Skocz do zawartości


Zdjęcie

Staż z Isoyama Sensei


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

budo_dojoman
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Staż z Isoyama Sensei
Czy ktoś z vortalowiczów był na stażu w Suchym Lesie? Staż skończył się ładnych parę godzin temu a ja nie widzę żadnych komentarzy, opinii, oceny egzaminów. (Czy były jakieś egzaminy?). Do dzieła bracia aikidocy.
  • 0

budo_shawnee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1617 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:to zależy kto pyta...

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż z Isoyama Sensei
Prośba do Moda - Szczep, połącz oba wątki w jeden: dojomana i mój, bośmy chyba w tym samym czasie je pisali :wink: Dzięki.
  • 0

budo_przemek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1208 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż z Isoyama Sensei

Czy ktoś z vortalowiczów był na stażu w Suchym Lesie?


a co to jest "Suchy Las" :?: :wink:
  • 0

budo_shawnee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1617 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:to zależy kto pyta...

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż z Isoyama Sensei

a co to jest "Suchy Las" :?: :wink:


Przemek, to tam, gdzie spędziłeś ostatnią sobotę :P :wink:
  • 0

budo_przemek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1208 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż z Isoyama Sensei

a co to jest "Suchy Las" :?: :wink:


Przemek, to tam, gdzie spędziłeś ostatnią sobotę :P :wink:



ciiii..bo sie wyda....a tak staralem sie unikac wszelkich mediow... :P :P :wink: i mam mnadzieje ze sie udalo i nikt nie ma dowodow na to... :P :P
  • 0

budo_jaded
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 169 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Vegas

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż z Isoyama Sensei
To w tym temacie dzielimy sie wrażeniami ze stażu? Jestem zadowolony. Autobus spod stacji (faktycznie - nie sposób było nie trafić) to świetny pomysł - tym razem wyjątkowo jechałem pociągiem i przajazd na miejsce oszczędził mi ( i nie tylko mi ) wielu kłopotów. Obiekt w Suchym Lesie wzorcowy, jeszcze jakby mata była nieco większa... Isoyama sensei - zabawny gość, co prawda niektóre żarty już słyszałem (to był mój 3 staz z tym nauczycielem) ale co tam. Część technik także była powtórką z poprzednich spotkań, jednak było parę nowych akcentów. Tym razem było więcej mówienia , jednak po ubiegłotygodniowym stażu w Opolu juz nic moich kolan nie zadziwi ;) Poza tym sensei mówił ciekawe rzeczy, wspominał nauki O'Sensei - rzadko jest okazja spotkać kogoś kto miał dłuższy kontak z twórcą Aikido. Techniki jak już wspomniał kolega - abecadło, ale ciekawe (poza tym te odniesienia - "kiedyś robiliśmy tak..."). Najbardziej rozbawiło mnie poruszenie jakie wywołało wśród ludzi krótkie Irimi Nage z wejściem na twarz ("na ulicę...ulica..dobre na ulicę..." :D ) - Aikido sztuka walki niespełnionych morderców? :) Sensei wspomniał, ze shodan to taka namiastka realnych umiejętności walki (nie pamiętam dokładnych słów). Egzaminowanym tej namiastki brakowało.
Wrażenia ogólne ze stażu dobre - polecam przyszłoroczne spotkanie.
  • 0

budo_sony
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż z Isoyama Sensei
byłem z synem widziałem nie ćwiczyłem... ;)
ogołnie żenada , stary dziadek ledwo się rusza i wciska bajere.
Kogo to bierze to bierze , ale to moja NIEobiektywna opinia.
A no i alk. dużo było, za dużo.

Pozdrawiam,
Szymon
  • 0

budo_shawnee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1617 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:to zależy kto pyta...

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż z Isoyama Sensei

A no i alk. dużo było, za dużo.

Byłeś z nami w nocy? A może znasz sprawę z opowiadań? Czpion, jak nic wysłannik Maciarewicza :P

P.S. Ja bym jeszcze, temu ledwo powłuczącemu kończynami starcowi, dał dożywotni zakaz opuszczania pokoju. Niech cholera jedna wie, że nie należy drażnić młodzieńców swoim widokiem :twisted:
  • 0

budo_sony
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż z Isoyama Sensei

A no i alk. dużo było, za dużo.

