Skocz do zawartości


Zdjęcie

Shudokan a Yoshinkan


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

budo_jonten
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Shudokan a Yoshinkan
Nie pomyślałem o tym :oops:
  • 0

budo_jonten
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Shudokan a Yoshinkan
Już wiem co nieco o stażu w maju [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Jest to staz oczywiście z .............. Sensei Joe Thambu
Szczegóły znam z ustnych zapowiedzi - odbędzie się na macie Czarnych Bytom w dniach 5-6 maja 07 .

Na razie nie mam innych informacji.
  • 0

budo_ptaku
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Goole UK/Sosnowiec
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Shudokan a Yoshinkan
W dn.25-27 Maj 2007 w Katowicach odbędzie się seminarium z Jacques Muguruza Sensei (7 Dan)Yoshinkan Aikido.Info na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] jest szansa w krótkim odstępie czasu zobaczyć dwóch wybitnych przedstawicieli Yoshinkanu. No i oczywiscie w dn.27-29 kwietnia w Zabrzu seminarium z Hiromichi Nagano Sensei.
  • 0

budo__lm_
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 719 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:tote hose

Napisano Ponad rok temu

Re: Shudokan a Yoshinkan
Kiod mnie wywołał do tablicy :)

Są w maju 2 staże Yoshinkan - z s. Thambu organizowany przez Shudokan oraz z s. Muguruza organizowany przez Bumeikan

info jest tutaj:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
ale wrzucę zaraz info osobno...
  • 0

budo_kiod
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 797 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zabrze

Napisano Ponad rok temu

Re: Shudokan a Yoshinkan

Z tego co przeczytałem to początkowe stopnie są co trzy miesiące czyli tak samo - jak w shudokanie ?

Tutaj akurat zgdzę się z Tobą, ale w póżniejszym czasie samo podchodzenie do egzaminów wygląda inaczej. Generalnie w organizacji w której ja trenuję jak i pewnie w tej w której trenuje Sentiel i LM nie ma możliwości po 1,5 roku zdania na 2 kyu, ani po 4 letnim trenowaniu zdania na 1 dana.

Kiod mnie wywołał do tablicy :)


Odrazu wywołał...;] Wiedziałem poprostu że samemu na pewno poinformujesz ludzi na forum o stażu w Katowicach i nie chciałem Tobie całej frajdy zabierać :wink: . Nareszcie będzie okazja coby sie na żywo poznać :D

A co do stażu z Thambu sensei to nie orientujesz się Jonten czy ten staż będzie otwarty dla ludzi z poza Shudokanu?, czy przybierze on bardziej formę stażu zamkniętego ? Pytam się dlatego ponieważ ostatnim razem gdy chciałem sie wybrac do Shudokanu na staż z Thambu sensei niestety nie uzyskałem pozwolenia na uczestnictwo w nim.
  • 0

budo_jonten
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Shudokan a Yoshinkan
To staż jest otwarty - Każdy może ćwiczyć ( oczywiście po wniesieniu opłaty ;) )
Opłata to 100 zł . Za 2 dni 5-6 maj .
Wybieram sie tam - liczę że się spotkamy.

Na marginesie o ile wiem to sekcja w której ćwiczy LM jest po drugiej stronie osiedla Paderewskiego - niestety mamy treningi w podobnych godzinach :lol:
  • 0

budo__lm_
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 719 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:tote hose

Napisano Ponad rok temu

Re: Shudokan a Yoshinkan

o ile wiem to sekcja w której ćwiczy LM jest po drugiej stronie osiedla Paderewskiego - niestety mamy treningi w podobnych godzinach :lol:


haha ja z aikidokami to tylko ostatnio pije :)
sekcja w której oficjalnie teraz ćwiczę to ta jest: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ;)

z drugiej strony to fajnie usłyszeć że staż Shudokanu jest wreszcie otwarty...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024