Skocz do zawartości


Zdjęcie

jak reagowac??


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
22 odpowiedzi w tym temacie

budo_rafi22
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

jak reagowac??
Ostatnio ide sobie ulica patrze niedaleko siedzi na ławce jakis koles w okularkach a drugi z 10 cm nizszy ode mnie :P stoi obok ławki, ale tak ze 30 lat mial, ja mam 22 8)

Zbliżylem sie na jakies moze 10 metrow a ten koles z ławki mówi do niego: dawaj wez mu
zaj..... , ja nie wiem o co chodzi ale odrazu troche sie wpienilem, zero strachu doslownie.
Przechodze obok a ten koles co stal rzucil we mnie zapalka i dziwnie spogladał :twisted:
ja nie reagowalem na zaczepke, przeszlem dalej. Slysze ze ten koles za mna jakby idzie a ten drugi mówi do niego dobra daj juz mu spokój, nie wiem dlaczego ale w calej tej sytuacji wogole sie nie bałem. Jakbym zobaczyl ze cos wiecej maja do mnie to bym normalnie zaraz wybuchl...

Dodam ze pozniej troche sie wkurzyłem bo zauważyłem ze nawet nie wyciągnąlem rąk z kieszeni jak przechodziłem obok i moglem dostac odrazu od nich lepy nawet bym nie wiedzial kiedy, a czytalem ze jak dzieje sie coś podejrzanego to najlepiej rak nie trzymać w kieszeni a w dodatku najlepiej podrapac sie po twarzy itp cos w stylu ukrytej gardy

Jak reagujecie na takie zaczepki, bo to nie bylo tylko gadanie tylko ten koles rzucil we mnie zapalka
  • 0

budo_radazz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 173 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: jak reagowac??
Już drugi dzisiaj debiutant na forum chce chyba rozruszać dział :D

A co do tematu to ciesz się, że nie dostałeś. Może nie czułeś się na tyle zagrożony, że to olałeś i łapy w kieszeni, albo bałeś się na tyle, że podświadomie wygenerowałeś sobie stan bezpieczeństwa i nie reagowałeś. Z kolei ten luz mógł zadziałać pozytywnie na "przeciwnika", że nie dostałeś lampy na wejściu.

Sam sobie odpowiedziałeś jak powinieneś się zachować, wyciągnąć ręce z kieszeni, markować gardę itp. Dobrze, że "przeszłeś" bez paniki, ale trochę czujności by się przydało.
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak reagowac??
jak uslyszales "lej go" to mogles zawsze wleciec butem z partyzanta w jednego i cegla jebnac drugiemu 8)
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak reagowac??
Nieważne... Temat był przerabiany już. Nikt normalny nie rzuca w innych bez powodu rzeczami, to jak zareagujesz zależy od twojego nastawienia, temperamentu. Nie wiem po co to piszę, pewnie to następny troll.
  • 0

budo_piotr z.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 340 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: jak reagowac??

Jak reagujecie na takie zaczepki, bo to nie bylo tylko gadanie tylko ten koles rzucil we mnie zapalka

głośne, zdecydowane "maaa-mooo!!!" nieraz uratowało mi skórę
  • 0

budo_chrystianek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 668 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ny

Napisano Ponad rok temu

Re: jak reagowac??
albo mogles ich tak po prostu zastzelic
no bo po co tacy ludzie zyja? wyrwalbys chwasty!
:twisted: :twisted: :roll:

sam sobie odpowiedziales
co zrobiles zle
i tyle
wszystko jest ok
to sie ciesz :)
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak reagowac??
troll. wiek, ktorym sie pochwalil podzielcie przez 2
  • 0

budo_thunderbolt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: jak reagowac??

nie wyciągnąlem rąk z kieszeni jak przechodziłem obok


I dobrze zrobiles . Takim zachowaniem pokazales ze masz ich gleboko w tyle i ze sie boisz ich jak burka z klatki obok ... Czasami zignorowanie przeciwnika jest bardziej ponizajace dla niego niz gdyby dostal po gebie :)
  • 0

budo_yaro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 183 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: jak reagowac??
jak reagować? szybko i skutecznie.
Pzdr ;)
  • 0

budo_cabelo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 586 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole/Wrocław
  • Zainteresowania:BJJ/SF

Napisano Ponad rok temu

Re: jak reagowac??

to nie bylo tylko gadanie tylko ten koles rzucil we mnie zapalka


proponuję zgłosić na najbliższym posterunku napaść z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Jeśli zapałka była zapalona to od razu próbę zabójstwa. Ale na takie sytuacje dobrze nosić ze sobą jakiś sprzęt, którym można by się bronić, np. patyczek po lodach, ew paczkę wykałaczek.
  • 0

budo_cichociemny
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:P-sk
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: jak reagowac??
Rafi22 - "temat godny podziwu"...
  • 0

budo_email
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 874 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: jak reagowac??

..... patyczek po lodach, ew paczkę wykałaczek.

