ? Raczej wątpię.


Pozdr. Surval
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024