Byłeś z nami w nocy? A może znasz sprawę z opowiadań? Czpion, jak nic wysłannik Maciarewicza :P

P.S. Ja bym jeszcze, temu ledwo powłuczącemu kończynami starcowi, dał dożywotni zakaz opuszczania pokoju. Niech cholera jedna wie, że nie należy drażnić młodzieńców swoim widokiem :twisted:


Z wami tzn. z kim?
jakieś 30 lat temu przestałem chodzić za kim kolwiek...
a sprawy nie znam z opowiadań, spałem na macie i szczerze mówiąc primo miałem ochotę temu czemuś Dopier***olić! (Mój syn spał na macie)
Bo pić Panowie to trzeba umieć i nie koniecznie na macie!
  • 0

budo_shawnee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1617 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:to zależy kto pyta...

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż z Isoyama Sensei
!. Po kiego grzyba przyjechałeś w takim razie do Suchego Lasu? Pokazać synowi niemrawego starca? Sadyzm, zaprawdę.
2. Słowo "z nami" tyczyło ogółu śpiących w sali. Czyli byłeś z nami. Spędziłeś noc na macie dla widoku starego człowieka, o którym twierdzisz, że plecie głupoty? Niesamowite...
3. Alkoholu było dla niektórych zbyt dużo. Podpisuję się pod tym rękami i nogami...
  • 0

budo_voivod
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1723 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Silicon Valley

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż z Isoyama Sensei

3. Alkoholu było dla niektórych zbyt dużo. Podpisuję się pod tym rękami i nogami...

To jednak może go być za dużo...? :twisted: :twisted: :twisted:

Bo niektórzy twierdzą, że np. piersi też czasem mogą być za duże... :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
  • 0

budo_sony
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż z Isoyama Sensei

!. Po kiego grzyba przyjechałeś w takim razie do Suchego Lasu? Pokazać synowi niemrawego starca? Sadyzm, zaprawdę.
2. Słowo "z nami" tyczyło ogółu śpiących w sali. Czyli byłeś z nami. Spędziłeś noc na macie dla widoku starego człowieka, o którym twierdzisz, że plecie głupoty? Niesamowite...
3. Alkoholu było dla niektórych zbyt dużo. Podpisuję się pod tym rękami i nogami...


Słuchaj kolego, po co ja pojechałem na staż to moja prywatna sprawa, może po to żeby sprawić przyjemność dzieciakowi i spotkać się ze starymi znajomymi.
Co do reszty bez komentarza...
  • 0

budo_amelia74
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 126 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Linia: Kraków -> Gdańsk -> LONDYN

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż z Isoyama Sensei

!. Po kiego grzyba przyjechałeś w takim razie do Suchego Lasu? Pokazać synowi niemrawego starca? Sadyzm, zaprawdę.
2. Słowo "z nami" tyczyło ogółu śpiących w sali. Czyli byłeś z nami. Spędziłeś noc na macie dla widoku starego człowieka, o którym twierdzisz, że plecie głupoty? Niesamowite...
3. Alkoholu było dla niektórych zbyt dużo. Podpisuję się pod tym rękami i nogami...


Słuchaj kolego, po co ja pojechałem na staż to moja prywatna sprawa, może po to żeby sprawić przyjemność dzieciakowi i spotkać się ze starymi znajomymi.
Co do reszty bez komentarza...


hello Sony, kupe lat :)

Ps. W pałni się podpisuje pod tym co pisze Sony ...
No może nie wdając się w oceinianie senseia, choć fakt staż nie był żadną rewelacją.

amelia
  • 0

budo_shawnee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1617 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:to zależy kto pyta...

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż z Isoyama Sensei

Ps. W pałni się podpisuje pod tym co pisze Sony ...
No może nie wdając się w oceinianie senseia, choć fakt staż nie był żadną rewelacją.
amelia

To czy staż był, czy nie był ciekawy, to rzecz do dyskusji. Jeden lubi rybki - drugi akwarium. Z gustami się nie dyskutuje, gusta się ma i już. Ale ocenianie kogoś, kto zajmuje się sztukami walki dłużej niż się samemu żyje, jest nie na miejscu. Tym bardziej w tak uroczych słowach:

ogołnie żenada , stary dziadek ledwo się rusza i wciska bajere

I EOT z mojej strony.
  • 0

budo_sony
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż z Isoyama Sensei

Ps. W pałni się podpisuje pod tym co pisze Sony ...
No może nie wdając się w oceinianie senseia, choć fakt staż nie był żadną rewelacją.
amelia

To czy staż był, czy nie był ciekawy, to rzecz do dyskusji. Jeden lubi rybki - drugi akwarium. Z gustami się nie dyskutuje, gusta się ma i już. Ale ocenianie kogoś, kto zajmuje się sztukami walki dłużej niż się samemu żyje, jest nie na miejscu. Tym bardziej w tak uroczych słowach:

ogołnie żenada , stary dziadek ledwo się rusza i wciska bajere

I EOT z mojej strony.