:D :D :D
  • 0

budo_grand12
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 212 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: jak reagowac??
sie smiejecie przeciez jakby zapalka dostal w oko to stracilby je ;], nawet combaty nie sa tak skuteczne w kladaniu palcow w oczy jak dresy w rzucaniu zapalkami w galki xD
  • 0

budo_eska85
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak reagowac??

sie smiejecie przeciez jakby zapalka dostal w oko to stracilby je ;], nawet combaty nie sa tak skuteczne w kladaniu palcow w oczy jak dresy w rzucaniu zapalkami w galki xD


Pisac zeby pisac..
Jak reagowac ? olac ! Po co robic sobie klopoty (prawne, badz co bardziej prawdopodobne zdrowotne) i tyle. Wczesniej czy pozniej trafi na kogos kto go oduczy zaczepiania ludzi :wink:

Zreszta jak tu ktos kiedys madrze napisal "walka wygrana, to walka ktorej sie uniknelo"
slowo w slowo to nie jest, ale sens ten sam.

Pozdrawiam
  • 0

budo_tanto
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: jak reagowac??

jak reagowac?

Jak sie umie !! Trolling....
  • 0

budo_g-man
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 345 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: jak reagowac??
Myślę, że powinieneś wykonać na nim któreś fatality z Mortala, wtedy drugi na pewno Cię nie ruszy :lol: Proste i skuteczne :) :roll:
  • 0

budo_the_moon
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Katowic

Napisano Ponad rok temu

Re: jak reagowac??
ja mialem kiedys podobna sytuacje (wlasciwie to wiecej ale opisze jedna)...
siedzialem na lawce czekajac na kogos... na innej lawce siedzialo dwoch gamoni z takim jakby pistoletem-zabawka, ale z taka powazna zabawka, bo zasieg to mialo niezly i przy trafieniu w oko z bliskiej odleglosci moglo by byc nieciekawie...
strzelali oni do ludzi smiejac sie... ja siedzialem na lawce obok i zauwazylem katem oka jak wycelowal mi w glowie... odwrocilem glowe zeby w oko nie dostac i uslyszalem swist jak przelecialo mi kolo ucha (wiec wiedzialem ze juz strzelil i nie trafil)... na lawce dalej starszy facet tez stal sie celem - trfili mu w glowe (ale on siedzial o lawke dalej, ja siedzialem blizej nich) - "pocisk" sie odbil, chlop nie zareagowal bo sie bal...
ja zas odwrocilem glowe w ich kierunku i spojrzalem "pewnym" wzrokiem zeby strachu nie pokazac, a ten z tym pistoletem zaczal sie smiac i sie schowal za tym drugim mowiac jakby "ooo" i sie to skonczylo - widocznie mu sie odechcialo... pozniej patrze a tu podjezdzaja ich koledzy - w sumie ich sie naroilo chyba z 20...
to bylo miasto i przechodnie sie pojawiali, ale byli oni raczej w duzej odleglosci...

wniosek: najwazniejsze to nie pokazywac strachu ale i nie prowokowac...
nie wiadomo do konca z kim sie zetknelismy - jak cie zaczepi ciota i zauwazy u ciebie strach to cie menda zaatakuje - np. przytrzyma reke i powie dawaj szluga, agresywny czlowiek z kolei (takich jest naprawde malo) zaatakuje cie wtedy gdy go czyms sprowokujesz/wkurzysz, np. brzydko popatrzysz, wtedy bedzie bezposrednia odpowiedz w stylu: pokazac ci k..wa !?...

takie sa moje spostrzezonka pozdro
  • 0

budo_tex
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak reagowac??
ja w takich sytuacjach mówie do nich: "co sie kurwa pedały gapicie?" najlepiej podchodząc do nich i wypierdalając jednemu z nich strzała albo frontkicka, potem wyciągam nozyk i ide w kierunku drugiego który juz najpewniej spierdala a gówno mu wylatuje nogawką bo sie zesrał ze strachu. :twisted: :twisted: :twisted: :)
  • 0

budo_sneferu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: jak reagowac??

Myślę, że powinieneś wykonać na nim któreś fatality z Mortala, wtedy drugi na pewno Cię nie ruszy :lol: Proste i skuteczne :) :roll:

moze to z zamianą w skorpiona i spektakularnym nabiciem na kolec? :lol:

Jak reagujecie na takie zaczepki, bo to nie bylo tylko gadanie tylko ten koles rzucil we mnie zapalka

ja zamieniam się w skorpiona i nabijam na kolec :)

Rafi22, nie miałeś czasem dziewczyny i nie stoczyłeś epickiej batalii o honor swej wybranki? No ku*wa - inni mieli więcej polotu :twisted:
  • 0

budo_tex
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak reagowac??
najlepszą reakcją na rzucenie zapałką było by gdybys podbił na stacje po kilka litrów zupy i ich nią polał a potem podpalił, a nad ich zweglonymi płonącymi ciałami usmazył kiełbaski :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024