Kolego pozwól mieć każdemu zdanie na dany temat.
Sztukami walki i sportem zajmuje się pewnie dłużej niż Ty żyjesz (około 30lat) oczywiście nie aikido (to ćwicze/ćwiczyłem rekreacyjnie bo inaczej się nia da..) Tak wiec nie mów kilkunastoletniemu zawodnikowi judo że nie wie o co chodzi. ..
Nie mam nic do aikido, jak pisałem nawet bardzo polubiłem tą sztukę walki, na swoje szczęście jeździłem dużo po świecie i widziałem całkiem sporo.
Tak wiec znam temat i wiem co mówie.

s
  • 0

budo_urbeck
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 72 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż z Isoyama Sensei

Egzaminowanym tej namiastki brakowało.

Egzaminy na 1 dan to totalna porażka. Osobiście widziałem o niebo lepsze na 2 i 3 kyu! Jeśli tak ma wyglądać wg PFA poziom stopni mistrzowskich to chyba czas zmienić organizację. Jedynie pocieszenie, że na ostatnim stażu z sensei Yamda poziom egzaminów był jeszcze niższy.
P.S. I po co te tłumaczenia o minimalnej ilości punktów, i tak wszyscy wiedzą o co chodzi :roll:
  • 0

budo_shawnee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1617 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:to zależy kto pyta...

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż z Isoyama Sensei

Kolego pozwól mieć każdemu zdanie na dany temat.

Ja nie czepiam się Twojego zdania. Czepiłem sie sposobu w jaki je wyartykułowałeś.

Sztukami walki i sportem zajmuje się pewnie dłużej niż Ty żyjesz (około 30lat)

Nie da się. Nie da się z prostej przyczyny. Jestem starszy od Ciebie i to to ładnych kilka latek :wink: . A zanim spotkałem aikido (lat temu kilkanaście),zajmowałem się karate (przez lat kilka). A przecież nie mówię, że ktokolwiek, kto był i jest osobowością w świecie sztuk i sportów walki plecie głupoty. Mogę się z nim nie zgadzać, ale szanuję jego wiek, wiedzę i nie nabijam się z problemów zdrowotnych tudzież wieku. Tylko tyle i aż tyle.

I teraz naprawdę EOT.

Pozdrawiam.
  • 0

budo_sony
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż z Isoyama Sensei

Kolego pozwól mieć każdemu zdanie na dany temat.

Ja nie czepiam się Twojego zdania. Czepiłem sie sposobu w jaki je wyartykułowałeś.

Sztukami walki i sportem zajmuje się pewnie dłużej niż Ty żyjesz (około 30lat)

Nie da się. Nie da się z prostej przyczyny. Jestem starszy od Ciebie i to to ładnych kilka latek :wink: . A zanim spotkałem aikido (lat temu kilkanaście),zajmowałem się karate (przez lat kilka). A przecież nie mówię, że ktokolwiek, kto był i jest osobowością w świecie sztuk i sportów walki plecie głupoty. Mogę się z nim nie zgadzać, ale szanuję jego wiek, wiedzę i nie nabijam się z problemów zdrowotnych tudzież wieku. Tylko tyle i aż tyle.

I teraz naprawdę EOT.

Pozdrawiam.


Człowieku "z kontowni" jednak nie wiesz kiedy przestać.
Ja na tym zakończe, Ty jak chcesz pisz dalej swoje "EOTY"

szymon
  • 0

budo_apas
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sorrell, Ballyhea an Rath

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż z Isoyama Sensei

Kolego pozwól mieć każdemu zdanie na dany temat.
Sztukami walki i sportem zajmuje się pewnie dłużej niż Ty żyjesz (około 30lat) oczywiście nie aikido (to ćwicze/ćwiczyłem rekreacyjnie bo inaczej się nia da..) Tak wiec nie mów kilkunastoletniemu zawodnikowi judo że nie wie o co chodzi. ..
Nie mam nic do aikido, jak pisałem nawet bardzo polubiłem tą sztukę walki, na swoje szczęście jeździłem dużo po świecie i widziałem całkiem sporo.
Tak wiec znam temat i wiem co mówie.


Sony, pod Twoją fotką jest napiane, że masz lat 34. Pomyłka w profilu, w poście, czy tak wcześnie zacząłeś? :) :wink:
  • 0

budo_kyrielejson
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 266 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa (CAA)

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż z Isoyama Sensei

Strach myśleć o Zwmście Sithów...

Popraw sobie literówkę w sigu, skoro już do takich spraw doszliśmy. ;)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024